לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-01-2006, 18:44
  הטייס הטייס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.06
אני אומר שלהיות צמחוני זה לעבוד על עצמך
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי אשת דשא שמתחילה ב "אבל לא רק גררתי..... גם הצלפתי:)"

אם את צמחונית בגלל ש"בשר זה רצח" אז אני רוצה לומר לך שגם קישוא היה פעם חי ומישהוא קטף או חתך אותו ובעצם זה גם רצח אותו זה שאין לא עיניים ואוזניים כמו לחיות זה לא אומר שהוא לא חי לכן גם "צמחים זה רצח" גם צמחים מגדלים בתוך חממות בצורה תעשיתית ולא טבעית בדיוק כמו תרנגולות בלול.
דרך אגב אני אוכל גם בשר ואני גאה בזה זה נכון שאני לא מעודד פיטום או גידול תעשיתי אבל לא הכל בחיים הולך איך שאנחנו רוצים אז תחשבי על זה ואולי תפסיקי להיות כל כך חדת מחשבה ש"בשר זה רצח".

נ.ב אני ראיתי תסרטון של חוות מזור ואני אשמח לחתום על העצומה הזאת כי היא נגד התעללות בבעלי חיים ולא נגד אכילת בשר.
וגם בסירטון אחרי שמראים את הקטע שמביאים תקופים לחווה והם בכלוב ואז מתחילות לרוץ תמונות לא מהחווה את זה אני יודע כי אני מכיר תתמונות האלו היה לי הרצאה שבה הראו לנו אותם בבית ספר והם בכלל לא מהחווה ככה שבחווה התעללות היחידה בקופים היא זה שהם בכולבים (על בסיס הסרטון)
מה שאני גם לא אוהב אבל שוב לא הכל בחיים הוא יפה ונהדר את זה במקרה אני יודע מניסיון לא נחמד בכלל.

נערך לאחרונה ע"י הטייס בתאריך 05-01-2006 בשעה 18:59.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:33

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר