לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-01-2006, 23:43
  lidor lessner lidor lessner אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.05
ניתוח והורדת פרופיל

יש לי מחשבה בראש שהחלה מאתמול להציק לי, אני לא יודע מה לחשוב לגבי זה ואין לי מושג מה יהיו ההשלכות של זה.

אז ככה, כבר משו כמו שנה+ שאני מושך באף בצורה כרונית, ז'תומרת כל הזמן! עכשיו לרוב נחיר אחד שלי סתום ואני מצטנן בקלות, משתמש בטיפות אף באופן של התמכרות, מפסיק לכמה זמן וחוזר חלילה.
אבל זה לא העניין... יש לי מחר תור לרופא א.א.ג, עכשיו אני פוחד ממה שעלול להיות מחר, אולי הוא יכול לגלות איזו אלרגיה למשו שתוכל להוריד לי פרופיל (טפו, טפו, טפו חס וחלילה) או שיימצאו לי פוליפים באף. עכשיו אני לא ממש יודע מה משמעות הפוליפים אבל אני יודע שלרוב הם גורמים למצב של צינון תמידי כזה שבו תמיד מרגישים שמשהו באף לא בסדר.

השאלה שלי היא האם ניתוח להסרת הפוליפים יכול להשפיע על הפרופיל הרפואי שלי? וחס וחלילה למנוע ממני לשרת כלוחם.

זה ממש מדאיג אותי הנושא הזה ובאמת שאני לא יודע מה לחשוב.. יש כאן מישו שעבר ניתוח כזה ויכול להסביר לי במה זה כרוך? מבחינת הניתוח עצמו (פרוצדורה של הניתוח, משך החלמה וכו') והאם זה כרוך כמובן בהורדה בפרופיל? בבקשה מי שיודע שיענה, אני באמת מודאג בקשר לזה.

תודה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:32

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר