לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-01-2006, 09:10
  האור מציון!! האור מציון!! אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.05
אני הייתי ביום סיירות 1.1
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי makaveli_il שמתחילה ב "נתונים על יום סיירות 1.1.06 !"

נתונים יותר מדויקים.
275 התחילו 180 סיימו
54 קיבלו מטכ"ל ( הוא הקריא שני דפים וחצי! )
57 חובלים
12 קיבלו שייטת ואני בינהם.
הרוב המוחלט של המשתתפים היו בני נוער שסיימו בית ספר ומתגייסים במרץ ( כמוני) תלמידי מכינות דתיות וחילוניות ובני ישיבה. שהם הלכו להתפלל זה נראה כאילו כולם נעלמו.
רק לי יש בעיה. שמעו קטע:
אני עברתי ניתוח לייזר בעיניים משמע שייטת לא יכולתי לקבל.
ירד לי על זה פרופיל והוא כבר הספיק לעלות. ליום סיירות הצהרתי שעברתי ניתוח לייזר ועוד שידכתי לטופס הרפואי את המכתב ממכון "עיניים" שאומר שעברתי ניתוח לייזר ככה שאי אפשר לפספס!
ביום סיירות סימנתי שייטת בעדיפות שלישית. כשהקריאו את המספר שלי לשייטת לא הבנתי מה קורה פה והלכתי לדבר עם האחראי על השייטת 13. לפי תגובתו הבוחנים וגם הוא ידעו שעברתי ניתוח לייזר ,
הוא אמר לי דבר כזה " נו אז מה אם עברת ניתוח לייזר אתה בפנים שב " ואז משום מקום הגיע ג'ובניק נשנש ממדור סיירות שתקע לי הכל ועכשיו אני מפחד לצאת קירח משני הצדדים. אמרתי להם שיבדקו את ההתאמה שלי למטכ"ל. אבל אם קיבלתי שייטת אולי למטכ"ל אינני מתאים.

נערך לאחרונה ע"י האור מציון!! בתאריך 02-01-2006 בשעה 09:17.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-01-2006, 11:34
  KarateKid17 KarateKid17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי האור מציון!! שמתחילה ב "אני הייתי ביום סיירות 1.1"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי האור מציון!!
נתונים יותר מדויקים.
275 התחילו 180 סיימו
54 קיבלו מטכ"ל ( הוא הקריא שני דפים וחצי! )
57 חובלים
12 קיבלו שייטת ואני בינהם.
הרוב המוחלט של המשתתפים היו בני נוער שסיימו בית ספר ומתגייסים במרץ ( כמוני) תלמידי מכינות דתיות וחילוניות ובני ישיבה. שהם הלכו להתפלל זה נראה כאילו כולם נעלמו.
רק לי יש בעיה. שמעו קטע:
אני עברתי ניתוח לייזר בעיניים משמע שייטת לא יכולתי לקבל.
ירד לי על זה פרופיל והוא כבר הספיק לעלות. ליום סיירות הצהרתי שעברתי ניתוח לייזר ועוד שידכתי לטופס הרפואי את המכתב ממכון "עיניים" שאומר שעברתי ניתוח לייזר ככה שאי אפשר לפספס!
ביום סיירות סימנתי שייטת בעדיפות שלישית. כשהקריאו את המספר שלי לשייטת לא הבנתי מה קורה פה והלכתי לדבר עם האחראי על השייטת 13. לפי תגובתו הבוחנים וגם הוא ידעו שעברתי ניתוח לייזר ,
הוא אמר לי דבר כזה " נו אז מה אם עברת ניתוח לייזר אתה בפנים שב " ואז משום מקום הגיע ג'ובניק נשנש ממדור סיירות שתקע לי הכל ועכשיו אני מפחד לצאת קירח משני הצדדים. אמרתי להם שיבדקו את ההתאמה שלי למטכ"ל. אבל אם קיבלתי שייטת אולי למטכ"ל אינני מתאים.

אחי אין לך מושג כמה אני רוצה להגיע לשייטת!! אני פשוט מורעל על היחידה הזאת....
מאוד מעניין אותי לדעת כמה זמן התאמנת ליום סיירות ואיך...
ובאיזה מקום הגעת בממוצע בחלק של הדיונות ובכללי...
זה האייסי שלי 290937546
(היום סיירות שלי עוד שבועיים)
ישן 02-01-2006, 13:16
  jonatanst jonatanst אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
למה מקבלים כ"כ קצת לשייטת
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי amyschitt שמתחילה ב "שייטת מקבל חלק נוסף מהגדנ"ע..."

תראו חל שינוי גדול ביחידה, צוותים קטנים כמובן, ומטכל שמקבלים בים סיירות מתחלק לשלדג גם כן, בנוסף אתה עובר דרך פסיכולוג וכו וכו..כאשר בסופו שלדבר הניפוי גורם לכך שהמספרים יהיו שווים.

הגישה היום בשייטת היא לקבל חברה שייבחנו בגיבוש, ביום סיירות ובמבחנים עד הסוף-ככה שמי שעובר את הגיבוש ומגיע לשייטת -גם יישאר שם ויסיים מסלול כלומר מירב האחוזים שמי שמתחיל מסיים, מבחינה מנטלית וכו..ואני לא מדבר על פציעות ודברים כאלה(שלא נדע).
בעבר היו מקבלים הרבה ויאללה מי שמצליח מצליח להישאר וככה צוות היה קטן ובסוף נשאר רק שלושת רבעי..והיום המטרה היא צוותים קטנים אמינים שניתן לסמוך עליהם ב 99 אחוז.
בכל זאת אדם שמגיע ליום סיירות ורוצה שייטת נמצא בבעיה, כי הסיכויים שלו לקבל הם די אפסיים ולא משנה כמה אני יתאמן, תמיד יהיו כמוני ועכשיו השאלה היא מה מחפשים, מה רוצים
בהצלחה לכולם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:24

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר