לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-01-2006, 13:29
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי biliboy שמתחילה ב "אני אומר שהוא יכול להמשיך לרצות."

בטוח? אני ממש לא.

ישנם ערבים-ישראלים שמשרתים בצה"ל ומג"ב ביחידות לוחמות. מצחיק שאנחנו מחזיקים כנגדם את העובדה שהם לא משרתים, אבל לא מוכנים לאפשר להם לשרת.

גם האשכול הזה מועבר לפורום אקטואליה - מדובר במדיניות ופוליטיקה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

נערך לאחרונה ע"י ביטיס בתאריך 03-01-2006 בשעה 13:34.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-01-2006, 16:53
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Mr.Tiny שמתחילה ב "איך יכול להיות ?!?!"

תתפלא. אגב, שירתת? כי הבחור שהיה איתי במחלקה ונפצע מפצמ"ר של החיזבאללה, ישמח לדעת שהוא לא עברי-ישראלי מוסלמי.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 03-01-2006, 18:35
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "שאינו בדואי?"

לא בדואי. ובהתחשב בכמות היהודים שמנסים להשתמט ומשתמטים משירות כלשהו, "מתי מעט" זה די הרבה כאשר אתה לא חייב.וזה "הוא רוצה שהיהודים יתנו למוסלמי להפעיל מטוס ישראלי. זה נראה לך הגיוני?" אומר שגם בדואים לא צריכים, הרי גם הם מוסלמים.
לי זה נראה הגיוני. אם בן אדם מרגיש שייך למדינה שבה הוא גר, מה דתו משנה? מה היינו אומרים אם היו עושים את זה ליהודים?

ישן 05-01-2006, 13:26
צלמית המשתמש של bilam
  bilam bilam אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.05.05
לשם הפולמוס
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי end__game שמתחילה ב "אם אתה בעד קירוב לבבות לך..."

יש לי מספר שאלות:
1. בין כמה אתה ?
2. יצאה לך לשרת בצבא ?
3. אים לשאלה 2 התשובה היא כן באיזו יחידה ומה תפקידך ? (יש לי ההרגשה שאין זה מידע חסוי)
4. למה אתה לא מתאבד ? זה יחסוך המון עגמת נפש להרבה מאוד אנשים כולל מקורבים אליך !!

אתה בטוח גיזען אך לא מתוך ידע כי אם מתוך בורות.
אתה מוכן להקרא נאצי ? יש לך מושג מיהם ומה הם האנשים שכינו עצמם נאצים ?

חוץ מזה מיקבע כי זו המדינה שלך ?
ממי ירשת אותה ?
ולמה אתה חושב שהמדינה הזאת יותר שלך משלי או כל אחד אחר שגר בארץ ישראל ?

מי שמך שופט ודיין על גורלם של אחרים ?

לך תלמד, תשכיל, אולי בעתיד תוכל להביע דיעה מתוך יכולת אינטלקטואלית ולא כעדם המובל באפו ע"י דיעותיהם של אחרים.

ישן 03-01-2006, 19:45
  JAVEHN JAVEHN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.03
אני לא נוהג לכתוב בפורום זה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Yakird שמתחילה ב "טייס הערבי הראשון ."

אך ראיתי במקרה אשכול זה עוד כשהוא היה בפורום "צבא ובטחון" . כשהתחלתי לקרוא , לא יכולתי להתאפק מהבורות המדהימה של כמה מהחברה פה .
באותו גדוד של הגדס"ר הבדואי משרתים לא רק בדואים (הם לא מוסלמים ? הם לא ערבים ? ) , אלא גם חיילים ערבים נוצרים וערבים מוסלמים . ערבים מוסלמים משרתים גם במספר יחידות שונות , רוב מכריע עד כמה שאני יודע הוא במג"ב . אני מכיר מקרה של חייל (קרבי ) מאזור המשולש , אום אל פאחם . אותו אחד סיכן את חייו לא רק בשירות , אלא גם בדרך הבייתה ובביתו , כדי שכמה זבי חוטם בלי טיפת הבנה (וסובלנות) של עדות שונות שגרים אצלו בארץ (ולצערנו הרב זאת נהיית יותר ויותר הדרך ישראלית) יכפישו את שמם ואת כבודם של חיילים אילו .

אני מכיר אחת מהסיבות שישנם חיילים ערבים מוסלמים . בזמן יישוב הארץ , מתיישבים יהודים העסיקו אצלם בשדות פלאחים (עובדי אדמה , איכרים) ערביים , שנקשרו אל מעבידיהם היהודים , ויותר מאוחר גם קשרו את גורלם למדינת ישראל , כמו כן משפחתם . בעבודה הקודמת שלי , מעובדת סביבת העבודה , יצא לי לפגוש לא מעט אנשים כאלו . אני מודה שגם אני לפני לא ידעתי שישנם אנשים כאלו , אבל לפחות לא קבעתי חרוצות שחיילים כאלו שמשרתים בצבא הם סיכון למדינה . זה עילבון להם כאנשים טובים , עילבון להם כאזרחים של מדינת ישראל שאני מכבד אותם יותר מרוב האנשים שהגיבו פה באשכול עד עכשיו , עילבון להם כחיילים לשעבר בצה"ל וחלקם כשוטרים מן המניין במשטרת ישראל ....

אני מאוד מצער שחיילים האילו אינם "ראויים" להיות חיילים בצה"ל , ואף התאבדות מדינית כדברי אחד הכותב באשכול . חברה סובלנית , עוד לא בדיוק הגענו לשם ....
אני לא מבין את אותם החברה הערבים שדופקים את כל חייהם , מסכנים את חייהם ומסתכנים בנידוי חברתיים , כדי שכמה נמושות שאני בטוח עוד הרבה לפני הגיוס יוכלו לשבת בבטחה בבתיהם ולכתוב שורות נבזיות אילו . הצעתי להם - למה אתם צריכים לעשות את זה ? תעשו טובה לעצמכם , ואל תלכו לשרת בשום מקום . הרי זה היחס שאתם תקבלו בכל מקרה
ישן 03-01-2006, 19:59
  משתמש זכר vlad_k vlad_k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי JAVEHN שמתחילה ב "אני לא נוהג לכתוב בפורום זה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי JAVEHN
אך ראיתי במקרה אשכול זה עוד כשהוא היה בפורום "צבא ובטחון" . כשהתחלתי לקרוא , לא יכולתי להתאפק מהבורות המדהימה של כמה מהחברה פה .
באותו גדוד של הגדס"ר הבדואי משרתים לא רק בדואים (הם לא מוסלמים ? הם לא ערבים ? ) , אלא גם חיילים ערבים נוצרים וערבים מוסלמים . ערבים מוסלמים משרתים גם במספר יחידות שונות , רוב מכריע עד כמה שאני יודע הוא במג"ב . אני מכיר מקרה של חייל (קרבי ) מאזור המשולש , אום אל פאחם . אותו אחד סיכן את חייו לא רק בשירות , אלא גם בדרך הבייתה ובביתו , כדי שכמה זבי חוטם בלי טיפת הבנה (וסובלנות) של עדות שונות שגרים אצלו בארץ (ולצערנו הרב זאת נהיית יותר ויותר הדרך ישראלית) יכפישו את שמם ואת כבודם של חיילים אילו .

אני מכיר אחת מהסיבות שישנם חיילים ערבים מוסלמים . בזמן יישוב הארץ , מתיישבים יהודים העסיקו אצלם בשדות פלאחים (עובדי אדמה , איכרים) ערביים , שנקשרו אל מעבידיהם היהודים , ויותר מאוחר גם קשרו את גורלם למדינת ישראל , כמו כן משפחתם . בעבודה הקודמת שלי , מעובדת סביבת העבודה , יצא לי לפגוש לא מעט אנשים כאלו . אני מודה שגם אני לפני לא ידעתי שישנם אנשים כאלו , אבל לפחות לא קבעתי חרוצות שחיילים כאלו שמשרתים בצבא הם סיכון למדינה . זה עילבון להם כאנשים טובים , עילבון להם כאזרחים של מדינת ישראל שאני מכבד אותם יותר מרוב האנשים שהגיבו פה באשכול עד עכשיו , עילבון להם כחיילים לשעבר בצה"ל וחלקם כשוטרים מן המניין במשטרת ישראל ....

אני מאוד מצער שחיילים האילו אינם "ראויים" להיות חיילים בצה"ל , ואף התאבדות מדינית כדברי אחד הכותב באשכול . חברה סובלנית , עוד לא בדיוק הגענו לשם ....
אני לא מבין את אותם החברה הערבים שדופקים את כל חייהם , מסכנים את חייהם ומסתכנים בנידוי חברתיים , כדי שכמה נמושות שאני בטוח עוד הרבה לפני הגיוס יוכלו לשבת בבטחה בבתיהם ולכתוב שורות נבזיות אילו . הצעתי להם - למה אתם צריכים לעשות את זה ? תעשו טובה לעצמכם , ואל תלכו לשרת בשום מקום . הרי זה היחס שאתם תקבלו בכל מקרה

צודק אם הבנאדם נאמן אז תנו לו לשרת...תסתכלו עליו מקרוב זמן מסוים ואז תחליטו אם הוא יבגוד או לא
ישן 06-01-2006, 16:10
  admor82 admor82 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.05
לישראל היפה
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "גזען עלוב - אין מקומך בפורום. חפש לך "חברים" אחרים."

לכל אוהבי איסלאם ומוסלמים למיניהם!!!

אני בדיצה בחדוה רבה לא הייתי מתבטא בצורה זו, אך המציאות מכריחה ומכתיבה לי את דברי.

יש עובדות בשטח, כשכמעט בכל מסגד ברחבי הארץ בימי שישי יש הרצאות, הטפות ודרשות של מופתיים על כיבוש הציוני (אנטי-ציוניים) וכשתנועה איסלאמית לא נמצאת מחוץ לחוק על דבריה - לא נשאר כלום אלא רק לומר האמת.

אני כדובר שפה ערבית, שהיא אינה שפת אם שלי לשמחתי , ובשל מקום לימודיי - רואה ושומע מספיק על תמיכתם, בדברי נשיא אירן, מפיהם של סטודנטים מוסלמים... אז לצערי המציאות היא עוקצת והבאת דברי "הסתה וגזענות" כפי שכינה להם משתמש ישראל היפה הם סה"כ קורטוב באוקינוס של אמת, המשתוקק לזוב החוצה, של ישראלי-ציוני שרוצה לחיות בשלום ולא בפחד במדינתו חולה רוח....
ישן 07-01-2006, 21:54
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
שינאה עוורת היא
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי admor82 שמתחילה ב "לישראל היפה"

חרב פיפיות, בעיקר אנו כעם שסבל רבות משינאת חינם עיוורת ומרושעת צריכים להזהר שבעתיים.
גם אם במסגדים יש הטפות אנטישמיות, ברחוב הערבי קוראים להשמדת ישראל (מה חדש??) ועל פניו ניראה שתן לערבים הזדמנות והם יתקעו בך סכין וכו' וכו'.....
זה לא הנושא פה!!
צה"ל מזמן הכניס ערבים מוסלמים (לא רק בדואים ודרוזים) לשרת ביחידות קרביות וראה פלא לא רק שהם לא יורים בחיילים היהודים, אלא הם אפילו מפגינים חיילות, ציונות, נאמנות ושאר כותרות שיפות בעיקר לנו.
אז מה הבעיה?? המטוס עצמו מפחיד אתכם??
1. יש פתרונות טכנולוגיים גם נגד כל מי שחושב קצת לסטות הצידה (אין מה לפרט יותר בנושא)
2.אם לא ננסה לא נדע, אולי בכלל נופתע לטובה.

אני בעד לתת לחיל האוויר לבחון את הנושא בכובד ראש לגופו של עיניין ללא דיעות קדומות וללא רגשות.
אולי הבחור כמות שהוא כן ראוי לשרת בחיל האוויר כטייס, אחרי הכל נווט דרוזי כבר יש!

עם הנצח לא מפחד מהדרך הארוכה!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:02

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר