לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-01-2006, 19:22
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
אני לא יודעת אם זה רק אותי מעצבן...

אבל אני לא יכולה לכתוב ככה...
אני יושבת וקוראת מגילה של בנאדם, ומגיבה לו מכל ה ברצון לעזור לו, וגם אם אני נותנת תשובה הכי טובה לדעתי ארוכה, מלאה וגדושה פרטים וניסיונות לעזור, ועם שאלות בכדי לנסות לעזור עוד...
הבנאדם לא טורח להגיב!

מה הקטע עם זה?...
אין איזשהו חוק שאומר שאם עוזרים לך אתה צריך לפחות להגיב לזה?@!

לא יודעת מה איתכם.. לי זה בשלב כלשהו גורם חוסר חשק להגיב ולנסות לעזור... אם לא לוקחים ברצינות את העזרה ולא עונים על שאלות ואם אתה לא יודע אם בכלל חושבים על המידע שהוצאת והסברת בפירוט...

זה מייאש!

אתם לא חושבים?
אולי צריך להוציא חוק כזה שעל פותח האשכול להגיב לכל מי שענה לו ברצינות? {לא לכל הנודניקים הקטנים והמעצבנים שאומרים שטויות בכוונה...}

תות

יש לציין שזהו אשכול תסכול אז הוא כן קשור לפורום :|
והאשכול לא נכתב לפגוע באף אחד ולא מופנה לאף אדם באופן פרטי, אלא לכלל. קרה לי כבר הרבה פעמים וזה מתחיל להעליב:\

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-01-2006, 05:57
צלמית המשתמש של תותית

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי CrazyBomber שמתחילה ב "מצדד בבזוקה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי CrazyBomber

אני לא אומר להגיב על כל תגובה ותגובה ,
אלא לפחות להראות התייחסות מסוימת או לעדכן ,
עזר לא עזר דברים כאלו .

הבנת בול מה אני רוצה!

זה ממש מבעס לכתוב מכל הלב משהו שאתה בטוח שיעזור... ושהבנאדם אפילו לא מודיע אם יחשוב על זה, או שהוא יקח את זה בחשבון. איך אפשר להגיב מכל הלב כמה שעות ביום לאנשים פה ולא לדעת אם הם בכלל קראו או חשבו על מה שאמרת להם?
:\
תות

ול CrazyBomer כן, ראיתי בפרטי ואני שוב מודה לך על המחמאה. אני שמחה שאנשיי הפורום לפחות יודעים להעריך את מי שעוזר מכל הלב.
תודה לך על המסר בפרטי ועל התגובה כאן שמחזקת את דבריי!
תות

ישן 12-01-2006, 11:07
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
אני אגיב עכשיו, כאחד מהצד - פאסיבי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "אני לא יודעת אם זה רק אותי מעצבן..."

אז כן...התגובות שלך עוזרות... ותתפלאי או לא...אבל לפעמים הם עוזרות גם לאלו שרק קוראים אותם ולא מגיבים..אז בקשר לזה אין לך מה לדאוג..
בקשר לעניין של התגובה שאת מחפשת.. יש אשכולות של אנשים..שאפשר לראות שהם לא מתייחסים ברצינות לכל הנושא.. כמו לדוגמא אחד שרושם:
טופיק - "נמאס לי מהחיים האאאאאאאלללללללללללללללללללה"
תוכן הודעה - "זהו אני מוותר....נמאס לי.!!! מה עושים?!"
או משהו דומה לזה.... לאנשים כאלה אין צורך להגיב... אז כן, אז את נותנת להם מה שהם רוצים - צומת לב..אבל בת'אכלס זה לא שהם מתייחסים ברצינות לכל הנושא..
ברגע שאת רואה בן אדם שמשקיע..שמסביר..שמפרט כמה שהוא יכול - אז את יודעת שהבן אדם רציני לגבי הבעיה שלו....
ושוב, אני פאסיבי בפורום הזה..די פאסיבי..אבל דבר אחד אני יכול להגיד לך...שגם אם אני לא מגיב על מה שאת רושמת.... אני לומד ממנו...

ולא...המטרה של הפוסט הזה הוא לא להעלות לך את האגו ( הוא גם ככה גבוה יותר מדי..... ) אלא להסביר לך שגם אם את לא מקבלת תגובה זה מחלחל אצל מספר אנשים...
הסיבה שאני אישית נשאר בפורום הזה הוא ללמוד כמה שיותר מאנשים... מסתבר...שאת אחד מהם....

נערך לאחרונה ע"י Private בתאריך 12-01-2006 בשעה 11:09.
ישן 12-01-2006, 16:51
צלמית המשתמש של תותית

.
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "אני אגיב עכשיו, כאחד מהצד - פאסיבי..."

שלום לאדון פסיבי
האמת היא שזו אחת הנחמות שלי, כשאני מתעצבנת ש-שוב לא הגיבו לי.. אני חושבת לעצמי "אוקיי, בטוח אנשים אחרים יגיעו לבעיה כזו מתישהו, ויכול להיות שימצאו וזה יעזור להם,מי יודע?"
אבל עדיין, אתה יודע איך זה... מציק כזה.. מעקצץ כזה. לא יודעת, אני אדם של שיחות, אני אוהבת באמת לדבר ולשתף וללמוד... ואני צריכה לדעת מה אנשים חושבים בחזרה, כמו עכשיו שפתחתי את האשכול. יכולתי להשאיר את זה בלב שלי אבל משהו הציק לי אז הייתי חייבת לדעת מה דעתם של אחרים... ואם הגבתי למישהו אז כן יש לי את הצורך לדעת מה הוא חושב על זה, אולי הוא יכול ללמד אותי בחזרה?

ואני שמחה שאני מצליחה לעזור גם לאנשים אחרים מסביב, באמת, אני מאושרת לדעת ולשמוע! ואתה רואה שאני לא מגיבה לכל טמבל שכותב שוב שהוא צריך תשומי.. אני עונה למי שבאמת מראה בעייה רצינית שהוא לא יודע איך להתמודד איתה.
האמת שפעם הייתי מגיבה יותר, והורדתי פרופיל קצת כי נראה שזה שהגבתי בפירוט כזו גורם לאחרים לא לנסות לתת עוד תשובות שיכולות להיות אפילו טובות יותר, אז אני מחכה שהאשכול יתמלא ורק אז נותנת את הפרספקטיבה שלי לעניין. מה לעשות - אני כותבת מלא {כמו עכשיו שיש לך מגילה לכתוב}.

כן, יש לי אגו גבוהה מידי, אבל אתה צריך להבין אותי... היום נסעתי לב"ש ללשכת גיוס, ואז פגשתי את אחת החברות הכי טובות שלי... והיא פשוט התעצבנה שבמשך שעתיים, שהיא כוסית עולם ואני כולי גמדה מסטולה, ואיתי מתחילות בנות, מסתובבות אחריי נשים ברחוב ואיתה לא התחילו! ואחר כך פגשתי עוד 2 בנות שאני יודעת שרוצות אותי והן לא הפסיקו לנסות לתפוס אותי ולזרוק אותי לשיחים... אז אתה מצפה שהאגו שלי יהיה איפה בדיוק?
טוב ועכשיו רגע אני ינמיך לעצמי את האגו...אוקיי, נרגעתי. חחח יש לציין שלמרות שהן ניסו וניסו, לא בגדתי באישה החדשה שיש לי... ואני גם לא מתכוונת. בחיים לא אתפתה להרוס את מה שיכול להיות נפלא.

אני ימשיך להגיב כי אני מעין לוחמת צדק שכזו, אני רק מקווה שהאשכול הזה העלה את המודעות שזה כן מציק שלא מגיבים בחזרה ושאנשים יקחו את זה לתשומת ליבם.

ואני שמחה להיות אחת מאלו שמלמדות אותך, ואשתדל להמשיך כך.

ישן 12-01-2006, 16:57
צלמית המשתמש של תותית

מממ לקצר בתגובה?
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי tammy1903 שמתחילה ב "אז אולי כדאי לקצר קצת בתגובה?..חח"

תמי אני מכירה אותך לא מהיום... ואת באמת נוטה לקצר בתגובות שלך, ויש לך חשש מאוד עמוק להרוס במקום לעזור. אני מצטערת להודיע לך אבל תשובות קצרות במשפט של "תעשה את זה" לא עוזרות. וואלה, מליון פעם שאלתי להצעתך והתאכזבתי מתשובתך. ולא אמרתי את זה עד היום, אז הנה שתדעי.
אנשים שבאים לפה, מבקשים תשובה מדוייקת באמת. הם רוצים לדעת יותר, רוצים לדעת איך, איפה, מתי, למה, כמה ובאמת מה יעזור להם.
את לא רואה אשכולות שלמים של שיחה בין 2 אנשים? בנאדם אחד אומר "אחי, תעשה את זה, שלח לה הודעה וגמרנו!" ואז הבחור "אבל איזה הודעה? שתהיה מעודנת? ישירה? לא עדיף להגיד בפנים? אולי עדיף באיסי קיו?" את מבינה? יש מלא שאלות שרצות לאדם בראש וכשאת באה ומראש עונה לכל השאלות האלו את דעתך הוא לוקח את זה יותר לעומק ובאמת מתחשב בכל פרט.
את תתפלאי כמה אנשים באו אליי אחר כך בפרטי אחרי תשובה שלי ושאלו לעוד פרטים, והסבירו יותר לעומק את הסיטואציה.

וזו בדיוק הבעייה שלי,
המרחק בין אלו שמבקשים עוד ונכנסים לתוך הפרטי פרטים של הבעייה לבין אלו שבכלל לא טורחים לענות, אין איזשהו אמצע שכולם יוכלו להיות בו?

"אין לדחוף עזרה בכוח למי שלא רוצה בה" אם אדם לא היה רוצה עזרה הוא לא היה פונה ישירות לפורום שנותן עזרה.
כן אני יודעת שעשיתי את מירב יכולתי אבל כן יש לי את הזכות להרגיש את התיסכול כשאדם לא מגיב אחרי שישבתי שעה לכתוב לו הודעה אמיתית וכנה שעונה לכל שאלה שכתב.

תות

ישן 13-01-2006, 00:15
צלמית המשתמש של tammy1903
  tammy1903 tammy1903 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.02
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "מממ לקצר בתגובה?"

[QUOTE=תותית]
"תמי אני מכירה אותך לא מהיום... ואת באמת נוטה לקצר בתגובות שלך, ויש לך חשש מאוד עמוק להרוס במקום לעזור. "

חח...קודם כל- היי!
צר לי להודיע לך, אבל את לא מכירה אותי בכלל..
ואם הכרותך מתבססת על כמה שיחות באייסייקיו, בצ'אט של הפורום, בכמה שיחות טלפון, או בפגישה אחת או שניים איתי במציאות אז שוב, אני אחדד את זה- את לא מכירה אותי בכלל.

בואי נשאיר את העולם הוירטואלי בעולם הוירטואלי ולא נשלה את עצמנו למחשבה שדרכו אפשר להכיר אדם, או יודעת מה?
אני אדייק קצת יותר.
בואי נשאיר את השיחות הוירטואליות שלי איתך בעולם הוירטואלי ונבהיר שמשיחות כאן, או בטלפון, המעטות שהיו, את לא מכירה אותי
ובטח לא משיחות שהיו לפני כמה? שנתיים? שלוש?

אז זו נקודה שחשוב היה לי לחדד.

לגבי כל השאר, תתפלאי כמה אני נוטה לפעמים להאריך במילים ולדייק בפרטים בתגובות שלי, אבל רק כשאני רואה שהאדם אכן מעוניין בכך, בתחילה כן, אענה תשובה "קצרה" יחסית, וזה לא מילה שתיים, אלה כמה משפטים די ארוכים, אם אראה שהאדם מעוניין בעצתי ובדעתי, אמשיך ואפרט בנושא, אדם שמוכן ורוצה עזרה, וגם מעוניין בפרטים מדויקים יותר- ישאל לגביהם!

זה משתנה כאשר יש מישהו שהופך "עצה מפורטת" ל"עצה חפרנית"
אני לא טוענת שאת כזו, אבל יש אנשים שרואים את זה כך, וזו זכותם.
לכן- להבא, לפחות לדעתי, הגיוני לקצר קצת בעצות ובתשובות, נכון, לא לאיזה 5-6 משפטים, אלא ליותר מזה, אבל לא לכתוב מגילה שלוקחת משהו כמו מחברת פוליו שלמה ביד.
זה מיותר, זה חופר לעפמים, ואף מעיק.
אדם שירצה בעוד פרטים- ישאל לגביהם. אם היה לו מספיק כוח להיכנס לכאן ולכתוב הודעה מעמיקה לגבי הנושא והבעיה שלו יהיה לו מספיק כוח כדי לברר עוד לגבי פתרונה והפרטים הנוגעים לכך.

המשך סופשבוע מהנה לכולם.
צ'אצ'א(:

נערך לאחרונה ע"י tammy1903 בתאריך 13-01-2006 בשעה 00:17.
ישן 16-01-2006, 10:12
צלמית המשתמש של תותית

טוב בערך כל התגובה חזרת על אותם דברים
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי tammy1903 שמתחילה ב "..."

אז קודם כל לא אמרתי שאני מכירה א-ו-ת-ך ולא את ה-ת-מ-י. אלא שאני מכירה אותך לא מהיום, כלומר זו לא פעם ראשונה שאני רואה ת'תגובות שלך ושאני ותיקה פה מספיק כדי לדעת איך את מגיבה. אני לא מתיימרת להכיר אותך ותאמיני לי ההכרות איתך הספיקה לי לכל החיים.

חוץ מזה, אני לא חופרת בתשובות שלי, אני אומרת הכל ישר ולעניין, ולפעמים אם אני מרגישה שהייתי מסורבלת קצת ולא מרוכזת אני כותבת בסוף סיכום שאורכו 2 שורות בשביל להסביר את המהלכים שאליהם התכוונתי.

אני לא ימשיך את השיחה הזו איתך, מסיבה פשוטה - אני לא רוצה.
ואם לומר את האמת, מעדיפה לא לקבל ממך תגובות לכלום

להת'.

ישן 12-01-2006, 14:36
צלמית המשתמש של עישונים
  עישונים עישונים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל עישונים
אין כמו תותית.....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "אני לא יודעת אם זה רק אותי מעצבן..."

עכשיו קראתי את האשכול בקשר למשלחת לפולין וכולם כתבו תגובות קצרות כאלה ורק היא אגדה 90 מטר אורך 70 מטר רוחב
אני אומר שזה טוב וגם אם לא מגיבים לך תחשבי על זה שאת עשית את שלך כן?את כתבת לו אגדה נתת לו את כל המידע שהוא צריך ואני אישית קורה לי הרבה פעמים שאני מגיב ולא מגיבים לי אז אני מתנחם בזה שהוא בטוח קרא את זה אבל לא היה לו חשק לענות זהוו

אני אומר שתמשיכי לענות ולהגיב באגדות כי צריכים אותך פה...

ישן 12-01-2006, 17:01
צלמית המשתמש של תותית

תודה על הערכה, זה באמת חשוב לי שזה נותן לאנשים.
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי עישונים שמתחילה ב "אין כמו תותית....."

וטוב לי לדעת שלא רק לכותב האשכול התגובות שלי עוזרות.

וכן באשכול המסע לפולין, הבחור פשוט הרתיח אותי! חברים שלך לא נוסעים!? SO FUCKING WHAT?!?!

תסע, תשתלב עם אנשים אחרים תהנה, תלמד, תבכה, תתקרב - למסורת, לאנשים אחרים, לעבר, ולהווה ועתיד טובים יותר.

ואתה צודק, כן צריך להתנחם בזה שייתכן והוא קרא וזה עזר לו. אבל עדיין, לפחות שיגיד שהוא קרא ושיחשוב על זה. לא ביקשתי שיגיב לכל דבר ושלא יגיב בכלל אם הוא לא רוצה. רק שיגיד שהוא קרא ויקח את מה שאמרתי בחשבון. התהייה של "הוא קרא בכלל ?!!?" הורגת אותי..

תודה לך על התגובה והצידוד בדבריי.

תות

ישן 12-01-2006, 21:11
צלמית המשתמש של עישונים
  עישונים עישונים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל עישונים
צודקת במאת האחוזיםם!!!
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי תותית שמתחילה ב "תודה על הערכה, זה באמת חשוב לי שזה נותן לאנשים."

אני אישית יסע למסע הזה גם אם אני יצא לבד אני יילך ורק בשביל הזוועה והכל לראות את כל הדברים..זה מרגש

"רק שיגיד שהוא קרא ויקח את מה שאמרתי בחשבון"

את מכירה ת'רגעים האלה שאתה נכנס למחשב\לאיסי או אפילו לפורמים פה ואין לך כוח לכתוב\לעשות כלום!! אבל ממש אתה שם שירים וזהו.. לא בא לך שידברו איתך... אנשים שולחים לך הודעה ואתה לא עונה
אז יכול ליהיות שזה ככה

או שיודעת מה יכול ליהיות שהתנתק לו המשתמש יעני הוא צריך להיכנס שוב והוא לא יודע ואז הוא לא יכול לענות ל...זו גם אופציה
לפי דעתי צריך לעשות מדריך למשתמש החדש.....

ישן 12-01-2006, 17:05
צלמית המשתמש של תותית

זה לא נכון מה שאתה אומר.
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי kookie שמתחילה ב "ומה זה מלמד אותנו? לרוב זה..."

לדבריך רוב האנשים כותבים בשביל פורקן. אז תתפלא יש הרבה שמיואשים וצריכים עצה.
תסתכל רגע על האשכולות בפורום ותראה שאפשר לראות בברור את מי שפורק ואת מי שפשוט צריך עזרה. קח לדוגמא את הבחור שאישתו בגדה בו ויש להם 2 בנות ביחד, נראה לך שהוא רק פרק? הוא בברור שאל מה לעזאזל לעשות הלאה.

מולו תקח את תמי(הולי) שכתבה על בן דוד שלה או משו כזה, הרי אפשר לראות שהיא לא מחפשת לדבר איתו על זה, אלא בסך הכל להוציא את העצבים.

לתמי הגבתי בבדיחות, ובנחמה.
לבחור ההוא הגבתי בכל הבט של העניין מה לדעתי הוא צריך לעשות מה הוא לא עשה ומה לגביי הבנות הוא צריך לעשות.

תמי לא ענתה לי - לא מעניין אותי, אני מכירה אותה יודעת שהיא צחקה ויודעת שצחוק עושה לה חיוך והרגשה טובה בלב ושמחה שגרמתי לזה.

הבחור לא הגיב וזה מפריע לי, אני רוצה לדעת אם הוא לקח בחשבון את דבריי ואם הוא צריך עצה נוספת אולי אפילו לשבת לדבר על הדברים לעומקם פנים מול פנים.

מקווה שהבנת אותי... ולהגיב באריכות אתה חושב שלא עוזר? תקרא את התגובה שכתבתי לtammy1939 {משהו כזה} ואם עדיין לא תסכים איתי, אתה מוזמן להגיב שוב ולהסביר את דבריך.
תות

ישן 14-01-2006, 17:42
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
כתבה רעותי

קודם כל אפתח ואומר שאני מאוד מעריכה אותך, את תגובותיך והרצון הגדול לייעץ ולעזור .
בנוגע לתגובות אנשים - אני מבינה את התסכול, אך אי התייחסות לעצה יכולה לנבוע מהרבה סיבות; לעיתים מתוך הסכמה, לעיתים מתוך אי - הסכמה ולעיתים מסיבות שלא תלויות במבקש העצה או מפאת מחסור בזמן .
מכיוון שהתחום הזה כ"כ "אפור", אין באפשרותנו לחוקק חוק שיענה על אי - מתן התגובה .

כולי תקווה שהאשכול שלך כן יחולל שינוי כלשהו ומעבר לכך, היני מסכימה לחלוטין שהדבר המינימלי המתבקש הוא אמירת 'תודה' כהוקרה על המאמץ שאדם השקיע בכתיבת תגובה, ארוכה כקצרה; ולו מתוך הרצון לגרום לתחושה טובה .

ומעל לכל - עליך להיות גאה בעצמך על הרצון לעזור ולדעת שהנך משפיעה לא רק על מבקש העצה, אלא על כלל חברי הפורום שסביר להניח - קוראים ומפנימים; שזה סיפוק 'עיוור' לכשעצמו .

אוהבת המון,
רחלי .

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:38

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר