לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-12-2005, 15:26
  jecky666 jecky666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LuZ שמתחילה ב "הציור השלישי שלי|אשמח לקבל תגובות"

ציור ראשון... הגדרה קצת קשה לא ?

יעני הציור של תמי.. יפה לאללה כן.. ציור ראשון ? ממש לא
אולי זה הציור הראשון שהיא עושה יעני מושקע ובמטרה להראות אותו אחרי זה או לא יודע מה
אבל מן הסתם היא מתעסקת בציור הרבה יותר מזה. בשיעורים או בבית או לא משנה איפה
אני חושב שאנשים יכולים להגיד ציור ראשון רק על ציור שזה הראשון שהם מעלים לפורום.
מעבר לזה, לפי דעתי האישית מיותר להגיד ציור ראשון. נכון שאתה שומע את זה ואז רואה ציור יפה אז אתה ממש מתפאל ממנו.. אבל בתכלס זה מיותר.

ובקשר לציור של לוז
יש רק קווי מתאר. מעבר לזה אין. הפרופורציות לא הכי נכונות. לי נראה כאילו זה מצוייר ישר מהראש. מזכיר לי ציורים שאני מצייר בבצפר. אני ממליץ לנסות לצייר לפי תמונות או לפי אובייקטים מהמציאות ולהתאמן על דיוק של צורות. יש בטח גם מלא מדריכים בשביל זה. בכל מקרה להתאמן על דיוק של הצורה הכללית. אחרי זה לדעתי אפשר לעבור להצללות. כי להצליל משהו שבבסיסו לא בנוי טוב. יראה קצת יותר טוב ברור אבל התוצאה הסופית לא תהיה יפה כמו שהיא יכולה להיות.
ובקשר לצביעה. היא בסיסית כמו הציור. זה למשל השלב הראשוני שאני עושה שאני בא לצבוע ציור. לשים צבע אחי ובסיסי לכל חלק בגוף או בבגדים, ואז להתחיל להצליל אותם.אגב בעיניים צבעת את כל העיניים ולא רק ת'עישונים.

נערך לאחרונה ע"י jecky666 בתאריך 28-12-2005 בשעה 15:32.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-12-2005, 22:12
צלמית המשתמש של tammy1903
  tammy1903 tammy1903 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.02
ככה(:
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי jecky666 שמתחילה ב "ציור ראשון... הגדרה קצת קשה..."

לגבי אסף- חחח...מואה!!!

לגבי השאר.
זה הציור הראשון שבאמת עבדתי עליו, זה והציור של אבריללוין שלי מי שמכיר זה הציורים היחידים שגם עבדתי עליהם ואיתם גם ניגשתי להיבחן למגמת אומנות אז כך שזה בהחלט הציור הראשון שלי.
מעולם לא למדתי לפני זה אומנות או ציור או כל דבר בסגנון.
ראיתי חברה מציירת עם ריבועים והיא אמרה שככה יותר קל, זו הסיבה שציירתי איתם.
הסיבה שלא המשכתי את הציור היא גם ובעיקר בגלל שזה היה ממש ציור ראשון ואיבדתי עניין מהר מאוד.
כך קרה גם בציור עם אבריל, הוא עד עכשיו לא שלם.

אני לא חושבת ש"התעסקות" בציור נקראת ניסיון מפני שלצייר בשיעור פיזיקה לא תרם לי הרבה. לכל אחד יש תפיסה של המציאות והעברה שונה שלו לדף.
מה שניסיתי להראות לו בציור שלי <לא לא כדי להשוויץ שהרי יכלתי לפתוח בשביל זה אשכול חדש ושלם(: > אלא כדי שיראה את העומק, אומנם חסר שם דווקא המון, אבל המינימום.
וההצללות, שהכמות שם היא עצומה, זה הדבר הכי חשוב שעבדתי עליו, ולמרות זאת חסר שם המון.

בתור ציור ראשון, או שלישי, או שמיני שמעלים אותו לפורום וכדי לזכות בהערות בונות קונקרטיות ומועילות יותר, המלצתי להשקיע יותר בציור שלו להבא, ולקחת קצת יותר משעה או שעה וחצי לציור.
אם הוא צריך להאבק על זה אז שיאבק, זה מה שאני עשיתי די הרבה.
ובעיקר רציתי לרמוז במידה זו או אחרת את רמת הציורים שמומלץ להעלות לפורום.
נראה לי מיותר מאוד שמישהו יעלה ציור שצייר תוך שעה כשהוא רואה בברור שזה לא ציור מושקע מי יודע מה.
יכול להיות שיש בו כישרון ואפשר לפתח אותו ולהגיע רחוק, ובכל זאת זה דורש לבטח יותר משעה לציור כדי להראות זאת וכדי ללמוד משהו להבא לציור שבא אחריו.

תודה ויומטוב
ישן 28-12-2005, 23:15
  jecky666 jecky666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי tammy1903 שמתחילה ב "ככה(:"

ממש לא נמדד בזמן. היה כבר ציור שעשיתי בשעה והעלתי וקיבלתי מספיק תגובות חיוביות. נמדד באיכות

המשכתי אותו אחרי זה אבל שפרסמתי אותו הוא היה גמור מבחינתי.
ואני משמ לא מסכים שזה בהחלט הציור הראשון שלך. וכן. לצייר בשיעור פיזיקה כן עזר לך
תאמיני או לא. זה גם אימון
זה שבציור הזה השקעת יותר או שמת יותר מחשבה על פרטים. זה לא משנה תעובדה. את לא נולדת אתמול וציירת את זה ישר.. ככה
ואני לא בא להגיד משהו על רמת הציור שלך. את מציירת יפה
זה לא העניין פה. מה שאני כן מנסה להגיד זה שזה פשוט לא נכון לדעתי להגיד ציור ראשון. לא על ציור ברמה נמוכה ולא על ציור ברמה גבוהה
זה לא משנה
אם יבוא ילד בן 6 ויפרסם פה ציור ויכתוב ציור ראשון. את זה אני אבין כבר
אבל באמת. זה שזה ציור ראשון מושקע.זה ציור ראשון מושקע. להוריד את המילה מושקע
פשוט משנה תמשפט מקצה לקצה וזה מה שהופך אותו לשוויצרי שכזה.
וגם אני נבחנתי לאומנות. ועשיתי ציור במיוחד . והשקעתי בו הרבה. וזה היה הציור הראשון שעשיתי בפוטושופ והשקעתי בו המון. ובכלל זה היה הציור הראשון שהשקעתי בו יותר מעשרים דקות
להגיד שזה הציור הראשון שלי ? ממש לא
ולפי דעתי האישית. בלי לצייר בשיעור פיזיקה. וסתם שמשעמם. לא היית מגיעה לאותה תוצאה כמו שהגעת פה. ויש הרבה אנשים שלא למדו ציור ומציירים יפה. זה לא משנה. זה עניין של אימון אחרי הכל

ורק להשוואה. הנה הציור הראשון שלי :
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

זה הציור הראשון שלי שהשקעתי בו יותר מחצי שעה.ובאמת ישבתי עליו
יכולתי להגיד באשכול ציור ראשון שלי. כי בעצם זה פעם ראשונה שאני משקיע בציור. ומגיע כביכול לרמה סבירה שיהיה מותר לי להעלות לפורום. הרי אם זה לא ציור יפה אסור להעלות אותו בכלל
יש סטנדרטים שאת החלטת לקבוע.
אבל זה הכל חוץ מציור ראשון. כמו שלך

ואני מבין על מה את מדברת. אני גם לא רוצה שאנשים יתחילו להעלות ציורים של אנשי גפרורים.
אבל לי אישית נראה שהוא השקיע בזה בכל זאת. ושהוא רוצה להשתפר.

ואולי גרמתי לזה להשמע ככה אבל אין לי בעיה אישית איתך
יש לי בעיה עם המושג "ציור ראשון" ובמיוחד שמדובר בציורים יפים ומושקעים

נערך לאחרונה ע"י jecky666 בתאריך 28-12-2005 בשעה 23:29.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:15

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר