לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-12-2005, 21:07
  רון_נחשון רון_נחשון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.05
בעיה קשה

יש לי בעיה די רצינית : לפיני כמה ימים המחשב שלי החל להכבות באופן בלתי נשלט, כלומר
בזמן התחלת הריצה של WINDOWS XP מופיע לי מסך כחול ובו בדרך כלל ההודעה
driver_irql_not_less_or_equal (קרה כבר שהופיעו הודעות אחרות... אבל על פי רוב זאת ההודעה הזאת)
זה ממש מוזר כי עד לא מזמן הכל עבד מעולה... ניתקתי את כל החומרה החיצונית של המחשב (מדפסת אדפטר של הרשת וכל דבר שהיה מחובר חוץ ממסך מקלדת ועכבר שגם אותם כבר החלפתי באחרים מתוך חשש שאולי בהם טמונה הבעיה ) עד כאן המחשב היה אשם אבל כאן נכנסת הטיפשות שלי ...
חשבתי שאולי מדובר בבעיית תוכנה ולכן אובד עיצות פירמטתי את המחשב אבל זה לא עזר...
המוזר כאן הוא שהמצב הולך ומידרדר... כלומר : בפעמים הראשונות שנתקלתי בבעיה הודעת השגיאה הופיעה באופן רנדומלי בזמן עבודה עם תוכנות שונות לאחר מכן הבעיה (המסך הכחול הודעת השגיאה והכיבוי האוטומטי) החלה להופיע בכל פעם כשהדלקתי את המחשב ו WINDOWS התחיל לעלות , אחר כך פירמטתי וההודעה עלתה לי רק במסך הזה שמכוונים בו את ההגדרות של החשבונות WINDOWS וכו' אחרי הפירמוט ועכשיו הגעתי למצב שההודעה עולה גם באמצע ההעתקה של הקבצים של מערכת ההפעלה תוך כדי הפירמוט (בסטאפ הזה עם המסכים הכחולים והלודינג בר הצהובים) כלומר המחשב אפילו לא מסוגל להתקין את מערכת ההפעלה... אני אובד עיצות עיזרו לי , בבקשה.

איין לי מושג מה זה אולי דרייבר שהתבלבל אולי חומרה דפוקה אני מתחנן מי שיודע שיענה

נ.ב
בתחתית ההודעה כתוב גם משהו כמו: "דאמפינג ממורי" אם זה משנה משהו...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-12-2005, 22:28
צלמית המשתמש של Block
  Block Block אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רון_נחשון שמתחילה ב "בעיה קשה"

דבר ראשון זה שניתקת את הUSB זה בסדר גמור.

אני ממש לא מבין למה פירמטת רשום DRIVER זאת אומרת שבטח מדובר בבעיית חומרה.

דבר ראשון תחפש את התוכנה MEMTEST תוכנה חינמית שתבדוק לך את הזיכרון. מצטער שאין לי לינק אני כבר לא זוכר מאיפה השגתי את זה.
אם זו בעיה בזיכרון אז בטח תצטרך להחליף אותו.

שלי היתה את הבעיה הזאת פתחתי את המארז (שזה גם לא הכי חכם) וראיתי מלא אבק על המאוורר ושהרצתי את המחשב ראיתי שבעומס הוא פשוט מפסיק לזוז וככה אין שליטה על הטמפרטורה בקיצור אחרי שניקיתי את האבק ההודעה חזרה פעם אחת ואחרי זה המאוורר התחיל לרוץ כמו שצריך וזה הסתדר.
יכול להיות שגם רמת המתח עלתה מאיזושהי סיבה והלוח אם נהרס, אתה יכול לראות את זה על הלוח עם הקבלים נוזלים או אם יש חלק שרוף.

אם אין לך מושג בסיסי על החלקים במחשב אל תנסה לבד תבקש ממישהו או שתיקח את זה לתיקון.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:02

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר