לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-12-2005, 10:31
  777 BigD 777 BigD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל 777 BigD
חזרנו אחרי שבועיים מפרחים בשיבטה!

היה טוב היה בן זונה... אני מאוד נהנה מהטירונות למרות שקצת קשה אבל ממש כיף וצחוקים...

אז בשבוע הראשון קיבלנו נשקים M-16 מנוסרים ולמדנו כל השבוע על הנשק ושיפצרנו פקלים...
ואז הגיע יום שישי.. שתדעו זה היום הכי טובה של השבוע כשסוגרים... ולמה זה.?... כי קודם כל כל היום עד ארוחת צהריים לא עושים כמעאט כלום... חוץ מהתרמת דם, שקם וכו'... ואז בערב שירים דגלים הרבה הרבה רבעק וכיף... ואז לישון כמה בזין שלך............ חוץ מלקום לשמירה לחצי שעה...

ואז יום ראשון יורדים ל"שטח" לקירית המטווחים והתחלנו להקים אוהלים 2 של 100 ואחד של 20 בשביל הסגל... ואז התחלנו לירות בנשק היה מאוד כיף לירות בנשק במיוחד בלילה ובשכב חפה... עברתי את המקצים שלי...

אבל החיסרון היחיד שיהיה זה הקור הנורא של המדבר וזה עוד כלום ממה שהבנתי... ואז יום שלישי התחיל גשם... אז קיפלנו תוך 20-30 דקות הכל ועפנו בשמחה לבסיס שכבר אימצנו לו ת'שם ה"בית" כי היה ממש מתאים לחזור לקור ולמקלחות ושיקותים נורמאליים... ואז יום רביעי שוב לשטח ושוב חזרנו לבסיס וכנ"ל גם חמישי... בחמישי בצהריים עשינו מסע מפקצ"ים קצר... איזה 3 ק"מ אבל ההלכיה בואנה בהצחלה הייתי בשוק ועוד היה עלי כל הדרך ג'ריקן ועוד רציתי לקחת את הנגב אבל המפקד לא הסכים.
בקיצור היה כיף ומאוד שווה שווה ועכשיו אני בבית...

אהה ועוד משהו קיבלנו כיסויים לדיסקיות של ה"אבירים" אחרי יום שישי, הרס"פ הבטיח עם ניהיה כולם מגובשים אז נקבל צ'ופר... איך כולם קינו....

55 כבוד!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-12-2005, 13:06
  EladEk EladEk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.05
55 כבוד דורסים אימפריה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 777 BigD שמתחילה ב "חזרנו אחרי שבועיים מפרחים בשיבטה!"

55 כבוד דורסים אימפריה

נפלת בגדוד מספר 1 של תותחנים!

בכלל עכשיו שיבנו לכם את הקרוונים יהיה לכם BEST

חכה להגנשי"ם זה היה שיא הטירונות שלי הדבר הכי כיף בעולם אין דיסטנס הכל בכיף זה יתן לך יותר מבט על איך באמת יראה השירות שלך הכל בכיף בצחוק ובמיקצועיות מעל לכל

אנחנו (סוללה ד) השתתפנו בתרגיל אגד שזה 2 הגדודים הסדירים (רשף ודרקון) ועוד המילואים שזה גם הרבה ואנחנו היינו הסוללה השלמה היחידה מהגדוד ובכל זאת הגדוד היה הגדוד המצטיין בתרגיל ככה שיש לכם נעלים גדלות למלות

ואל תחשוב שהמסע כומתה קשה כי מה שבאמת קשה זה המסע למצדה מסע מג"ד! שזה לנו היה 5 קילומטר לפני ההר אלונקות ואז עליה של שביל הנחש עם ציוד מלא!
ישן 30-12-2005, 17:35
  EladEk EladEk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.05
חח שיבטה הקטנה אתמול עזבתי
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי 777 BigD שמתחילה ב "יא מאנייקים!..."

חח שיבטה הקטנה אתמול עזבתי את הבסיס הזה כנראה שאתם תשמרו לנו על התותחים שיבטה הקטנה בנויה כמו מרובה אז הפינה שבין 2 הכבישים (לשיבטה ולקציעות) זה 55 תותחי דורס הכלי שלי זה הק"ס (הנגמ"ש הקטן בסוף השורה אתה תראה)

וכן יש מסע מג"ד אחרי שאתה עושה אימון צוות אימון פלגה ואימן סוללה עם התותחים יש לך תרסו"ל (תרגיל סוללה) שבו בוחנים איך הסוללה מתפקדת ואם היא מספיק טובה אחרי התרגיל הזה יש מסע עם המג"ד למצדה מסע קשה ביותר! יותר מכל מסע שתעשה ואז על המצדה נבחרים 2 מצטינים מהאימונים של הסוללה שהם מקבלים שי מהמג"ד וכולם מקבלים את סיכת הגדוד (הדרקון עם התומ"ת באמצע)

והמלצה שלי תביא הרבה דברים חמים לשיבטה הקטנה כי האוהלים שם הם לא כמו שהיו לכם עד עכשיו הם יותר דקים ויותר קר שם!

והגנשים זה הגנת ישובים שומרים על ישוב במשך שבועים שמירות די קלות (לפחות לנו היו) וכל הזמן שנשאר אוכלים / ישנים או שלומדים משהו על התותחים אבל לצרי פלגה 3 (מ"ט הטובים באמת) בדרך כלל לא יוצאת להגנ"ש כי הם מתחילים קורס קשה אנחנו עשינו 4 ימים וזה היה ה 4 ימים הכי טובים שהיו לי בצבא!

נערך לאחרונה ע"י EladEk בתאריך 30-12-2005 בשעה 17:42.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:41

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר