לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-01-2006, 21:46
  SloXreS SloXreS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.12.05
הרומן שלי עם נוקיה

טוב, כמו כל סיפור אהבה, גם הסיפור הזה סובב סביב בחורה (המשפט מוכר לכם?)
אהה, בעצם לא בחורה, חברה(ולא במובן של חברה,לא משנה...)
נוקיה... אההההההה, המילה הזאת כבר גורמת לי להרגיש את הדופק של הזמן, את המהירות של סיבוב כדור הארץ סביב עצמו, את הטכנולוגיה מתפתחת מנבט לג'ונגל.
ולג'ונגל הזה יש מלכה אחת... נוקיה(זה יער של נקבות, אין אריה)

אני, פעם מזמן,(לפני בערך שלוש שנים), שנאתי את מלכת הכיתה, נוקיה נתפסה בעייני כחברה שלא משקיע במכשיריה אפילו נייר טואלט... לשמחתי טעיתי, ובגדול!! התודעתי לממשק של נוקיה, ואני זוכר את עצמי חושב, "וואלה, ממשק כל-כך פשוט, זה לא הולך בקלות!!".
הבנתי פתאום שהבעיה לא במכשירים של נוקיה, אלא בחברות המשווקות את המכשירים, ששמחו להביא לנו מכשירים שעזבו את פס הייצור שנתיים קודם לכן.
בכל מקרה, כשגיליתי את ה-6230, הייתי בטוח שאני מאוהב, מכשיר בגודל מינאטורי, עם תכונות של מעבורת חלל.
קניתי אותו, וידעתי, נוקיה היא המלכה!! חיי סבבו סביב המכשיר, נתתי לו לנהל את חיי עד ש...
לפני חודש השגתי את ה-6230I ,אל תישאלו איך!! (רק בואו נגיד שה6230 נהפך דומה פלאים ל6230I כשמחליפים לו פאנל, אין הבדל משמעותי שיכולים לשים לב בחנות בלי להדליק אותו ,אבל אני לא רוצה להפליל את עצמי אז אני לא אוסיף עוד) אמרתי אז לעצמי "וואו", המלכה הכניסה לתוך אותה קופסה, תוספת של 40 פולי ומגה פיקסל שלם, ועוד תוספות...
היום(9.1.06) קיבלתי את ה-6680,ונפרדתי בצער מה-6230I , אני לא מתחרט בכלל, החלום שלי היה שיהיה לי מכשיר עם סימביאן והגודל לא ממש משנה לי (דרך אגב, הוא לא באמת כל-כך גדול, הוא גדול מה-6230 וה-6230I רק בכמה מילימטרים לאורך ולגובה)
לא אפרט כאן את תכונותיו, כי הוא כבר חוגג כמה חודשים טובים בשוק הישראלי והעולמי!

הממשק הפשוט של S40 פשוט כובש לבבות, וה-SYMBIAN המתקדמת היא פשוט ללא גבולות(כמעט).
אז נשאר לי רק להגיד...
"תחי יצרנית-הסלולר-הטובה-בעולם לעולם ועד"(למי שלא הבין, במקום "יחי מורנו ורבנו... לעולם ועד"
"תחי המלכה הממשיכה(ביייצור הסלולרים הטובים ביותר)" (למי שלי הבין, במקום"יחי המלך המשיח")
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-01-2006, 23:04
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
אכן, נוקיה פשוט מעולים.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SloXreS שמתחילה ב "הרומן שלי עם נוקיה"

אחרי מלך המלכים נוקיה 3100, שאני פםשוט מאוהב בו קשות, עברתי לסמסונג 900. אחרי שבוע של תרגולי תפריטים גיליתי שהוא נוח קסמים, אך עם הזמן, גיליתי דברים חדשים, כואבים לצערי.
לדוגמא
בסמסונג אין כרטסי זיכרון, אז אי אפשר להרחיב ולשמוע הרבה שירים.
ששומעים MP3 ומקבלים הודעה, רואים שחורות, פחד אלוהים. נאלצים ללצאת מהנגן היפה [עם האקולייזר המזוייף אך הצבעוני] לקרוא את ההודעה, ולהפעיל שוב את הנגן.
רק מיזה אפשר לקבל קילה
הסמסונג 900 מהיר טורבו
אך ביום בהיר כשמש, למרות שהיה קר, רציתי לשנות, להחליף את הסמסונג 900 במהרה, שלא יהיה מאוחר מידי במכשיר אחר מתקדם, פתאום צצה ההזדמנות, נוקיה 6230i - החלפה ראש בראש, חוקי למהדרין, ממשווק פרטי.
קפצתי על המציאה
גיליתי שהמצלמה לא משו בכלל, ואין פלאש.
התפריטים דיי מסובכים והמכשיר דיי איטי
אך
סוף סוף אפשר לשנות צליל הודעה
סוף סוף אפשר לשמוע MP3 ולשחק עם המכשיר ולשלוח SMS והכול
בהזדמנות אני אפנק ת'מכשיר עם איזה כרטיס של 128 או 256, אני לא רוצה להפוך אותו לנגן כי הסוללה לא מספיק חזקה..
לא אהבתי סליידר, רגיל הכי נוח, פשוט עונים בירוק וזהו :]
נוח לדבר איתו
קטנצ'ק, מאט כבד אבל נסלח.
מסך חד, חד כתער, כזה מסך חד עוד לא ראיתי בשום מכשיר.
תענוג

ישן 12-01-2006, 12:18
  DragonRanger DragonRanger אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.12.05
שלח הודעה דרך ICQ אל DragonRanger
תכלס הקיפוד הכחול והשפיצי צודק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SloXreS שמתחילה ב "הרומן שלי עם נוקיה"

אני קורבן למכשיר מוטורולה V3 אני באמת אוהב ת'מכשיר וגם בו אפשר לשמוע מוזיקה ולעשות כמה דברים באותו זמן
וכשאני אומר מוזיקה אני מדבר על סכ"ה 2 שירים וגם הם עברו כיווץ רציני.
לחברה שלי היה את הנוקיא שבאמת כמו שאמר ידידי כחול השפיצים מלך המלכים
nokia 3100 זה ה-מכשיר ובאמת מכשיר סטלה לאללה ופתאום בלי שום הודעה מיוחדת היא באה עם ה 6230i מכשיר מארץ לעולם לא... אז נכון שאין בו פלאש אבל הוא מפצה על זה בדברים אחרים...
זה מכשיר שהתחילו לחלק אותו למג"ב כי הוא חולק תכונה משפחתית משתופת ובולטת בעיקר ב 3510I קטן כמו קופסאת סיגריות אבל אם הוא נכנס לך בראש.... קדישא בלי לדבר הרבה מכשיר חזק פיזית כמה שלא ייפול מקסימום יפול הפאנל...
שלא כמו ה V3 נופל על הריצפה צריך לאסוף חלקים עם פינצטה...
ובהחלט רק אקבל משכורת אני כבר אראה אם אקח סימביאן או 6230i שניהם קורצים לי...
מצד אחד העשיר הוא השמח בחלקו ואני כן שמח בחלקי אבל תמיד יש מקום לשיפורים...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר