לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2006, 22:45
  KY- KY- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.05
אוקיי, קצת סדר. יש לי כמה דברים להגיד.

קודם כל, אם מתנצל מראש אם זה יפגע במישהו (למרות שאין שום סיבה)

אני קורא את התגובות שלכם, וכמה ילדים מכאן אומרים דברים שטוטיים.

נתחיל מזה שילדים פה מזלזלים בשיטות אחרות (שאין להם מושג עליהם) , ראיתי זילזול על קונגפו,קפואירה ועוד.
איך אפשר לזלזל על שיטה שלא מכירים? וגם בבצפר שלי אני שומע זלזול על אומנויות לחימה, ובעצם אין להם מושג באומנויות לחימה,והם לא התנסו בשביל לדבר בכלל.

עוד משהו, אחרי שמישהו פתח אשכול וזילזל בשיטות אחרות, הרבה קפצו עם המשפטים כמו "קונגפו זאת אחת השיטות הכי טובות בעולם"
תבינו, אין כזאת שיטה הכי טובה! אני יכול לקחת קראטיסט שינצח קונגפואיסט, ואז יבוא מתאגרף תאילנדי ויקרע את הקארטיסט,ואז יבוא תיקוואנדו וינצח את המתאגפן תאילדי וכו' כו'...

אין כזאת אומנות הכי טובה, זה הכל תלוי בלוחם (איך הוא התאמן, מי אימן אותו, איך הוא השקיע, איזה נתונים יש לו, האם הוא כשרוני וכו')

קראתי גם שמישהו רשם : "בן אדם שלמד אגרוף תאילנדי 5 שנים אולי יקרע מישהו שלמד קונג פו 5 שנים.
אבל בן אדם שלמד אגרוף תאילנדי 20 שנה יצא גוסס מול קונג פו של 20 שנה."

למי שרשם את זה, למה אתה כ''כ בטוח?

מתאגרף תאילנדי ניצח קונגפואיסט נזיר משאולין בקלות (זה מה שקראתי שילדים אמרו פה) ב-K1.
ואני לא אומר שאיגרוף תאילנדי יותר טוב, אני רק אומר שהמשפט פשוט לא נכון.
זה תלוי בלוחם.

עוד משהו אחרון, קראתי הרבה תגובות של ילדים שבטוחים ב100% שאם הם ילמדו קרב מגע או קונגפו או איגרוף תאילנדי או כל דבר, הם ינצחו כל אחד ברחוב.
וזה ממש דבילי! כי זה ממש לא נכון.
חבל שלי מתאמן בקיקבוקסינג שנה וחצי, וקיבל מכות מאיזה שחיף (שוב, אני לא מזלזל באומנות הזאת, אני מדבר על הילד)
והוא התאמן פרטי.
אל תהיו כ''כ בטוחים שאם תלמדו אומנות לחימה כלשהי, אז אתם יכולים ללכת ברחוב עם ביטחון עצמי גבוהה, ולהסתכל על מישהו ברחוק או על 3 ילדים ולהגיד "יאללה.. אני מזיין אותם"
זה ממש לא נכון! הכרתי הרבה שלמדו אומנויות לחימה וקיבלו מכות.

אני לא אומר שהאומנויות לחימה לא תורמות, אני מתאמן בקארטה ואני יודע שזה יהיה פרקטי לרחוב, אבל אני גם יודע שזה אולי נותן לי טיפה היתרון, אבל ממש לא אומר שאני יכול להביס את הפלצפן שמולי.

אז אני לא מזלזל באף אחד פה או באף אומנות לחימה, ואני גם לא אומר שכולם אומרים את זה.
אני רק מנסה להסביר לילדים שכן חושבים שאפשר להביס כל אחד ברחוב אם אומנות כלשהי, שהדרך חשיבה שלהם לא נכונה, וזה יעלה להם את הביטחון, ובסוף הם יקבלו מכות ויפרשו מהאומנויות לחימה בגלל שהביטחון שלהם ירד.
אי אפשר להסתכל על מישהו, ולדמיין אותכם רבים מכות, ובדמיון להוריד לו איזה ביטה לראש, ואז הוא על הריצפה וניצחתם אותו , וכולם אומרים "איזה ברוס לי!!!!!"
כי במציאות זה ממש לא ככה, כי הבן אדם לא יעמוד מולכם כמו באימונים, הוא יקפוץ עליכם באדרנלין, ובמכות רחוב זה לא כמו באימונים.

זהו, רק רציתי להגיד כמה דברים , ואני מקווה מישהו יקרא ויגיב.

ביי
חזרה לפורום
ישן 04-01-2006, 23:57
  KY- KY- אינו מחובר  

לא מצליח לערוך את האשכול - אז אני אגיב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KY- שמתחילה ב "אוקיי, קצת סדר. יש לי כמה דברים להגיד."

אני רוצה להוסיף עוד משהו קטן.
לפני כמה זמן ראיתי את הסרט KungFu hustle
היה איזה קטע שלמדתי ממנו הרבה, זה היה סיפור על ילד קטן (בן 9 בערך) שהתאמן בקונגפו, והוא היה נותן מכה באוויר ואז העלים של העץ היו זזים (אני מזכיר, זה סרט) והוא היה עם כ''כ הרבה ביטחון עצמי.
עד שיום אחד הרביצו חבורה של ילדים בני 17 בערך לילדה קטנה (בת 7 בערך), ואז הילד אמר להם "תעזבו אותה"
ואז הילדים התקרבו אל הילד , והילד הביא מכת קונגפו כזאת לאחד מהילדים לבטן, וזה לא הוזיז לו.
ואז הם הרביצו לו והשתינו עליו.

למדתי הרבה מהקטע הזה, ומי שראה את הסרט הזה ואומר לעצמו "הקטע הזה לא היה בסרט" , אז זה הקטע שהלוחם הקונגפו שרצה להיות בכנופיית הגרזן סיפר את הסיפור הזה לחבר שלו (זה היה קטע של איזה 5-10 דקות).

נערך לאחרונה ע"י KY- בתאריך 05-01-2006 בשעה 00:00.
חזרה לפורום
ישן 05-01-2006, 17:19
  hwarang hwarang אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.05
תראה..
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי KY- שמתחילה ב "לא מצליח לערוך את האשכול - אז אני אגיב"

בכלליות אני מסכים איתך..
היו הרבה מקרים שאנשים שמתאמנים בקונג פו באו אלי ואמרו לי שטאיקוונדו ( כן, אני מתאמן בזה)
זה חרא אומנות ולא יעילה, והאנשים האלו שווים לתחת, הם לא למדו כלום והם רק בתחילת דרכם אז אין להם מה להתלהב וגם אני הבנתי שאין בכלל מה להתייחס אליהם.
ואני גם ראיתי פה אנשים בפורום שאומרים שאומנות לחימה x הכי טובה בעולם ושבוע אחרי זה הם אמרו אומנות לחימה y הכי טובה בעולם, אומרים את זה אנשים שאין להם מושג והם בכלל לא ממש קשורים לאומניות לחימה ( ואני יודע מה שאני אומר, אני מכיר כאלה בפורום ) אתה לא צריך להתעצבן מזה.

אבל זה נראה כאילו אתה מנסה להוריד לאנשים פה את הביטחון העצמי שלהם בכל מיני דרכים ועם זה אני לא מסכים. האומנות לחימה נותנת לך המון דברים ואחד מהם זה ביטחון עצמי, זה נכון שלא ננצח 5 אנשים
אבל צריך את הביטחון לדעת שבמקרה ש... אתה תוכל להתיצב ולהילחם בלי פחד, אבל רק אם זאת הברירה האחרונה.
חזרה לפורום
ישן 05-01-2006, 18:10
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
אתה יודע אחי אני בכול זאת הענה לך
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי KY- שמתחילה ב "ל- hwarang"

כי נמאס לי כבר יש כאן אין ספור אנשים שנמצאים כאן בדיוק חודש
וחושבים שהם יודעים הכול על הפורום הזה ואיך הוא מתנהל ובאמת צריך להפסיק
את האשמות שווא האלה
אתה נראה לי בן אדם משכיל ובאמת שאין לי כוח להיכנס לויכוח אחי
כי אני לא נמצא כאן בשביל לתווכח עכשיו חלק מין הדברים שצוטט אני אמרתי
ולקטע אם הלוחם 20 שנה אגרוף תאילנדי נגד 20 שנה קראטה (זה אני אמרתי)
שמע קודם כול אני רוצה להבעיר שזאת דעתי בנושא ואין לי עניין לתווכח את רוצה לשמוע תשובה תשמע אני סבור שבפרק זמן של 5 שנים קל יותר ללמוד אגרוף תאילנדי וליישם אותו בשטח מאשר
אומנות לחימה כגון קונג פו אבל אני גם סבור שאדם שלמד 20 שנה קונג פו יכול לגבור על אדם
שלמד 20 שנה אגרוף תאילנדי (עוד פעם כול אומנות לחימה והכבוד שלה)
מדוע אתה שואל אני אומר דברים אלה? בגלל סיבה פשוטה שאני חושב שהיא נכונה
הכוח והמורכבות של קונג פו לדעתי הרבה יותר קשה לשיים אותה בשטח ודורש
שנים כדי לשיים אותה לאומת זאת אגרוף תאילנדי שאין בה הרבה מורכבות בתרגילים קל יותר לשייםבגלל המורכבות של הקונג פו והמהירות שלו תוך כדי השימוש בטצי או כוח איך שלא תכנה את זה אני חושב שזה הרבה יותר אפקטבי מאשר שימוש בכוח רב שמצטבר בכול מכה
הרי בוא לא נשלה את עצמנו בשביל להיות לוחם באגרוף תאילנדי
אתה צריך להיות אדם חסון ומפותח בעל שרירים חזקים לאדם קטן מימדים אין הרבה
סיכוי שם אני אומר את זה מי תוך ניסיון גם חבר שלי היה שם ואמר שזה אומנות לחימה
לא הכי אפקטיבית .
טוב אז עכשיו עניתי לך ועוד פעם אני רוצה שתבין יש כאן דעות בפורום לכול אדם יש דעה שונה
ויא אפשר להתווכח אם מישהו על דברים שהוא מאמין בהם אם אנשים היו עושים את זה
הם היו רבים אם כולם וזאת הפעם האחרונה שאני עונה על זה
אם אתה רוצה שבאמת יתפסו מהדעה שלך אתה צריך באמת להיות מעורב בדיונים בפורום
ולהיות מעורב במשך תקופה יותר ארוכה ואז באמת יתפסו את הדעה שלך
אתה לא יכול פשוט לבוא לכאן אחרי 40 הודעות ולהגיד אני חושב שאתם טועים ואני זה שצודק
לי למשל לא מפריע מה אנשים חושבים ואני לא מנסה להוכיח להם את כי אני חושב שאין טעם
טוב בקיצור אחי ספרתי כאן מגילה וזאת תהייה הפעם האחרונה
אני לא יכול להסביר לכול אדם שמוכה כאן על ההתנהגות של האנשים
יום טוב ובאמת מספיק אם ההשמצות האלה נגד אנשים בפורום זה לא פיקטיבי
כול אחד אם הדעות שלו ואין אפשרות להגיד לו שהוא טועה כי הוא מאמין בהם

נערך לאחרונה ע"י max-max בתאריך 05-01-2006 בשעה 18:13.
חזרה לפורום
ישן 05-01-2006, 21:32
  KY- KY- אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי elyasaft שמתחילה ב "כל מילה שכתבת בהודעה הראשית נכונה ואני מוסיף"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי elyasaft
כל אחד והאומנות שמתאימה לו!!! כל אחד מתחבר לסגנון אחר! אני לא יכול ללכת ללמוד גוג'יטסו ברזילאי. למה? לא עניין אותי להיות על הקרקע כל היום. אבל אנ'לא מזלזל!!! חוץ מאומנות לחימה אחת מסוימת ביותר שאני לא מאמין בה, וזה אחרי ששמעתי את המאמן שלי גם מדבר עליה, ואני לא יפרט פה. אנ'לא מזלזל בשום אומנות לחימה. לא את כולם אני ילךך ללמוד אבל לא מזלזל בכלום. כי כל אחד מתחבר למשהו אחר ויכול להיות לוחם מעאפן בקראטה שיהיה לוחם גדול באיגרוף או קונג פו.

צודק.
כל אחד צריך ללכת לאומנות שהוא מתחבר אליה, לא אומנות שהאחרים אומרים לו שהיא טובה.
אני התחברתי לקארטה, ולכן הלכתי ללמוד את זה.
ואני התקדמתי יפה מאוד בגלל שאני מאוד אוהב את זה ורוצה להשקיע בזה.
לעומת ילדים שאני מכיר, שהלכו ללמוד אומנות לחימה בשביל ללכת מכות ברחוב, והם לא באמת אוהבים את זה, הם לא התקדמו בכלל, והם ממש אפסים.
חזרה לפורום
ישן 06-01-2006, 03:26
  Defuse Defuse אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KY- שמתחילה ב "אוקיי, קצת סדר. יש לי כמה דברים להגיד."

קודם כל בזה שאני מגיב לאשכול הראשון אני מגיב לכל התגובות שלך...
אז קודם כל זה מאוד תלוי בלוחם, בשיטה ובמורה!! לא כמו שאמרת ששיטה לא חשובה..
כי לכל שיטה יש את החסרונות שלה ברמה מסויימת.. למשל אני מתאמן בקונג פו רק חודש
וזה עזר לי נגד סתם ילד שבא לריב איתי.. ולמה? אני לא ביצעתי את כל התנועות של הקונגפו!!
אני רק זוכר אותם ואני לא עברתי לתנוחת קרב!! רק זכרתי אותה אבל בזמן קרב מה שעזר לי מהקונג פו
הייתה הדרך היותר רוחנית, הדרך המנטלית, החשיבתית שהצטרפתי לקונג פו כדי ללמוד אותה..
אני זזתי בדיוק כמו שאמורים לזוז בקונג פו.. ולמה כי אני תרגלתי.. והילד לא הצליח להכניס לי שום אגרוף..
והגעתי מאחוריו תוך כמה שניות ותפסתי אותו בחניקה שלמדתי בכלל בג'וג'יטסו פעם!!
ולמה? כי זה תלוי בלוחם.. אבל זה גם תלוי בשיטה ובמורה!! כמו שאמרת עם הנזיר שאולין..
יכול להיות שהוא השתמש בשיטה שהאגרוף תאילנדי יודע לחסום אותה.. ומובנה נגדה..
אבל אם היה בא נזיר שאולין שמשתמש בשיטה אחרת אתה באמת חושב שהוא היה מצליח לחסום אותה?
אז כמו שאמרתי.. כל שיטה והחסרונות שלה.. אין שיטה שהיא מושלמת.. גם לא קונג פו.. למשל
הוא לא מובנה נגד קרקע.. (חוץ מהקונג פו כלב ששמעתי שיצא אבל זה סיפור אחר XD..)
חזרה לפורום
ישן 06-01-2006, 11:23
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
תגובה בעיקר להודעה הראשונה....

יש פה הרבה דברים נכונים שנאמרו וגם דברים ממש לא נכונים ואין לי כוח עכשיו להיכנס לזה כי זה חסר טעם...... אין דבר כזה אומנות לחימה מושלמת לא משנה כמה תחפשו ככה גם המאמן שלי אמר לי, לכל אומנות לחימה יש את החסרונות ואת היתרונות שלה זה הכל תלוי בלוחם.... למשל ניתן לכם את הדוגמה שכולם יודעים שטאקוונדו מאופיין בעיקר בבעיטות ואני מכיר מישהו שהוא מדריך טאקוונדו ולומד הרבה מאוד שנים טאקוונדו והוא גם למד תקופה מסוימת איגרוף ככה שהוא משלב את זה באימונים של הטאקוונדו ומי שלומד ממנו לומד גם מהלכים של איגרוף(שמאוד יעילים) וזה גם מה שמבדיל לוחם ולוחם זה הכל תלוי במאמן בלוחם וברוח קרב שלו...... ואל תשכחו אומנות לחימה זה לא רק מכות יש הרבה מעבר לזה כמו ביטחון עצמי שמקבלים במשך הזמן, כושר(תלוי באומנות לחימה),התחזקות, והכי חשוב- הנאה, ברוב המקרים זה הגורם המכריע...

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:10

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר