לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-01-2006, 12:08
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
שונאי ישראל הכו בנות יהודיות שקיבלו ממתקים מהוריהן

הנערות העצורות משא-נור פתחו בשביתת רעב
11:48, 5 ינואר 2006 / ה' בטבת תשס"ו

11 נערות עצורות מיום שני לאחר שנכנסו ליישוב החרב שא-נור שבצפון השומרון.

אמש החליטה השופטת רחל קרלינסקי מבית משפט השלום בכפר סבא שהבנות תוכלנה להשתחרר רק אם יפקידו 4000 ש"ח במזומן נגד התחייבות שלא יכנסו עוד לשא-נור.

הבנות הודיעו בתגובה: "רק אם תפקיד מדינת ישראל 140 מיליארד שקל כנגד הבטחה שלא תעבור עוד על חוק התורה, לא תחריב יותר ישובים ולא תגרש עוד יהודים מאדמתם בארץ ישראל- נהיה מוכנות לקזז ולהפקיד את 4000 השקלים המבוקשים ע"י המדינה".

בעת יציאת הנערות הקטינות בפתח אולם בית המשפט העבירו להן הוריהן שקית עם ממתקים. בתגובה התנפל לטענתן רפ"ק יעקב גולן, מפקד המעצר במשטרת אריאל, על הבנות והיכה אותן באכזריות, קרע את שקיות הממתקים ופיזר אותם על ריצפת מסדרון בית המשפט. אירוע זה התרחש לעיני השופטת קרלינסקי אשר נותרה אדישה ולנגד עיני הוריהן.

הבנות פוזרו, הופרדו ובודדו כך ששמונה בנות הוסעו לכלא נווה תרצה ושלוש לאבו כביר.

אחת הבנות הצליחה להודיע טלפונית לפני זמן קצר שגם בבתי הכלא הוכו באכזריות, וכאמור בתגובה החליטו הבנות לפתוח בשביתת רעב.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-01-2006, 13:06
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
האם לדעתך גזר גמדי טעים מחסה סינית?
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "האם עמיר פרץ לפי דעתך הוא פושע וגם הוא צריך להיכלא היחד עם משפחתו ולקבל מכות"

מה אתה קשור לעזאזל???? איך הבאת לפה את פרץ???

תפסיק להיות כזה דרמתי "חטפו מכות על ידי השוטרים לעיני אמם" ותחשוב טיפה בהיגיון:
הבנות האלו הם פושעות, הם הרביצו לשוטרים, הם נכנסו לשטח סגור, התנגדו למעצר ואני בטוח שיש עוד האשמות רבות.

הבנות יושבות במעצר, לא, לא בקיטנה, במעצר... זה שתי דברים שונים.
בכלא, יש דבר שנקרא משמעת, חשוב לשמור על המשמעת כי אם לא תהיה משמעת במקום שבו יש הרבה פושעים אז תהיה אנרכיה, אם תהיה אנרכיה לא ניתן יהיה להישטלת על הפושעים והם יתחילו לרצוח אחד את השני ואת השוטרים, ועוד דברים רעים אחרים שלא אמורים לקרות בכלא.

עד כאן ברור?

יופי, עכשיו יש ילדות קטנות שנמצאות במעצר כי הם חשודות בכך שהן פושעות. הילדות הקטנות הגיעו למישפט, ההורים שלהם ניסו להעביר חבילה בבית המשפט - דבר שהוא אסור, כי אנחנו לא יודעים מה באמת יש בחבילה. נכון? יכול להיות שיש שם פלאפון, יכול להיות שניסו להעביר להן סמים, יכול להיות שיש שם סכין, יכול להיות שיש שם חומר נפץ. שוב, אנחנו לא יודעים מה יש בחבילה.

לפי הכתבה משתמעה שהמלאכיות הקטנות פתחו את ידיהן כדי לקבל כיף כף ופסק זמן וההורים שבורי הלב הוציאו חפיסה קטנה מהתיק וניסו לתת אותם למלאכיות הקטנות ואז הגיע השוטר הרשע והתנהג באלימות מטורפת וקרע באכזריות את השקית, ומלאכיות המסכנות ישבו ובכו.

מהתמונות שראיתי בטלוויזיה התנהגותם של הבנות היא יותר דומה לשל שדים מאשר לשל מלאכים, הן אלימות, הן חוצפניות, אין להן שום דרך ארץ. אני מאמין שמה שהיה בבית משפט היה הרבה יותר אלים ממה נכתב וכלל בתוכו קללות עסיסיות והתנהגות פרועה.

ובקשר להורים - אם אתה חושב שחינוך להרביץ לשוטרים ולקלל אותם ולצאת כנגד חוקי המדינה הוא לגיטימי אז אין לי עם מי להתדיין, ואני ממליץ לך לשנות את הניק לדבר שיתאר אותך בצורה ראויה יותר.
ישן 05-01-2006, 13:31
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
עמיר פרץ ארגן שביתות אלימות לא חוקיות בשביל טובות אישיות
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "האם לדעתך גזר גמדי טעים מחסה סינית?"

של חברי ההסתדרות והתקדמות אישית שלו. זה כל ההבדל.

לא הסברת למה הוא לא ראוי לקבל את המכות שאתה כל כך עוסק בדמגוגיה להגן על האלימות. מה זה להכות בנות יהודיות? אם הן עשו משהו רע - יש משפט, שיעמידו אותן למשפט. יקוצצו הידיים של כל מי שיגע בבנות שלי.

בנוסף לזה הן קטינות. בושה וחרפה למי שמעודד להכות אותן על אהבתן לארץ ישראל.

הפושעים שהביאו את המחבלים מטוניסיה עדיין חיים בתוכנו ואף אחד אינו נוגע בהם לרעה. אלפי יהודים נרצחו כבר על ידי המחבלים, אבל אלו שהביאו אותם עדיין מסתובבים חופשי ומכים בנות יהודיות.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 05-01-2006 בשעה 13:33.
ישן 05-01-2006, 19:11

מג"בניקים לא מפוצצים אותי מכות כי אני לא פושע
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "צודק. שיפוצצו אותך מכות מג"בניקים בפעם הבאה שתעבור לא במעבר חצייה..."

אתה יכול להציג את זה איך שאתה רוצה... מספיק לראות את התמונות בטלוויזיה כדי להבין שלא מדובר במלאכיות שהגיעו לשם במקרה. מדובר בבנות צעירות שדוחפות, מנסות לברוח, להתנגד באלימות, מקללות.. ממש לא תיאור של טינקרבל.

ועכשיו תגיד שהתקשורת מראה את התמונות שהיא רוצה להראות - שירתתי בחברון, ראיתי את ההתנהגות של הבנות שם - זה לא נתפס! אין בן אדם אחד שמגיע לשם ולא נשאר המום מהתנהגות הבנות שם.

שירתתי גם בבלעין, את אותם קללות שהשוטרים מקבלים מהמתנחלות הקטנות גם אני קיבלתי, כל הנאצי, והיודנראט, וכל התיאורים האחרים והנוראיים, זה קשה לשמוע את זה, זה מרתיח. אני לא אומר שזה מצדיק התנהגות אלימה, אבל ברגע שזה מצטרף לדחיפות ולצעקות ולחוסר ציות לפקודות אז ברגע שמופעלת הפקודה להשתמש בכוח סביר כדי לפזר את ההתקהלות אז הרבה פעמים אנשים עלולים להשתמש בכוח מעט יותר חזק משצריך - זה טבע של אדם, והמנחלות הקטנות יודעות את זה והם עושות את זה כדי לשבור את רוחם של החיילים, וגם אם זה לא נראה ככה הם מצליחות - אז לא, ממש לא איכפת לי שהן חוטפות מכות.
ישן 05-01-2006, 19:49

או שאני מטומטם, או שאתה לא יודע לקרוא
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "פאתטי. תגובה אחת למעלה אמרת שהן מקללות, ועכשיו אתה אומר שאינן..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
שירתתי גם בבלעין, את אותם קללות שהשוטרים מקבלים מהמתנחלות הקטנות גם אני קיבלתי, כל הנאצי, והיודנראט, וכל התיאורים האחרים והנוראיים, זה קשה לשמוע את זה, זה מרתיח. אני לא אומר שזה מצדיק התנהגות אלימה, אבל ברגע שזה מצטרף לדחיפות ולצעקות ולחוסר ציות לפקודות אז ברגע שמופעלת הפקודה להשתמש בכוח סביר כדי לפזר את ההתקהלות אז הרבה פעמים אנשים עלולים להשתמש בכוח מעט יותר חזק משצריך - זה טבע של אדם, והמנחלות הקטנות יודעות את זה והם עושות את זה כדי לשבור את רוחם של החיילים, וגם אם זה לא נראה ככה הם מצליחות - אז לא, ממש לא איכפת לי שהן חוטפות מכות.

כתבתי מה הכוונה שלי בקללות, ומן הסתם כדי לפזר הפגנה אלימה חייבים להשתמש באלימות. ואני מצדיק את השוטרים ב1000% על זה שהם "שוברים עצמות" למי שמתנהג אליהם באלימות. צריך להיות קו ברור - מי שמרביץ לשוטרים יעצר בכל דרך שצריך, גם אם זה להיות אלים כדי להרגיע את הנעצרים.

כמובן שאם שוטר משתמש בכוח שלא לצורך הוא צריך להענש, אבל במקרה הזה משתמע כאילו הופעל כוח סביר ביותר.

עריכה: ודרך אגב, קראתי לך תת-אדם בגלל שאיחלת לי לחטוף מכות מהמשטרה, ואני עדיין עומד בזה.
ישן 05-01-2006, 20:07

אז כנראה שאני לא יודע לקרוא - מתי שברו למישהו פנים פנים עם אלה?
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "הגיוני, אם מישהו קרא לך נאצי, תשבור לו ת'פרצוף עם אלה..."

שכחתי שאצל תתי אדם לא יודעים מה זה כוח סביר.

לא זכור לי שכתוב בכתבה ששברו למישהו את הפנים עם אלה.
כוח סביר הוא להפעיל את הכוח הכי נמוך כדי לעצור את האדם. אני מודה שלפעמים מגזימים, והסברתי שאני מבין את זה כי יצא לי להיות בצד הזה (דרך אגב, בחיים לא הפעלתי כוח מעל הסביר). אבל שבירת הפנים עם אלה בחיים לא הצדקתי.

היה לנו מקרה בגדוד שחייל בעט במפגין בחוזקה, כמובן שהוא נענש על זה - כי זה לא מוצדק.

אבל הימין הקיצוני מצפה שהבנות יתנהגו באלימות והשוטרים יעמדו בצד ויסתכלו.

כל הסיפור הזה מזכיר לי מקרה שהיה עם אחד המפגינים, הוא נעצר ושתי חיילים תפסו אותו, הוא השתפשף על הריצפה והתחיל לצעוק "למה את המתנחלים עצרתם בצורה אנושית עם ארבעה אנשים ואותנו אתם גוררים" אז הביאו עוד שתי חיילים כדי שיסחבו אותו כמו שצריך אז הוא צעק בזלזול "וואלה, הצבא הגדול והחזק צריך 4 חיילים חסונים בשביל מפגין אחד"

אם המפגינים מהימין הקיצוני ומהשמאל הקיצוני רק היו קולטים כמה ההתנהגות שלהם זהה, אולי הם היו נגעלים מעצמם כמו שאני נגעלתי מהם.
ישן 05-01-2006, 20:22

כתבתי את זה בגרשיים. אני לא תומך בשום שבירת עצמות.
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "ושוב אתה "שוכח" מה כתבת תגובה אחת למעלה..."

הפירוש שלי ל"שבירת עצמות" הוא לא ללכת בשיטה העלובה של "לחבק", מי שאלים יש להפעיל את כל הכח שצריך כדי לעצור אותו.

ובחיים לא הגדרתי את עצמי כגזע עליון, מי שמכיר אותי יכול להגיד לך שאני אדם מאוד צנוע.

רק אמרתי שאתה תת-אדם.

אני לא יודע אם שמת לב לזה, אבל אתה לא מתייחס לדבריי, אתה רק מחפש טעויות ניסוח כדי לתקוף.

בשורה התחתונה לא אתה ולא מדינאי התייחסתם לנקודה הראשונה והעיקרית - ניסתם להציג את השוטר כחיה בגלל שהוא מנע מהמלאכיות לקבל את הממתקים, אך שתיכם לא התייחסתם להסבר שקיבלתם פה ממספר אנשים, כולל ממני, שאין שום הגיון בזה שהשוטר יסכים שההורים יעבירו למלאכיות ממתקים בבית המשפט - מהסיבה הפשוטה שהם עלולים להעביר ככה פלאפון במקרה הטוב ועוד דברים במקרה הפחות טוב.
ישן 05-01-2006, 20:36

אוקיי, אז תעזור לי להבין.
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "העיקר שאתה תומך באלימות, ואני לא."

אמרת שאתה תומך בהתנגדות הבנות למה שאתה מכנה גירוש.

עד כאן נכון?

הבנות האלו מתנהגות בצורה אלימה (אם לא ראית את זה בטלוויזיה אני יכול לספר לך)

אז איך אתה יכול להגיד שאתה לא תומך באלימות???

אני אתן דוגמא על עצמי - אני מתנגד לאלימות
ההפגנות בבלעין מתקיימות נגד בניית הגדר אל שטח פלסטינאי.
חלק מהמפגינים לא מתנגדים להקמת הגדר אלא למיקום ההקמה - מפני שמדובר בהחלטה פוליטית ולא ביטחונית.
אני נוטה להסכים עם זה שהיה צריך לבנות את הגדר במקום אחר.
ההפגנות בבלעין הן אלימות וכוללות זריקת אבנים על חיילים.
לדעתי ההפגנות בבלעין לא לגיטימיות מפני שזורקים בהם אבנים.

הבנת את זה ברוך? אני מתנגד לאלימות, אבל אני לא מוכן להגיש את הלחי השנייה, מי שיוצא נגד החוק יש לעצור אותו, ואם זה אומר שצריך להפעיל אלימות אז מפעילים אלימות.
זה לא נותן לגטימציה לאזרחים להשתמש באלימות.

ושוב לא התייחסת למה שכתבתי ולעקרון בכתבה.
ושוב אני אזכיר שאני לא חושב שאני בן אדם יותר טוב מהממוצע, אני רק טוען שאתה נמצא מתחת.
ישן 05-01-2006, 21:06

מצאתי דבר אחד שאתה צודק בו
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "ואתה ממשיך בשקרים. מעולם לא אמרתי שאני "תומך בהתנגדות הבנות למה שאתה מכנה גירוש"..."

באמת לא כתבת שאתה תומך בבנות האלו, ועל כך אני מצטער.
כפי שכתבתי אני לא בן אדם עליון, ואני עושה טעויות כמו כל אדם נורמאלי אחר, רק שאני יודע להודות בטעויות שלי ואני לא הולך ומחפש טעויות קטנות בניסוחים של אחרים כדי לפסול אותם על הסף.

ועכשיו בו ננסה לחזור טיפה לעיניין - כאשר מתנהגים לשוטר או לכל איש בטחון באלימות, האם אותו שוטר צריך לספוג הכל בשקט?

ודבר אחרון, אם עוד לא הבנת הסיבה שקראתי לך תת-אדם היא מפני שבחרת להגיב לי בצורה של לאחל לי שאני אפגע. היא לא קשורה בשום אופן לדעותיך או לאמונותיך. העובדה שאתה מאחל דבר כזה למישהו שאתה לא מכיר, רק בגלל משפט שהוא אמר, לדעתי מראה על קטנות.
ישן 05-01-2006, 22:12

חשבתי שאתה לא מבין אותי, אבל אתה לא מבין גם את עצמך!
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "ושוב אתה "שוכח" מה כתבת למעלה..."

"בדיוק. אין הצדקה לאלימות פיסית, ותג משטרה אינו יוצא דופן לעניין זה."

אתה מכחיש שכתבת את זה???

אלימות היא אלימות, לא משנה עם אי פיסית או מילולית.
מילים לפעמים יכולות לכאוב הרבה יותר מאלימות פיסית. אני שוב חוזר ואומר הם לא מקללות במילים עדינות כמו מניאק, בן זונה או כל קללה יום יומית אחרת. אני מדבר על קריאות גנאי והאשמות חמורות - נאצי, יודנראט, היטלר.

אני לא חושב שעברת את זה, ואני לא מאחל לך שתאלץ לעבור את זה איי פעם, אבל קשה לקבל את זה, קשה מאוד.

אם תחזור ותקרא את מה שכתבתי (והפעם תקרא, לא סתם תרפרף) בשום מקום לא אמרתי שצריך להרביץ בגלל הקללות. השילוב של האלימות הפיסית, הצעקות, הקללות, הדחיפות, ניסיון ההתחמקות כל אלו גורמות למעצר אלים, שבכל מקרה היה צריך להתבצע בצורה אלימה, כי הן מתנגדות למעצר, להיות יותר אלים. אם זה מוצדק? לא בטוח. אבל הן מביאות את זה על עצמן, הן לא מוכנות להישמע להוראות השוטרים, הן חוצפניות, הן עושות מה שבא להן, הן מרביצות לשוטרים - שלא יצפו להעצר עם כפפות משי על ידי השוטרים.

עריכה: ויש לי עוד כמה "חסרי הבנה" אתה לא חסיד גדול של אלימות, אבל לא איכפת לך שאנשים יחטפו מכות בשביל להעביר להם טענה? ממש אדם נאור אתה.

נערך לאחרונה ע"י High_Hopes בתאריך 05-01-2006 בשעה 22:14.
ישן 05-01-2006, 23:05

מפגין בבלעין שהפעיל כוח בזמן שעצרתי אותו הפעלתי בחזרה את
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי zokri_segal שמתחילה ב "מפגינים מבעילין לא מפעילים אלימות?"

הכוח שהיה נחוץ כדי לעצור אותו. לא דפקתי לו מכות, וכפי שכתבתי מי שדפק להם מכות נענש.

באמירה "לשבור את העצמות" וגם כתבתי את זה כבר התכוונתי לכך שאני מתנגד למדיניות ה"חיבוקים" שהייתה בהתנתקות כלפי המסתננים והמתבצרים(אני לא מתכוון למשפחות שפונו מבתיהם) מפני שאני מאמין שמי שמתנהג באלימות יש להחזיר לו באותו מטבע. יכול להיות שבאמת המושג "לשבור עצמות" הוא קיצוני מידיי ואני חוזר בי ממנו (אני לא משנה שום דבר בדעה שלי, רק את הניסוח של הביטוי שבחרתי להשתמש בו)

בהודעה שלך שאלת מה צריך לעשות למפגין מבלעין בזמן המשפט - והתשובה, כמובן, היא כלום. אם הוא יתחיל להתפרע באמצע המשפט, אז יש להרגיע אותו, ואם הוא ממשיך להתפרע אז יש להרגיע אותו בכוח.
ישן 05-01-2006, 22:50

אתה ליצן דביל ואין לי תאור אחר אלייך
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "כמו הנאנסות, קורבנות הפיגועים, חולי סרטן ועניים - "הביאו זאת על עצמם"... :("

כמה פעמים אני יכול לחזור על עצמי ולומר שקללות הם לא סיבה טובה לאלימות ושאלימות פיסית היא תנאי לשימוש המשטרה באלימות.

בכל ההודעות שלך, לא הבאת אפילו פעם אחת ציטוט שמוכיח את הכוונות שאתה מפיל עליי.
לעומת זאת העלמת לחלוטין מכל ציטוט שלך שאני הבאתי שסתר את דבריך.

בקשר למילון - אני לא מעריך אותך מספיק כדי להתאמץ, אם אתה רוצה להוכיח משהו תתאמץ בעצמך (אפילו לא קראתי את הפיסקה הזאת, היא לא מעניינת אותי)

ונקודה אחרונה - החתימה שלך היא אלימות לשמה. עד שלא תבין שלפעמים למילים יש יותר כוח מללחץ פיסי אתה לא ראוי להתייחסות בכלל.

מבחינתי עד שלא תכתוב הודעה אחת נורמאלית הדיון הזה נגמר
אני נכנעתי, לא נראה לי שיהיה פה בחיים דיון, בשביל דיון צריך שהצד השני יקשיב.
ישן 06-01-2006, 01:17

אתה דמגוג קטן, קטן מאוד
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "כתבת במפורש שאתה תומך ב"שבירת עצמות" למקללים"

הבאת רק חצי תגובה, כדי להוכיח טענה, ואפילו בתגובה הזאת לא הוכחת כלום. אז שוב פעם... עכשיו אני אשים את כל התגובה כולל הדגשות (שלא הופיעו במקור)

כתבתי מה הכוונה שלי בקללות (הערה שלא הופיעה בהודעה המקורית: אבל הנה הסבר אלפי מכיתה א': המשפט הזה התכוון להודעה שלך שבאה להסביר שכשאני מתכוון לקללות אני לא מתכוון לסתם מילים גסות, המשפט הזה לא קשור למשפט שמגיע אחרי זה), ומן הסתם כדי לפזר הפגנה אלימה חייבים להשתמש באלימות. ואני מצדיק את השוטרים ב1000% על זה שהם "שוברים עצמות" למי שמתנהג אליהם באלימות. צריך להיות קו ברור - מי שמרביץ לשוטרים יעצר בכל דרך שצריך, גם אם זה להיות אלים כדי להרגיע את הנעצרים.

כמובן שאם שוטר משתמש בכוח שלא לצורך הוא צריך להענש, אבל במקרה הזה משתמע כאילו הופעל כוח סביר ביותר.

עריכה: ודרך אגב, קראתי לך תת-אדם בגלל שאיחלת לי לחטוף מכות מהמשטרה, ואני עדיין עומד בזה.

עכשיו אחרי הציטוט המלא שהבאתי, אפילו לא תיקנתי את השגיאות כתיב שמצאתי, תראה לי איפה כתבתי שצריך להרביץ למי שהפשע שהוא ביצע היה לקלל. אני חושב שהתנצלות תהיה פה יותר מתאימה.
ישן 08-01-2006, 02:59

אני פשוט שם את זה עוד פעם
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "די לשקר, כתבת שצריך לשבור עצמות בתגובה לקללות."

כתבתי מה הכוונה שלי בקללות (הערה שלא הופיעה בהודעה המקורית: אבל הנה הסבר אלפי מכיתה א': המשפט הזה התכוון להודעה שלך שבאה להסביר שכשאני מתכוון לקללות אני לא מתכוון לסתם מילים גסות, המשפט הזה לא קשור למשפט שמגיע אחרי זה), ומן הסתם כדי לפזר הפגנה אלימה חייבים להשתמש באלימות. ואני מצדיק את השוטרים ב1000% על זה שהם "שוברים עצמות" למי שמתנהג אליהם באלימות. צריך להיות קו ברור - מי שמרביץ לשוטרים יעצר בכל דרך שצריך, גם אם זה להיות אלים כדי להרגיע את הנעצרים.

הכל רשום! צריך לקרוא הכל, אתה לא יכול לקחת רק מה שנוח לך ולשים את זה כהוכחה...
ככה זה הופיע בהודעה המקורית... קדימה... תוכיח.
ישן 08-01-2006, 03:08
  AlexKarpman AlexKarpman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.01
LOL, ולזה אתה קורא "לא להסביר את עצמך שוב"? :)
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אני פשוט שם את זה עוד פעם"

הרי כתבת בדיוק את אותה ההודעה...

ועכשיו בוא נחזור לציטוטים האמיתיים והרלבנטיים:
ציטוט:
כתבתי מה הכוונה שלי בקללות, ומן הסתם כדי לפזר הפגנה אלימה חייבים להשתמש באלימות. ואני מצדיק את השוטרים ב1000% על זה שהם "שוברים עצמות" למי שמתנהג אליהם באלימות. צריך להיות קו ברור - מי שמרביץ לשוטרים יעצר בכל דרך שצריך, גם אם זה להיות אלים כדי להרגיע את הנעצרים.

וכמובן:
ציטוט:
את אותם קללות שהשוטרים מקבלים מהמתנחלות הקטנות גם אני קיבלתי, כל הנאצי, והיודנראט, וכל התיאורים האחרים והנוראיים, זה קשה לשמוע את זה, זה מרתיח... אז לא, ממש לא איכפת לי שהן חוטפות מכות.

העיקר שאתה אדם עליון שתומך באלימות, ואני "תת-אדם" שמתנגד לה.
ישן 08-01-2006, 03:31

כתבתי שאני שם את מה שכתבתי כבר - אתה באמת לא יודע לקרוא
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "LOL, ולזה אתה קורא "לא להסביר את עצמך שוב"? :)"

ובקשר לציטוט השני - עכשיו באמת הוכחת שאתה דמגוג ממש קטן... מחקת את החלק שאני מדבר על אלימות פיסית, ואז נשאר החלק של האלימות המילולית ושצריך להרביץ למי שעושה את זה... אבל זה לא מה שכתבתי... יכול להיות שפשוט ערכת את ההודעה שלי כדי שתתאים לדעה שלך???

אתה "ציטטת":

"את אותם קללות שהשוטרים מקבלים מהמתנחלות הקטנות גם אני קיבלתי, כל הנאצי, והיודנראט, וכל התיאורים האחרים והנוראיים, זה קשה לשמוע את זה, זה מרתיח... אז לא, ממש לא איכפת לי שהן חוטפות מכות."

הציטוט האמיתי:

תקציר של מה שכתוב בקטע שהחלטת להשמיט:
*אני לא אומר שזה מצדיק התנהגות אלימה - כן כן... שחור על גבי כחול - קללות לא מצדיקות התנגות אלימה
*לקללות מצטרפות גם דחיפות, לצעקות ולחוסר ציות לפקודות - או במילים פשוטות יותר אלימות פיסית.
*אנשים עלולים להיות יותר אלימים כאשר לדחיפות מצטרפות הקללות - אין פה עידוד, אין פה הסכמה, יש פה הצגת עובדה - כאשר מקללים אדם, במיוחד ניסיון להציג אותו כמפלצת על ידי השוואה של אירוע היסטורי שחקוק חזק בליבו, אז ברגע שהוא יאלץ להפעיל כוח הכוח הזה יהיה יותר חזק מהצורך.
*המתנחלות יודעות שפגיעה נפשית עלולה להשפיע לטובתם הרבה יותר מפגיעה פיסית - וכן, קשה לי מאוד לרחם עליהם כשאני יודע מנסיון אישי מה הם גורמות לחיילים.

יש לך עוד ציטוטים שלי שאתה רוצה לשבש כדי שיתאימו לך?
ישן 08-01-2006, 11:35

אז אני אסכם את זה מבחינתי. זה לא ראוי לעוד תגובות
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי AlexKarpman שמתחילה ב "נסיון כושל כמו הקודם."

א.כתבתי הודעה ברורה למדי על גבי דעתי על הבנות שמנסים להציג אותן כאן כמלאכים.
ב.הועלתה טענה מגוחכת שמידבריי ניתן להסיק שאני בעד אלימות כנגד מי שמקלל.
ג.כתבתי הודעה נוספת שהסברתי בה ש1.קללות זה מילה קלה מידיי להתנהגות הסטניסטית שלהן 2.אני תומך בשימוש בכוח אלים לאנשים שמתנגדים למעצר, ואני מודע לעובדה שבן אדם עלול להיות יותר אלים במקרים כאלו.
ד. מפה והלאה יש שרשור של כמעט 50 הודעות שבהם אלכס מחליט להסתובב סביב מספר בודד של מילים, שאם לא קוראים את כל הטקסט אפשר לפרש את זה בצורה שונה.
ה.בנוסף לזה שאני כותב מיליון פעמים את עמדתי בצורה ברורה, אלכס עדיין נהנה לטעון עלי דברים לא נכונים תוך כדי שימוש בחצאי ציטוטים ובפרשנות אישית לדברים (הסקת מסקנות שלא קשורות לתוכן הטקסט, והאשמה על סמך המסקנות הלקויות).
ו.אני הצגתי את עמדתי המלאה ואף הסברתי אותה במיליון דרכים - אני לא חושב שיש עוד לעשות.
ישן 05-01-2006, 12:47
צלמית המשתמש של bilam
  bilam bilam אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.05.05
פרופוגנדה של אישיות קיצונית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "שונאי ישראל הכו בנות יהודיות שקיבלו ממתקים מהוריהן"

כל מה שנותר לך זה להשתלח באנשי החוק.

כלן הכבוד לשוטר האמיץ שלא עשה חשבון לגורמים פוליטים, דתיים קיצוניים ופועל עפ"י החוק.
באותה מידה באותן שקיות היה יכול להיות חומר נפץ, רעל, מכשירי תקשורת, אינפורמציה לתאום עמדות בבית המשפט ועוד כיד הדימיון.
חוץ מזה למה הבנות האילו צריכות ממתקים הרי הן שובתות רעב ... לא ?

הבנות האילו היו צריכות מזמן לקבל הפלקה רצינית על אחוריהן, זה אול היה מונע מהן את עשית השטויות בהווה.
מה גם אולי היה בולם במקצת את פיהן החצוף.

חוסך שיבטו שונא בנו / ביתו.
ויפה שנה אחת קודם !!

ישן 08-01-2006, 11:52

אז כל מי שרוצה להעביר בחופשיות דברים לכלא יכול???
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אין ספק , השוטר האמיץ הציל את כתלי בית הסוהר מסכנת הרעלה"

מה זאת התמימות הזאת?
השימוש ב"הרעלה וחומרי נפץ" הם הגזמות כדי להעביר רעיון.
יש דרכים להעביר חבילות לבית סוהר ולא ניתן לכופף את החוקים האלו - כי כמו שכתבתי וזה נעלם בדיון ארוך וחסר חשיבות - כלא הוא לא קייטנה, מדובר במקום עם משמעת. אם לא תהיה משמעת הדבר יסכן את הסוהרים ואת האסירים במקום.
מעבר לסיכון בניסיון של הברחה (אתה מסוגל להסכים איתי שזה לא לא סביר שינסו להעביר להם פלאפון?) יש גם עיניין של התנהגות - השב"ס שומר לעצמו את האפשרות לצ'פר ולהעניש פושעים על פי מידת התנהגותם, על התנהגות טובה אתה יכול לקבל הטבות, על התנהגות רעה שוללים לך הטבות (לא זכויות, הטבות). כשההורים מנסים להעביר הטבות - יתכן שזה נוגד למה שהשב"ס קבע לגבי הנערות הללו.

בקשר לטענות על הכאת השוטר- אני פשוט לא קונה את זה. נשמע כאילו הכתב של ערוץ 7 (נראה לי שזה ערוץ 7) ניסה פשוט למשוך רייטינג לכתבה. האשמה על אלימות פיסית מצד השוטרים הגיעו מצד הבנות, ואין אף גורם שאישר או הכחיש (קשה לי לאמין ששופטת תראה שוטר מכה אסיר והיא לא תתייחס לזה)
יותר נשמע לי הגיוני שהשוטר בא למנוע את מסירת החבילה לילדות. כרגיל להתנהגותן הן התחילו להתפרע ולנסות לקחת את החבילה ולכן השוטר הפעיל יותר כוח כדי לקחת את החבילה... לא נראה לי שמישהו הוכה בכל התהליך הזה.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:45

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר