לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה לתשומת לבכם: אתר פרש, בעליו ומנהליו, לא יישאו בכל אחריות בין במפורש ובין מכללא ולא יהיו אחראים, בשום צורה לכל נזק ישיר או עקיף, מכל סוג שהוא, שייגרם למשתמש ו\או לצד שלישי כלשהו בשל שימוש בלוחות הקניה/המכירה/החלפה באתר! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > לוחות > לוח מכירה ומסירה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-12-2005, 09:11
  nitro22a nitro22a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.12.05
dudi costa אתה אדיוט מארץ האדיוטים וזה בניסוח עדין
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nitro22a שמתחילה ב "משקפי שמש אוקלי OVER THE TOP"

המחיר של המשקפיים אם אתה יודע או לא הוא הרבה יותר מ1200 ש"ח גם היום!. מה זה משנה בכמה קניתי אותם מה אתה רוצה שאני אמכור אותם ב 200 ש"ח?, אדיוט!!!. המשקפיים האלה חדשים מהקופסה! ח-ד-ש-י-ם!. מחיר הדגם הזה לא יורד כשאר הדגמים האחרים של אוקלי. כנראה שאתה טיפש אבל אני אסביר לך פה בכתב שתוכל לקרוא כמה פעמיים שתרצה עד שתבין!. הדגם הזה הוא דגם ייחודי מהסיבה שהוא דגם לאתלטי ז"א הוא משמש לספורט אם תפתח את אתר אוקלי תבחין כי בניגוד לחברות מחורבנות כמו בולה וכ'ו שבטח אתה לקוח קבוע שלהם לאוקלי יש קווי יצור ייחודיים כגון קו משקפיים לגולף,סקי, שחייה ועוד ועוד. המשקפיים האלה הם אפילו בקטגוריה יותר ייחודית אלו הן משקפיים שנועדו לריצה הומצאו ופותח בשביל רצים באולמפידות כמו שציינתי ולרכיבה על אופניים מה שאומר שהעדשות שלהם חזקות איכותיות במיוחד ועמידות!. המשקפיים האלה הם בדגם ייחודי ולכן מחירם אינו יורד תתקשר לספק בארץ ותשאל אותו ונראה מה הוא יגיד לך!. קרוב לוודאי שהוא יגיד לך שהדגם הזה עולה כיום 1300 ש"ח ויותר. מה נראה לך שאני אמכור אותו בגרושים רק בגלל שדוד קוסטה הטיפש אמר שהוא לא יקנה?! אגב אם אתה כזה חכם הרשה לי להוסיף לידע ולבינה שלך ולומר לך שלא רק ספורטיאים משתמשים במשקפים האלה אל גם D.J מובילים כגון טייסטו(אם היית בהופעות שלו בחו"ל (אמסטרדם בעיקר) היית רואה אותו לובש את המשקפיים האלה בכל הזדמנות גם YEAL לובש אותם ואפילו מופיע איתם על עטיפות חלק מהדיסקים שלו ועוד הרבה מאוד מפורסמים וגם בסרטים משתמשים הרבה בדגם במיוחד בשנה האחרונה. אז בבקשה אל תבלבל במוח אדיוט שכמוך לא מעניין אותך אז אל תפתח את הפה המסריח ג'ורה שלך אני בטוח רק מהתגובות שלך ומבלי להכיר אותך שאתה בנאדם מסריח קנאי ושמגיב על כל דבר גם מבלי שיש לו מושג וחצי מושג בעניין!.הטכנולגיה כמו שציינתי היא סוף הדרך הסיבה שאתה לא רואה אנשים עם המשקפיים האלה ברחוב היא כי הם בטח לא מסתובבים במקומות שאנשים בתת רמה שלך מסתובבים. אם תלך למסיבות איכותיות ולא כאלה של ארסים מטומטים שמכניסים בלי סלקציה בארץ תראה פה ושם אנשים אם המשקפיים גם במצעדי האהבה תראה המון אנשים הולכים אם המשקפיים האלה בארץ ובעולם. אתה אדיוט וטיפש המשקפיים האלה נועדו בין השאר לתת שואו כמובן שאתה צריך את הלוק בשביל לתת שואו כי כמו בטוח אתה בטח מכוער כל כך שמשקפיים כאלה ימשכו אליך צומת לב שלילת בעיקר ותגובות כמו מי זה המכוער הזה וכ'ו. ללכת עם משקפיים כאלה דורש בטיחון עצמי מה שלך בטח אין ובגלל זה גם נוח לך לפתוח את הפה המסריח שלך מאחורי המקלדת בחופשיות!. אלה משקפים סוף הדרך אין לי מה להתווכח איתך על איכות אתה יכול לבדוק בעצמך באתרים כמו EBAY ולראות בדיוק את המחיר שאנשים מבקשים ומקבלים עליהם כל יום. כן אומנם אנשים מוכרים אותם אבל כמו שאמרתי יש ביקוש אני קנתי אותם לפני כשנה וחצי התעניינתי בדגם עוד מלפני שנתיים(לכן ציינתי מחיר לפני שנתיים) הם חדשים באריזה מהסיבה הפשוטה שאני לא הייתי בארץ והשתמשתי בהם אולי פעמיים לא מחוסר רצון או סלידה מהם אלה בגלל שלא הייתי פה ולא רציתי להסתכן ולקחת אותם במטוס איתי לארה"ב. כמו שאמרתי משקפיים סוף עדשות בשיא הטנולוגיה הקיימת ולא אתה ולא שום אפס כמוך יקבע האם המשקפיים איכותיות או לא!.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-12-2005, 20:31
  nitro22a nitro22a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.12.05
DUDI COSTA וחבריו המגיבים אתם לא חכמים במיוחד!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nitro22a שמתחילה ב "משקפי שמש אוקלי OVER THE TOP"

אלה משקפיים סוף הדרך בטכנולוגיה שחבל על הזמן אם היית מבין משהו במשקפיים היית מבין שאלה הם משקפיים שהוציאו עליהם מליוני דולרים בפיתוח אלה עדשות אירודיום בטכנולוגיה הכי חדישה שקיימת כיום המשקפיים מתאמות כך שהמשקל והלחץ לא יופנו על הרקות(צידי הראש ועל איזור האוזניים). אלה משקפיים למותאמות גם ליום יום וגם לריצה ונסיעה על אופניים. הסיבה שאני מוכר אותן היא רק בגלל שקיבלתי את משקפי האוקלי עם נגן הMP3 בתוכן אחרת הייתי ממשיך להשתמש בהן. אז לפני שאתה מדבר יותר מידי אולי תבדוק עובדות חתיכת אידיוט. ולידיעתך 500 ש"ח זה מחיר סביר ביותר במיוחד לאור העובדה שבארץ הן נמכרות, כן נמכרות ב1200 ש"ח(כשהתעניינתי לפני שנתיים הן נמכרו בקצב של 12 זוגות בשבוע שזה מלא למשקפיים במחיר כזה) ולפעמיים הרבה הרבה יותר. אם לא היה להן שוק עולמי או לפחות בארץ לא היו מיבאים את הדגם הזה או מפתחים אותו. ושוב חבל שאתה והחברים שלך שמגיבים פה עושים זאת ללא טיפת שכל או מחשבה!.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:22

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר