לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-01-2006, 13:18
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine מנהל Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
1.06 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן!

אשכול זה מיועד להצעת ובקשת מפרטים והצעות לשדרוג.
אשכולות חדשים שיפתחו ינעלו!
אני מבקש מהמגיבים להגיב למשתמש שאליו הם פונים ע"י לחיצה על כפתור "תגובה" בהודעתו. ככה נוכל לשמור על הסדר באשכול.

ניתן להכנס לאשכול המפרטים הקודם כאן .

מעתה יפתח אשכול מפרטים חדש כל כ100 תגובות או תחילת חודש, על מנת לשמור על גודל סביר וטעינה מהירה של האשכול.
אשכולות מפרטים ישנים ניתן למצוא בארכיון .

שימו לב, כלל חדש וחשוב:

כל מפרט חייב להבנות באחת מחנויות המחשבים המקוונות הידועות. כל תגובה עם מפרט חייבת לכלול תמונה או קישור לקובץ תמונה, HTML או רשימת לינקים שנלקחו מאותו האתר. תגובה שתעבור על החוקים תימחק, אם כותבה יתעקש להמשיך בסורו - הוא ייחסם.
דוגמאות לחנויות מקוונות מפורסמות:

www.pandas.co.il
www.zigzag2000.co.il
www.logicpc.co.il
www.glob-net.com

על כל גולש לקרוא את המדריך לבקשת מפרט !

הערה:
כל המפרטים המתפרסמים בפורום זה לא מהווים בשום פנים ואופן המלצה למקום קנייה. מקום הקנייה הוא שאלה בפני עצמו. כמו כן, אנו לא אחראים לאף מפרט המתפרסם על גבי הפורום ובהודעות פרטיות. הגולשים מתבקשים להזהר.
(ותזכרו, בפורום הזה - חכם לאחר מעשה הוא לא חכם בכלל.)

The only certainty in life is that there are no certainties.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-01-2006, 15:25
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
מפרט מחשב ב 4000 ש"ח
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "1.06 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן!"

כיוון שנעלת את האשכול הקודם בדיוק כמו שהעליתי אותו אני מעלה אותו פה שוב כדי לקבל תגובות בתודה מראש
שלום לכם אבא של אישתי רוצה מחשב בעיקר לשימוש אינטרנט אופיס תמונות ודברים כאלו הצעתי לו מפרט פשוט ואת המפרט הבא והוא בחר במפרט המתקדם יותר רציתי לדעת מה דעתכם עליו ואם יש מה לשפר לשנות
העלות יוצאת 4000 ש"ח וזה המחיר בערך שהוא רוצה לשלם (אותו דבר בפחות תמיד יתקבל בשמחה
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://pcarena.org/ib/html/emoticons/wink.gif]
)

המפרט נלקח מחנות לוגיק פיסי בר"ג
מעבד AMD Athlon 64 3200 Venice BW-E6 Socket 939 Tray
קירור למעבד Igloo 7200L Light CPU Cooler for AMD Athlon 64/939
לוח אם של Gigabyte GA-K8NF-9 nForce4 Socket 939 Motherboard
זכרון Twinmos TMD7608S8E50D 512MB DDR 3200 Memory (הבנתי שהם cas 2.5)
כונן LITE ON 16/48 - DVD
דיסק קשיח Western Digital 120GB 7200rpm 8MB Buffer S-ATAII HDD (אני חושב שהלוח הנ"ל לא תומך ב SATA II במידה ואין דיסק SATA I האם שימוש ב SATA II יכול להזיק?)
כרטיס מסך Gigabyte FX6200 Turbo GV-NX62TC256D PCI-e 256Mb 128 bit
מארז Compucase-HEC Midi Tower CI-6A19-2F W Front USB 300W
מסך 17 אינטש AOC FT720 Flat
סך הכל 3900 ש"ח
מה דעתכם? וכיוון שאני הולך לקנות איתו כנראה היום גג מחר תשובות מהירות ובהקדם האפשרי יתקבלו בתודה רבה
המשך יום טוב
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://pcarena.org/ib/html/emoticons/thumbs_up.gif]

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 03-01-2006, 19:10
  OwnAge OwnAge אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.12.04
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי Atron שמתחילה ב "נתחיל ממעבד 1. שהנושא תחון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Atron
נתחיל ממעבד
1. שהנושא תחון כבר בכל הפורום אם הייתה מחפש אז לא הייתה שואל שאלות כאלה או בחרת מפרט כזה.
2. לוח צ'פסט 915 עוד מעט הולך לעולמו לא תצליח לשדרג את המחשב כי מעבדים עתידייים לא יתמכו בו.
3. CL4 הזכרונות שאני לא מכיר אם יש כאלה אז הם איטיית מאוד.
4. אין בכלל צורך בכרטיס מסך עם 256MB זה טריק שיווקי.
5. MICRO ATX 300W - מארז וספק שבכלל לא מתאימים לרכיבים שבחרתה.

1. כל אחד מה שהוא אוהב אני אישית אינטל
2. שאתה אומר את זה בתור מה אתה אומר את זה ? בונה לוח אם מקצועי נכון ? אולי אתה צודק עוד כמה שנים 2-3 יותר מי יודע זה לא יהיה טוב אבל אתה באמת חושב שהוא יחכה כל כך הרבה זמן ? גם לי שהייתי בן 12 אמרו לי עוד מעט יצא intel5 נו מה אתה רואה גם המוכרים לפעמים מפגרים מה לעשות אני בטוח שאיזה מוכר מפגר אמר לך את זה ודרך הגב בדקתי בנושא אז לא לנסות לריב איתי פה
3. cl4 זה שאתה לא מכיר איזה חלק זה ישר הופך את החלק לאיטי ? וחבל שאתה לא מכיר את cl4 זה באמת מראה את רמת ההשכלה שלך במחשבים אוו בזכרונות
4. כן בטח גם ה geforce 7800 טריק שיווקי? 256 משתמש למשחקים החדשים עם הגרפיקות החדשות תעשה חיפוש בגוגול אני מבטיח לך זה מנוע חיפוש טוב מאוד.. ואל תאמין לכל מה שאומרים לך
5. אני לא מכיר את המארז הזה אבל עשיתי חיפוש בדקתי קצת בניגוד עליך והוא מתאים מאוד לחלקים שלו איזה חלק מצאתה בדיוק שלא מתאים ? אבל לפי מה שראיתי הכל מתאים

סיכום: מחשב תותח שלא תקשיב פה יותר מדי לאנשים
ישן 03-01-2006, 20:09
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 09.10.04
עדיף לבדוק לפני
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי OwnAge שמתחילה ב "[QUOTE=Atron]נתחיל ממעבד 1...."

1. בסדר, בחירה שלך.
2. טוב, בוא נעבור על הבעיות של הצ'יפסט הזה לעומת הצ'יפסטים המודרנים של אינטל (945 ואילך):
א. לא תומך בכפולי הליבה של אינטל
ב. לא מאפשר HT במהירות מעל 800Mhz (רלוונטי עבור מעבדים לעתיד)
ג. תומך ב-DDR2 רק עד 533, ולא עד 667.
ד. לא תומך ב-SATA2.
ה. לא מכיל את טכנולוגיית הזיכרון המודרנית של אינטל - Intel Flex Memory Technology
במחיר דומה למחיר הלוח הזה ניתן לקנות לוחות עם צ'יפסט 945 או NF4 SLI IE שייתנו לך את כל היכולות החסרות, ותמיכה בזכרון עד 8GB.
3. אם אתה יודע מה המשמעות של CL, אתה כנראה יודע בעצמך ש-CL4 זה איטי, איטי מאוד אפילו.
4. מה הקשר בין 7800 ל-256MB זיכרון? גם ל-6600, X600 ו-X700 יש דגמים עם 256MB זיכרון, זה לא הופך אותם לעדיפים על ה-6600GT בגירסת ה-128MB שלו.
5. מה מתאים בו? העובדה שהוא לא אוטם רעש, לא מכיל מאוורר 120 מ"מ, לא מכיל מסנן אבק, לא מכיל תעלת אוויר ומעל לכל מגיע עם ספק שיש סיכון סביר שלא יצליח לעמוד בעומס כיוון שהוא ג'נרי ולכן היכולת שלו לספק 300W ולא 200W או פחות הופכת אותו לאידיאלי?

ישן 03-01-2006, 20:11
צלמית המשתמש של Atron
  Atron Atron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.04
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי OwnAge שמתחילה ב "[QUOTE=Atron]נתחיל ממעבד 1...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי OwnAge
1. כל אחד מה שהוא אוהב אני אישית אינטל
2. שאתה אומר את זה בתור מה אתה אומר את זה ? בונה לוח אם מקצועי נכון ? אולי אתה צודק עוד כמה שנים 2-3 יותר מי יודע זה לא יהיה טוב אבל אתה באמת חושב שהוא יחכה כל כך הרבה זמן ? גם לי שהייתי בן 12 אמרו לי עוד מעט יצא intel5 נו מה אתה רואה גם המוכרים לפעמים מפגרים מה לעשות אני בטוח שאיזה מוכר מפגר אמר לך את זה ודרך הגב בדקתי בנושא אז לא לנסות לריב איתי פה
3. cl4 זה שאתה לא מכיר איזה חלק זה ישר הופך את החלק לאיטי ? וחבל שאתה לא מכיר את cl4 זה באמת מראה את רמת ההשכלה שלך במחשבים אוו בזכרונות
4. כן בטח גם ה geforce 7800 טריק שיווקי? 256 משתמש למשחקים החדשים עם הגרפיקות החדשות תעשה חיפוש בגוגול אני מבטיח לך זה מנוע חיפוש טוב מאוד.. ואל תאמין לכל מה שאומרים לך
5. אני לא מכיר את המארז הזה אבל עשיתי חיפוש בדקתי קצת בניגוד עליך והוא מתאים מאוד לחלקים שלו איזה חלק מצאתה בדיוק שלא מתאים ? אבל לפי מה שראיתי הכל מתאים

סיכום: מחשב תותח שלא תקשיב פה יותר מדי לאנשים

קודם כל אני לא רוצה לריב איתך אבל רמת השכלה שלך מתחת לכל ביקורת אם אתה ממליץ בחום על מפרט שהוצא לו.
1. מעבד 630 של INTEL מתחמם רצח עלות מאוורר טוב מגיע ל27-45 $ כשמעבד של AMD מגיע עם מאוורר סנדרטי. עובד במחצית תדר של INTEL ונותן ביצועים גבוהים יותר.(מבחינתי תקנה INTEL מומלם בחו ביומי חורף קרים)
2. אתה נראה לי לא מעדכן מספיק צ'יפסט 915 הולך לעולמו עוד חצי שנה ומעבדים חדשים לא יתמכו בו כפולי ליבות וגם חדשים שיוצרו בטכנולוגיה 45 ננו. לפחות הוא חייב לקנות צ'יפסט 945 שיהיו לו אפשריות לשדרוג עתידי אני לא יודע אולי אתה מלא כסף ויכול לקנות מחשב חדש כל פעם אבל יש אנשים אחרים שמשדרגים מחשבים.
3. זכרון עם CL4 כמעט לא מיוצר תזמונים טובים הם 2.5 אני לא מתכוון לרשום פה את קולם TAS,CAS וכו' אתה אוהב גוגל אז חפש. בנוסף לדעתי זיכרון GEIL עדיף על KINGSTON
4. מאיפה מצצת 7800 מה אתה צריך משקפיים אני דברתי על 6600GT אפילו אולטרה , אתה מומחוי גוגל חפש סקירות על תוספת מופלאה של 256 מ"ב ובמה היא תעזור.
5. מארז מתאים בסדר גמור טעיתי אבל ספק למערכת הזו לא תספיק ואולי גם בדקת שהוא בתקן חדש.

6. אתה מכיר אותי שאתה יכול לשפוט את רמת השכלתי? לדעתי לא.

ישן 08-01-2006, 11:14
צלמית המשתמש של charm

בקשר למפרטים האלו...
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "מפרט, אופציה 2"

גם אחותי רוצה לקנות מחשב והיא גרפיקאית ורוצה מחשב בסדר גודל של מחיר כזה
וההצעות נראות אחלה רק כמה שאלות בקשר לזה...
1) האם המארז compucase 6a19 לא יכול לספק את התמורה והביצועים במקום המארזים שהצעתם?
2) הבנתי שצריך כרטיס מסך חזק וזיכרון האם יש גם צורך במעבד חזק?
3) מאיזה אתר הוצעתם את המפרט האם זה מלוגיק?
4) מה ההבדל בין ה k8nf9 לבין אותו לוח רק גרסת אולטרא?

אה שכחתי לציין שהיא גם רוצה מסך 19 אינץ רגיל (לא LCD ובאותה הזדמנות מה עדיף לגרפיקה מסך רגיל או LCD) אשמח לשמוע מפרט שכולל את זה
והאם מישהו מכיר מה הוא העכבר הכי טוב לעבודות גרפיקה
תודה מראש
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

נערך לאחרונה ע"י charm בתאריך 08-01-2006 בשעה 11:18.
ישן 06-01-2006, 19:50
צלמית המשתמש של farky
  farky farky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.04
צריך עזרה שלכם בהשוואה בין חלקים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kill-Machine שמתחילה ב "1.06 - עוגן מפרטים והצעות לשידרוגים - רק כאן!"

יש כל מיני חלקים אני רוצה שתגידו לי איזה מבינהם יותר טוב (הצעות שאתם הבאתם מול הצעות של חברות מחשבים)

כרטיס מסך:
leadtek fx-6800 pcx 256mb +tdv עלות: 1390.55
לעומת מה שאתם הצעתם
LEADTEK WinFast PX6800 GS TDH pci-e 256mb עלות 1380

זכרונות
2 * geil aluminium ddr 512mb 400 mhz pc3200 עלות של שניהם: 721
לעומת מה שאתם הצעתם
GEIL 1GB(2x512) DDR 3200 VALUE DUEL CHANNEL MEMORY עלות: 660

דיסק קשיח
wd 160gb 7200rpm 8mb s-ata2 (3yw) עלות: 495.72
לעומת מה שאתם הצעתם
SEAGATE 160GB 7200RPM SATA 8MB NCQ עלות: 580

מעבד
amd athlon 3200 64bit (s-939) עלות - 961.37
לעומת מה שאתם הצעתם
AMD Athlon 64 3200+ Venice 512KB L2 Cache Socket 939 Processor - BOX עלות - 1180
מה ההבדל בין שני המעבדים שיש כזה הבדל במחירים?

מסך
samsung 19" lcd 930B (8ms +dvi) עלות - 2223.17
לעומת מה שאתם הצעתם:
19' SAMSUNG SYNCMASTER 930B 8MS LCD MONITORעלות - 2600
למה גם פה כזה הבדל מחירים גדול? זה נראה לי אותו הדבר...

זהו נראה לי
תוכלו להגיד לי מה ההבדל בין כל אחד ואחד ומה יותר עדיף?
תודה
farky
ישן 06-01-2006, 23:16
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

השוואה
בתגובה להודעה מספר 79 שנכתבה על ידי farky שמתחילה ב "צריך עזרה שלכם בהשוואה בין חלקים"

כ. מסך: הדגם שאתה ציינת הוא של ה-6800 הרגיל (עדיף שתיתן דגם מדוייק כדי שנהיה בטוחים), הדגם שהוצע לך הוא ה-6800GS שנותן ביצועים דומים מאוד ל-6800GT שעולה בכמה רמות על ה-6800 הרגיל. כיוון שהמחיר שלהם זהה, מומלץ ללכת על ה-6800GS.

ה-HD שהציעו לך דומים מאוד - WD ו-SEAGATE נחשבות ליצרניות אמינות, ההבדל הוא שב-HD של SEAGATE יש תמיכה ב-NCQ. זו תכונה טובה, אבל לדעתי היא לא שווה הפרש של כמעט 100 ש"ח במחיר. אם תמצא את אותו HD במחיר קרוב יותר ל-500 ש"ח אז עדיף לך להוסיף 20-30 ש"ח ולקחת HD עם NCQ, אבל תוכל להסתדר גם בלי התכונה הזו.

הזכרונות המעבד והמסך שהצגת זהים לחלוטין - מדובר באותם דגמים, אלו הם הפרשי מחירים רגילים בין חנויות בארץ. נכון שההפרשים די גדולים - אבל ברוך הבא לשוק החומרה בישראל....

ישן 08-01-2006, 22:10
צלמית המשתמש של charm

מפרט למחשב לגרפיקאית בסביבות 7000 ש"ח

שלום חברים לבקשת המנהלים אני פותח הודעה מסודרת
אחותי רוצה לקנות מחשב והיא עוסקת בעיצוב גרפי היא רוצה מחשב חזק שיוכל להריץ תוכנות כמו פוטושופ ופרי הנד ביחד
המפרט אמור לכלול הכל המסך צריך להיות 19 אינץ (רגיל לא LCD) ואם מישהו מכיר עכבר שיותר טוב לביצועי גרפיקה מוזמן להציע,
אני מניח שצריך כרטיס מסך חזק וזיכרון טוב (לפחות גיגה השאלה היא של מי), האם צריך גם מעבד חזק במיוחד או AMD 64 3200 יכול להספיק?
אני כנראה אקנה מחנות לוגיק אז מי שרוצה מוזמן לעשות מפרט דרך שם אלא אם תמצאו מקום יותר זול שנותן 3 שנים אחריות וכמובן שירות טוב גם לאחר הקניה

שאלה נוספת מה עדיף לגרפיקה אינטל או AMD וגרפיקה הכוונה פוטושופ פרי הנד ושאר התוכנות הגרפיות

כמו שאמרתי הסכום הוא בסביבות ה 7000 ש"ח להכל אפשר לזוז בקצת אם יש מפרט שמצדיק זאת
תודה מראש

ישן 09-01-2006, 22:59
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

מפרט
בתגובה להודעה מספר 101 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "מפרט למחשב לגרפיקאית בסביבות 7000 ש"ח"

כיוון שהמטרה היא לאפשר הרצה של שתי תוכנות עריכה בו זמנית הלכתי על מעבד כפול ליבה, בהם יש ל-AMD עדיפות ברורה על אינטל. שילוב שלו עם מארז טוב ומסך 19 אינץ' די גמר את התקציב, לכן שאר החלקים די סטנדרטיים, מלבד העכבר, בו הנחתי שאסור להתפשר מכיוון שמדובר בעבודה גרפית.

גישה אפשרית אחרת (תלוי עד כמה השימוש בשתי התוכנות בו זמנית הוא הכרחי מבחינתך) היא ללכת על מעבד כמו ה-3200, שיחסוך 1000 ש"ח בתקציב, ולהשתמש בהם לשדרוג של כ. המסך ל-6800GS לדוגמא.
אני לא בטוח עד כמה משמעותי כ. המסך במפרט הזה, כיוון שהוא יבוא לידי ביטוי רק בגרפיקה תלת מימדית. בגרפיקה דו מימדית כל הכרטיסים בשוק יתנו לך פחות או יותר את אותם ביצועים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:03

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר