לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-12-2005, 05:36
צלמית המשתמש של Arziv
  Arziv Arziv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Arziv שלח הודעה דרך MSN אל Arziv
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי coolpix שמתחילה ב "חשבתי עלייה... אבל לא מוכן..."

אין לך למה לחשוב על הS2
היא מצלמה מיושנת וישנה, לא מהירה כמו החדשות ופחות מתקדמת בעיבוד התמונה.
חבל.

אני במקומך (לאחר נסיון של לא מעט צילומים בD70 וגם ב20D) הייתי הולך על ה20D במידה ואתה תשקיע על עדשות בעתיד, משום שלפי דעתי זה גוף הרבה יותר נוח!
אם אתה מעוניין להשקיע מעט (ובמעט אני מתכוון ללא יותר מכ2000 ש"ח) בעתיד על עדשות, הD70 תתאים לך יותר, משום שבהשקעה יחסית קטנה אתה מכסה טווח של 18-300, עם עדשות טובות.
אם אתה מתכוון לקנות DSLR ולממש את האופציות שבה וכן לקנות עוד עדשות - אני ממליץ על ה20D בלב שלם.

נערך לאחרונה ע"י Arziv בתאריך 25-12-2005 בשעה 05:42.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-12-2005, 14:21
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Olegis שמתחילה ב "אני מניח שכל דיון לגבי בחירת..."

התקציב עומד כרגע על 6500+- לטווח הקצר שזה בערך חצי שנה עד שנה מאוחר יותר אני יתחיל עם עדשות....והיחידות שאני מתלבט בינהם הם d20 d70 אני לא מתכוון עכשיו להפוך את האשכול הזה לניקון קנון כבר קראתי מספיק חומר אליהם.... והגעתי למסקנה שיחסית שתי המצלמות נורא דומות חוץ מכמה דברים שונים קצת אחת משנייה...ויש אנשים שאפילו שיש להם תקציב לd20 יעדיפו את ה d70 אז אני כניראה יחליט לפי מה שיהיה לי יותר נוח ביד ואיזה מצלמה אני יוכל להפעיל בקלות יתר בינתיים נסיתי את ה d70 והיא בידיוק מה שרציתי עוד לא החזקתי את ה d20 ולכן אני לא יודע עם היא אפילו יותר טובה...... בנוגע לעדשות אני יסתפק בינתיים ב18-70 של הקיט וה50ממ ואולי בעתיד 70-200 או סט דומה לזה אבל של קאנון ...
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

נערך לאחרונה ע"י coolpix בתאריך 25-12-2005 בשעה 14:32.
ישן 25-12-2005, 20:12
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Olegis שמתחילה ב "מערכת AF של ניקון D70 היא..."

אני לא מתרגש שמחליפים את נורת האיתות ימינה במודל החדש של הרכב...
גם שמעתי על אנשים שמדווחים שה AF ב D70 אחרי עידכון הקושחה מהיר יותר, ומדוייק יותר (קישקוש בלבוש).

הבדלים אמיתיים כמו למשל FF לעומת DX, באפר, מ"פ, משקל ודברים כאלה מאוד לגיטימי.
אבל תעשה לי טובה... אז מערכת ה AF של ה 10D ישנה יותר משל ה 20D.. אז מה?
בדוק בעצמך כמה ההבדל משמעותי. תשווה את העדשות שלך עם גוף 20D ותראה מה ההבדל.
אני לא הרגשתי הבדל בפוקוס בין ה D70 ל 20D (כמובן שהעדשות שונות והכל, ולכן קשה להשוות, אבל אשמח לפגוש מישהו עם D200 לצורך העניין ולבדוק את העדשות שלי עליה, שגם שם, טוענים שיש שיפור ב AF).

ישן 25-12-2005, 20:50
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי coolpix שמתחילה ב "Fuji s2 vs Nikon d70"

אני מבין ששוב יש לנו דיון עצבני בין ניקון לקנון כשבעצם שאלו על פוג'י.
לא מכיר ממש את הפוג'י חוץ מצלם שאני עובד איתו לפעמים, ותיק, כבר מצלם 20 שנה ויש לו את ה S2.
הוא בזמנו ראה את ה 20D שלי ואמר שלעומת ה S2, היא חלום שהוא שואף אליו.
לא אומר את זה בציניות, אני רק מצטט אותו. הבנתי ממנו שהפיקוס ב S2 לא מהיר כמו ב 20D, מהירות פריימים בשניה, נק' פיקוס ועוד כמה.
בלי קשר להכל, לי יש את ה 10D גם ואני יכול לומר ב100% ודאות שיש הרבה אבל הרבה הבדלים בינה לבין ה 20D.
הפיקוס הרבה יותר מהיר, כמו שמתן ציין, באפר עוד הרבה פיצ'רים שה 20D עושה בהם בית ספר לא רק ל 10D אלא גם למתחרות.
המלצה שלי, אם מישהו הולך על ציוד ניקון, עדיף את ה D70 על ה S2 ואם הציוד המשלים של קנון אז עדיף 20D בתוספת כסף על ה 10D.

ישן 25-12-2005, 21:44
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי carish1 שמתחילה ב "אחרי שצחקנו, בוא נהיה רציניים..."

אז ככה :

התקציב שלי לכרגע עומד על 6500+- שקלים.....
אני אוהב לצלם בדרך כלל נוף בעליי חיים פורטרטים מקרו מתעניין בצילום סטודיו.... בוא נגיד ככה שאני מתעניין בכול סוגי הצילום.....
ההתלבטויות הן או d70s d20 (את הניקון+קיט אני יכול לקנות חדש חדש או קנון+קיט מחודשת באותו מחיר שניהם) אני חושב גם על ליקנות את הניקון מיד שנייה ממישהוא עם אני ימצא מחיר מציאה או משהוא כזה.... חשבתי גם על קאנון יד שנייה אבל המחירים שלהם גבוהים יותר מחניות חחח לא צוחק....
אין לי ממש ציוד קודם חוץ מעדשת ניקון אחת 24ממ אוטופוקוס 2.8 . הייתי אצל מתן והוא אמר לי שזו אחלה עדשה ועם אני ירצה לקנות את הניקון הוא לא ממליץ לי למכור אותה אלה להשאיר....
וגם כמו שכתבתי ליפני זה יש לדודים שלי מצלמות של ניקון לא ישנות!! עם עדשות אוטומטיות מהירות... אז אני מתלבט....
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:23

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר