לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-12-2005, 15:26
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי limorush שמתחילה ב "קצונה יעודית"

תראי, קצונת חש"ל (חיל שלישות) ייעודית היא לרוב קצונת קישור (וזה תפקיד שוחק לכל הדעות, מתרחקים ממנו כמו מאש) .
ואם קצת רקע על תפקיד קצינת קישור : אלו נמצאות ביחידות מילואים ותפקידן הוא לקשר בין היחידה למילואימניקים; קרי - בזימונם לתרגילים ותעסוקות, רק שאלו - לא תמיד טורחים להגיע ומציבים את קצינות הקישור בהרבה בעיות (אישיות, התנהגותיות וכיו"ב); זה פשוטו כמשמעו - לנהל מרדף אחרי אנשי המילואים ולרוב לקבל מהם רק ריקושטים כי הלוא - הם את שירות החובה שלהם כבר ביצעו .

ובחזרה למסלול - אני אישית לא אשת שלישות ולכן קשה לי לומר האם קצונה ייעודית היא בהכרח קישור ולכן הייתי ממליצה לך לבדוק לעומק הנושא את המסלולים המוצעים .

יתרה מכך (וזה טיפ שחשוב לאמץ בכל מיון - בין אם אזרחי ובין אם צה"לי), תני את כל מאת האחוזים שלך במבחנים והראי נכונות להשקיע ולתרום; במקרה הכי גרוע והחלטת שלא מתאים לך - תמיד תוכלי לחתום ויתור .

שיהיה בהצלחה ואשמח לעדכון בהמשך

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 24-12-2005 בשעה 15:28.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-12-2005, 22:42
  kfiri100 kfiri100 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.05
אני אשמח לענות על המיונים..
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "היי"

למרות שאני עשיתי מיונים של בנים, אני כמעט בטוח שהמיונים של הבנות הם כמעט אותו הדבר.
בעקרון בתחילת היום נותנים איזה 20 דקות למלא כל מיני פרטים ושאלות כאלו ואחרות בנוגע לעצמך..המשפחה שלך..הלימודים..המצב הכלכלי..איך המשפחה וכו'.
הם שואלים גם כל מיני שאלות בנוגע לאופי שלך (למשל: 3 תכונות טובות ו-3 תכוננות רעות)..ומנסים בעקיפין להבין ע"י התשובות מי את ומה את.

אח"כ רואים סרט על חיל השלישות ומסבירים מהי הקצונה הייעודית.
אח"כ מחלקים את הנבחנים לקבוצות וכל קבוצה הולכת לחדר אחר ששם נותניטם לקבוצה משימה כלשהי ורואים כיצד היא מתפקדת, מי המוביל, מי משפיע, ונותנים לכל אחד תפקיד ורואים איך הוא מבצע את תפקידו)- משחק התפקידים ארוך במיוחד.

אוכלים ארוחת צהריים.

בסופו של היום יש ריאיון של 5-10 דקות לכל מועמד, כדאי להראות ביטחון ולנסות ליחצ"ן את עצמכם כמה שיותר טוב.

(יש לציין כי רוב החבר'ה שהיו איתי המיונים היו אנשים ברמה גבוהה)

יש 2 גיוסים אם אני לא טועה בכל שנה...אחד באוגוסט והשני הוא בפברואר(פברואר לאלו שגילם קטן יחסית לשאר אלו שבשכבה)

יש 3 תפקידים בייעודי:קצונת קישור, קצונת מטה, ושלישים/שלישות גדודיים.
ותפקיד נוסף שמיועד רק לבנות והוא: קצינות ת"ש (תנאי שירות)

משך המיונים הוא יום אחד של משהו כמו 8 שעות עם הפסקה באמצע.

בהצלחה!
ישן 24-12-2005, 23:03
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
מתפקידי במילואים אני יכול לומר שקצינת קישור היא גורם חשוב מאין כמוהו
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "היי"

בתור מ"פ - אני מדבר עם קצינת הקישור ע"ב שבועי. כאשר מתקרבים למילואים השיחות עוברות לשיחות יומיות.
קצינת קישור טובה היא מכפיל כוח אמיתי - יורדות מהראש שלך המון דאגות, והרבה זמן יקר (מהאזרחות) נחסך. לעומת זאת, כאשר מדובר בקצינת קישור ללא מוטיבציה - זה מכה רצינית מאוד. היא יכולת להרוס בלי שום בעיה תכניות סגורות היטב רק בגלל עצלנות או חוסר רצון.
זה תפקיד קשה ושוחק אבל חשוב מאוד.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 24-12-2005, 23:15
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
כתבה ומה באשר לטובות
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "מתפקידי במילואים אני יכול לומר שקצינת קישור היא גורם חשוב מאין כמוהו"

שמילואימניקים משגעים להן את השכל ?!
בתור אחת שנמצאת ביחידת מילואים, אני רואה כמה המש"קיות והקצינות קישור משקיעות ואיזה יחס מחפיר הן מקבלות מרוב המילואימניקים (וליתר ספציפיות - לא מאוכלוסיית הקצונה, אלא מהמקצועות הרגילים), אשר באים בגישה של : "אם לא תתנו לי את הפטור, אני אמרר לכן את החיים כי אני את שירות החובה שלי כבר עשיתי" .
ולא כל המילואימניקים משתפים פעולה עם קצינות הקישור שלהם, זה ממש נדיר למעשה .

ובנוגע לתפקיד עצמו - לאור הקושי שבתפקיד, הביקוש לבצע אותו הינו נמוך ביותר . מרבית קצינות הקישור אינן ממשיכות במסלול קצונת השלישות לאחר התפקיד הזה (קרי - מסיימות את שנת הקבע ונסות לאזרחות כל עוד נפשן בן) .
ועדיין - זה תפקיד חובה לקידום במסלול ה"ליבה" השלישותי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:26

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר