לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-12-2005, 18:19
  Syaoran Syaoran אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.05
Kimi no Kakera

אני לא יודע כמה מכירים את המנגה הזאת. בכל מקרה, התחלתי לקרוא קצת וזה ממש מצא חן בעייני.

קצת קשה לי להסביר את העלילה כי זה די מסובך. מסופר על נסיכה צעירה שחיה בעולם שבו יש חורף תמידי, ויורד כל הזמן שלג, ואין בכלל שמש. לאט לאט העולם נערם בשלג עד שיום אחד יקרה הבלתי נמנע והעולם ייערם בשלג וייכחד. אותה נסיכה היא היטוגאטה- היא חסרה את היכולת לחייך. היא גרה עם סבתא שלה ואחיה ועובדת קשה מאוד בביה"ס ובעבודות בית (לא הבנתי כל כך מה קרה להורים שלה...).
בכל מקרה בפרק הראשון היא פוגשת ילד שכמוה, גם הוא היטוגאטה- אין לו כמעט זכרונות והוא לא מרגיש כאב. ביחד הם יוצאים למסע לחפש "שמש".

כמו שאמרתי בהתחלה- הסיקור הזה, שמתאר פחות או יותר את הפרק הראשון, לא מדוייק בכלל, אני ממליץ שפשוט תתחילו לקרוא ותבינו לבד. סגנון ציור משעשע מאוד, אם אני לא טועה יצאו ארבעה ווליומים ביפנית (אני חושב שזו סידרה די ישנה). בכל מקרה- אני ממליץ מאד.

הנה סיקור של anime news network למי שרוצה:

Icoro is princess of a country of night, a country here the snow falls eternal, and the sun is a myth. Even though Icoro is royalty, her parents have disapeared, so the politicians controle everything, and she is left doing chores, as well as tending to her blind little brother. Not only that, but she is a "Hitogata" as well, a human missing an important emotion, in Icoro's case it's happiness. Though Hitogata is used to describe people like Icoro, the true meaning of Hitogata has been lost for years. But her difficult everyday life is changed when a mysterious boy, named Shiro, falls through her house. Shiro, an extremely forgetful boy, is in search of the one thing he can remember, "Hitogata". While Shiro is being chased by a tribe of soldiers called "Warmomgers", he and Icoro decide to go on a journey together, to look for both the sun and Hitogata, and bring warmth and save their country.

נערך לאחרונה ע"י DarkWing108 בתאריך 24-12-2005 בשעה 18:30.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:46

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר