לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-01-2006, 01:58
  עמריי2 עמריי2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.01.06
חיילים סוג ב'

בטח שמתם לב לאפליות האחרונות שצה"ל עושה ולא רק צה"ל לטובת החיילים הקרביים ומקפח את הג'ובניקים. הנה רק עכשיו אלף חיילים קרביים משוחררים קיבלו מלגות בסך 30,000 שקל.
עכשיו יש לי שאלה אליכם, אותו חייל שקיבל פרופיל נמוך בניגוד לרצונו וכן רצה להיות קרבי (אבל מה לעשות צה"ל אטום ולא ממש אכפת לו שלאותו חייל יש הרבה מוטיבציה), למה צה"ל מדרג אותו כחייל סוג ב'?
שימו לבה מה הולך כאן. צה"ל מביא חיילים לתפקידים נחותים ואז ממש בא ומצהיר אתם חיילים סוג ב' כי אתם לא לוחמים.
יש לי שאלה אליכם, למה אותם חיילים שכן רוצים להיות קרביים צריכים לסבול מהזילזול היומיומי של ברי המזל שכן זכו להיות קרביים?
גם הם לא זכו להיות קרביים וגם מזלזלים בהם ומדרגים אותם כחיילים סוג ב'.
יותר קשה להיות פקיד בקריה בידיעה שאתה לא תצליח להיות קרבי, מאשר להיות בסיירת מטכ"ל!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-01-2006, 19:04
צלמית המשתמש של AlienwareIL
  AlienwareIL AlienwareIL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "צה"ל בסך הכל מצ'פר את מי שלדעתו מגיע לו יותר.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נור
בגדול, מבלי להיכנס לכל מיני פירוטים, לקרביים פחות "נוח" מאשר לעורפיים, בכל מיני תחומים, ולכן כשהם משתחררים צה"ל נותן להם יותר..
יש הרבה דברים שאפשר למחות עליהם, ולא רק במענק שחרור.. לדוגמא כל ההתרמות שעושים, לאן אתה חושב שהכסף הולך? ליחידות קרביות והבסיסים שלהם בעיקר.
או משלוחי מנות בפורים, למי תמיד שולחים? לכל החיילים ששומרים עלינו בגבול.
ככה זה, מה לעשות, בקשר לזה שרצית להיות קרבי אבל אתה לא יכול.. ביש מזל ולא יותר מזה..

בדיוק! מה לעשות? לא כולם ג'ובניקים שיושבים במשרד כל היום ושותים קפה עם עוגיות עבאדי עם כזה שומשום מלמעלה.. ועוד יש כאלה עתודאים.
מה לעשות? תוספת סיכון די טובה אפשר להגיד.. ואני אישית? מצ'פר אותם יותר!
עולם אכזר.. עולם אכזר.

ישן 03-01-2006, 13:48
  cream1 cream1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל cream1 שלח הודעה דרך MSN אל cream1
אני דווקא מסכים איתך
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי BOMBARDIER1 שמתחילה ב "אני בעד העניין בגדול ואתה..."

<טעות בשרשור- הגבתי לפותח האשכול>

יש בזה בעיה, אבל קשה לשנות את זה, צה"ל תמיד יתמלג את הקרביים עד כמה שאפשר.
אבל אם תסתכל על זה לא חסר תימלוגים שהג'ובניקים נהנים מהם, כמו סרטי קולנוע בחינם בימי חול, שהחיילים הקרביים לא כול כך יכולים לצפות בהם כי כול השבוע הם בבסיס.

אבל בכול מקרה, כול מי שקורא לחיילים הלא קרביים "אידיוטים" או מגנה אותם בגלל שהם מבקשים להיות שווים לקרביים הוא בעצמו אידיוט.לאותו אחד שאמר את זה, להיות שקוע כול היום בעבודה משרדית, או לעשות עבודות רס"ר ולצאת פעם בשבוע או אפילו יומיות זה גם לא הכי קל, במיוחד לאנשים שהמוטבציה שלהם היא לא באוויר, או כאלה שיש להם מוטיבציה ונדפקו עם הנתונים. אז תעשו טובה אל תשוו בין איך זה להיות ג'ובניק וכמה קל וטוב להם לבין להיות קרבי וכמה רע להם עד שתעשו את שתי התפקידים.

נערך לאחרונה ע"י cream1 בתאריך 03-01-2006 בשעה 14:01.
ישן 03-01-2006, 15:24
  פיטר פיטר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.02
יפה שאתה רוצה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עמריי2 שמתחילה ב "חיילים סוג ב'"

אבל מה לעשות לא לכולם יש את היכולת. אז מה עכשיו צריכים לתגמל את כל מי ש"רצה" כביכול להיות קרבי? ואיך יעשו את ההבדלה?

אז כל הכבוד על הרצון, אבל גם בתור ג'ובניק אתה יכול לקבל יותר ממלגות - אם יש לך את הנתונים אתה לא תתקבל לתפקיד נחות ותשרת בתפקיד בעל משמעות שיתן לך בסיס לחיים האזרחיים - כך שלא תצטרך את המלגה הזאת, שלחיילים קרבייים ששבים לאזרחות ב'בום' מגיעה.
אז חבל לזיין תשכל, והאמת זה די מרגיז, כי כן מגיע לי לקבל טיפה יותר מהצבא, ולו רק על זה שאני כל היום מסתובב על קרמי, לא ישן בלילות ורואה את אמא פעם בשבועיים - במקרה הטוב. וגם אני 'רציתי' להיות טייס ולקבל שני תארים על חשבון הצבא ויוקרה באזרחות, אבל מה לעשות, היה לי סעיף שמנע ממני. כל הזין!!
ישן 03-01-2006, 17:46
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
חבר'ה הרעל פשוט נוזל לכם מהאוזניים..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עמריי2 שמתחילה ב "חיילים סוג ב'"

תשמעו,זה נכון שיש הבדל עצום בין קרביים וג'ובניקים ונכון שקרביים צריכים לקבל הרבה יותר הטבות אבל לצערי אני שומע פה זלזול בלתי יאומן לג'ובניקים.
כיום אף צבא בעולם לא יכול להתקיים ללא ג'ובניקים,תתפלאו אבל לא כל הג'ובניקים מחליפים ניירות במדפסת כל יום.
למשל:תוכניתנים,מי אתם חושבים מכניס את כל המערכות המתוחכמות למטוס??
מודיעין,ללא המודיעין שלנו כל כך הרבה חיילים קרביים היו נהרגים,מפספסים מעצרים.אתם חושבים שאפשר להיכנס לתוך כפר כדי לעצור מבוקש ללא המודיעין שיגיד לך איפה הוא בדיוק,באיזה חדר והכל??.
או מי לדעתכם דואג לאחזקה של המטוסים שלנו שהם בעצם גאוות המדינה "חיל האוויר הישראלי" וכו וכו.
נכון יש תפקידות והפקידים המעאפנים שלא עושים הרבה אבל יש המון שכן(שלא תחשבו אני בעצמי הולך להיות קרבי).
ולא כל ג'ובניק יוצא יומיות ורואה את אמא כל יום כאילו הוא פשוט חוזר מבצפר.
לצערי אתם מזלזלים בהמון ג'ובניקים שבלעדיהם הבצא לא יכל להתקיים(ותתפלאו הם לא אוכלוסייה קטנה בכלל).
מה היינו עושים היום ללא מזל"טים??אתם יודעים שיש היום המון כלי נשק בשימוש צה"ל שבכלל מופעלים דרך הקרייה???כל עוד אין לכם את כל הפרטים אל תדברו כך בכלל.
למרות שאני חושב שמי שבעל פרופיל גבוה צריך ללכת לקרבי אני בכלל לא ממעיט בערכם של הג'ובניקים,מה שאני כן מבטיח לכם כל החיילים שבגופם יצילו את המדינה שלנו לבד,כן בפורום יש המון אנשים שחושבים שזה פשוט אבל קל לדבר מהמיטה החמה בבית.
ולכל החיילים הקרביים שלנו בפורום(וגם אלה שיהיו)תזכרו את המשפט הבא:"קל לעמוד ליד הדגל בימי שלום אך קשה להניפו בזמן מלחמה".
תאמינו לי תשנו גישה שתתגיסו חיילי רמבו וכמובן בלי לזלזל באף אחד!!

נוב 07.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:31

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר