לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה בבקשה לא לפרסם לינקים לאתרים מיסיונריים של דתות כלשהן בפורום - - הפורום נועד לדיונים ענייניים, ולא להפצת חומר מסיונרי חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > אמונות ודעות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-04-2006, 21:13
צלמית המשתמש של MCGP
  MCGP MCGP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "ובכן מר קוסם"

אני אישית שכנעתי את אמא שלי להפסיק עם המאגיה (ריפוי עם הידיים[לקיחת כאב], קריאה בקלפים[ראיית העתיד] ועוד...)

אני אישית חשבתי על הנושא והגעתי למסכנה לגבי המאגיות / הכוחות והתאוריה שלי היא:
כוח טוב (לבנה) + כוח אופל (שחורה) = כוח הצדק {נוצר רק אם שני הכוחות מופנים לאותו כיוון ולא אחד כנגד השני}

ובקשר ל max1029 :
- להצלחה במבחן של שאלות אמריקאיות, תפנים את תשומת לבך על השאלות (עם הידים, המחשבה או המבט) ואתה כבר תמשך לתשובה
- להצלחה במבחן בכל הסוגים (לרוב שאלות פתוחות), על כל שאלה שאתה מקבל, תעלה את כל הווריאציות שצצות לך בראש עליהם ותתחיל לנתח אותם לאט לאט ולהרחיב אותם (מורים אוהבים שכותבים להם הרבה)
- בקשר לחברה, מגיקה פשוטה: תביט בה ישר בעייניים ואל תשפיל מבט ותנסה להראות בעייניה חמוד ומחייך עם ראש מוטה טיפה שמאלה או ימינה ותנסה להכניס מילה או שתיים בדבריה אבל לעניין כדי להתחיל איתה בשיחה ולהסיט אותה לכיוון שלך ...

*אקיצר תביא לה שוקולד, בנות אוהבות שוקולד ותאכל שוקולד לפני המבחן, זה מעלה את רמת הפעילות במוח ותביא לי קצת כי גם לי מתחשק פתאום ...

נערך לאחרונה ע"י MCGP בתאריך 04-04-2006 בשעה 21:29.
חזרה לפורום
ישן 21-10-2006, 12:19
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי FuCk_U_aLL שמתחילה ב "שאלה..."

לדעתי אין באמת דבר כזה, אבל ברגע שאתה מאמין במשהו - רוב הסיכויים שאותו דבר יקרה, כמו נבואה שמגשימה את עצמה, זה לא תמיד פועל בדיוק כמו שרצינו ולרוב הרצון לפגוע באחרים פוגע רק בנו <מה שנקרא מאגיה שחורה>, אבל ברגע שפועלים לכיוון של משהו טוב <מאגיה לבנה> ומאמינים במה שעושים זה יכול לתת את הבטחון לפעול בכיוון הטוב הזה ואת הכח להצליח.

כמובן שבדברים כמו אהבה, שלום עולמי וכדומה אינינו יכולים להשפיע השפעה מלאה, לכן כל דבר תלוי בגודלו ובמטרתו, אבל ה"עונשים" או ה"ההצלחות" הם רק תוצאה של הרצון שלנו והאמונה שהדבר אכן יקרה.

אותו הדבר לגבי קריאה בכף היד <שצוינה כאן> , לי למשל קראו בכף היד ושמתי לב שקו החיים שלי נעלם באמצע... מתוך זה הסקתי שהחיים שלי יגמרו מוקדם, אבל הקוראת מיהרה לקפל לי את היד <שומנים מה לעשות> וליצור קווים מקבילים כדי להראות לי שזה לא נכון, בקיצור שטות אחת גדולה.

תן לעתיד להיות כמו שהוא ואל תאמין לדברים האלה יותר מידיי, מה שכן, תהיה בטוח ברצונות שלך במאה אחוז ותראה שהכל יצליח בהתאם לתחילת ההודעה.

חזרה לפורום
ישן 20-11-2006, 08:54
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "אני לא יודע מה המקורות שלך אבל.."

האישה השלישית הייתה נערה פלשתית מנחל שורק, ששמה דלילה. הפלשתים, שפחדו מכוחו הרב של שמשון ומפעולותיו נגדם, הפצירו בדלילה לפתות את שמשון שיגלה את סוד כוחו. שמשון התל בה מספר פעמים עד שלבסוף, משגברו הצקותיה, גילה לה שמשון שכוחו טמון בשיער ראשו שלא גולח מעולם, וכך נלכד. דלילה גזזה את מחלפות ראשו, והפלשתים ניקרו את שתי עיניו ושמוהו כטוחן בבית האסורים.
יז וַיַּגֶּד-לָהּ אֶת-כָּל-לִבּוֹ, וַיֹּאמֶר לָהּ מוֹרָה לֹא-עָלָה עַל-רֹאשִׁי--כִּי-נְזִיר אֱלֹהִים אֲנִי, מִבֶּטֶן אִמִּי; אִם-גֻּלַּחְתִּי וְסָר מִמֶּנִּי כֹחִי, וְחָלִיתִי וְהָיִיתִי כְּכָל-הָאָדָם.

נערך לאחרונה ע"י kkr3 בתאריך 20-11-2006 בשעה 08:56.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:34

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר