לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-12-2004, 15:09
  מרב1234 מרב1234 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.11.04
מותקקקקקק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kirixa שמתחילה ב "אחים איפה הצדק!!"

תרשה לי לנחם אותך בכך שאתה לא היחיד אני אומנם בחורה ולא נלחמת לקבלת זימון קרבי אבל אני למעלה משנה חלמתי ידעתי ב587467564356234562-43 אחוזים שאני רוצה להיות בצבא משקית ת"ש יש לי קורות חים שהם בול לתפקיד הזה אני עוסקת ומתנדבת מעל 5 שנים בתחום של נתינת עזרה ויעוץ ובאמת חיכיתי לרגע קבלת המנילה ולקבלת הזימון למשקית ת"ש
כמו שאתה בטח כבר מבין לא קיבלתי במנילה את התפקיד הזה לעומת חברות שלי לשכבה שמזה שנהששאלו אותי מה אני רוצה להיות בצבא הם שאלו אותי מה זה משקית ת"ש והיו כאלה שאמרו מה זה התפקיד הדפוק הזה , ושזה בכלל לא מתאים להם וכמו במקרה שלך ברגע שקיבלו את התפקיד הזה הם שמו אותו בעדיפות ראשנה והיום הם מדברות על זה כל שניה ואומרות כמה הם מתות לקבל את הזימון ולהיות בתפקיד הזה ובלה בלה בלה

וכמו שאתה שאלת איפה הצדק ככה אני שאלתי את הצבא אחרי שאני נלחמת איתם כבר חודשים וחצי על קבלת הזימון המסריח הזה והתשובה היחידה שנותנים לי זה : " אם לא קיבלת את זה במנילה שלך סימן שאת לא מתאימה שלום וביי "

וזהו ... אז שתדע אתה לא היחידי
אני מאחלת לך , שלך יהיה בהרבה יותר קל ודרך צלחה לקבלת הזימון!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-12-2004, 16:16
  kirixa kirixa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.11.04
כן.. ככה זה..
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי arielg87 שמתחילה ב "ואללה אחי אותו חרא קורה גם לי"

אבל כמה דפוק זה...
אתם מבינים אצלי בכיתה
אנשים פשוט חרא..
כווולם תמיד אמרו לי שאני לא אצליח ...
אבכלל שלא אחשוב על סיירות..
כשאני..
זה החלום שלי...
כמו אצל הרבה חבר'ה פה בפורום..
והם החארות האלה מקבלים זימון
ןפתאום אומרים אטני יכול ו אני אלך לגיבוש...
פשוט חבל לי..
חבל שיש פה בפורום הזה אנשים בעלי מוטיבתציה ופוטנציאל חבל על הזמן...
אני כבר למעלה משנה וחצי פה בפורום..
היה פה בחור אחד שנלחם חצי שנה כדי לקל זימון... שלא נתנו לו..
הוא לא ויתר..
זה מראה על אופי..
והם...
אפילו לא רוצים להתגייס...
אני לא מבין איך מערכת צבאית עובדת..
באמת שלא...
מה הם רוצים אנשים איכותיים ליחדיות או אנשים חארות כמו בכיתה שלי??
ישן 06-12-2004, 19:20
צלמית המשתמש של tammy1903
  tammy1903 tammy1903 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.02
ממ....דעתי..

לפני שאני אגיד משהו אני ממש ממש ממש מבקשת לא לקחת אותי בעד או כסניגורית של הצבא במקרה הזה.
אבל תבינו, הקריטריונים שלפיהם אתם מקטלגים אנשים ומחליטים שהם -מאוד- איכותיים הם לא קריטריונים של הצבא.
אני לא זוכרת מישהו בצבא אומר שהמיונים שהם עושים ממיינים אכן את כולם בצורה המושלמת ביותר והטובה ביותר, אין כמעט שום מיון שיכול לקבוע את זה חוץ מאשר טיפול אישי אחד על אחד בתיק של אותו האדם ודיבור איתו פנים מול פנים, אבל בואו נהיה קצת מציאותיים, יש למעלה ממיליון מתגייסים מדי שנה במדינה שלנו, אתם באמת חושבים שיצליחו לטפל בכולם באותה מידת יעילות והמיונים אכן ימיינו את כולם ביעילות מושלמת?
אם כן חשבתם כך אז הרשו לי לפקוח את עייניכם- לא!

כמובן חשוב להדגיש גם שמי שאני אתה או כל אחד אחר רואה כמישהו מאוד מאוד מאוד איכותי, לא אומר שמבחינת הקריטריונים של הצבא הוא אכן איכותי.
הדרישות הן שונות, מה גם שאנחנו לא בדיוק אובייקטיבים לגבי כל אחד ואחד.

אגב אני מדגישה שבכל כלל יש יוצא מן הכלל ומה שאני אומרת כאן לא נוגע לגבי אלה שמבחינה רפואית או כל בחינה אחרת יש אכן בברור טעות בנתונים שלהם.

ועכשיו, כדי להשתתף ברוח ההתבכינות על כמה שהצבא האלה מנייאקים וכו' אני אוסיף את הבעיה שלי(:..

אני מתמיינת לטייס, ורוצה מאז ומתמיד קרבי.
נחשו מה?
לא...הנתונים שלי מתאימים פרפקט!
אפילו בין ההכי גבוהים שיש!
אבל מה?
מסיבה מאוד לא מובנת רשום להם שאני בת יחידה, כשאני בפרוש גרה בבית שלי עם אחותי ואחי שנולד לפני חצי שנה <רק לשם ההתלהבות חשוב להדגיש שהוא התינוק הכי בונבון שקיים!!!!!!>
כלאופן, אם זה יגיע למצב שבו אני אכן אגיע למצב שאני יהיה ממש בשלבי גיוס ליחידה קרבית כלשהי אני אצטרך חתימה של ההורים או של אמא.
עדיין לא מבינים מה הבעיה?
אז ככה, המשפחה שלי, כ-ו-ל-ה ללא יוצא מן הכלל עושים לי ת'מוות לגבי ההחלטה שלי להתגייס, ההורים שלי לא רצו שאני אלך לצו ראשון, ומהרגע הראשון שדרכתי את כף רגלי על אדמת הבקו"ם הם החליטו למרר לי את החיים בנוגע לכל דבר שקשור לצבא.
אז נכון, לא כ"כ הולך להם כי אני בכושר קרבי ומתאמנת והולך לי דווקא די טוב בזמן האחרון, ובינתיים הכל זורם לי יחסית די טוב, אבל לחתום, הם בחיים לא יחתמו לי.
אז עכשיו כמו כולם, גם אני שואלת..
איפה הצדק?

בהצלחה לכולכם!!!

תמי

נערך לאחרונה ע"י tammy1903 בתאריך 06-12-2004 בשעה 19:23.
ישן 07-12-2004, 13:50
צלמית המשתמש של tammy1903
  tammy1903 tammy1903 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.02
(:
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי kirixa שמתחילה ב "קרודם על אחותי"

גם אצלנו בצוות אנחנו 3(:
גם במסע פתיחה ממש שמחתי לראות שיש בנות בצוותים אחרים.
חבל שהרבה מוותרות לעצמן ולא מגיעות אבל יהיה טוב, עוד יגיע היום שמספר הבנות באימונים יהיה שווה למספר הבנים...חח

כלאופן, עד כמה שידוע לי ותקן אותי אם אני טועה הקב"א לא נקבע רק לפי הראיון האישי.
חבר שלי, שהגיע לראיון אישי ממש ממש לא היה נלהב לגבי צבא, לא עניין אותו כ"כ...הוא היה בין האדישים.
הוציא קב"א 54.
הגיע בסופו של דבר לקורס טייס, וזה כאחד שהחלום שלו לא היה טייס ועד שלא שלחו לו את הזימון הוא בכלל לא חשב על זה.
יש לצבא שיקולים משלו, תאמין לי, ואם הם בחרו לוותר עלייך כנראה שהם חושבים שאתה תהיה יותר מועיל ל-ה-ם- בתפקיד אחר.
תקח בחשבון שהצבא לא לוקח אותך לפי הרצונות שלך אלא רק אבל א-ך ורק לפי הרצונות ש-ל-ה-ם.
יש מקרים שהם מתחשבים גם ברצונות אישיים אבל אני מדגישה שמתחשבים, ולא קובעים את התפקיד שבו תשרת לפי הרצון שלך אלא לפי הרצון שלהם נטו.
כנראה שמצאו אותך לא מתאים, אל תקח יורת מדי ללב, זה לא שווה את זה.
יש ויש, אל תשווה את עצמך לאחרים, כנראה שאתה אכותי יותר לצבא מבחינה אחרת(:

תמי

נערך לאחרונה ע"י tammy1903 בתאריך 07-12-2004 בשעה 13:53.
ישן 06-12-2004, 20:28
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
יש הרבה היגיון.

יתכן שבתחילה האנשים הללו לא חשבו על מסלול קרבי, אך לאחר שהם קיבלו זימון לדבר זה או אחר הם התחילו לחשוב על מסלול קרבי ברצינות, והגיעו למסקנה שזה מתאים להם ושהם מאוד רוצים קרבי.

עוד דבר הוא, שיתכן שלאנשים מסויימים יש פוטנציאל עד השמיים כפי שאמרת, אך כנראה הצבא בטוח שעדיף שאנשים אלו לא יקבלו זימון כזה או אחר.
בסופו של דבר לפי דעתי הצבא לא "רוצה " לדפוק אף אחד. זה שהוא לא שולח זימון ליום סיירות לדוגמא למישהו זה יתכן שאולי לאותו אדם יש משהו שמונע ממנו, ואותו אדם לא מודע לכך. יתכן שהצבא חושב שעדיף לאותו אדם מסלול אחר ולאו דווקא קרבי, אולי מבחינת בריאותו וכושרו של אותו אדם ואולי מסיבה אחרת.
ישן 06-12-2004, 21:40
  Mr Levi Mr Levi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.04
אחי אני מבין שאתה מתוסכל וכועס
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי kirixa שמתחילה ב "אחי"

שאלת למעלה אם הצבא לא רוצה אנשים טובים לסיירות המובחרות ואם הוא רוצה אנשים חארות כמו אלה מהכיתה שלך.
אז לא, הצבא לא רוצה אותם. האנשים האלה לא יגיעו לסיירות המבוחרות וזאת מילה שלי. אנשים שלא באמת רוצים ולא מוכנים לסבול את הכאב והקושי - לא ישרדו כדי להגיע לשם.
לא הרבה אנשים מצליחים להגיע לסיירות המובחרות, אבל אלה שמגיעים הם אלה עם הנתונים הגבוהים ביותר ועם המוטיבציה, אלה שמוכנים לעבור גיהנום בגיבושים ובמסלול כדי להיות לוחמים בסיירות האלה.
לצער רבים כאן, מוטיבציה ורצון גדול לשרת ולתרום פשוט לא מספיקים כדי להגיע למקומות כאלה, אבל צריך להבין את הצבא בקטע הזה.

מאחל לך שתמצא את מקומך בצבא, ושתהיה מרוצה ממנו.
ישן 07-12-2004, 09:30
צלמית המשתמש של סגול בדם
  סגול בדם סגול בדם אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.04
אחי אתה צודק ב 100%

אחי אין לך מושג כמה אתה צודק אני ממש רציתי להתגייס לקרבי והגעתי לצו ראשון שמח כאילו בטוח נותנים לי 97 ואז הרופאה היא פשוט אמרה לי שאני תת משקל והפרופיל שלי 65 חצופה.לא ידעתי מה לעשות עצמי
כמעט התחלתי לבכות בקיצור מאז לא עבר יום שאני לא חשבתי על זה ואחותי אמרה לי ללכת לנקץ להם ולי לא היה מצב רוח בכלל ללכת אליהם בקיצור לפני איזה 3 שבועות אני שומע הודעה בפלאפון שהם מזמנים אותי לרופא הלכתי והרופא בדק אותי והכל היה סבבה שינו לי את זה אחי אתה לא יודע איזה צעקה נתתי בלשכה היום המאושר בחיים שלי...
אחי המסקנה מזה שעל תעשה כמוני תלך אליהם ותשב להם על הווריד עד שתעלה את הפרופיל
ועל תשכח אחי עם אתה מאוד רוצה בסוף אתה תגיע. אומרים שלמי שעשו הכי הרבה בעיות בצבא יגיע הכי רחוק. בהצלחה אחי!!!

"מי שחלם גבעתי..."
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:20

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר