לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-12-2005, 15:20
  Retreyn Retreyn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Winamp שמתחילה ב "טוב התשובה שלי לא ממש בכיוון הזה"

זו דעתך,
אני אישית לא רואה שום הבעה על הדמות אלא רק קווי עיפרון גסים ושחורים, הבגדים שלה לא מוסרים לי בדידות מתוך אי בחירה שמובילה לעצב. אני רואה אותם יותר כמו בגדים של ה"זאב הבודד" שלא מעוניין בחברה מיותרת מסביבו. זה שהראש שלו פונה מטה אומר לי שהוא מביט על הכוס שלו ובוחן את המשקה ולא עצוב. אם לומר לך את האמת, זה בכלל לא נראה כאילו הראש שלו מורכן, הוא פשוט נראה מעוך.
עוד דבר, הכיתוב מסביב לא תורם לאוירה, למען האמת הוא דיי מציק.

לסיום, העבודה שלך לא באה לתת מסר(לפחות לא לפי האתגר), היא באה לבטא רגש. לכן אי אפשר לפרש את זה ליותר מידי כיוונים. לפי דעתי האמנות הקונספטואלית צריכה ליהיות בסופו של דבר גם אמנות יפה שנראית טוב ויזואלית.
לדוגמא, דמיין לך תמונה של מיטה לא מסודרת (הכי אמיתי שאתה יכול (אמנות יפה)), הסמיכה מבולגנת , הסדין זז מעט ממשכנו הקבוע. ועכשיו. תוסיף מעט דם על הכרית ועקבות דם מטושטשות שיוצאות מהחדר.
נראה טוב?
פשוט תנסה לשמור על ויזואליות ברמה הכי גבוהה שאתה יכול, בלי כול הקווים המטושטשים , וההצללות הקויות, תן אחידות לציור שלך!

כשהציור נראה טוב- הקונספט יכול לעבור טוב עוד יותר.

-אור.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-12-2005, 23:05
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Retreyn שמתחילה ב "נכון זה בדיוק מה שאני..."

ציטוט:
רק בתוספת קטנה, מי שמצייר אמנות קונספטואלית ורוצה שיתיחסו אליה כך, צריך (לפחות לפי דעתי) להציג את העבודות שלו בצורה מספיק מובנת ואיכותית מהבחינה הויזואלית.

מסכים ומחזק. אי אפשר לומר לאנשים כיצד להתייחס למושא צפיה, ולכן צריך להתאים את התנאים כדי להכווין או להתנות את דרך החשיבה.
כשציור אינו מובן דיו, הוא משאיר הרבה מקום לדמיון ולפרשנות. לעיתים נעשה בזה שימוש מכוון ולעיתים זה קורה ללא משים. בסופו של דבר, כל אחד רואה מה שהוא רוצה, ובציורים מופשטים או "פשוטים" הצייר מקל על הצופה במלאכה הזו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:42

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר