לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-01-2006, 18:16
צלמית המשתמש של Senda R
  Senda R Senda R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
סיירות ה1\3 - פירוט היום וטיפים.

במה אני יתחיל..הרבה אמרו יום סיירות לא כזה קשה...והאמנתי.
אבל חבר'ה , זה קריעת תחת לשמהההההההה..היום הזה הוא קשה מאד מאד מאד מאד מאד אין לכם מושג עד כמה עד שתעשו אותו.
התוצאות בר אור יוצאות ממש שונות ממה שאתם רגילים בגלל הקור וההקפדה על ירידות וכדומה.
אני יתחיל - מגיעים ב7 הולכים למכולה ומקבלים מספר שאותו רושמים על החולצה .
(עצה שלי, תהיו בין האחרונים יענו מספרים 400 כי אז הבר אור שלכם יהיה כשיותר חם - 8-9 וגם תהייו יותר עירנים).
קיצור עושים חימום עם מדס ויאלה מתחיל בר אור .
שכיבות שמיכה , בטן ו2000.
אין מה לפרט.
רק שהקטע שרצים אלף מסתובבים וחייל מסמן עליכם ואז רצים בחזרה, לא אקטואלי.
את ה2000 עושים בשדה שכולו חול חלק עמוק חלק קשה .
השדה במסלול מעגלי וזה ממש קשה לעשות בקור.
אני תמיד רץ 2000 כמו כלום אבל בבר אור בערך בנקודת האלף ממש כמעט הקאתי .
פתאום אני בא כזה להקיא ואז עבר , איזה מזל.
כנראה מהקור.
אחר כך מחלקים לקבוצות (באמת שאין קבוצות לפי כושר כי הבר אור שלי לא יצא משהו 40 52 וב2000 איזה 9 ומשהו ) ושמו אותי עם סוסים של 7.
אנחנו משום מה קיבלנו תדיונה הכיייי מזורגגת.
היה לי חבר שקיבל דיונה קלה ואמר לי היה קל (מזיין בשכל אבל נכון היה לו יותר קל ממני זה בטוח).
היתה לנו תדיונה האחרונה שם בסוף והכי רחוקה , היו קבוצות שהאת חפירה שלהם היתה מרחק 30-40 מטר, שלנו היתה איזה 70 מטר בעליה מזורגגת קשהההה.
טוב, מתחילים.
30 שניות הקפתם את האת חפירה וחזרתם (לא אפשרי , כן?)
מה אין הקשב? שוב 30 שניות הקפתם.
מה ההקשב כזה חלש ? שום הקפתם.
(זה ממש קשה אחרי ההקפה ה4-5 מרגישים תיום סיירות וזה נקודת פרישה ממש חזקה).
קיצור אחרי כמה כאלה ומעלים לכם לאט את הזמנים מתחילים הספרינטים שרושמים בהם סדרי הגעה.
(טיפ- תמייייד תקחו זמנים אם לא תרוצו שוב , תעמדו זקופים אחרי ספרינט גם אם קשה, וזה קשה מאדדד,ותתנו הקשב - יענו 3 2 1 הקשבבבבב).
בסדרי הגעה תתנו את כולכם בסוף! בירידה הרבה מאטים ואז זה הזמן שלכם להאיץ.
אחרי איזה 10 כאלה , כולם רוצים להקיא וכולם מתנשפים כמו לא יודע מה, יש הפסקת שתיה, אוווווי אלוהים המים האלה לא היו מעולם טובים יותר.
תשתו כוס מקסימום 2 לא יותר אחרת תקיאו.
עכשיו מתחיל האלונקה...קטע קשה ביותר.
שוב ספרינטים אבל ה4 הראשונים לוקחים אלונקה עם 3 שקי חול עליה (ממש לא פרס..היא ממש כבדה) וה2 הבאים לוקחים גריקן (לשתות הרבה אמרתי? זה יעזור בסחיבה..אני נפלתי פעם אחת על גריקן ריק והיה לי סבבי ופעם אחת על מלא לגמרי וממש לא סבבי).
עושים איזה 15 כאלה וזה מממממש מתיש זהו אנשים נשברים בקטע כזה.
ואז עוברים לשקים..ממלאים כל אחד שק ומתחילים לרוץ איתו בעליה כל הקפה אומרים כמה עשיתם...
קשה , כואב בשכמות, עצוב, אבל אני למשל חשבתי על שיר גבעתי משום מה נתקע לי בראש וזה עזר לי "מול אורות הזריחה...".
מסימים את זה וזהוווו נגמר הקטע הקשההההה.
אחרי זה יש חפירת בורות שזה ממש קל.
וזהו הולכים לאכול ואחחחחחד ארוחה שם כולם אוכלים כמו חיות אנשים מנגבים לחם בחול בננות אנוסות בכל מקום וכו..
קיצור, יום קשה מאדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד.
אצלנו משום מה מעט מאד פרשו אולי 1-2 מכל צוות (20 צוותים לבערך) .
היום שלנו היה כמעט כולו מלשבים שמיועדים לטיס!!!!
או לפני ירפא ב' או לפני גיבוש (כמוני).

היה קשה..אבל לא ויתרתי וקיבלתי מה שרציתי - חובלים.
כבוד.
אנשים תבואו בכושר לא צוחק זה לא יום קל.
בהצלחה !!

אגב, כמעט שכחתי .
60-70 מטכ"ל
70-80 חובלים
30-40 שייטת
ואיזה 50-70 כלום
המספרים לא מדויקים אלא בערך לפי מה שראיתי.
אבל אצלנו היה ממממש המון שייטת.
תותחייים.

נערך לאחרונה ע"י Senda R בתאריך 03-01-2006 בשעה 18:19.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-01-2006, 14:04
  ש13 ש13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.05
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי kululu2006 שמתחילה ב "כל הכבוד אחי... סתם שאלה......"

תראה סך הכל זה נשמע המון זמן אבל זה באמת עובר די מהר..

לי בספרינטים סדרי הגעה, בין ספרינט לספרינט היה ממש קצת זמן לנוח וזה באמת היה חלק קשה..
אבל באלונקה סוציומטרית, אתה חייב (!) להגיע לאלונקה, זה טיפה מאמץ אבל הסיבוב עם האלונקה זה ממש מנוחה.. אני סיבוב אחד הייתי בדרך להיות מקום ראשון, אבל כמה מטרים מהמדריכים מעדתי על משהו ונמרחתי שם בחול ואז עקפו אותי ולקחתי רק ג'ריקן, זה ממש סיוט יחסית לאלונקה..
בכל מקרה אצלנו בסוציומטרית, בין ספרינט לספרינט, אחרי שהאלונקה מגיעה סופרים ביחד 4,3,2,1 ויוצאים.. לי אישית זה היה התרגיל הכי קל שעבר הכי מהר (בערך שעה וחצי שבאמת עברו מהר)..

ד.א, היה לי זחילות, מה רצית לדעת עליהם?

היום אחרי שסוף סוף סיימתי עם הפסיכולוג הזה, אני אכתוב סיקור יותר גדול ומקיף עם טיפים שאני מקווה שיעזרו פה למישהו..

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=04%2F12%2F2006&end_date=01%2F11%2F2009&-=.jpg]

ישן 03-01-2006, 21:20
  atar1987 atar1987 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.05
טיפים אמיתיים לנבחנים ליום סיירות!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "סיירות ה1\3 - פירוט היום וטיפים."

אני לא יגיד לכם הכול בראש ותתנו הכול כי זה דיי ברור.. אני יסביר לכם בערך מה רוצים וממה להימנע:

קודם כל אני קיבלתי חובלים שזה מה שרציתי.. שנית כל אני לא הייתי בכושר בשיטטט.. ממש כלום כלום

1. תאכלו טוב לפני היום סיירות.. תגיעו לשם מפוצצים. הבר אור מתחיל כל כך הרבה אחרי שתגיעו שהאוכל ירד ותהיו שבעים. בכל ארוחה שם (לי היה יומיים, לא יודע איך זה ביום אחד) לאכול טוב אבל לא יותר מדי. שלא תקיאו או סתם תהיו כבדים.
2. ספרינטים - אני בגלל שלא הייתי בכושר יצאה לי תדמית המסכן.. כל הריצות והספרינטים היה לי פרצוץ של עומד להתעלף בשלב מסויים הייתי ממש כחול. בשלב הזה החלטתי שאני דופק ספרינט מטורף (עד עכשיו הייתי תמיד בסוף- ראשון שני מההסוף לפני האלה שבסוף פרשו). אני משוכנע שמזה הם ממש התלהבו.
3. בר אור- לא קובע בשיט! לא משנה מה תגידו זה לא משנה בכלל. אני עשיתי 20 ידיים 68 בטן וסיימתי 53 מתוף שישים באלפיים. עובדה שעברתי.
4. אלונקה- מי שנמצא על האלונקה בתכלס זוכה לנוח כי זה מאמץ קטן יותר מהספרינט עוד פעם על ההר. כנ"ל לגבי ג'ריקן. אני היית על האלונקה פעם אחת ופעמיים על ג'ריקן. אם הייתי מכניס את זה לראש לפני הייתי נותן את הנשמה בספרינט ולא כזה משקיע באלונקה ונח קצת.
5. שקים- קודם כל מי שסיים את הספרינטים בשום אופן לא לפרוש בשקים! זה בעצם הסוך של החלק הקשה (לי היה בור ולא זחילות). בשקים העצה שלי היא לנוח יחסית בעליה ולרוץ מהר בירידה. המפקד נותן בשקים בחירה של מי שרוצה לנוח ולשתות מים יכול. אסור!!! לא לעשות את זה בשוםפ אופן. עדיף ללכת במהירות אפס מאשר לנוח.
6. בור- לא קובע בשיט. בקושי כיסיתי את עצמי אבל הצלחתי להציג את עצמי טוב.

אבל הכלל הכי חשוב הוא לא לתת למלחמות הפסיכולוגיות להשפיע עליכם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
המפקד אומר שנעשה את הספרינט הזה 30 פעם זה לא אומר שזה יקרה (לי אמרו ועשינו עוד 3). כשהמפקד נותן זמן זה מראש זמן שאי אפשר לעמוד בו אז תצאו מנקודת הנחה שלא תעשו את זה רק פעם אחת. אם המפקד שואל מי עייף אף אחד לא אומר שכן. אם שואלים מי רוצה לפרוש לא! אם המפקד אומר שזה רק ההתחלה או שיוצאים למסע ארוף עכשיו לא לקנות....קיצר להתייחס לכל מה שנאמר בערבון מוגבל...

בהצלחה לכולם!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:45

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר