לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-12-2005, 22:11
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
מה לעזאזל קרה?!

לק"י

יום חמישי,היום של המפגש הגיע והחלטתי ללכת.אז נסעתי עם 2 חברות ועוד ידיד שהוא גם בפורום-CraKeR- ונסענו מההתנחלות הקטנה לתל-אביב הגדולה.היינו בקניון עזריאלי הסתובבנו,איבדנו ארנקים,אכלנו,חיפשנו,חקרנו,עלינו במעלית וכמעט הקאנו ואחרי יום מקסים ונחמד בנפלאות עזריאלי זזנו לנו לכיוון הדיזנגוף סנטר.הגענו לשם,נכנסו דרך שער 3(בדוק!!!!!!בדקנו 1,000,000,000 פעמים..)וחיפשנו את האנשים מהמפגש.(שברור שלא ראינו!!!היו שם מלאאאאאאאאאאאאאאאא אנשים....)מרוב ייאוש התחלנו לשאול אנשים שנראו לנו קשורים לפורום,אם הם קשורים למפגש של פרש,וכולם ענו לנו בשלילה.זה היה ממש מייאש..ועצוב.בעיקר בגלל שזאת הייתה הסיבה העיקרית שמתנחלים כמונו ירדו לתל אביב..אז שרפנו יום,ודי נהנו,אבל עדיין לא הבנו..מה לעזאזל קרה שם?!איפה הייתם כולכם?!?!ביטלתם את המפגש ורק לנו לא הודיעו?!?!

נערך לאחרונה ע"י peach the bitch בתאריך 29-12-2005 בשעה 22:18.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-12-2005, 00:10
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
ראיתם את האיש הכסוף? {אופס..אמרתי כסוף! אופס, שוב!}
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי peach the bitch שמתחילה ב "מה לעזאזל קרה?!"

אולי אתם גנבתם לי את הבלון!? אתם גנבתם לי את הבלון!! אההה!!!
וכן אני רק זכרתי קניון דיזינגוף משהו עם המספר 3 . בכל מקרה הגעתי לשם והשומר אמר לי קולנוע? קומה 3! עליתי והייתי שם 20 דקות עד שהחלטתי למצוא את הטלפון של ארז, התקשרתי אליו והוא עושה לי "טמבלית, במרתף, כניסה 3 לא קומה 3!} הגעתי לאיש הכסוף וחיכיתי כמו אהבלה בדד בדד, אפילו זקנים שבקושי הולכים הסתכלו עליי מוזר, ולבסוף כשהחלטתי כבר ללכת והתקשרתי לארז שיגיד לכולם ד"ש ממני ושאני ביי ביי הוא אמר שאחכה עוד 2 דקות שהוא כבר בדיזינגוף.
בכל מקרה, היינו שם כן,כן בערך עד 7 ואף אחד לא בא ! לא ראיתם תותית בודדה על ספסל ליד איש כ..מ..{שש שנתלי לא תשמע..כסוף!} =]??

בכל מקרה, בהחלט מסקנה שנאלץ להבין - פעם הבאה, עושים סבב טלפונים, ודואגים שמקום המפגש יהיה ברור {ובלי שטיחים שנופלים מהם כל רגע!! ושיהיו אישונים!! לכולם!!} בכל מקרה חבל מאוד שהלכתם לנו לאיבוד...

אבל אנשים, אני מצטערת שאני אומרת את זה אחרי שהפסדתם אבל היה פשוט מצחחחיייייקקקק בטירוף. אני חושבת שהתכנסנו כל האנשים השרוטים ביותר של הפורום ועשינו את הדברים השרוטים ביותר שיכולים לקרות. וכן, כן אנסתי את תמי בשירותים- אז מה!? אני עיראקית {חלקית} גאה -ינעל בוק בוקי!

שלכם,
תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י תותית בתאריך 30-12-2005 בשעה 00:14.
ישן 30-12-2005, 12:48
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
בלאט, תקרא את הודעה מספר 18 פליז :|
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "אני יודעת שזה אתה ושאתה מת עליי=]]] אל תדאג, אני אשן מצויין אחרי הריצה"

ו...בחור מוזר עם כיפה ורודה? וואט דה פאק? לא.. אבל ראיתי 3 בנים שאחד עם ליפה שעשו סיבובים סביב האיש הכסוף... בערך בכל הקניון ודיברו כמו אנשים שקולטים "שיט, הלכנו לאיבוד"..חח.. והבחורה עם החולצהה התכלת ראיתי גם ואפילו אמרתי לארז שהם ישבו שם שעה שאולי גם הן קשורות.. ולחברה שלה הייתה חצאית והייתה איתן עוד מישהי נכון?? אני זוכרת. אבל לא. בכל מקרה אם הייתם מגיעים למקדונלדס הייתם קולטים תות שעומדת על כיסא ותמי שעומדת ליד תות על כיסא ושכולם צועקים ומדברים שטויות וכל שנייה תמונות אז..הייתם מבינים שזה אנחנו =]]]

תות

פעם הבאה להעביר רשימת טלפונים!!!!!11111

ייאמר לזכותנו שידענו למשל ש HILON אמור להגיע וחיפשנו את המספר שלו בין אנשיםעד שמצאנו, והקקה אפילו לא ענה לפלאפון :\

ישן 30-12-2005, 08:28
  natalie007 natalie007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל natalie007
חחחח קרועה שכמותך!
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "ראיתם את האיש הכסוף? {אופס..אמרתי כסוף! אופס, שוב!}"

סיכמנו שלא אומרים יותר איש כסוף נכון?טוב,אומנם כתבת אבל עכשיו גם אסור לכתוב,קפיש?
וכן,ממומלץ בחום להחליף מספרי טלפון,לפחות שיהיה מספר אחד של המנהלים שהם בטוח יגיעו(כן,בטח,להגיד שלום וללכת!)
אנחנו לומדים מטעויות כך שנשתדל שזה לא יקרה להבא.
ותותית-את כל האנשים השרוטים?כן,אני מסכימה שעשינו שטויות,המנקה לא הבין מאיפה נחתנו עליו אבל אצל חלקנו לא הייתה שריטה רצינית...

אז לאלה שלא היו,יש פווווול תמונות,לא בטוח שנעלה את כולן,רק את אלה שבאמת אפשר להוכיח שלחלק מהחבר'ה יש שריטה,ממ...המממ.אני אשתוק!

מקווה שלמפגש הבא יותר יגיעו

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:45

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר