לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2006, 11:13
  יוסי בכינור יוסי בכינור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.05
'שולה מטבריה' הוא 'מיכאל מנס ציונה'

http://www.inn.co.il/news.php?id=135139

יועצי התקשורת של המתמודדים השונים אומרים כי במערכת הבחירות הנוכחית יש מגמה ראשונה מסוגה, דילוג מעל התיווך של כלי התקשורת ופנייה ישירה אל המצביעים באמצעות האינטרנט.

לדברי יועצי תקשורת המובאים בבטאון העתונאים 'העין השביעית', "אנשי האינטרנט של המפלגות ייכנסו לכל פורום וצ'אט באתרים הפופולריים וינסו לצוד שם את הדור שכבר כמעט שכח איך מריח נייר עיתון. 'אנחנו נדאג להעביר ברשת - בתפוצה רחבה מאד ובעלות אפסית את כל הקטעים הכי מושחזים על המתחרים שלנו', אמר אחד מיועצי התקשורת".

כתבתנו רותי אברהם מוסרת כי 'קדימה', מפלגתו של שרון, עוסקת במרץ בחדירה לעולם האינטרנטי והיא פועלת עם חברת 'גריי אינטראקטיבי' העוסקת בפיתוח אתרי אינטרנט. אחד מבעלי החברה הוא יועצו של שרון, ראובן אדלר. אחד ממנכ"לי החברה ערן ארדן, יפתה את הגולשים באמצעות הבטחה "להשתלב" בקמפיין על ידי עיצוב סטיקרים ועריכת סרטים. הוא ציין כי גוייס גם עובד שתפקידו "לקרוא את כל הטוקבקים, התגובות לכתבות באתרי החדשות, ולהעביר לגורמים הממונים עליו נושאים שדורשים טיפול או תגובה".

עוזר של אחד מחברי הכנסת אף הודה כי יועצי התקשורת והעוזרים הפרלמנטריים הופכים בקלות ל'מיכאל מנס ציונה' או ל'שולה מטבריה'. "כשכתבו על חבר הכנסת שאצלו אני עובד דברים שליליים שלחתי עשרים תגובות מיידיות בשמות שונים שהמצאתי", אמר, "ככל שיתקרבו הבחירות אני מניח שזה יתגבר וניעזר גם בפעילים".

ייתכן שמימצאי סקר חדש המתפרסם באתר אייס הם אלו שעומדים בבסיס ההחלטה להגיע למצביעים דרך האינטרנט. מסקר TIM של מכון TNS טלסקר, עולה כי 51% במדינה, 3.6 מיליון ישראלים, משתמשים באינטרנט. 71% גולשים לפחות פעם ביום, 96% מהבית ו 60% גולשים גם ממקומות אחרים. מהסקר עולה כי לפחות באינטרנט הצליחה האינטגרציה, משאת נפשו של משרד החינוך. אם פעם הגולש הממוצע היה משכיל עשיר וצעיר, כיום כולם גולשים, ילידי הארץ, עולים, יהודים וערבים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:17

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר