לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-01-2006, 16:49
  קובי א קובי א אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.12.05
הרבה יענו לך ש...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי pini240 שמתחילה ב "נשמע שהמינולטה לוקחת בגדול ..."

אף פלאש מובנה אינו מספיק, דיעה שלי, תלוי באיזה מצב תאורה אתה מצלם ומה מידת הצפייה שלך מהתמונות שלך.

בכל אופן המצלמה נמכרת בcamera4less בסביבות ה3700ש"ח + עדשת קיט 18-70 שזה יפה.

אחריות שנה ע"י camera4less, אולי אנשים יוכלו לתת פה חו"ד על האחריות.

לגבי עדשות נוספות, זה יכול להתחיל מ500ש"ח ויכול להגיע גם ל30,000 ויותר, שוב הכל תלוי במטרות ובמידת הציפיות.

*להגיד שהמינולטה לוקחת בגדול זה לא נכון, כי לכל אחת מהם יש את היתרונות שלה, הם דומות בנתונים ושתיהן מוציאות תמונות ברמה (זאת אני אומר אחרי נבירה עצבנית ברחבי האינטרנט).
היתרון שאני רואה לכל אחת מהמצלמות זה אנטישייק למינולטה, ואחיזה נוחה יותר לניקון (עפ"י דעתי)
החסרון שאני רואה למצלמות זה חיישן AF (מקווה שאמרתי נכון) מסתתר בפלאש למינולטה, כך שצריך להרים את הפלאש במצבים מסויימים בשביל לצלם, והעובדה שאין ISO 100&3200 בניקון.

תשובה מלקוחות שהתנסו בשניהם היא: שלא משנה מה תבחר שתיהן יענו על צרכי הצלם החובב ואף יותר מכך

מקווה שעזרתי, קובי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-01-2006, 16:58
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי קובי א שמתחילה ב "הרבה יענו לך ש..."

באמת שתי מצלמות נהדרות הניקון עולה טיפה יותר אבל זה לא רציני.... אני אישית הייתי בוחר בניקון מהסיבה שיש להם הרבה יותר ציוד להציע (עדשות פלאשים) ובכלל ניקון בעסק של dslr כבר הרבה זמן ויש להם המון ניסיון מצד שני המינולטה ניכנסה לשוק לא מיזמן וה5d זאת מצלמה ראשונה שלהם אבל לא בזה העיניין העיניין הוא שגם השוק של יד שנייה ,עדשות והאביזרים הנלוים של ניקון הוא בכמה וכמה יותר גדול משל מינולטה גם בארץ! ואישית אני לא מוצא שום יתרון למינולטה חוץ מהמייצב הפנימי שלה שזה באמת דבר מאוד נוח ומאפשר לייצב כול עדשה...
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

ישן 05-01-2006, 19:56
צלמית המשתמש של coolpix

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Dutchy שמתחילה ב "וזה עוד רק של מינולטה, יש גם..."

לא אמרתי שאין להם עדשות. אמרתי שאין להם אותו מבחר כמו של ניקון במיוחד בשוק של יד שנייה ובמיוחד במיוחד בארץ. הייתי גם יכול לעלות תמונה של כול העדשות של ניקון שלמען האמת אין מה להשוות במבחר ועוד שלא לדבר על עדשות צד שלישי.... פי כמה וכמה. לניקון יש את המבחר הכי גדול של העדשות יותר משל קאנון אפילו. עובדה! אבל כול זה סתם שטויות כי את רוב העדשות שם אתה גם לא תיקנה עם תירצה....(אלה עם כן אתה ממש עשיר או מתכוון לעשות בזה כפרנסה ואז לרכוש עדשות יקרות לאט לאט) אני מדבר בעיקר על מה שאתה יכול למצוא בשוק של יד שנייה כי השוק הזה תופח ממדים מיום ליום אין הרבה אנשים שיכולים לקנות עדשה טובה חדשה מהחנות והרבה אנשים מבינים את זה ומוכרים ציוד וקונים.... ומינולטה בגלל שהיא יחסית ואני מדגיש יחסית "צעירה" מול המתמודדות שלה אין לה הרבה מבחר של עדשות בשוק של יד שנייה בארץ. ועל זה אין מה להתווכח.
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

נערך לאחרונה ע"י coolpix בתאריך 05-01-2006 בשעה 19:58.
ישן 05-01-2006, 22:11
צלמית המשתמש של Dutchy
  Dutchy Dutchy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי coolpix שמתחילה ב "לא אמרתי שאין להם עדשות...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי coolpix
לא אמרתי שאין להם עדשות. אמרתי שאין להם אותו מבחר כמו של ניקון במיוחד בשוק של יד שנייה ובמיוחד במיוחד בארץ. הייתי גם יכול לעלות תמונה של כול העדשות של ניקון שלמען האמת אין מה להשוות במבחר ועוד שלא לדבר על עדשות צד שלישי.... פי כמה וכמה. לניקון יש את המבחר הכי גדול של העדשות יותר משל קאנון אפילו. עובדה! אבל כול זה סתם שטויות כי את רוב העדשות שם אתה גם לא תיקנה עם תירצה....(אלה עם כן אתה ממש עשיר או מתכוון לעשות בזה כפרנסה ואז לרכוש עדשות יקרות לאט לאט) אני מדבר בעיקר על מה שאתה יכול למצוא בשוק של יד שנייה כי השוק הזה תופח ממדים מיום ליום אין הרבה אנשים שיכולים לקנות עדשה טובה חדשה מהחנות והרבה אנשים מבינים את זה ומוכרים ציוד וקונים.... ומינולטה בגלל שהיא יחסית ואני מדגיש יחסית "צעירה" מול המתמודדות שלה אין לה הרבה מבחר של עדשות בשוק של יד שנייה בארץ. ועל זה אין מה להתווכח.

אני מסכים איתך חוץ מבדבר אחד, מינולטה בכלל לא צעירה, תתפלא לדעת שהיא יחסית אפילו זקנה, המצלמה הראשונה של מינולטה יצאת בשנת 1920 ומשהו, לא זוכר במדויק.
מינולטה פשוט בתקופה האחרונה הנמיכה קצת פרופיל ולא מזמן יחסית היא נכנסה לעולם ה DSLR, אבל מינולטה זה מינולטה, יש אנשים שחיפשו DSLR של מינולטה כי יש להם בבית סט שלם של עדשות של מינולטה שחבל להם לזרוק, אני מסכים איתך שהרבה חנויות במיוחד באינטרנט לא מתפארות בעדשות של מינולטה, אבל אני חושב שדווקא אצל החנויות היותר עתיקות בתל אביב למשל אפשר למצוא פה ושם עדשות מינולטה טובות יד שניה במחירים טובים
I'm praying
Dear lord above

נערך לאחרונה ע"י Dutchy בתאריך 05-01-2006 בשעה 22:14.
ישן 05-01-2006, 20:45
צלמית המשתמש של coolpix

אופפפפ
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי netanel131 שמתחילה ב "מאיפה כל השמועת האלה שמינולטה..."

עוד אחד שאומר משהוא שלא קשור לעולם.... תראה לי אפשהוא באשכול שכתוב "למינולטה אין עדשות"????????? לא כתוב .... רק נאמר ובמיוחד על ידי שיש יותר מבחר של עדשות של ניקון וקנון בשוק של יד שנייה בארץ!!!! והרבה מאוד אנשים מעדיפים לקנות עדשות ביד שנייה כי זה כימעט חצי ממחיר מהחנות ויכול להיות באותו מצב. זהו זה כול מה שציינתי. לא אמרתי שאין עדשות או שהם לא איכותיות. תסתכל לבד באתרים ותיראה מה אנשים מוכרים יותר מינולטה או ניקון קאנון.
אי אפשר בכלל להשוות בין ביקוש לציוד של ניקון וקנון לבין ביקוש של מינולטה . שוב בארץ! לא בגלל שהם יותר טובים או משהוא כזה אלה בגלל שהם יותר ותיקים בענף ושולטים בו יותר זמן ולרוב האנשים בארץ יש ניקון או קנון שוב מדגיש לא לכולם אבל עם נעשה הסתברות ניראה ששתי החברות הללו שולטות בכול הנוגע לציוד צילום.

נערך לאחרונה ע"י coolpix בתאריך 05-01-2006 בשעה 20:51.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:09

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר