לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-01-2006, 18:27
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -POW- שמתחילה ב "בן יחיד"

לא. אסור לפי חוק, ואת זה אף אחד לא יכופף. החריג היחיד הוא אדם שהתנתק מהוריו וחי ברשות עצמו.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-01-2006, 18:31
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי -POW- שמתחילה ב "אז אם אני עובר דירה וחיי לבדי בגיל 18 יש סיכויי שיתנו לי"

לא. כל עוד אתה בקשר כלשהו עם ההורים שלך, אתה נדרש לחתימתם. מדובר על ילדים שההורים שלהם נטשו אותם או התנכרו אליהם.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 11-01-2006, 18:43
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי -POW- שמתחילה ב "היום דיברתי אם אמא שלי על זה"

לא יודע מה תעשה, ואני לא מאמין שההורים שלך יתנכרו לך. לקרבי אתה לא תגיע.

ישן 11-01-2006, 21:32
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי -POW- שמתחילה ב "אז חודש לפני הגיוס אני יכול לעבור לגור אצל חבר או משהו"

לא, זה לא. למה? כי אתה עדיין בקשר עם ההורים שלך, ואין לך לא היסטוריה עם המשפחה ולא תיק סוציאלי.
עזוב, הדרך הזו חסומה, אלא אם כן ההורים שלך יעיפו אותך מהבית ויסרבו ליצור קשר אתך אי פעם.

ישן 11-01-2006, 22:39
  אלירן ב אלירן ב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.01.05
תשמע
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי -POW- שמתחילה ב "אז חודש לפני הגיוס אני יכול לעבור לגור אצל חבר או משהו"

מנסיון אני אומר לך אל תחשוב בכלל לעבוד על הצבא בנושאים האלה כי פשוט לא תצליח... מספיק שההורים שלך בארץ ולא משנה אם אתה בקשר איתם או לא אתה תחוייב לחתימה שלהם, אפילו אם באיזו שהיא דרך שלא נראה לי שיש כזאת תצליח להכנס לקרבי בלי חתימה מההורים תמיד ההורים שלך יוכלו לבוא לקצין העיר ולוציא אותך מקרבי מתי שירצו...
אגב לא יודע אם זה השתנה אבל שאני עשיתי גדנ"ע לפני כשנתיים אז היה חייב חתימה מההורים, אבל מה, אין שום סיבה שההורים שלך לא יחתמו לך על זה כי זה רק חתימה לאשר לך השתתפות בגדנ"ע ואין לחתימה הזאת שום השפעה מעבר לזה.
אם אתה מאוד רוצה קרבי יש הרבה דרכים שלא כל כך יפות לשכנע תהורים לחתום לך מרצונם.. תגיד להם שאם לא יחתמו אז אתה תעשה ככה וככה ופשוט תתן להם להבין שיהיה להם עדיף לחתום לך,
ותגיד להם כל הזמן שזה החלום שלך ושאין להם זכות להשפיע לך על החיים ודברים דומים...
עוד נקודה - אתה יכול לגשת ליום סיירות ולכל הגיבושים ואף לעבור אותם ללא חתימה מההורים, ואם תעבור גיבוש מרכזי אז לפי דעתי יהיה הרבה יותר קל לשכנע את ההורים לחתום.
כמו שאני מבין יש לך זמן עד לגיוס, אז תתחיל לעבוד על זה עכשיו תתחיל כבר עכשיו לחפור להם בעניין, אם אתה רוצה נניח להגיע ליחידות מובחרות מאוד כמו מטכ"ל למשל אתה יכול להגיד להם שלמטכ"ל לא היו אבדות כבר הרבה מאוד זמן תודה לאל ולהסביר להם שהתפקיד לא מסוכן כמו שזה נשמע וכאלה...
בקיצור אל תחשוב איך לעבוד על הצבא תחשוב איך לשכנע תהורים שלך לחתום.
בהצלחה !

עריכה: אגב נראה לי שיש פה טעות קטנה, לפי מה שאני הבנתי שאומרים שאתה לא חייב חתימה אם אתה לא בקשר עם אחד ההורים מתכוונים לזה שאתה לא חייב חתימה במקרה שאתה פשוט לא יודע איפה אותו הורה ולכן אין לך אפשרות ליצור איתו קשר לבקש חתימה... כי אני פשוט נתקלתי במקרה שביקשו ממישהו חתימה של אביו, וזאת למרות שהוא לא ראה ולא דיבר עם אביו הרבה שנים ואביו חיי בארץ אחרת נשוי לאישה אחרת, אך הוא ידע מה הכתובת שלהם ונראה לי בגלל זה ביקשו.

נערך לאחרונה ע"י אלירן ב בתאריך 11-01-2006 בשעה 23:08.
ישן 12-01-2006, 14:58
  b-17 b-17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.11.04
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי -POW- שמתחילה ב "אחי אני הולך לשייטת 13 ואם לא אז למטכ"ל"

שמע ידידי הצעיר לא אומרים לעולם אני יתקבל זה מביא מזל רע
תגיד אני מקווה להגיע לשם תיזכור שאילו הן סיירות ברמה גבוהה מאוד אני מציע לך
לחשוב על יחידות פחות טובות מסיירת מטכ"ל ושייטת 13 הסיכוי להיכנס לשם הוא קטן
תיקח את זה בחשבון ועוד שאתה בן יחיד בכלל קשה לי להאמין שיחתמו לך על דבר כזה
תחשוב על חי"ר יש להם יחטיות שהם יחידות ברמה גבוהה תחשוב תמיד מה יקרה אם לא תתקבל
לשייטת תחשוב על זה קצת ניראה איך תדבר עוד שנה וחצי שתהיה קרוב לגיוס לך פעם
לאימון של כושר קרבי תגיד לי אם אתה רוצה תיחידות האללה תנסה תיראה מזה

שיהיה בהצלחה אחי

תותחנים נוב 06!!!
!!~איכון כי אנחנו כאן בשבילך~!!

ישן 12-01-2006, 15:05
צלמית המשתמש של AlienwareIL
  AlienwareIL AlienwareIL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.05
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי b-17 שמתחילה ב "[font=Verdana]שמע ידידי הצעיר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי b-17
שמע ידידי הצעיר לא אומרים לעולם אני יתקבל זה מביא מזל רע
תגיד אני מקווה להגיע לשם תיזכור שאילו הן סיירות ברמה גבוהה מאוד אני מציע לך
לחשוב על יחידות פחות טובות מסיירת מטכ"ל ושייטת 13 הסיכוי להיכנס לשם הוא קטן
תיקח את זה בחשבון ועוד שאתה בן יחיד בכלל קשה לי להאמין שיחתמו לך על דבר כזה
תחשוב על חי"ר יש להם יחטיות שהם יחידות ברמה גבוהה תחשוב תמיד מה יקרה אם לא תתקבל
לשייטת תחשוב על זה קצת ניראה איך תדבר עוד שנה וחצי שתהיה קרוב לגיוס לך פעם
לאימון של כושר קרבי תגיד לי אם אתה רוצה תיחידות האללה תנסה תיראה מזה

שיהיה בהצלחה אחי

כושר קרבי קטן על לב.. החבר'ה ב"אחריי" וכל הקבוצות האלה של הכושר קרבי לא עם הכושר הכי טוב.

ישן 12-01-2006, 15:46
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי -POW- שמתחילה ב "תודה על התמיחה אחי!(אבירם)"

כן.

בפירוש, היו לא מעט אנשים שנפלו על אישיות....

ישן 12-01-2006, 15:56
  amyschitt amyschitt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.07.05
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי -POW- שמתחילה ב "תודה על התמיחה אחי!(אבירם)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי -POW-
ולבי-17: אני מבין שאלו סיירות, ומתאמנים שם חזק, ובאמת קשה להגיע לשם,
אבל אף בן אדם שהתאמן כל החיים שלו לא ישבר בגיבוש, בעיקר שידוע לו שתוך 4 ימים הכל נגמר!
אחי, תאמין לי שאם היית מתאמן כל החיים לא היית "מרגיש"(כאילו מרגיש..אבל לא עד כדי כך...) את הגיבוש.
וסתם שאלה, אתה מכיר מישהו שרץ 10-20(תלוי אם יש כוח ) 4 פעמים בשבוע וחוץ מזה מתמן רגיל כל השבוע ולא הצליח בגיבוש?

שמע אחי, אני בדר"כ לא אומר את זה כי אני בעצמי מתגייס רק בסוף השנה.. אבל אתה פעורר אחי...
אתה בכלל לא יודע על מה אתה מדבר... "לא מרגיש כל כך את הגיבוש?", אין בן אדם שלא מרגיש כל כך את הגיבוש... לכולם יש רגעי שבירה, ואם ככה אתה חושב כדאי מאוד שתשנה את צורת החשיבה שלך..

ועוד איזה משהו קטן- ביחידות המובחרות לא מחפשים רק אנשים בעלי כשר טוב, כשר זה לא בעיה לבנות, מחפשים את האנשים החזקים מנטאלית שלא מוותרים גם אחרי שהכושר כבר לא רלוונטי בכלל.
אז אל תגיד שאתה מבין, ואל תשתחצן ותציג את עצמך כמעל לשאר כי לא חווית גיבושים ואפילו לא יום סיירות.
ישן 12-01-2006, 16:36
  עמרי_הולך_לנחל עמרי_הולך_לנחל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.03
וואו, מה אתה רץ 20 ק"מ בלי הפסקה?
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי -POW- שמתחילה ב "אחי כשתרוץ 20 ק"מ בלי הפסקה(אולי רק לסדר את השרוכים)"

רק לסדר את השרוכים? איזה ג2ר ג2ר! שק חול סחבת פעם? היית פעם עם קרמי ווסט עליך למשך 20 שעות? סחבת פעם תיק לואו או תיק 90 ליטר מלא בכל טוב? עשית פעם מסע אחד על אחד (אתה סוחב את הבחור הכי כבד בצוות על הכתפיים, סחיבת פצוע שכזו כשהוא עם ציוד מלא) של כמה קילומטרים טובים? היית פעם במצב של חוסר וודאות? שאתה לא יודע מה יקרה לך עוד שניה?

ל - א! כושר גופני הוא לא המדד היחיד לעבור גיבוש, נהפוך הוא, כושר הוא המדד הכי פחות חשוב, אז מה - תהיה סוס שבסוסים, אבל לא תוכל לתפקד עם צוות כי אתה סוציומט חרא של בנאדם, או שאתה טיפש כמו נעל ואתה לא יכול ללמוד לפרק נשק, שלא נדבר על ציר ניווט של 30 ק"מ. אז תגיע ראשון בכל המקצים של הגיבוש - זה יעשה רושם על מישהו? לא! אני בגיבוש שלי הגעתי רוב הפעמים אחרון ובמקומות האחרונים, ובמסעות הקאתי דם מרוב מאמץ (מתודית, לא באמת), אל המשכתי ולא נשברתי, ונתתי רעיונות טובים, ובסוף התקבלתי - אל תהיה פוץ שבטוח שהגיבושים קטנים עליו, כי בסופו של דבר תגיע לגיבוש והחונכים יעשו אותך קטן כמו גרגר חול.
ישן 12-01-2006, 17:15
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

לא, רק אין לך מושג....(ל"ת)
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי -POW- שמתחילה ב "90 ליטרים לא סחבתי, אבל אנשים ששוקלים 60-80 ק"ג כן סחבתי"

ישן 12-01-2006, 19:23

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי b-17 שמתחילה ב "שמע אחי אתה נכנס פה עם אנשים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי b-17
שמע אחי אתה נכנס פה עם אנשים לקטנות יש פה אנשים שמבינים קצת יותר ממך וממני
תסכים איתי על זה אני גם אמרתי מזה לרוץ מרחקים כאלה ומשקל קטן עלי
המסע הראשון שהיה לי של 15 ק"מ אלונקות עם חברה תותחים שכולם מיועדים לסיירות ונקרענו
פשוט נפלנו כמו זבובים אל תגיד שטויות אחי זה לא קל גם אם תרוץ כל יום 10 ק"מ באיזה שהו
שלב נגמר הכוח ואתה גמור אל תנסה להקשיב וללמוד מהחברה פה יש להם הרבה נסיון
אל תהיה עקשן זה לא בריא

אל תרצחו אותו.
וכל אחד ממכם כאן צודק.
אני מכיר את הראש של חבר באמת טוב שלי לב (POW) והוא לא בראש של להשתחצן או משהו.. באמת שלא, והקטע הוא שהוא מתאמן די הרבה ומאמין(שימו לב!) שמבחינת כושר אפשר לעבור.
הוא לא בא בפוזה של אני בטוח עובר או משהו כי כולנו יודעים שאין דבר כזה בטוח ותלוי במה שהמפקדים רוצים.
תסלחו לו..

(ואת כל זה אני אומר רק בגלל שאני כבר עברתי את החלק הזה כמו שהוא עובר עכשיו ורק בגלל שאני חבר טוב שלו)

ישן 12-01-2006, 19:40

בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי b-17 שמתחילה ב "שמע אחי אני לא מכיר תבחור..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי b-17
שמע אחי אני לא מכיר תבחור אישית אבל לפי
צורת הכתיבה זה ניראה קצת לא במקום יש פה אנשים קצת יותר מבוגרים ממנו
צריך לדבר אליהם בכבוד ולא להגיד בקטנה מזה 30 ק"מ ולהתעקש איתם
צריך להקשיב וללמוד מכאלה שעברו את זה רק ככה לומדים

בגלל זה אני כתבתי גם כדי ל"הזהיר" אותכם ממנו וגם כדי להוריד לו את הלהט כי אני באמת מכיר את הבחור טוב מאוד והוא כתב את זה באמת ובתמים כי אנחנו עושים את זה.. אבל שנגיע לגשר - נחצה אותו.
כמו שכתבתי בהודעה הקודמת אני כתבתי את ההודעה כי אני כבר עברתי את טבילת האש הזאת ובגלל זה כתבתי והצדקתי את שניכם, כל אחד מהזוית שלו.

ישן 13-01-2006, 02:09
  יוגב מהצפון יוגב מהצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.04
100 שכיבות שמיכה זה הרבה בשבילי,
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי -POW- שמתחילה ב "100 שכיבות שמיכה זה הרבה? לא ניראה לי"

אני אחרי הרבה אימונים הגעתי ל76 במדידה של הגדנ"ע צלילה.
שמע לי, אני מתאמן כבר המון זמן בספורט ועוד לפני הגיבוש רצתי, ת'אמת אנלא אשקר לך באתי גם בגישה כמוך אמרתי לעצמי שאני בטוח מסיים ואין מצב שלא אבל לא בגישה שחצנית אלא בגישה של אסור לוותר
אבל מה ?אחרי המסע הראשון...אחרי כל היום הראשון שאתה כל היום באמצע אוגוסט מזיע כמו כלב עם 90 אחוז לחות ליד החוף ולא בא מהבית בכיף אחרי מתיחות ועם טריינינג אתה רק חושב איך אתה יוצא משם על הרגליים.
אחרי המסע השני כבר אמרתי שזהו ,הסוס שלי גמר את המירוץ, את המסע השלישי כבר גמרתי רק עם הראש אחרי שנשארנו אני ועוד חבר שלי לבד מכל הקבוצה של ה21 שהיו בדיוק כמוך אצנים תותחים וכולי וכולי.
בסופו של דבר אחי התקבלתי, לא רצתי מכיתה י' 10 ק"מ שלוש פעמים בשבוע וגם לא עשיתי 6:50 ב2000 עשיתי רק 7:42....הקיצר אחי שמור על פרופיל נמוך-את השאיפות שלך תספר בשקט בשקט לעצמך בלילה ואולי לאמא ואבא,שתסיים מסלול תבוא אליי עם הסיכה ואז כבר יהיה מקום לגאווה אבל גם אותה ילמדו אותך להצניע בתוך תוכך

בנושא הזה של לרוץ כ"כ הרבה, אנלא רופא ספורט אבל מניסיון עם חבר'ה שאני מכיר-הפציעה מחכה לך מעבר לפינה =/
תמעיט באימונים במיוחד בגיל כזה אח שלי.
יאללה לילה טוב כתבתי מגילה ענקית חח
ישן 13-01-2006, 11:42
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי -POW- שמתחילה ב "אבל אם ביומיים האלו אתה די מוביל"

אם היית קורא את מה שעמרי אומר לך, היית מבין שלא רק המיקום משנה, אלא בעיקר איך המגבשים רואים אותך.

ישן 13-01-2006, 19:24
  -=Ohad=- -=Ohad=- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.06

אחי...
אתה יודע מה מתנוסס על הדגל של הסייירות של צה"ל?
ענווה.

את שלי אמרתי...

וד"א 100 שכיבות שמיכה כמו שדורשים בגיבושים אתה לא עושה ברצף ואת זה אני מבטיח לך..
ד"א אתה רץ על מדרכה...
כי אם זה היה על חול היית מציין את זה..
אני מבטיח לך.... או שאתה רק התחלת ריצות ארוכות.... או שאתה מזיין ת'שכל
כי אחרי 6-7 ריצות שאתה מכניס בשבועיים נניח של 10 + ק"מ על מדרכה... ושלום שלום סיירת... ברוכה הבאה ניירת... כי הברכיים שלך כבר לא יתפקדו...

ככה שאו שתתחיל לרוץ על חולות קשים עם נעליים.... ואז תרוץ כמה שאתה רוצה (בלי משקל)
או שתמשיך לרוץ על מדרכה.... ואת השייטת אתה תראה בעלונים שתחלק לתלמידי כתה ט' אצלך בבצפר בעוד שנתים - שלוש
ישן 13-01-2006, 20:07

בתגובה להודעה מספר 54 שנכתבה על ידי -=Ohad=- שמתחילה ב "אחי... אתה יודע מה מתנוסס על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי -=Ohad=-
אחי...
אתה יודע מה מתנוסס על הדגל של הסייירות של צה"ל?
ענווה.

את שלי אמרתי...

וד"א 100 שכיבות שמיכה כמו שדורשים בגיבושים אתה לא עושה ברצף ואת זה אני מבטיח לך..
ד"א אתה רץ על מדרכה...
כי אם זה היה על חול היית מציין את זה..
אני מבטיח לך.... או שאתה רק התחלת ריצות ארוכות.... או שאתה מזיין ת'שכל
כי אחרי 6-7 ריצות שאתה מכניס בשבועיים נניח של 10 + ק"מ על מדרכה... ושלום שלום סיירת... ברוכה הבאה ניירת... כי הברכיים שלך כבר לא יתפקדו...

ככה שאו שתתחיל לרוץ על חולות קשים עם נעליים.... ואז תרוץ כמה שאתה רוצה (בלי משקל)
או שתמשיך לרוץ על מדרכה.... ואת השייטת אתה תראה בעלונים שתחלק לתלמידי כתה ט' אצלך בבצפר בעוד שנתים - שלוש

רצים על החוף, אתה רוצה אתה מוזמן לבוא לבת-ים/יפו/ראשון ולבדוק.

ישן 13-01-2006, 22:49

בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי -POW- שמתחילה ב "אנחנו רצים על החול."

אחרי שראיתי את ההודעה האחרונה
אני מוכן להתערב איתך..
שבשום סיירת אתה לא משרת...

וואלק אני יכול להתערב איתך שאני עושה יותר ממך...
עזוב את זה שאני לא עושה 100 שכיבות שמיכה... ובקושי 70 כמו שצריך..
ועזוב את זה שאני לא רץ 20 ק"מ על חול.... אלא מסתפק ב-12
ושאני עושה 2000 רק ב: 6:47 ולא ב: 5:30 ....

אני בטוח שאתה "רול", אבל עם קצת מחשבה גם ככה אחרי הטירונות כולם יהיו באותו כושר פחות או יותר..
אתה חושב שהצבא יחפש את הבחור שעושה 2000 בפחות זמן (וכבר אמרתי לך בכמה אני עושה) או שהוא יחפש את הבחור עם התכונות שמתאימות ליחידה... את אותו אחד שבשקט עושה את העבודה שלו, ומושיט יד לחבר ולא כדי שהמפקדים יראו שהוא כל כך חזק שהוא יוכל לסחוב איתו עוד אחד...
ישן 14-01-2006, 17:33
  b-17 b-17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.11.04

אני גם ממליץ לנעול תאשכול הזה אין בפורום מקום למריבות של ילדים מי יותר כלי
או מי יהיה בסיירת הבהרנו כן את הבעיה של הבחור על הבן יחיד אם אתם רוצים לראות מי
יותר סוס תיקבעו פגישה תיגמרו תעצמכם וכמו שהרבה אנשים אמרו פה הכושר לא משנה!!!!!!!
לא מחפשים תסוסים מחפשים תאלה שיש להם ראש והם אנשים טובים
POW אני אומר לך בתור אחד שלא מכיר אותך שאם תילך לגיבוש כמו שאתה מדבר פה
לאנשים אין מצב שתהיה בשייטת מצטער לאכזב אותך אם אתה רוצה להיות בשייטת תלמד לכבד
תאנשים ולא להיכנס איתם ראש בראש כי שתהיה בגיבוש החברים זה כל מה שיהיה לך
ובלעדיהם את כלום גם סופרמן לא יכול לעבור גיבוש בלי הצוות שלו תיזכור את זה

שיהיה בהצלחה

תותחנים נוב 06!!!
!!~איכון כי אנחנו כאן בשבילך~!!

ישן 15-01-2006, 17:44
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
נו אז??!!?!
בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי -POW- שמתחילה ב "חחחחחחחחחח"

אתה יודע כמה אנשים שרוצים להתקבל ליחידות מובחרות נראים ככה???
מה זה משנה איך אתה נראה???מה שקובע זה איך אתה מתפקד בתנאים שהגוף כבר לא יכול יותר אבל הראש אומר להמשיך!רק אז בוחנים אותך!.מה אתה חושב,אם היו בוחנים אותך שאתה צלול והכל סבבה כל אחד היה מתקבל.בודקים אופי,עזרה לחברים ועוד דברים בסגנון.
עצה שלי:תוריד פרופיל,תמשיך לעבוד קשה בלי לדבר יותר מידי ותיתן הכל.אם תיהיה מתאים תאמין לי שיקבלו אותך.אבל אם תגיע לכל דבר ראשון,תיהיה הכי טוב בגיבוש אבל כל הקבוצה שלך תדרג אותך בסוציומטרי כבנאדם מגעיל,שלא עוזר וחושב רק על עצמו אתה יכול לשכוח מלהתקבל.
מקווה שתפנים ומי יתן ותגיע לאן שאתה רוצה.

ודרך אגב גם אם מבקרים אותך,אומרים לך שאין מצב שאתה עושה 230 שכיבות שמיכה והכל,תתעלם כי זאת החוכמה האמיתית,לא להגיב כמו איזה ילד.

בהצלחה!

נוב 07.

ישן 16-01-2006, 16:39

מה אתה רץ בירידה תלולה כאילו או מה ??
בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי -POW- שמתחילה ב "!"

תשמע אחי מצטער על הזלזול והכל אבל אני לא מאמין.. אבל עזוב אתה ממש לא חייב להוכיח לי שום דבר. בכל מקרה רק שתדע שמקום ראשון בצהל בריצת 8 ק"מ זה אחד שעשה 27 דקות מקום ראשון ומקום שני היה לוחם מהשייטת שעשה ת 8 ק"מ בזמן של 28 דקות... שזה כאילו שיאי צה"ל... ואתה טוען שאתה עושה 10 ק"מ ב 27 דקות... מצטער אני לא מאמין.. ואני כאחד שמתאמן על ריצות של 8 ק"מ פשוט לא מאמין לך שאתה רץ 10 ק"מ יותר מהר ממה ששיאני צה"ל רצים 8 ק"מ...
תבדוק אם אתה באמת רץ את המרחק שאתה חושב שאתה רץ... במקרה וכן תבדוק אם לא שברת איזה כמה שיאים בדרך חח.. רציני זה לא נורמלי מה שכתבת....

נערך לאחרונה ע"י אלירן ב בתאריך 16-01-2006 בשעה 16:47.
ישן 16-01-2006, 16:47

בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי אלירן ב שמתחילה ב "מה אתה רץ בירידה תלולה כאילו או מה ??"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אלירן ב
תשמע אחי מצטער על הזלזול והכל אבל אני לא מאמין.. אבל עזוב אתה ממש לא חייב להוכיח לי שום דבר. בכל מקרה רק שתדע שמקום ראשון בצהל בריצת 8 ק"מ זה אחד שעשה 27 דקות מקום ראשון ומקום שני היה לוחם מהשייטת שעשה ת 8 ק"מ בזמן של 28 דקות... שזה כאילו שיאי צה"ל... ואתה טוען שאתה עושה 10 ק"מ ב 27 דקות... מצטער אני לא מאמין.. ואני כאחד שמתאמן על ריצות של 8 ק"מ פשוט לא מאמין לך שאתה רץ 10 ק"מ יותר מהר ממה ששיאני צה"ל רצים 8 ק"מ...
תבדוק אם אתה באמת רץ את המרחק שאתה חושב שאתה רץ... במקרה וכן תבדוק אם לא שברת איזה כמה שיאים בדרך חח.. רציני זה לא נורמלי מה שכתבת....

אמרתי לכל המפקפקים - תבואו לראשל"צ / בת-ים או יפו ותראו אותנו, יותר מזה לא נתווכח.

ישן 16-01-2006, 16:56

חחחחחח הייתי חייב לכתוב עכשיו...
בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי AlienwareIL שמתחילה ב "[QUOTE=אלירן ב]תשמע אחי מצטער..."

בהמשך אני יערוך תהודעה... סתם שתיהיו בעניינים לפי הזמנים שננתתם ולפי מה ש POW עושה הוא שבר את כל שיאי ישראל לבוגרים חחח..
שימו לב :
http://www.iaa.co.il/News/2003/%C3%...tain5.11.03.htm

הסתכלתי גם באתר שהיה בו תשיאים הישראלים אבל נסגר לי אני ימצא אותו עוד מעט ויערוך תהודעה ותשימו לב ש POW כביכול שבר את כל השיאים הישראלים..
עריכה: לשנת 2004 מקום ראשון בישראל בריצת 10000 מטר זה זמן של 34 דקות ממש ממש לא מתקרב ל 27.. http://www.ayalot.com/modules.php?n...article&sid=166

קיצר ההוכחה לזה שאתם בוא נגיד טועים היא זאת : http://www.one.co.il/next.asp?id=65...yid=7&tableid=0

מקום ראשון באליפות העולם ( לשנת 2005 ) בריצת 10000 מטר עומד על 27 דקות ומשהו...
ציטוט:
קנניסה בקלה הגן תוארו כאלוף העולם בריצת 10,000 מטר אחרי שחצה ראשון את קו הסיום בהלסינקי בזמן של 27:08.33 דקות.

שיאן העולם והאלוף האולימפי מאתיופיה הקדים את בן-ארצו סילשי סיהינה, שהסתפק במדליית הכסף אחרי שהשלים את המרחק בזמן של 27:08.87 דק'.

הקנייתי מוזס מוסופ, שקבע שיא אישי כשרץ 27:08.96, עלה על הפודיום וקיבל את הארד.

נערך לאחרונה ע"י אלירן ב בתאריך 16-01-2006 בשעה 17:22.
ישן 16-01-2006, 16:53
  rishons rishons אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.04
בתגובה להודעה מספר 81 שנכתבה על ידי אלירן ב שמתחילה ב "מה אתה רץ בירידה תלולה כאילו או מה ??"

ועוד משהו יש לי להוסיף לגבי הזמנים שכתבת

לפי מה שכתבת אתה רץ 1000 ו 5000 מטר באותה מהירות.
כי אם תכפיל 2.5 ב 5 זה יוצא 12.5
וכל בן אדם נורמלי ירוץ 1000 במהירות יותר גבוהה מאשר שהוא ירוץ בריצת 5000
גם אם אתה אומר דברים שקריים ולא הגיוניים לפחות תחשב את זה ככה שזה ישמע הגיוני.

וגם אם אתה טוען באמת מי שאתה אז תפסיק לזיין את השכל פה ולהתווכח פה עם אנשים
אלא תעשה את האימונים שלך בשקט ותוכיח דברים לטובתך האישית ולא בשביל להשתחצן בהם
כי בני אדם כאלה הם צבדר"כ בני אדם סוציומטים שלא מגיעים רחוק

עצתי שךא תפרט על האימונים שלך ולא ותשמור את החלומות והשאיפות שלך בלב,
ואז פשוט אם לא תגיע לאן שאתה רוצה להגיע (וזה בוודאי מה שיקרה) אז אתה תהיה מושפל מאד.

וזהו...קח לתשומת ליבך...לא לכתוב יותר כלום בשרשור הזה כי אתה עושה מעצמך יותר ויותר טיפש.
ישן 16-01-2006, 17:40

נו אתה כן שברת לפי מה שכתבת...
בתגובה להודעה מספר 88 שנכתבה על ידי -POW- שמתחילה ב "לאלירן:"

האתר הראשון שהבאתי הוא היה סתם האתר הראשון שעלה לי בגוגל עזוב אותו... שגם לפי האתר הזה שברת את כל השיאים שם שכשהאטלט הכי טוב בישראל עושה 5000 ב 14 דקות אתה עושה ב 13, ובריצת 10000 עקפת אותו בכמה דקות.. אבל עזוב תאתר הזה לא רציתי למחוק אותו מההודעה אחרי שכתבתי אותו כבר הוא לא ממש קשור.. תראה לפי האתר האחרון.. אני בטוח לא שברת את שיא העולם..
תשמע תאמין לי אם תמדוד פעם תזמנים שלך תגלה להפתעתך שבריצת 10000 אתה פשוט לא יורד בחיים מ 34 דקות ועוד זה בספק ענק.. בטח שלא 27 חח...
עכשיו כתבת שאתם לא רצים מרחקים מדוייקים ולא מודדים עם שעון.. אז מה? אתם רצים מרחק משוער וסופרים בלב ? אני באמת לא מבין... בכל מקרה פעם הבאה תכתוב דברים שאתה בטוח בהם כי סתם האמינות שלך תהרס ...

ההודעה הזאת נכתבה בתגובה להודעה שלך לפני שערכת אותה.. אין לי כוח לערוך שוב בהתאם לעריכה החדשה..

נערך לאחרונה ע"י אלירן ב בתאריך 16-01-2006 בשעה 17:47.
ישן 16-01-2006, 17:42
  kululu2006 kululu2006 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.05

אני מצטער, אבל אתה ממציא פה זמנים ו/או מרחקים.

סביר להניח שאתם באמת לא מודדים את המרחקים כמו שצריך, אם אתם רצים על הים למשל, אין ממש דרך ודאית לבדוק את זה.
דרכי מדידה מדויקות - ספורטקים למיניהם עם שלטים כל 100 מטר, איצטדיון שכל סיבוב בו הוא 400 מ' וכד'.
הזמנים שנתתם הגיוניים לאדם שמקדיש את חייו לריצה, מתאמן ואוכל עם מאמן אישי צמוד בעל ניסיון, וקשה לי להאמין שילד בכיתה ט' לא רק קרוב להשתוות לכמה מהאצנים הטובים בארץ / בעולם, אלא גם שובר את השיאים שלהם. הצעתי אליך - למדוד מרחקים וזמנים מדויקים לפני שאתה מפציץ פה בזמנים שאני מבטיח לך שאתה לא עושה. ואל תזמינו אנשים לבוא ולהווכח כי אף אחד פה לא יבוא כדי לראות את הקרנפים בני ה-13 החוב"תים שוברים שיאי עולם.

עכשיו אני רואה שכתבת: "כמו שהוא אמר, אנחנו רק מכפילים." אם הייתם יודעים משהו על ריצה, הייתם יודעים שלהכפיל את התוצאה היחידה שמדדתם כמו שצריך (3 דקות ב-1200... לא כל כך מופרך, נאמין לכם..) זו בורות לשמה. אני עושה 100 מטר ב-14 שניות. אז אני עושה 2000 ב-4:40.

בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י kululu2006 בתאריך 16-01-2006 בשעה 17:48.
ישן 16-01-2006, 20:11

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחח
קראתי רק את ההודעה של POW על הזמנים של 1000 5000 10000

5 ק"מ ב- 13 דקות...

זה די קרוב לשיא עולם...

כששאלו אותך על הזמנים התכוונו לזמנים בריצה כפרה...

רק שתדע שתוצאה ממוצעות לריצת קופר (12 דקות) היא 2850 מטר לבעלי כושר טוב
3350 מטר זה נחשב למעל ומעבר מהמצופה
3500 על גדר הבלתי אפשרי לגיל שלך

תוסיף דקה... = 1500 מטר
אתה אמרת שאתה עושה 1000 ב-2 וחצי
תחבר 2 וחצי ל-12 = 14 וחצי
ועוד ה-1000 של זה בלי שרצת לפני זה 3.5 ק"מ
אבל נניח
יוצא לך 4500 מטר ב- 14 וחצי דקות
נעגל ל-5 ק"מ ב-15 דקות
למרות שאם תשים לב כל החישובים לטובתך
וזה ב-2 דקות מעל הזמן שאמרת
ובהנחה שאתה ילד בכתה י' שרץ כמו קרל לואיס

אבל עזוב עכשיווו מותק
תראה את הקטע המעניין
שיא עולם ב-2000 = 4:47 דקות
נניח ואלוף העולם עושה את ה-2000 הבאים שלו בקצב מאוחר של דקה בסה"כ (מה ששוב מאוד לטובתך, מאחר והוא ממשיך אותם אחרי שהוא כבר עשה אלפיים והזמן מתאחר רק בבערך 25%)
יוצא 4000 מטר = 9:54
את האלף האחרון הוא עושה נניח בחצי הזמן של האלפיים = 2.24
9.54+2.24 = 12.18

זאת אומרת שאלוף העולם ב-2000 מטר מקדים אותך רק בארבעים שניות בריצה שאורכה 13 דקות...

מי אמר שאין אתלטיקה בישראל?

נערך לאחרונה ע"י -=Ohad=- בתאריך 16-01-2006 בשעה 20:17.
ישן 16-01-2006, 21:19

אח שלו אתה לא מביןןן

החיים שלך זה קדם צבא?
וגם אם כן...
נראה לך שאם תטחן קילומטראז' כמו מניאק אז תצא איפה שאתה רוצה...

אני מכיר בחורים הרבה יותר קטנים ממך שהגיעו רחוקקק
ואני גם מכיר הרבה בחורים הרבה יותר מנופחים ממך שלא הגיעו לכלוםם

תבין אחי...
תנצל את השנים האלה אתה כתה י'... אל תבזבז זמן על יותר מדי דברים
תתאמן בשביל ההרגשה הטובה...

יהיה לך הרבה זמן להוכיח במעשים את מה שאתה עכשיו בדיבורים...

ואם זה היה פורום של מלשבים היית יכול להגיד אני אראה לכם איך מתאמנים לצבא...
בזמן שיש פה הרבה שהגשימו את החלומות שלך... ואת מה שאתה לא מעז לחלום...
הייתי ממליץ על ניסוח יותר עדין

ובהצלחה !
לא בצבא..
בחיים..
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:59

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר