לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-12-2005, 22:40
  AstroBk AstroBk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.05
אז ככה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Benor2005 שמתחילה ב "איך אתה מסתדר עם בנות? בחיי..."

אני יכול להגיד לך שעד כיתה י' הייתי ממש ביישן בקטע של בנות
בכיתה י' היה שינוי שהתחיל בזה שכל פעם אחרי שדיברתי עם מישהי שאני די מחבב או יכול להיות סתם מישהי הייתי אחרי זה הבנאדם הכי מאושר שקיים
בכיתה י"א שעכשיו אני ברוך השם עבדתי על עצמי די הרבה ועכשיו אני מדבר פחות או יותר סבבה עם בנות.. כן יש לי ידידות אומנם לא הרבה.. פנים מול פנים אני מדבר אבל לא יודע אם זה קשור אבל אני מעדיף לשבת נגיד על כסא מאחורי שולחן בכיתה ושבת תעמוד ולדבר איתה ואז אני יהיה הכי משוחרר שיש מאשר לעמוד נגיד באמצע מזדרון ולדבר איתה אולי כי אין לי מה לעשות עם הידיים (אני די גבוה) ואני מרגיש טמבל.. (יש לך הסבר לזה אולי?)

לבחור השני- התכוונתי ידידה שלי מהבית ספר נגיד, שלקחתי ממנה את האייסיקיו ואני מדבר איתה באייסי.. לא אחת שהכרתי באייסי..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-12-2005, 12:04
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AstroBk שמתחילה ב "יש לי בעיה חוסר נסיון/מתרגש יותר מדי"

בעייתך מוכרת ונכתבה פה לא מעט פעמים לכן אני מציע לך לעשות חיפוש על השאלה שלך ואני משוכנע שתקבל הרבה אשכולות עם תשובות שנתנו פה החברים לכותב האשכול שהיתה לו (ואולי עדיין יש לו) בעיה כמו שלך אז אני לא יודע אם זה מנחם אותך או לא אבל אתה לא לבד בסיפור.
מה שניתן עוד לעשות זה פשוט לדבר כמה שיותר כמי כמו שאומרים אימון מביא למושלמות (באנגלית זה נשמע יותר טוב לדעתי practice make perfect) , כמו כן היטואציה שסיפרת נשמעת סביר כי אולי לשבת מול בחורה שעומדת לידך מרגיע אותך יותר גם אם זה רק בידיעה שאתה לא צריך לחשוב על מה לעשות עם הידיים אלא להתרכז בשיחה איתה.
עם אותה בחורה שאתה מדבר בICQ האם אתם מדברים גם בבית ספר, נפגשים בין אם לבד (ללימודים נגיד) או בחבורה או שהקשר העיקרי שלכם הוא בICQ?

מה שבעיקר אני מציע לך זה לחשוב למה הדימוי העצמי שלך נמוך מה אתה לא אוהב בעצמך ועל מה יש לך ביקורת ולפתור זאת ברגע שתאהב את עצמך והביטחון העצמי יעלה זה גם ישפר לך את התקשורת שלך עם הסביבה בכלל ובנות בפרט
נשמח לשמוע עדכונים ואם תרצה לדבר גם בפרטי תרגשי חופשי
שבוע טוב
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 27-12-2005, 12:24
  AstroBk AstroBk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.05
.
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "ידידי היקר...."

אנחנו מדברים גם בבית ספר לא רק ב ICQ..
האם הבעיה של ה"ידיים" (איזה שם) מוכרת לך והאם יש לך הצעה? (לא נוח לי ל-ע-מ-ו-ד ולדבר עם מישהי)

בעיה שניה היא שנגיד אני והיא מדברים אז פתאום יכול לבוא איזה ילד ובאמצע שאני מדבר איתה להתחיל גם לדבר איתה וזה קודם כל ממש מעצבן וזה גם מערער את הביטחון העצמי מה גם שהיא מתייחסת אליו ויכולה (באמצע שאני עומד ומנסה לדבר איתה) להתחיל לדבר איתו ואני מרגיש די טמבל ושהילד הז השבא די ניפנף אותי כי הוא נדחף באמצע שדיברתי איתה ו"נדחקתי החוצה". אין לי נסיון בקטעים כאלה אז אולי אתה יכול לעזור לי.. תחשוב נגיד אני עומד ומדבר איתה ופתאום מישהו מגיע נותן לה נשיקה והם מתחילים לדבר ביניהם.. אחד המעצבנים!
ישן 27-12-2005, 13:00
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי AstroBk שמתחילה ב "."

קודם כל לדעתי אתה צריך לטפל בעניין הזה שאתה מתרגש כשאתה מדבר עם בנות..
אתה יכול לשפר את זה ע"י שימוש במדיטציה או ע"י ניסיון או ע"י יצירת עוגנים שמאפשרים לך שלווה(האחרון קצת מסובך, אם אתה לא מכיר את זה אז לא משנה..)..
לאט לאט זה יעבור לך, בזה תהיה בטוח.
דבר שני, אתה לא צריך להתייחס לזה שמישהו בא, נותן לידידה שלך נשיקה והיא קצת פחות מתייחסת אלייך. אלה הם החיים. ולאט לאט אתה גם תעשה את זה לאנשים (במודע או שלא..)
מה שאתה צריך לעשות במקרה כזה זה פשוט לקחת את זה בפרופורציות שלו. או להגיד לאותו בן אדם:"סליחה, אנחנו באמצע שיחה חשובה ואתה מפריע לנו..."(אם אתם סתם מדברים על שטויות תגיד את זה..ואז זה ייצור אפקט של צחוק אצל הבחורה...[תגיד את זה ברצינות מלאה])
אתה לא צריך להתעצבן מזה..כי זה קורה לכולם...וזה לא אישי נגדך. וחוץ מזה..אם היא מדברת עם מישהו אחר אתה יכול ללכת ולדבר עם חברים שלך... מה שאני הייתי עושה במקרה כזה? (אם זה היה חריף וממש זה נראה כאילו ממש היא הוציאה אותי מהשיחה) זה, נעלם לה פתאום. הולך ולא אומר שלום... או שפשוט הייתי עושה לה את אותו הדבר...
ישן 27-12-2005, 13:08
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
תראה....
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי AstroBk שמתחילה ב "."

בקשר למי שבא ונדחף לשיחה אז יש כמה אפשרויות אם הוא חבר שלך אתה יכול לבקש ממנו (כמובן לא מולה אלא בשיחה ביניכם) שלא ידחף ושאתה מעוניין לפתח קשר איתה ובתקווה שהוא יתחשב בך אם הוא סתם מישהו שהיא מכירה אז יש כמה דברים שאפשר לעשות
1. זה להגיד בין אם זה בצחוק / חצי ברצינות שהאם הוא לא רואה שהוא מפריע לכם כמובן זה תלוי בטיב השיחהשלכם האם זאת שיחה רצינית או סתם שיחה על ענייני היום ולכן אם אתה אומר את זה כביכול בצחוק כמו אתה לא רואה שאתה מפריע לשיחה חשובה על עתיד המדינה או משהו כזה זה יכול לרמוז לא להסתלק ובאותה מידה גם לא להראות בעלות עליה כי אם תנסה להעיף את הידיד שלה הבחורה לא בהכרח תתלהב מזה
2. האם אותו בחור ש מגיע בא להגיד שלום מה נשמע לתת מקסימום נשיקה ולהמשיך או שהוא מגיע אומר שלום והם מפתחים שיחה וזונחים אותך בצד כי אז זה אומר גם משהו על היחסים שלך עם אותה בחורה או על טיב השיחה באותו רגע מה שאני מציע לך במקרה כזה בעיקר להישאר קול ואו לזרום עם השיחה אם אתה רואה שבמקרה הרע לצערך זה כבר לא שיחה של אחד על אחד והקרציה לא רוצה להעלם אזפשוט להצטרף ולדבר או שאם אתה לא מוצא את מקומך פשוט תפרוש בכבוד ותגיד לבחורה שתדברו יותר מאוחר משהו בסגנון טוב אני צריך לזוז ל .... ואנחנו נדבר יותר מאוחר או אני אתקשר אלייך יותר מאוחר וכו'

בקשר לידיים הבעיה מוכרת כי כמו שאמרתי אם אתה לא מרגיש בנח אז הרבה פעמים אנחנו במקום להתרכז בשיחה חושבים על דברים אחרים ואחד מהם זה התנוחה שאנחנו נמצאים וכיוון שהידיים זה בעיקר האיבר החופשי שאנחנו עומדים ומדברים עם מישהו אנחנו מתחילים להתעסק איתם ולחשוב איך הכי נח שהם יהיו ואז במקום להיות בשיחה אנחנו במחשבות של מה עושים עם הידיים ולכן הבנתי אותך שאמרת שאתה יושב אתה מוצא מקום לידיים והם לא מטרידות אותך ואתה יכול להתרכז בשיחה, אופציה אחרת בעיקר שאתה לא יושב זה פשוט למצוא להם מקום אם זה בכיסים או בשילוב ידיים או כל אופציה אחרת כדי שהם לא יעסיקו אותך יותר מידי

בכל מקרה כמו שאמרתי במכתב הקודם ברגע שתאהב ולא תקטול את עצמך יותר מידי הביטחון העצמי שלך יעלה ואז גם בשיחה עם הידידה אתה תקרין החוצה ביטחון ושלווה וגם אם מישהו ידחף אתה כבר תמצא דרך איך להעיף אותו ואולי השיחה שלכם תהייה טובה כך שהידידה שלך תגיד לו שהיא תדבר איתו יותר מאוחר ותמשיך איתך וגם עם הידיים אני מאמין שהם ימצאו את מקומם
שיהיה לך בהצלחה ונשמח לשמוע עדכונים ולכל דבר אחר אנחנו (ואני כמובן ) גם פה
שבוע טוב
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:40

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר