לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-01-2006, 10:20
  «::·°l!Or-Gµ£ta£°«·: «::·°l!Or-Gµ£ta£°«·: אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.06
שלום לכולם! אני חדש ויש לי כמה שאלות...

שלום, קוראים לי אליאור... בפברואר אני בן 18 ותאריך הגיוס שלי זה 19.11.06.

קודם כל אני מצטער שגיליתי את הפורום הזה רק אתמול...! עברתי על מלא הודעות וממש עזר לי לקרוא אותם.

עד לא מזמן הייתי בטוח שאני אלך לעתודה אלמד משו ובזה זה ייגמר... עד היום שקיבלתי זימון ליום סיירות... אני לא ממש בכושר אבל התחלתי מהיום שקיבלתי קצת לרוץ וכיוצא בזה...
אולי זאת הסיבה שאני הכי פוחד... ולא ממש יודע אם אני רוצה ללכת...

מה שכן, אני רוצה להגיע לקורס טיס. בכמה הודעות שקראתי על ימי הסיירות סיפרו שבהתחלה מדרגים 1-3 לגיבוש ותמיד היה כתוב מטכ"ל, שייטת וחובלים.
יש באפשרויות גם טיס, נכון?! או שזה בדרך אחרת?

היום סיירות שלי זה ב12 לחודש... אם יש עוד מישהו ביום הזה אני אשמח לדעת... למרות שאני עדיין מתלבט אם ללכת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-01-2006, 19:46
  wess wess אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.05
תראה...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי «::·°l!Or-Gµ£ta£°«·: שמתחילה ב "מה שכן עכשיו הבנתי אבל פרט..."

אם אתה בכל זאת רוצה ללכת ליום סיירות, או רוצה לנסות ודואג בגלל הכושר, תשמע לי הכל בראש.

אני יודע שזה נשמע קלישאה ונשמע כמו שטויות, אבל תאמין לי.
אני הגעתי ליום סיירות עם כושר נמוך מאוד, שואף לאפס (לצערי). המטרה שלי ביום הזה היה רק לסיים אותו. הכנסתי לי טוב לראש שאני לא פורש לא משנה מה. היה לי קשה מאוד מאוד מאוד, אבל סיימתי. ולא האמנתי שאני יצליח לסיים.
תאמין לי שהכל בראש! ברור שאם יש כושר זה רק יעזור לך. אבל בוא נגיד שכושר זה לא הדבר היחיד שמחפשים שם, זה רק יעזור.
אם אתה רוצה לנסות, או חושב שאולי כן תרצה סיירת, תלך נסה ותראה מה יהיה. אם תהיה נחוש, אתה תסיים ואולי תקבל גיבוש!
ודרך אגב לי לא היה שום מניע לסיים אותו, אני באתי בגישה של רק לסיים את היום הזה, אם הייתי נחוש לקבל איזשהו גיבוש אני מאמין שהייתי דוחף את עצמי עוד יותר והיה לי סכוי טוב יחסית לקבל גיבוש המשך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:38

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר