לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-01-2006, 18:35
  roi_p roi_p אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.05
עזרה בבקשה מי שיכול לעזור או מבין.

שלום,
לפהי כחמישה חודשים התגייסתי עם פרופיל 97 לצנחנים, מספר ימים לפני הגיוס שקלתי טוב את האפשרות להוריד את הפרופיל שלי מאחר ויש לי בעיה רפואית רצינית בברכיים, שבמידה ולאהייתי צמהיר היו מתפתחות לי בעיות חמורות בעתיד, אבל זה לא מה שחשוב לי עכשיו. הפרופיל שלי ירד ל72 ובעייתי היא כך, אני כבר חמישה חודשים בבקומ ממתין לטירונות אני עושה בטוח טירונות 02 כי המפקד שלי אמר לי. עכשיו לעניין הקצין מיון שאל אותי מה אני מעדיף חיל חימוש או חיל אוויר, מאחר ולמדתי מקצוע בבית ספר (בקרה) הם רוצים שאני יעסוק בזה בצבא. אבל את המקצוע הזה עשיתי רק בכדי שתהיה לי תעודת בגרות מלאה והמקצוע נבחר מתוך ברירת מחדל. כעת יש לי מדים של חיל האוויר ואני עדיין ממתין לטירונות בבקומ עד שכל ההליכים הרפואיים שלי הסתיימו, ואני כל כך לא רוצה להיות בחיל האוויר בתפקיד של מקוצ (טכנאי כולשהו) אני מת להיות במודיעין, יש לי נתונים די טובים קב"א 54. ואני יודע שאני ממש מתאים למודיעין, אני מרגיש אובד עצות וכולי שרוי בדיכאון עמוק מאחר שהשיבוץ שלי הוא לחיל האוויר בתור טכנאי. אני יודע שישנה האפשרות לסרב להתפנות, אבל אני לא אחד כזה שעושה צרות. אני מבקש בכל לשון של בקשה אם מישהו יכול לייעץ לי מה אני יכול לעשות.
אני מחפש לעשות תפקיד טוב ומעניין כמו מודיעין, אבל לצבא יש תוכניות אחרות בשבילי.
פרוטקציות אין לי כי אני לא מכיר אף דוד של.....
כך שנישאתרי עם עצמי תקוע בבעיה.
אשמח אם תעזרו לי ותייעצו לי איך אני יוכל לצאת מחיל האוויר ולהגיע למודיעין או למשהו איכותי אחר.
חשוב לי לציין שאני עדיין בקומיסית ועוד לא עשיתי טירונות.
תודה!!!!!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:52

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר