לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-01-2006, 21:53
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
שווה את הסיפוק?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אבי :) שמתחילה ב "מה כולם אומרים.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אבי :)
אז ככה אני מתגייס יותר נכון רוצה להתגיס קרבי מאז שאני מכיר את עצמי.
עכשיו אני יודע שזה לא קל .

אני חושב שמיום ליום יותר אנשים אומרים לי לא שווה קרבי
אבל אני אומר מה הם מבינים.

עכשיו מי שמשרת בצבא בתור חייל קרבי איך זה שווה את הסיפוק ?
איך זה ליהות שבוז?

לא שיש לי ניסיון, אבל כשתסכל פיגוע, בין אם ע"י עצירת מחבל מתאבד במחסום או מעצר של מישהו שמתכנן פיגוע, רק אז אתה תרגיש באמת כמה שזה שווה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-01-2006, 22:47
  kululu2006 kululu2006 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.05
תן לי להראות לך משהו... נראה מה תגיד אחרי זה.

להיות לוחם!

לאנשים הקטנים עם הצל הגדול...
להיות לוחם זה לקלל את הגשם והבוץ שעכשיו, אבל להתעקש לצאת למארב בלילה.
להתקשר לאמא להרגיע, ולהגיד לאבא "לא נכון" ואתה בבית שמש ולא בבית לחם.
זה להבין את פחד האזרחים בלי לדעת אם הם מבינים את הפחד שלך.
זה להציץ בשמש השוקעת ולדעת שרק עכשיו מתחיל היום.
להיות לוחם זה לשאול המון שאלות על המוות, בלי לקבל תשובה אחת על החיים.
זה לאבד אחים לנשק אך לא את התקווה.
הטירוף שבעיניים והצלילות שבמחשבה.
לשמוע על העבר בלבנון שהמחר זה אנחנו באיו"ש.
להרגיש תחושת נקם אחרי עוד פיגוע, אבל לא להתאכזר לערבי שבמחסום.
להיות לוחם זה לחלום על חו"ל ולטייל בשטחי A.
לתת ביס מהלוף ולחשוב על שווארמה.
להיות לוחם זה לראות את הנוף מחלון האוטובוס, ולדעת שגם שם צעדת.
זה לתפור מטרות מקרטון, אבל לנשום את הקרב.
לקלל 3 שנים ולחשוב שזה לא מספיק.
להתעצבן על ההקפצה מהבית אך להכיר בזכות שביציאה.
להיות לוחם זה לחלק את האומץ לדרגות שונות של פחד.
זו רעות עמוקה אבל תמיד מגלים יותר.
זו אפלה מוחלטת אבל הלילה לבן.
זה לכעוס על החברה שחיכתה ולבסוף עזבה כי אתה לא בא הביתה, בלי שתדע בעצמך מתי אתה חוזר.
להיפצע רק מרסיסי הלב.
להיות לוחם זה הבופור, נצרים, גבעת התחמושת, רמאללה וקלקיליה ודגל הדיו באילת, הגולן, לבנון וארץ ישראל כולה.
להיות לוחם זה עבר, הווה ועתיד.
וחלום, ותקווה, ושקיעות, ונחלים, והרים, וזריחות, וכוכבים נופלים, ויש מאין, ועייפות מתמדת, ודתיים וחילוניים, וגעגוע וזעזוע שתמיד אוחז בנשק.
הקרקע ספוגה בדם ואנחנו כאן, בשבילכם, לביטחונכם.
אוהבים את האנשים, אוהבים את המולדת, נשבעים נצח לירושלים.

כי להיות לוחם זה להיות קודם כל בן- אדם.

אם הייתי יכול הייתי כותב את זה על הפרק יד ביום סיירות ולהציץ כל פעם שקשה... אבל אין מקום. יש לי יד די רזה. אני אולי אדפיס את זה ואקרא באוטובוס... בכל מקרה, כל מי שקורא - למסגר ולא לשכוח.

אגב, הקטע נכתב ע"י לוחם מגולני. אז הזכויות שמורות לו.
ישן 09-01-2006, 23:19
  zion 18 zion 18 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.05
טוב אם כבר להרעיל
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי kululu2006 שמתחילה ב "תן לי להראות לך משהו... נראה מה תגיד אחרי זה."

תן לי לספר לך על אחי...
הוא עכשיו משרת בתותחנים משתחרר בקיץ.
לפני הגיוס הוא לא רצה קרבי ניסה להוריד בפרופיל ולא הצליח, לא מילא בכלל את המנילה רק רשם בגדול "לא רוצה קרבי " קיצר רצה לשרת כמה שיותר קרוב לבית בלי שום קשר לקרבי.
מיותר לציין שחברים שלו די השפיעו עליו בגלל שהוא עוד היה בכיתה י' הוא אמר בכלל שהוא רוצה גולני אגב כל החברים שלו ג'ובניקים !

טוב הוא התגייס לתותחנים עשה בעיות ורק התלונן ואז אחרי שלוש חודשים גילו שיש לו אנמיה דבר שמוריד את הפרופיל ל45 שאומר אין יותר קרבי.
ואז הוא הפתיע.. הוא התעקש לחזור לפלוגה שלו (אבא שלי היה בהלם אגב בגלל כל הבעיות שהוא עשה בטירונות בשביל לצאת משם) קיצר הוא היה בערך חודשיים בבית חולים ובבית והפרופיל שלו נקבע ל-82 עם סעיף או משהו כזה (יש מצב 97 עם סעיף לא זוכר כבר)
טוב הפואנטה שלי היא איך יכול להיות שהוא ביקש לחזור לפלוגה שלו אם היה לו כל כך חרא
מסקנה
לא היה לו כל כך חרא ואפילו יש מצב שהוא נהנה שם (לא שהוא יספר על זה ).

הא ועכשיו אין שום תלונות ואין בעיות איתו והוא יוצא פעם בשבועיים הביתה.

נערך לאחרונה ע"י zion 18 בתאריך 09-01-2006 בשעה 23:23.
ישן 10-01-2006, 02:41
צלמית המשתמש של שיShai
  שיShai שיShai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.09.04

אממ תראה

אני ידבר איתך מנקודת מבט שלי, אני שנה וחצי בקרבי..
תראה, סיפוק, אני אישית לא מקבל, לא מהמעצרים, ולא מהפעילויות, ולא מהשמירות
תאכלס אני יגיד לך, אם לא היה שם ת'חבר'ה, לא היה שום סיבה להיות בקרבי
תכלס החבר'ה, זה דבר חשוב להעביר לך ת'3 שנים בסבבה
מבחינת סיפוק, אין לי יותר מידי, ועשיתי נראה לי מספיק דברים
מעוד צד, אני מרגיש פראייר, כי אני לא מרגיש תמורה למה שאני עושה
עוד למה אני מרגיש פראייר, זה המשמעת המסריחה, שאם אתה עושה משהו לא במקום, לך נותנים זין, משאירים אותך, מעלים למשפט וכו', וכל זה אחרי שסגרת כמו מאנייק 16 יום, ואתה מת לצאת ל5 יום לבית למנוחה, בעוד שאם החבר הג'ובניק שך היה עושה את זה, היו אומרים לו, לא יפה, אל תעשה את זה שוב, וכל זה אחרי שבמקרה הגרוע הוא לפני יציאה לחמשוש השבועי שלו
בקיצר, אם היה לי עכשיו ת'בחירה, הייתי יוצא לג'וב, אבל בטוח מצטער על זה ומתגעגע לאנשים ולסדר יום!

ישן 10-01-2006, 14:39
  HU99 HU99 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי -POW- שמתחילה ב "האנשים שאומרים לך את זה הם סתם פחדנים/חנונים"

חחח "חנונים"...הרבה זמן לא שמעתי את זה..
וזה לא נכון להגיד פחדנים לדעתי, כי גם אלו שעושים את הפעולות האלה פוחדים מזה פחד מוות...זה לא אנושי לא לפחד כשאתה באמצע ג'נין או רמאללה או לא יודע איפה..פשוט יש כאלה שמתגברים על הפחד מסיבות מוצדקות ויש כאלו שלא אכפת להם שאחרים ימותו במקומם...אבל הפחד הוא אותו פחד, השאלה איך אתה מתייחס אליו.
חוצמזה אחי, מה קללה בג'ובניק? יש ג'ובניקים שהיו מתים להיות קרביים ולא נותנים להם, והם אוכלים את הלב כל פעם שהם רואים חייל עם נשק. ויש כאלו שעושים דברים חשובים מאוד.
אלה שמורידים פרופיל בשביל להיות בקריה, ראסמי מזדיינים לא מגיע להם שישמרו עליהם חיילים. אבל אלה שלא מסוגלים, או עוסקים שתפקיד שהצבא העדיף אותם בו מאשר בקרבי, ממש אבל ממש לא נחשבים ל"קללה".
ישן 10-01-2006, 13:38
  Mr. Ferrari Mr. Ferrari אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.05

שי חמוד שלי... תגובה קטנה

לא מרגיש סיפוק... יש כאלה.. לא תמצאו אדם בעולם עם אופי זהה לחלוטין לשל בנאדם אחר בעולם, כי כולנו שונים (אבל שוים כן ) אולי אתה לא מרגיש רבע סיפוק אבל אני יכול להבטיח לך שיש הרבה אנשים שבדיוק להפך.
דווקא איך שאני חושב על, המעצרים המארבים וכל מה שיש שם בחוץ זה חוייה שלא תמצא בשום מקום אחר, ומה עם זה שאתה עוזר למדינה שלך? והרגע עזרת לעוד כמה אזרחים לישון בשקט? זה לא מזיז לך תX?

פראייר?? תמורה למה שאתה עושה? מה עם מה שהמדינה עשתה בשבילך? מה עם אלה שנלחמו בשבילך כשעוד היה לך חלב על השפתיים? עזוב את זה... תמורה אתה מקבל פי שבע יותר ממה שג'ובניק מקבל, עזוב ת'משכורת... תגיד לי מה אתה חושב יוצא מהג'ובניקים האלה? סתם מפונקים מסריחים שלא יודעים חצי דבר מהחיים שלהם, אני רואה ג'ובניקים איך שהם מתנהגים ולא מוצא הבדל בינם לבין ילדים מכיתה ז' בבי"ס שלי. מה שאתה מקבל שג'ובניק לא מקבל זה חינוך.... אני חותך תX אם אתה לא חושב עכשיו "נו תראה ת'טמבל הזה חושב הוא המחנכת שלי בתיכון" אבל מה לעשות אח שלי זה נכון. ודווקא בגלל שלג'ובניק אומרים "לא יפה, אל תעשה זאת שוב" ואותך קורעים, ובגלל זה כשהג'ובניק חוזר הביתה כל מה שהוא יעשה זה יישן ואתה תעזור לאמא שלך לנקות ת'בית.
בכל זאת אני רואה שאחד מהערכים שהצבא מלמד אותך דווקא כן שמת לב אליו, חברות, אח שלי....., אחווה...... בעוד שג'ובניקים היו מוכרים את חברים שלהם בשביל חפיסת סיגריות (סתם דוגמא כן?)
ואתה מתבכיין פה על היציאות? בונא באמת שבמקומך הייתי מתגאה בזה שאני חוזר פעם במי יודע כמה וכל הזמן שאני בבסיס אני קורע תX!!! יודע למה? למה אני יודע שיש כאלה כמוך שמתבכיינים על דברים כאלה ומרחמים על עצמם וחושבים על כמה שבא להם להיות ג'ובניקים מרוב שהם עצלנים ורק חושבים על :"מה יוצא לי מזה?" ואז אני אחשוב לעצמי:"וואלה אני לא כזה! לא כל אחד יכול לעשות מה שאני עושה!!! אני קורע ת'תXת ונהנה מזה!!!"

בקיצור..... שיהיה לך יום טוב.

נערך לאחרונה ע"י יוסיפון בתאריך 12-01-2006 בשעה 15:50. סיבה: הסרת ניבולי פה
ישן 10-01-2006, 15:16

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי HU99 שמתחילה ב "תגיד התגייסת בכלל שאתה מדבר..."

אך נהיה פה חם.... אני מתחיל להזיע.....

יאללה נתחיל....

וואלה לא לא התגייסתי עדיין ולא עשיתי עדיין שום מעצר או עמדתי במחסום....
אולי לא שמת לב ואני דיי בטוח שלא שמת לב, שבקשר לפעילויות לא אמרתי משהו שאני לא יודע, כל מה שאמרתי זה שיש אנשים בניגוד אליו שכן ירגישו סיפוק, עוד הוספתי שהפעילויות, אם מסתכלים על הצד החיובי, הן חויה שלא מוצאים בשום מקום אחר, ובנוסף אמרתי שעוד צד חיובי בהן זה המחשבה שתרמת לאזרחי המדינה שבה אתה חי....

עכשיו תגיד לי בבקשה מה אתה מ#$% לי ת'אונה השמאלית? אני אמרתי משהו פה שצריך להתגייס בשביל לדעת????????? ואני דיברתי פה לא יפה??? (הכוונה לפיסקה הראשונה) לא, נכון??? אז מה את משחק אותה פה גיבור ופותח ת'פה כמו איזה #%$#^??

בקשר לשאר תכלס בחיים לא עשיתי לא מעצר ולא שמירה במחסום, אז אתה צודק אני לא יודע איך זה..... אבל תאמין לי שאני מכיר מספיק אנשים שכן היו במקומות האלה והופה איזה קסם!!!! הם דווקא מאד מבסוטים וגאים בזה שהם כן!!

חוץ מזה מה עוד אמרתי?? הבעתי דעה אישית על אנשים שרוצים להיות ג'ובניקים??שתכלס פה באשכול רשמת שאנשים שרוצים להיות ג'ובניקים לא מגיע להם שישמרו עליהם חיילים!! אז מה אתה%^%ן פה ת'מוח???

אח שלי נדמה לי יש לך בעיות רציניות בהבנת הנקרא

יום טוב.

נערך לאחרונה ע"י יוסיפון בתאריך 12-01-2006 בשעה 15:53.
ישן 10-01-2006, 15:04
צלמית המשתמש של Block
  Block Block אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.05
יש עוד הרבה דברים שאתה יכול לעשות

דבר ראשון אל תתייחס לחברים שלך תתייחס למה שאתה רוצה.

אני אישית עכשיו בן 16 וחצי ויכול עם הציונים שלי ללכת לעתודה אם אני רוצה אבל מה... נמאס לי כבר ללמוד... כל היום לעשות לי סדר יום מה אני רוצה ללמוד ושיש ימים שיש לי קצת אוויר אני אומר תודה.
בכל מקרה אני הולך לשירות הרגיל ולקבל זימונים בקיצור להשקיע במה שאני הולך לבחור (במידה והפרופיל יהיה בסדר).

הזכירו פה ג'ובניקים כמובן שהתכוונו לטבחים נהגים ש"ג וכל אלה שמסיבות כלשהן לא רצו ללכת לקרבי אבל יש כאלה שמוצאים בהם כשרונות ונבחרים לתפקידים אחרים לוא דווקא חוזרים הביתה כל יום אלא עושים משהו חשוב.
במקרה שלך אני אומר לך לך לקרבי ואל תסתכל על הכל משתי קצוות פשוט כל אחד עושה את החבירה: להיות ג'ובניק ולהעביר חרא של 3 שנים או להיות בתפקיד שלדעתם הוא מכובד מספיק ומהנה מספיק כדי לשרת בו.
ישן 10-01-2006, 16:33
  Doron M Doron M אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.11.05

יש כאלה וכאלה. יש חיילים שיוצאים עם סיפוק אדיר ומרגישים על גג העולם (כמו המדריך כושר שלנו נגיד שאמר שאחרי הצבא הוא מרגיש שהוא יכול לעשות הכל ושהיה שווה כל רגע) ומצד שני יש אנשים שיגידו לך שלא היה שווה בכלל ושלא כדאי לך להכנס לקרבי (דוגמת אח שלי שאומר לי שעדיף ללכת לעתודה ולצאת עם משהו)
הכל תלוי בבנאדם ובמה שהוא עבר. אני בטוח שאח שלי היה אומר דברים אחרים אם לא הדברים שהוא עבר ושהוא לא רוצה שגם אני יעבור דברים כאלה (לא נכנס לאילו דברים עכשיו...). אני לא חושב שהוא מצטער שהוא הלך לקרבי, ואני לא בטוח שהוא היה רוצה לוותר על זה, כי השירות מאוד השפיע עליו והוא גם חתם קבע למרות הכל, אבל עדיין לי הוא מציע ללכת לעתודה וטוען שקבי לא שווה לי ושזה יהיה סתם בזבוז
קיצר, כל מה שהייתי מציע לך לעשות זה לא ממש להתייעץ עם אנשים, כי זה משהו אישי שכל אחד יגיד לך משהו אחר וגם אם הרוב טוען משהו אחד זה לא אומר שזה יהיה ככה גם לגביך. לך עם הלב, תראה מה אתה מוכן לתרום ועד איפה אתה מוכן ללכת בהתאם למטרות שלך, ותעשה את זה. בלי להתייחס לרצונות של אחרים
ישן 10-01-2006, 18:00
  gil_azulay gil_azulay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.05
אתם אוכלים סרט על שטויות
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Doron M שמתחילה ב "[size=2][color=black]יש כאלה..."

תקשיבו!
מי שלא התגייס עדיין שלא יטיף פה שום דבר,הטמבל הזה פה שנפל על כולם...תפסיק לזיין בשכל(פרארי הזה)....עד שלא יהיה לי לך נסיון פיזי..שחווית את זה על הבשר שלך אתגיד דברים חד משמעית כי אין לך מושג בשיט.אתה מדבר כמו איזה ילד קטן ומורעל שיתגייס לקרבי ויחטוף כאפה ויבין מה זה.
אל תזלזל בשביזות של אנשים כמו שהבחור הזה אמר פה...אין מה לעשות יש הרבה דברים משביזים ואתה כמו איזה חתיכת טמבל יורד עליו.
כן אני מסכים איתך שיש סיפוק בקרבי אבל מה אתה נופל על בנאדם שחווה את זה על הבשר שלו...מי אתה בכלל שתדבר אליו...
קיצר לך לישון על האף...כשתהיה באמת בקרבי ניתן לך זכות דיבור
ישן 10-01-2006, 23:07

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי gil_azulay שמתחילה ב "אתם אוכלים סרט על שטויות"

נו מה גם אתה נהיית פה גיבור ברשת כמו HU???

גם אתה דפוק שלא יודע לקרוא???? קרא את שתי התגובות שלי כמה פעמים עד שהמח בגודל אפונה שלך יבין מה רשמתי ואז תדבר!!!

מה אתה סתם מסיק מסקנות יא חתיכת קוקסינל??? אני אמרתי דברים חד משמעית??? אמרתי בתגובה השניה שלי שלא חוויתי שום דבר אז אני מבסס את מה שאני אומר על מה ששמעתי מאנשים שסיימו שירות קרבי! כזה קשה לך להבין חתיכת חשאב???

וואלק על ה"שביזות" כמו שאתה אומר יא חתיכת אשכנזי קוקסינל, לא אמרתי כלום.... הדבר היחיד שאני יכול להסכים איתך שנכנסתי בו זה הקטע של היציאות ושהוא חושב שזה לא פייר שהוא קרע ת'תחת והגובניק לא עשה כלום ויוצא יותר... ומה עשיתי??? אמרתי את דעתי!!! אמרתי למה אני לא הייתי מתבכיין על זה ולמה דווקא הייתי מתגאה בזה!!! אבל מה לעשות שיש אנשים מפגרים כמוך מר אזולאי שלא מבינים שבשביל להביע דעה על משהו לא צריך ניסיון אישי!?!?! אתה מדבר על "שביזות" שתפסה אותו ואני לא יודע איך זה..... נכון!! אני לא!!! אמרתי כבר, נכון??? אני מדבר על זה שאנשים אחרים אומרים לי שלא היה רגע שהם הצטערו על זה שהם קרביים!!! שלא כמו החבר הנ"ל שלנו!!!

אז תפסיק לשחק אותה פה גבר, מר עולם.... מי אתה בכלל יא קוצ'וק?? תיתן לי זכות דיבור?? שאני לא אקח לך את יכולת הדיבור............. קוקסינל אשכנזי מסריח

וואלק לא פעם ראשונה שלא מבינים מה אני כותב.... כנראה שאני לא בסדר......כנראה לגרום לשתי מטומטמים להבין חומר כתוב זו עבודה קשה ממה שזה נראה.....

עצה קטנה לאזולאי העבריין הקטן ולHU
תלמדו להבין את הנקרא!!!!!

בכלל HU באמת שהוכחת כמה שאתה דפוק למה ניסיתי להסביר לך מה רשמתי בתגובה הראשונה ואתה כמו איזה מניאק רושם:"לך תראה מה אזולאי הצעצוע רשם" הוכחת שבקושי הסתכלת על מה שרשמתי... או שהסתכלת אבל אתה פשוט דפוק...............

יום טוב
ישן 10-01-2006, 23:37
  HU99 HU99 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.05
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Mr. Ferrari שמתחילה ב "נו מה גם אתה נהיית פה גיבור..."

1."וואלק לא פעם ראשונה שלא מבינים מה אני כותב.... כנראה שאני לא בסדר......כנראה לגרום לשתי מטומטמים להבין חומר כתוב זו עבודה קשה ממה שזה נראה....." מה אתה בעצם אומר פה? בהתחלה אתה מבקר את היכולת שלך לכתוב, אחר כך את היכולת שלנו להבין כתוב. תחליט.

2.וואלה לא רואה שום קשר לגיבור אחי...להגיב למישהו בפורום הופך אותי לסוג של גיבור? יש אז אני כבר רמבו! אני איימתי עליך או משהו? חחח...עוד עבריין מקלדת...אבל אני אגיד לך האמת זה מוסיף קצת פלפל...נחמד...אם תשים לב, מי שאיים/קילל דרך משתמש בפורום הוא אתה, ולא אנחנו כפי שאתה טוען.

3.קראתי את מה שכתבת...ותכלס די הסכמתי איתך על הקטע של להביע דעה. צודק זאת זכותך. (לא זו הפואנטה).
אבל! מה אתה מזיין לי ת'אונה השמאלית, מה אתה משחק אותה גיבור ופותח ת'פה כמו מניאק, מה אתה מזיין פה ת'מוח, תלמד לקרוא, גיבור ברשת, דפוק, מח בגודל אפונה, חתיכת קוקסינל, אשכנזי (זה האהוב עליי! חחח תסתכל על הצמרת הצבאית/מדינית שלך בשנות קיום המדינה, ועל יוצאי יחידות מובחרות וסיירות, נראה אם תחשיב אשכנזי לקללה), חתיכת חשאב, אנשים מפגרים כמוך, משחק אותה גבר, משחק אותה מר עולם, יא קוצ'וק, שאני לא ייקח לך את יכולת הדיבור, מסריח, עבריין קטן וכו' וכו'
זה מקבץ מחמאות שאיחלת בשתי הודעות ולא יותר!! (יש לציין שכל מחמאה כתובה פעם אחת, אך לאו דווקא אוחלה פעם אחת לאחד ממשתמשי הפורום).
אז אתה באמת מצפה שמישהו בכלל יתייחס לאיזושהי תגובה או הודעה שלך ברצינות?

נ.ב - לא הבנתי למה התכוונת ב"אזולאי הצעצוע". אני אציין שאין לי ולו כל קשר, סך הכל התגובה שלו התאימה לי והפניתי אותך אליה.

ישן 10-01-2006, 23:27
  משתמש זכר Jesus Christ Jesus Christ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04

דבר ראשון.. אני מחזק את הבחור שטען שאלה שלא יתגייסו עדיף שלא יענו באשכול הזה.
ועכשיו לפותח האשכול.. רצוי שתחשוב עם עצמך מה בא לך לחפש בשירות שלך. לכל אחד יכול להיות גישה שונה. לדוגמא, אני לא חושב שאני מתאים לשירות קרבי או לשירות בכלל..

לפני שאתה בוחר בשירות קרבי רצוי שתחשוב אם אתה מסוגל להתמודד עם הדברים הבאים:
איבוד משמעותי של חיי האזרחות - אתה הולך לראות הרבה הרבה בסיס ומעט מעט אזרחות.
לעמוד בכושר הפיזי שכרוך בשירות
לעמוד בכושר המנטלי שדרוש לשירות קרבי (ודרוש הרבה כזה)
כוח רצון

בקיצור, לדעתי, אל תלך לשירות קרבי אם אתה לא הולך בלב שלם. להיות ג'ובניק זה בכלל לא באסה וזה לא בזבוז. תלוי מה אתה עושה. לדעתי שירות קרבי זה דבר מבוזבז, ואני מבקש מאלה שיגידו לי מי מגן והגן ויגן על המדינה שלי עדיף שישתוק כי ההטפות שלכם רק מורידים מהערך שלכם בעיני.

בהצלחה
ישן 11-01-2006, 16:04
  Seaman Seaman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.05
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי Jesus Christ שמתחילה ב "דבר ראשון.. אני מחזק את הבחור..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Jesus Christ
דבר ראשון.. אני מחזק את הבחור שטען שאלה שלא יתגייסו עדיף שלא יענו באשכול הזה.
ועכשיו לפותח האשכול.. רצוי שתחשוב עם עצמך מה בא לך לחפש בשירות שלך. לכל אחד יכול להיות גישה שונה. לדוגמא, אני לא חושב שאני מתאים לשירות קרבי או לשירות בכלל..

לפני שאתה בוחר בשירות קרבי רצוי שתחשוב אם אתה מסוגל להתמודד עם הדברים הבאים:
איבוד משמעותי של חיי האזרחות - אתה הולך לראות הרבה הרבה בסיס ומעט מעט אזרחות.
לעמוד בכושר הפיזי שכרוך בשירות
לעמוד בכושר המנטלי שדרוש לשירות קרבי (ודרוש הרבה כזה)
כוח רצון

בקיצור, לדעתי, אל תלך לשירות קרבי אם אתה לא הולך בלב שלם. להיות ג'ובניק זה בכלל לא באסה וזה לא בזבוז. תלוי מה אתה עושה. לדעתי שירות קרבי זה דבר מבוזבז, ואני מבקש מאלה שיגידו לי מי מגן והגן ויגן על המדינה שלי עדיף שישתוק כי ההטפות שלכם רק מורידים מהערך שלכם בעיני.

בהצלחה

נראה לי אם אחי היה רואה את זה היה הורג אותך חחחחחח

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:30

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר