לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-12-2005, 23:36
  Retreyn Retreyn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי in-A-coma שמתחילה ב "למה אחי תגיב"

עכשיו יש לך סדר בנפש?

אמרת לו שזה חרא ועכשיו אתה מרגיש גבר?

טווח הגילאים? טווח הגילאים הזה הוא 12-13?
יש לך בעיה עם חובבים בפורום שנועד לחובבים?

בחיי, אתה אחד היצורים בעלי האגו הכי נפוח שראיתי בחיים שלי.
יכול ליהיות שאתה יודע ויכול ליהיות שלא אבל כשאתה מתחיל , אפילו בגיל 30 קשה לך לצייר יותר מ20 דקות. זמן השקעה זו יכולת והיא נרכשת עם הזמן והניסיון. גם אני התחלתי מ20 דקות ואפילו פחות.
ואני דיי משוכנע שגם אתה התחלת ככה.
אני לא ראיתי בהכרזה שם במעלי הפורום שיש הגבלת גילאים או הגבלת רמה. או שאני מתעוור וכתוב שם: "משתמשים שהם בגילאים 12-13 אינם רשאים להעלות יצירות לפורום ."
אני לא אמשיך להגיב להודעות שלך כי זה סתם מציק לי.

אני חושב שכול מי שהגיב כאן בדיון הרגיש צורך להגן על עצמו ולנפח את האגו שלו.
מה הטעם בלהגיב אם כול תוכן ההודעה:"אתה באמת חושב שאנחנו ראויים לציורים שלך?"
על דיונים כאלה אפשרפשוט לדלג ולחקות שיעברו לדפים הבאים. וכבר ראיתי דיונים כאלה שבהם הייתה תגובה אחת בלבד.

אממ אסף- אני מתנצל אבל הוא לא יכול לענות באוביקטיביות כי הוא רואה את הציור שלו כמוצלח, הוא אהב את התוצאות ולכן העלה את הציור. אם הוא היה רוצה להעלות אותה כדי לנפח את האגו הוא היה בוחר פורום אחר, עם ציורים ברמות נמוכות עוד יותר.

לילה טוב.

-אור.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-12-2005, 00:55
צלמית המשתמש של in-A-coma
  משתמש זכר in-A-coma in-A-coma אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.03
שלח הודעה דרך MSN אל in-A-coma Facebook profile
תראה, גבר, סליחה, פעמיים גבר,
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Retreyn שמתחילה ב "עכשיו יש לך סדר בנפש? אמרת..."

גם אם האגו שלי נפוח עד השמיים, אני אמשיך לומר את דעתי, עניות דעתי, מי שלא נוח לו,
יכול גם לא להסתכל, או ליגלול הלאה, אני אומר את דעתי, כי זה מה שאני חושב, אגו לא אגו, אתה גם
יכול ללכת ל@#$ מצדי, מה אמרתי ל@!#$?, אופס, כנראה שבאמת אני אומר מה בא לי.

בכל אופן, כן אני ישיר. אף אחד לא צריך לאהוב את זה, HELL, אני גם לא סובל את עצמי,
זה שאתה מצהיר בקולי קולות שיש לי אגו נפוח, מאיפה הבאת את זה? רק כי לי יש פה לומר את מה
שאחרים מתביישים לומר?

אני יכול להכריז את זה בשיא הכנות, אני אוהב את חברי הפורום, כולם איכותיים, אבל אותך אני לא
סובל, ונהפוך הוא, אני מבקש ממך לא להגיב, אפילו תחסוך ממני את התגובות הטרחניות שלך.

מצאת על מי להיטפל תגיד לי?

וכן, אמרתי חרא, ואני אומר עוד אלף פעם חרא, וירגיש גבר גבר, זה לא סותר את העובדה שאני
צודק ועומד מאחורה כל מילה.

בקיצור חברים, אולי באמת מעט הקצנתי, זה רק מדאגה והערכה כנה לפורום ולחבריו.

אל תקחו אותי ברצינות, אני סתם חרטטן.

LOVE

אורי.

ישן 30-12-2005, 03:38
  jecky666 jecky666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי in-A-coma שמתחילה ב "תראה, גבר, סליחה, פעמיים גבר,"

אחי
תירגע
מהר
אין במה שכתבת פה טיפת היגיון... ויש צורה להגיד דברים.. סבבה תגיד מה שבא לך. יש דרך להגיד גם את זה.
עכשיו אתה רוצה לבוא לפה ולהגיד את דעתך. שזה לגיטימי אבל אתה מבקש ממישהו אחר שיחסוך ממך תתגובות שלו.
אל תשקח אנחנו כולה בפורום ציור.
ולא. לא רק לך יש אומץ להגיד. לכולם יש. אני אישית במקרים כאלה לפעמים חוסך את התגובה כי אני יודע שהיא לא תועיל בכלום. אבל כשאני כן מגיב לציורים מהסוג הזה אני מגיב בצורה נחמדה ולא כמוך
אני אפילו אוסיף ואומר שלדעתי הציורים שלך לא משהו בכלל. כן אני נכנס בך אישית עכשיו כמו שאתה עושה לאחרים. ואני לא רואה שיש לך שום זכות להטיף לאחרים.
אז חלאס
תתנהג יפה לכולם גם אם לא מוצא חן בעינך
וכן לא לוקחים אותך ברצינות אתה באמת סתם חרטטן. וגם דביל
ביי
ישן 30-12-2005, 09:48

תקשיב, תשמע
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי jecky666 שמתחילה ב "אחי תירגע מהר אין במה שכתבת..."

התגובה שלי לרטריין היתה מופנית אליו ואליו בלבד, לא יודע למה הוא צריך סנגור,
להיפך, אני חושב שאם יש לו משהו לומר הוא יאמר בלי היסוס, בכנות, ואני גם יכול לקבל או
לא לקבל את התגובה שלו, לרטריין יש בעיה אישית איתי, זה לגיטימי, שיפתור אותה מולי,

אתה, עם כל הכבוד, לא ממש קשור לעניין, יש לך מה לומר, שלח לי לפרטי, אחרי הכל גם
אני יכול לגרור את עצמי לרמה שלך ולומר שאתה !#@!$!@#@#% (רואה, שוב התחלתי),

בכל אופן, אין לי בעיה אתך, ולך יש בעיה איתי, מיסטר ג'קי, דביל? ציורים מסריחים? לגיטימי,
אולי גם יש מידה של צדק, בכל אופן, אני ממש משתדל להתעלם מהתגובה שלך ולחרוק שיניים,
אני חושב שסתם הוצאת קיטור, אני מקווה שאתה מבסוט מזה

יום נעים, שבת שלום וסילבסטר מהנה לכולם.

נערך לאחרונה ע"י in-A-coma בתאריך 30-12-2005 בשעה 09:57. סיבה: בעצם יש מקום להסבר
ישן 30-12-2005, 10:19

יודע מה,
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי jecky666 שמתחילה ב "אני לא יעמוד בצד שאתה נטפל..."

אני לא אומר שאתה לא צודק לחלוטין, אני אומר שהרמה בפורום התדרדרה עד כדי "לוח מודעות",
אני יודע ומכיר בעובדה שלרטריין יש בעיה, המתקפה אחרי הכל באה מהצד שלו, אז העניין של הפרטי
דיי צריך להיות מופנה אליו, אני גם לא מת על ההתנצחויות על גבי הפורום.

אני בראש ובראשונה אומר בפני פותח האשכול- אל תיפגע. אני רק חושב שיש מקום ליותר
השקעה מצדך בציור לפני שהוא עולה לאוויר. כל השאר מסביב זה סתם הוצאת קיטור, חלקה מיותרת.

גם לי אין בעיה עם אף אדם, את רובכם אינני מכיר, ואת אלו שאני מכיר- אנשים משכמם ומעלה ומעלה.
מרגיע פה ת'רוחות, מיציתי עד תום, האשכול הזה כבר מתייגע.

שבת שלום, בלה בלה בלה

ישן 30-12-2005, 10:26
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי jecky666 שמתחילה ב "אני לא יעמוד בצד שאתה נטפל..."

ההתנצחות אולי לא הייתה במקום, אבל הביקורת כנראה כן, אפילו היא בוטה.
ביקורת עצמית היא דבר חשוב שמעיד על בגרות, מה גם שכל אחד יכול להכנס ולהתרשם מעבודות של אחרים, ולפיהן לדעת איפה הוא עומד.
אני לא אומר שהוא לא צריך לפרסם בפורום (לא משנה מהן העדפותיי האישיות), אבל לבקש "ביקורות טובות כי זה ציור ראשון"? בחייך.

תפסיקו להעלב מכל דבר. אתה יודע כמה ציורים יש לי שאני חושב שהם "חרא"? אני לא אוהב חלק ניכר מהעבודות שלי ולעומת זאת אחרים מוצאים בהם עניין, אבל יש לי מנגנון ביקורת עצמית, אני לא מעלה לכאן כל ציור, אני לא אעלה כל סקיצה ובטח שלא אבקש עליהן תגובות טובות, כי זו הפעם הראשונה שאני מצייר בסגנון פוסט-אקספוננציאלי אוונגרדי.
בגרות זה חלק מהעניין, כנ"ל שליטה עצמית וביקורת עצמית. אתה בוחר אם להעלב או לא, ובל נשכח שאתה בוחר להפגע ממישהו שאתה לא מכיר.
והיה וקיבלת ביקורת קצת קשה, אתה תמיד יכול להגיד "על הזין שלי" ולהמשיך הלאה. אפילו קראו לציור שלך "חרא", לחצי מהדברים שקורים בחיים שלי אני קורא "חרא", אז מה?!

אמנם ישנה דרך "תקנית" לכתוב בפורום ולהתייחס לאנשים, וזה אומר בכבוד, אבל לא צריך להקים קול צעקה על כל דבר שהוא אינו פוליטקלי קורקט. אתה מעדיף לראות "אתה מאותגר יצירתית" במקום "חרא"? אני אישית לא.

ראו בהודעה הזאת אישור לבקר בצורה אובייקטיבית עבודות שלי, גם אם הביקורת בוטה. כל עוד הביקורת היא לגופה של עבודה ולא לגופו של כותב, היא לגיטימית. אפשר לקחת ממנה את הראוי ולגנוז את התפל.

ישן 30-12-2005, 10:42
  LuZ LuZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lantsuz שמתחילה ב "הציור הראשון בפורום הזה{כנסו}"

תשמע אני לא אתן לך דעה מקצועית כי בציור מקצועי אני לא
אבל בכל מקרה אני אגיד לך מה אני רואה שנראה לי דיי מוזר:
הצורה של הפנים-פעם ראית פנים בצורה כזאת?
העובי של הידיים הוא בערך כחצי מהעובי של הגוף זה נראה לך הגיוני?
החיבור של היד לכף היד הוא לא מציאותי אני ממליץ לך להסתכל בעבודות של חברי פורום שונים בקטע הזה
הגבות נראות לי קצת עקומות זה מציק
ממתי הפופיק זה נקודה קטנה בבטן?
הממ יש עוד משהו שאני בעצמי מתקשה לעשותו-הצללות אין כאן אף לא הצללה אחת
הציפורניים והאצבעות נראות כמו סכינים תעשה אותן יותר עגולות
בכל מקרה אם יש משהו פה שהוא חלק מסגנון הציור שלא הבנתי תודיע לי על כך

נערך לאחרונה ע"י LuZ בתאריך 30-12-2005 בשעה 10:47.
ישן 30-12-2005, 17:02
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lantsuz שמתחילה ב "הציור הראשון בפורום הזה{כנסו}"

אממ.. אני חושבת שאתה צריך להתחיל לצייר בצורה שונה.. אם יש לך רפרנס תעלה אותו..
לדעתי אתה צריך ללמוד קודם את הטכניקה של איך בכלל מציירים, כי ציור זה לא בדיוק לקחת סתם עפרון ולצייר. חלק נכבד מהציור עצמו הוא הבנה, הבנה של איך אתה עושה את הציור הזה יותר מאמיתי ולא סתם קווי מתאר, הבנה של פרופורציות וכדומה.

טיפ:
קח תמונה, להתחלה בצבע שחור לבן, תחלק אותה לקוביות וקח דף, תחלק גם אותו לקוביות באותה צורה כמו התמונה, ותתמקד בכל קוביה כציור נפרד, בהתחלה תתחיל רק בפרופורציה ואז תעבוד לאור וצל. יקח לך הרבה זמן וסבלנות להגיע לדברים יותר מקצועים מהציור הזה.
בהצלחה..

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:32

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר