לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-12-2005, 10:46
  קובי א קובי א אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.05
מעוניין להיכנס לעולם הצילום...

אוקיי, לאחר רכישת המצלמה האחרונה (ixus50\sd400) שמראש ידעתי כי תיהיה מצלמה קומפקטית נוספת למצלמה "נורמלית" החלטתי להיכנס קצת יותר לעניינים.

-אני מעוניין לקנות מצלמת DSLR, קראתי לא מעט סקירות והגעתי לצומת משולשת: Nikon D70s, Canon 10D & Canon 20D
*בתחילה התעניינתי ב350D אך לאחר זמן קצר הבנתי שהיא תיהיה מצועצעת וקטנה מדיי למימדי הידיים שלי

ההתלבטות הרצינית היא בין ה20D לבין הדיD70s מאחר וה10D מיושנת יותר, לפי מיטב הבנתי (תקנו אותי אם אני טועה)

-מצד אחד יש את ה20D שאני בטוח שזאת מצלמה שתלווה אותי לטווח הארוך אך גם תכניס אותי למינוס קטן
-מצד שני את הניקון שהיא אמנם מכוערת לטעמי האישי (ניקוניסטים תסלחו לי, לא אישי ) אבל התוצאות מראים שהיא מראה תוצאות יפות (למרות שני מליון הפיקסלים החסרים)

מה שאני מבקש בעצם שבעלי מצלמות או מי שהתנסה באחת המצלמות יחווה דעתו האישית (כי את הסקירות קראתי שוב ושוב, אתר dpreview אתר להיט )

תודה מראש למגיבים, קובי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-12-2005, 10:59
צלמית המשתמש של RedHunter
  משתמש זכר RedHunter RedHunter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל RedHunter שלח הודעה דרך MSN אל RedHunter Facebook profile
נכון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קובי א שמתחילה ב "מעוניין להיכנס לעולם הצילום..."

ה10D באמת יותר מיושנת... וחבל לקנות אותה

בין ה20D לD70s יש הרבה מאוד הבדלים.. הD70s היא בעצם "שדרוג" (כביכול) של המצלמה D70 שהוצאה כנגד ה300D (והיא עדין נכנסת לקטגוריה של ה350D) של קנון.. זאת אומרת, שהD70s היא בקטגוריה של ה350D עם מסך יותר גדול והאות S במדבקה של המצלמה

ניקון טובים מאוד בלתת "קונטרה" למצלמות של קנון מוציאה... המתחרה ל20D (במצלמות החצי-מקצועיות) זו הD200 שעולה ב300$ יותר מה20D.. אז בין המצלמות שנתת אני הייתי ממליץ על ה20D (ולא רק בגלל שאני מחזיק באחת כזו) אלא בגלל שהיא ברמה יותר גבוהה מהD70s...

(מקווה שלא בלבלתי אותך יותר מדי)

חג שמח,
טל

www.talnitzan.co.il

ישן 30-12-2005, 17:29
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קובי א שמתחילה ב "מעוניין להיכנס לעולם הצילום..."

אז ככה.
ומבחינתי קחו את זה כ"דעתי בלבד" ואני לא רוצה להיגרר לויכוחים.
אני יודע דבר אחד. אם כשרציתי לקנות את ה 300D הראשונה שלי כבר אז מזמן הייתי הולך על ניקון D70, לא היה לי לאן להתקדם חוץ מה D2X שעולה 4000$ ועדיין לא נותנת את הפקטור הגדול של שינוי האיכות - FF (חיישן מלא).
גם ה D200 שיצאה עכשיו, יש לה עוד פיצ'רים, אבל עדיין בתחום החיישן הלא מלא וחבל.
לא שהאיכות לא טובה, היא מעולה זה ברור אבל אני חושב שכיון החשיבה תמיד צריך להיות קדימה ובמטרה להיתקדם ל"יותר טוב".
ככה איפשר לי להיתקדם ל 20D שכבר נותנת יותר מה D70 (שבזמנו היתה האופציה היחדיה והמצלמה היחידה של ניקון) והיום כבר איפשרה לי להיתקדם ל 5D - חיישן מלא.
שורה תחתונה, D70 היא מצלמה טובה מאוד בפני עצמה אבל קנון מציעה כ 4 מצלמות שסובבות אותה ואת שוק הקונים שלה, בכל טווחי המחירים. החל מה D300, D250, D10, D20 ואפילו ה 5D. אם זה קצת פחות או קצת יותר.
אישית, הייתי מעדיף את ה 10D גם, למה? כי למרות שהיא מיושנת, היא עדיין יותר טובה ויותר מקצועית, משאירה חלון להיתקדם בטווח מחירים סביר (מבחינת עדשות, ניתן לעבור לכל גוף קנון אחר, עם הניקון תהיה "נעול" והקידום האמיתי יהיה שוב, רק ל D2X ב $4000 ולא ייתן מה שאני מחפש באמת, FF)
אז נכון, תיקנה D70 עם קיט 18-70 טובה ואתה "מסודר" אבל אתה מסודר מידי... אין הרבה מה להיתקדם למרות שכן יש צורך.
עריכה: עוד דבר קטן. למה הייתי מעדיף 10D. כי המחיר של משומשת, 500-600 דולר באמת משתלם ושווה להתחיל איתה. אני אישית קניתי 10D משומשת ב $500 ויש לי שותף שמוכר 2 כאלו ב $600 כ"א...

נערך לאחרונה ע"י carish1 בתאריך 30-12-2005 בשעה 17:33.
ישן 30-12-2005, 17:37
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי carish1 שמתחילה ב "אז ככה. ומבחינתי קחו את זה..."

משה.. אתה שוכח שעבור רובנו, המצלמות האלה הן חיסכון של שנים.
רובנו לא נתקדם במהירות שאתה התקדמת, ויש להניח שאם ימות לי הגוף של ה D70, אקנה את מה שטווח המחיר שלי באותו הרגע. אם זה D70 חדשה, אז D70 חדשה, ואם זו D200, אז שיהיה D200.

מסכים איתך שהתחום החדש שקנון התחילו בנושא הפריים המלא הוא נהדר, וזו התקדמות אמיתית.
אבל כמו ששנינו מכירים (פחות או יותר) את השוק, גם ניקון יוציאו דגם חדש שיחליף את ה D70, וגם את ה D200 וגם את ה D2X ...
אם היום הוא יכול לקנות D70 עם עדשת קיט, וזה מסדר אותו, גם ככה עד שיהיה לו כסף או בכלל רצון, לקנות את הגוף הבא, אולי יעברו 5 שנים? ואתה בעצמך יודע כמה מצלמות אתה עברת ב 3 שנים האחרונות...

בנוגע ל 10D, למה חייבים להתקדם ל 5D דרך 10D? אי אפשר להשאר עם ה 300D שכבר יש לו, שיחסוך כסף ואז כשירצה לעבור, שיעבור לדבר הכי מתקדם שהוא יכול להרשות לעצמו..?

ישן 30-12-2005, 17:45
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "משה.. אתה שוכח שעבור רובנו,..."

אתה צודק! אין צורך לקפוץ לבריכה כזו עמוקה אבל אני קניתי את ה 300D מכל אגורה אחרונה ולא האמנתי שאי פעם אני אשדרג אפילו ל 10D אבל דברים משתנים, יש מצב שהוא יוכל בעתיד לשדרג.
הוא אפילו לא דיבר על זה אז אין טעם להרחיב אבל אני תמיד אומר, הכל אפשרי.
תכל'ס כמו שאמרתי, D70 תסדר אותו אבל אם ההבדל לא כזה גדול תקציבית, עדיף להיכנס למשפחת הקנון (לא במובן הציני) כדי שהעתיד יהיה יותר גמיש.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
משה.. אתה שוכח שעבור רובנו, המצלמות האלה הן חיסכון של שנים.
רובנו לא נתקדם במהירות שאתה התקדמת, ויש להניח שאם ימות לי הגוף של ה D70, אקנה את מה שטווח המחיר שלי באותו הרגע. אם זה D70 חדשה, אז D70 חדשה, ואם זו D200, אז שיהיה D200.

מסכים איתך שהתחום החדש שקנון התחילו בנושא הפריים המלא הוא נהדר, וזו התקדמות אמיתית.
אבל כמו ששנינו מכירים (פחות או יותר) את השוק, גם ניקון יוציאו דגם חדש שיחליף את ה D70, וגם את ה D200 וגם את ה D2X ...
אם היום הוא יכול לקנות D70 עם עדשת קיט, וזה מסדר אותו, גם ככה עד שיהיה לו כסף או בכלל רצון, לקנות את הגוף הבא, אולי יעברו 5 שנים? ואתה בעצמך יודע כמה מצלמות אתה עברת ב 3 שנים האחרונות...

בנוגע ל 10D, למה חייבים להתקדם ל 5D דרך 10D? אי אפשר להשאר עם ה 300D שכבר יש לו, שיחסוך כסף ואז כשירצה לעבור, שיעבור לדבר הכי מתקדם שהוא יכול להרשות לעצמו..?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:44

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר