לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-12-2005, 15:54
  koncho koncho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל koncho
כולי בתסביכים !!

היי
אני בן אדם מבולבל !!
יש לי ידידה מזה מתוקה פשוט מלאך.. מיום ליום אני מתאהב בה יותר ויותר !
אבל אין לי אומץ ללכת אליה ולהגיד לה מה אני מרגיש ולהציע לה לצאת !!
אנחנו לא בקשר ממש קרוב רק שלום שלום ולפעמים מדברים ככה בקטנה !
אין לי אומץ ללכת אליה .. לא יודע למה.. אולי בגלל שהיא תמיד עם חברות ואם לא אני בולע את המלים
ואני מתפדח ופוחד שהיא לא תסכים והיא תסתכל עלי במבט מוזר אם אתם מבינים למה אני מתכוון!!!
אין לי אומץ אפילו לבקש את האי סי קיו שלה כי אני צריך הזדמנות לדבר איתה על משהו באזור ואין לי מה פשוט !!
בקיצור מה שאני מנסה להגיד .. שאם אני ישיג את המספר שלה של האי סי קיו דרך ידידה שלי ואני ידבר איתה משם אתם חושבים שזה בסדר ? או שאני יהיה חייב לדבר איתה ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-12-2005, 07:12
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
כתבה מצטרפת לחלוטין
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "כמה דברים.."

יש משפט האומר : "עדיף להצטער על דברים שעשית מאשר על דברים שלא עשית" .
כאן יש לך הזדמנות "לשבור" את מחסום הביישנות, להסתכן בסירוב ובנגררותיו ולחצות גבולות (בעיקר של עצמך) .
במקרה הכי גרוע - וספגת סירוב, הרי שזה הרע במיעוטו (במקום להתהלך באי וודאות "מה יכל להיות"); ראה אותו כמחשל ובפעם הבאה שתרצה להתחיל עם בחורה, יהיה לך קל יותר .
מה גם שהנך חייב להוסיף לכל הנושא 'פרופורציות', גם אם היא תסרב - זה אמנם יכאב, אבל תוכל להיות גאה בעצמך על שהתעלית על עצמך והתמודדת עם האתגר .

ודבר אחרון לסיום : באם התגברת על הביישנות ויזמת קשר ידידותי והתקדמתם אף מעבר, אל תתן לקשר להתקיים דרך האינטרנט אלא בדרך ויזואלית (פנים אל פנים), כי מהות מערכת יחסים אמיתית היא בהתמודדות בזמן אמת ולא מאחורי מסך .

בהצלחה ומקווה לשמוע עדכונים :*)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 21-12-2005, 22:37
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
אממ..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי koncho שמתחילה ב "כולי בתסביכים !!"

לק"י

עלה לי רעיון..שכולו בערבון מוגבל..לשלוח לה פתקים קטנים כאלה,מכתבים בדואר וגם לשים לה בתיק מהמעריץ המסתורי..קודם כל זה מתוק ורומנטי..ובדור שרק ס.מ.ס מכיר לא יכולה להזיק קצת רומנטיקה טובה..זה בהחלט חמוד ומסקרן..תשלח לה מכתבים ולאט לאט תסמן לה שזה אתה..אם היא לא תבין ישר אז בהדרגה..-המכתבים יהוו יתרון כי גם החמאת לה(תכתוב לה שירים,או תספר כמה את אוהב כל דבר שהיא עושה בדרך שהיא עושה..בקיצור כל מה שאנחנו אוהבת לשמוע..)וגם כי היא ראתה בך צד אחר.

אני סתם הצעתי מכתבים כי זה משהו בהחלט שונה,מקורי ורומנטי לחלוטין..או שאני סתם חיה במאה ה14..בכל מקרה..תנסה.

ישן 22-12-2005, 18:52
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
אני אישית לא מתנגד למכתבים....דווקא נשמע רעיון די טוב....
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי peach the bitch שמתחילה ב "אממ.."

אבל דבר אחד אני לא מסכים איתו...
"תכתוב לה שירים,או תספר כמה את אוהב כל דבר שהיא עושה בדרך שהיא עושה..בקיצור כל מה שאנחנו אוהבת לשמוע...."
מה לעזאזל חשבת שכתבת את זה..?
או קיי, אז ככה... שוב, בנות אומרות מה הן רוצות, אבל לא יודעות מה הן רוצות...הן אומרות שהן רוצות גבר שיחמיא להם...שיהיה כל הזמן איתם ולא יעזוב אותם...שכל הזמן ינקה את הדרך שעליה היא הולכת ובלה בלה בלה בלה...(הייתי ממשיך אם היה לי כוח...)
אבל למען האמת..זה לא מה שהן רוצות\ צריכות...הן צריכות גבר שיהיה לצידם ברגעים הקשים..שידע להגיד את הדברים הנכונים בזמן הנכון... שידע לעודד..שידע לתת אהבה כשצריך..וגבר שלא יגיד לה כל היום "כמה הוא אוהב אותה" כי זה כבר נהיה משעמם...(ד"א..נמאס לי כבר לחזור על זה בפורום...)
גבר שכל הזמן יגיד לאישה שהוא אוהב אותה.. למעשה אומר לה: "תשמעי מאמי, תעשי מה שבא לך איתי. אני שלך ואת יודעת את זה. אם תבגדי בי - אני עדיין אהיה שלך..כי אני -אוהב- אותך..." כשאתה נותן מחמאות כל הזמן זה כבר נשמע מזוייף וכמובן, משעמם..אתה לא הופך את זה לכיפי..וזה מה שזה אמור להיות..אתה אמור להנות מזה וגם היא..ברגע שאתה הופך את זה למשחק... וברגע שאתה יורד עליה "בצחוק" והיא מבינה שאתה צוחק...זה כבר יותר קרוב...
אני ארשום בגדול:

אנשים... אתם לא מאוהבים, אלא דלוקים.
אל תגידו שאתם אוהבים כל דבר בבחורה, כי זה משעמם....
ואמ..היה עוד משהו ששכחתי..שיהיה...
With all that said (למי שיודע אנגלית...)
Private (ולמי שלא..)
ישן 23-12-2005, 11:15

או קיי..שאלה לי אלייך..ואולי תבין למה אני מתכוון...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "מה יותר מפתיע מאשר בהתחלה? כשאין עוד כלום?"

סיטואציה...אתה נמצא בקשר עם מישהי ( אחרת.... ) שכל היום רק אומרת לך שהיא אוהבת אותך..אתם נפגשים - היא אומרת לך שהיא אוהבת אותך...אתם מדברים - היא אומרת לך שהיא אוהבת אותך... (לי זה נראה בנאלי ומשעמם...)

עכשיו קח סיטואציה אחרת... מישהי שלא מחמיאה לך הרבה..לא נותנת לך "בוסט" לאגו..לא אומרת לך כל היום כמה אתה "חכם ויפה..." אבל פעם ב....אתה מקבל את המחמאה הזאת..

בשני הסיטואציות תענה על השאלות הבאות..
איך אתה תרגיש באותו רגע שתקבל את המחמאה...? אתה תרגיש מיוחד? אתה תרגיש שהיא באמת מתכוונת לזה? אתה תרגיש שהיא באמת חושבת עלייך ככה? אתה תרגיש שזה "משעמם אותך"?

אישית עשיתי את זה... והתגובות שקיבלתי תואמות את מה שאני אומר....כשלא החמאתי הרבה לבחורה (ובכל זאת השארתי את המתח הזה..ואת ה"כיפיות שבשיחה"..מקווה שהבנת..) אבל פתאום משום מקום...וברגע מסוים הבאתי לה את המחמאה...היא פשוט נעמדה דום כמה שניות...ניסתה להבין מה אמרתי... ואחרי איזה כמה שניות היא אמרה לי:"רגע...מה אמרת...? באמת אמרת את זה...?"
עשיתי את זה לכמה בנות..עם כולן קיבלתי את אותה תוצאה...

נערך לאחרונה ע"י Private בתאריך 23-12-2005 בשעה 11:18.
ישן 23-12-2005, 16:11
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
זה הבדלים בגישה, אני מניח...
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "זה מאוד מוזר מה שהולך בפורום הזה..."

דבר ראשון, אף פעם לא נמאס לי, מלשמוע את חברה שלי אומרת לי שהיא אוהבת אותי. וכל פעם מחדש זה עוצמתי ואף פעם זה לא תפל ולא מורי מהערך של הקודם או הבא אחריו.

דבר שני, מחמאות. זה כבר הבדלים באנשים. אני אדם שמאוד לא אוהב רמזים. אם אני חושב שמישהי חמודה - אני אגיד לה את זה. אני לא אתן לה להבין שהיא חמודה בעייני. או שאומר את זה רק פעם ב... . אם לדעתי היא חמודה - היא תדע את זה. אני לא מחלק מחמאות חינם - מי שאני לא חושב שהיא כזאת אני לא אומר לה את זה.

אז עניתי לך על השאלות ששאלת - וזה מה שאני מרגיש. מה שמבחינת "בנאלי" בשבילי הוא כייפי ומרומם את הנפש. הבדלים בגישה. זה הכל...

אהה. עוד משהו:
"כולם אוהבים לשלול..אבל אף אחד לא מוכן להסביר מדוע או למה...? או בכלל לענות על השאלות שלי..."
לא צריך לקפוץ למסקנות. יש תלמידים שעוד לא סיימו ללמוד, אנשים שעוד לא סיימו לעבוד, חיילים שעוד לא חזרו הבייתה... לא כולם יכולים לענות מתי שהם רוצים... אני, אישית, הגעתי הבייתה רק ב4 ואז קפצתי ישר לניקיונות הבית... חכה לערב.

ישן 23-12-2005, 17:14

אמ..
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "זה הבדלים בגישה, אני מניח..."

קודם כל לא הבנת את מה שאמרתי בקשר ל: "כולם אוהבים לשלול..אבל אף אחד לא מוכן להסביר מדוע או למה...? או בכלל לענות על השאלות שלי..."
התכוונתי לזה:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...04&postcount=18
ולזה:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...28&postcount=17
ולזה:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...19&postcount=21
ואני יכול לתת עוד איזה דוגמא או 2...
בכולם כפי שאתה רואה נהגו "לשלול" אבל לא דאגו "להסביר"...

אני ממש,אבל ממש לא מצפה שמישהו יענה לי באותו רגע שאני שואל. אבל מי שענה נתן את ה"תשובה" שבכלל לא מתייחס למה שרשמתי, למרות שבשרשור זה קשור אלי...(כנראה טעות שלי?)

"דבר ראשון, אף פעם לא נמאס לי, מלשמוע את חברה שלי אומרת לי שהיא אוהבת אותי. וכל פעם מחדש זה עוצמתי ואף פעם זה לא תפל ולא מורי מהערך של הקודם או הבא אחריו."
שאלה..כמה פעמים היא אומרת לך את זה? כמה פעמים אתה נפגש איתה? זה יכול להסביר הרבה..וחוץ מזה... לפי מה שאני הבנתי...(ספרי פסיכולוגיה..) הראש של הנשים עובד בצורה שונה משלנו...
אישית יש לי סיפורים מפה עד להודעה חדשה על נשים שהקשרים שלהם "נפלו" בגלל שזה התחיל לחזור על עצמו בצורה סיסטמטית...
ואני יודע גם על כמה חברים שלי...שכבר נמאס להם מזה שהבחורה אומרת להם שהיא אוהבת אותם בכל פעם..שהיא נהייתה..אמ... טיפוס תלותי כזה...(זה מה שנגרם לפי מה שאני יודע...)

לגבי מחמאות, אני מסכים איתך בעניין שזה אינדיווידואלי. אבל דבר אחד אני לא מסכים איתך. האפקט שתקבל מנתינת מחמאה למישהי לעיתים אמ.. די רחוקות...(נגיד פעם בכמה ימים,זה תלוי...)
הוא יותר גדול מזה שתקבל כשתתן לה מחמאות בכל פעם שתיפגשו והרבה...
יתרה מזאת..הנשים בעלות הבטחון העצמי הגבוה, רוב הסיכויים שהם לא יהיו עם אותם גברים שכל הזמן מחמיאים להם...הרי מה מבדיל את אותם גברים משאר הגברים? (ואני יכול לתת לך 1001 דוגמאות מהחיים לזה...)
ישן 23-12-2005, 19:11
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
אוקיי - אז כנראה שבחלק הראשון לא הבנתי אותך.
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "אמ.."

אני נפגש עם חברה שלי כל שבועיים, לצערי, אבל אנחנו מדברים בטלפון בסיס יומיומי... לפחות שעה ביום. (לא כולל הודעות sms.)

עם כל הכבוד שיש לי למדע הפסיכולוגיה - תמיד יצחיק לראות אותי פסיכולוגים גרושים.
תיאוריה זה דבר יפה - אבל המציאות לרוב שונה בתכלית. אנשים שונים זה מזה. ולכן, כל ניסיון להלביש על כולם תיאוריה אחידה נידון מראש לכישלון.
אני תמיד חשבתי שאם אתה רוצה לדעת מה קורה בראש - או בלב - של מישהו.. או שתכיר אותו או שתשאל אותו. אבל, לא ללמוד על אנשים ו"להלביש" את זה עליו. זאת דעתי.

לגביי המחמאות... שני דברים:

"הוא יותר גדול מזה שתקבל כשתתן לה מחמאות בכל פעם שתיפגשו והרבה..."
זאת הקצנה. יש הבדל בין לתת מחמאות - לבין מחמאות בכל פעם והרבה בכל פעם.

ובקשר למחמאות, בכללי - אם זה מה שבחרת לעשות (לתת מחמאות ביד קפוצה) - זאת בחירה שלך. אני בוחר שלא מהסיבות שציינתי. אני מניח שזהו משהו שפשוט נאלץ להסכים שאנחנו לא מסכימים עליו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:47

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר