לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-01-2006, 16:00
  דור .מ. דור .מ. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.11.05
יופי..(-:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Neo! שמתחילה ב "העונש של סכנין - ארבעה משחקי בית ללא קהל"

מגיע להם..(-:

חבל לא הורידו להם את שתי הנקודות שהיו להם על תנאי!ואז בכלל היו קוברים את הבני זונה האלה לליגה השנייה!!!

ובקשר לעונש שלנו,חאלס נמאסתם!לנו מגיע עונש?!?!
אני הייתי שם,ואני רק יגיד לכם משהו אחד...יבואו אלייכם אנשים להרביץ לכם,אנשים עם רצח בעיינים..מה תעשו?!?!תהיו לנוצרים תתנו להם להרביץ לכם בלחי אחת ואז תתנו להם את השנייה!!!
אומרים שאנחנו פרצנו למגרש!טפיי עלייהם!!!המשטרה פתחה לנו את השערים!!!!היה לחץ על השערים ואז המשטרה פתחה לנו אותם כי הם ראו מה קורה!!!ושנכנסו למגרש המאבטחים,שהיו ערבים בידיוק כמו אלה שישבו ביציע!התחילו לדחוף אותנו לאיזה פינה ולצעוק עלינו!!!
מצטער להגיד לכם,שום ערבי מאבטח מסריח לא ירים עלי את הקול שלו או את היד שלו!הוא הרים הוא ספג בחזרה!!!!

אתם משחקים אותה יודעים בידיוק מה הלך שם!אבל בעצם אתם ראית מה שהתקשורת רצתה שתראו!
אנחנו יצאנו החלאות?!?!אנחנו יצאנו הגברים!!!
וגם אם קיבלנו מכות.."מי שיודע לתת את המכות,שידע גם לקבל אותם"...עמדנו מולם כמו גברים!מול 4000 אלף אוהדים מסריחים מהכפר ועוד 120 מאבטחים מאנייקים שניסו להראות שיש להם כוח!!!

ועוד משהו...אומרים שאוהדי סכנין זרקו מבחוץ אבנים והלכו לישון...מצטער להגיד לכם..אני יצאתי החוצה,ראית כמה אוהדים היו שם!היום שם הרבה אנשים!כמה?אני לא יודע בדיוק אבל הם היו פי כמה יותר מאיתנו...וכולם חיכו למכות!!!!
עכשיו שאני חושב על זה...אנחנו הקהל הכי גבר!!!וכולם אמרו חכו חכוט שאוהדי בית"ר יסעו לדוחא נראה אותם משחקים אותה גברים שם...אז לכל מי שחשב ככה,אני ממש מצטער,לא שיחקנו אותה!
חזרה לפורום
ישן 12-01-2006, 17:36
צלמית המשתמש של Neo!
  Neo! Neo! אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.04
מסכים עם "דור.מ." !!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Neo! שמתחילה ב "העונש של סכנין - ארבעה משחקי בית ללא קהל"

תאמין לי כולכם שם לא יודעים מה להיות תחת מטר אבנים ולהיות בין פווול שוטרים שאמורים להגן עליך אך הם לא עושים כלום ורק מסתכלים עליך כמו איזה זבל.
יימח שימם הערבים חיכו לנו בחוץ עם מקלות, אבנים ופשוט רצו לכסח אותנו!!!
אז אל תגיד לנו להפסיק עם ה"מלחמות המפגרות" האלו, ומי שמרביץ למאבטח ערבי הוא גבר!!!
אנחנו היינו תחת הגנה ולא הפכנו את זה למלחמה (בטח שלא מלחמת כנופיות) על מי יוצא יותר "גבר".
תיקחו עדות מאנשים, ולא ממה שהתקשורת הבת שרליללה הזאת מבלבלת ת'ביצים!!!
כל הכבוד לדור,
ושוב,
יאללה בית"ר!!!

ניפגש בבלומפלד ביום ראשון!

נערך לאחרונה ע"י Neo! בתאריך 12-01-2006 בשעה 17:39.
חזרה לפורום
ישן 12-01-2006, 18:47

תראה...

בוא תבין משהו אחד..

אני בטוח שאם אתה לא אוהד בית"ר,חיכת למשחק הזה כמו כולם,לראות מה יהיה מבחינת קהל בין מחנות האוהדים!

אני יגיד לך מה אני בתור אוהד בית"ר,שיילך אחרייה עד לגהנום אם צריך גם!

באנו למשחק בסכנין,ידענו שיהיה חם,חם מאוד אפילו...ולא פחדנו,כל מי שהגיע למשחק הזה,אני מחזיק ממנו כלי אחושרמוטה!!!
אוהדי סכנין אמרו מהתחלה שהם יקבלו אותנו בבקלאות ופרחים...זובי לעין!!!אולי בקלאות קיבלנו מההנהלה שלהם,אבל מאוהדי סכנין לא קיבנלו כבוד כמו שאר הקבוצות האחרות בליגה...ואני יגיד לך משהו מהלב?את הכבוד שהם רוצים לתת לנו שידחפו עמוק עמוק בתחת,אנחנו לא רוצים כבוד מערבים!

אני לא יגיד לך שאנחנו צדיקים,להפך,אנחנו כמו תמיד הראנו להם שאנחנו שונאים אותם,ובצדק!
מפה לשם המשחק מתנהל,ואתה ראית טוב מאוד מי זרק חזיזים,הרים אבוקות!הכל היה בגדר של לקלל אחד את השני..עד הדקה השבעים בערך (מאותה דקה כמעט ולא ראיתי את המשחק)!

התחילו לעוף דברים מכיון יציע סכנין עלינו!ואותי למדו משהו אחד,שזורקים עלייך משהו תחזיר אותו באהבה!!!הם התחילו בזריקות,אבל זה בכלל לא משנה מי התחיל,כל מה שהיה נזרק בין היציע!בטריות,שעונים,מטריות,חצי שקל,בקלואות,בקבוקי מים!
עד כאן שתי הקבוצות אשמות?!?סבבה...!

מכאן ברגע שנגמר המשחק,אנחנו מחכים לצאת החוצה,ופתאום מתחיל מטר אבנים לכיון היציע שלנו,מאיפה?מבחוץ מאוהדי סכנין!
אז בוא תגיד לי מה אתה רוצה שנעשה?!?!?שנישב בחיבוק ידיים ונחכה שתיפול לנו אבן על הראש?!?!?ירדנו לכיוון הדשא,וכן כן המשטרה פתחה לנו את השערים!כי בתכלס לא בעיה לקפוץ מעליהם,אבל המשטרה בא ופתחה לנו אותם!!!
שאנחנו יורדים למגרש ובורחים מהאבנים שזורקים עלינו,הגיעו "המאבטחים" שאמורים לאבטח את המשחק!אנחנו נכנסו למגרש ואנשים התחילו לשמוח ולרקוד,למאבטחים זה לא היה נראה לעין..אז הם התחילו לדחוף אותנו לכיון הפינה,התחילו לדחוף!בני זונה מאנייקים!על מי הם בידיוק מרימים את היד שלהם?!?! "לא נותנים לך תיקח,מרביצים לך תרצח" זה בידיוק...יריים עלייך מישהו יד תגמור לו ת'חיים!!!!! היה באלגן גדול עם השומרים וכל זה בזמן שהמשטרה מסתכלת מהצד!עזוב מהצד,עומדת לידנו ומסתכלת!
וכל הבאלגן הזה מתרש כאשר אוהדי סכנין בחוץ הורסים לנו את המכוניות,אוטבוסים..!!!

אני לא מבין אותכם בכלל,אומרים אנחנו אשמים..אבל אני רוצה לראות אותכם באותה סיטואציה,איך תתנהגו!אם לא תילחמו על החיים שלכם!!

ועכשיו לסיום,אני גאה בקהל של בית"ר ירושלים...כל אחד ואחד שהגיע למשחק היה הכי גבר בעולם,עזר לחברים,ואחד החשובים הצידק את השם שלנו..של הקהל,הקהל הכי משוגע במדינה!
תראו לי עוד קהל שיכול לקחת לקחת מלך של קבוצה שבוי בבית שלו!!וכן לבן זונה הזה הגיע!אחרי שהוא ליכלך עלינו,ותמיד לכלכך עלינו!!!!!
הראנו לאוהדי סכנין מאיפה משתין הדג,רצו לעשות עלינו פוזות,עלינו הגבנו להם במידה חזקה יותר!רצו לריב מכות?הסכמנו בלב שלם לריב איתם מכות!!!!

בית"ר ירושלים עד המוות!!!!!
חזרה לפורום
ישן 13-01-2006, 14:03

תראה..
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Erez-Ws שמתחילה ב "אתה בטוח לא מיסכן, אבל יש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Erez-Ws
אתה בטוח לא מיסכן, אבל יש באמת קצת טימטום ומושפעות בדברים שלך.
ראבאק, עד מתי תתנהג כמו חיה? מתי יעבור לך הזעם מהראש?
כולה כדורגל, תאהב תמשחק... קצת תרבות!
הנה אני מדבר איתך והכל בסדר, ומחר יהיה משחק של נתניה מול בית"ר ותתן לי אבן בראש רק כי אני אוהד את נתניה.
ניראה לך הגיוני?

כדורגל - כדור-רגל, כדור הנהדף בעזרת הרגליים, משחק תחרותי להבקעת שער היריב ע"י בעיטות רגל, משחק כדור קבוצתי.

(הפירוש לכדורגל מהמילון)
אני אישית לא רואה שרשום שם שצריך להרוג במכות את כל מי שלא אוהד את הקבוצה שלך. =\

אתה מערבב דברים!

אנחנו לכל קבוצה רבים איתה?!?!?
אוהדי נתניה אחלה אוהדים,בטדי בחיים לא עשו להם באלגן,וגם בנתניה לא היה באלגנים!
באשדוד,כפר סבא,פ"ת ועוד שאר הקבוצות לא היו איתם באלגנים!!יש מקרים של פה ושם...לא רצינים!כי קורה שאנשים רבים...וכל המשחקים האלה עוברים בשלום!

אבל שאני מגיע לאצטדיון כמו בלומפילד ושומע מאוהדי הפועל שאני זבל/בבון/חיה/נאצי...אני יגיב!
או אוהדי חיפה שמסתלבטים עלינו שאנחנו טמבלים/מטומטים/חיות/מפגרים..אני לא יביליג על זה בחוץ,ששרים עלי בתוך היציע אני יראה אם אנשים ישירו ככה גם בחוץ!
ואתה בטוח שרק אנחנו מחפשים את המכות..בקרייה בחיפה,תאמין לי שאוהדי חיפה לא היו הכי תמימים..ועל זה משלמים!!!גם אוהדי מכבי השנה ברמת גן,אני עומד ליד הגדר ובאים איזה עשרים אוהדי מכבי לגדר ואומרים לי בחוץ נרצח אותכם יא מאנייק...בסדר,נחכה לסוף המשחק!!!
בוא נספר לך סיפור קטן...אני במשחק חיפה נגד בית"ר שהיה בקרייה,ישבתי ביציע של חיפה והעבירו אותי לבית"ר...ועברתי ליד יציע ג',שאני עובר לידו איזה אוהד אחד של חיפה צועק לי "יא בן שרמוטה בוא אני יזיין אותך"...מה אתה הייתה עושה?!?!?הרי הוא ניסה להראות לחברים שלו ביציע כמה הוא גבר עליי,שאני שוטר לוקח אותי ביד ואותו אפחד לא מסתכל עליו...מעניין איפה הוא היה אחרי המשחק,אני חיכתי שהוא יזיין אותי כמו שהובטח לי!

נוצר פה רושם,אולי ממך שאני אחד שרק מכות זה החיים שלו,ואני בא למגרש אך ורק בשביל לריב עם אוהדי הקבוצה השנייה!!!
בכלל לא נכון,אני מגיע למגרש אך ורק בשביל דבר אחד,בשביל הקבוצה שאחרייה אני הולך לכל מקום והיא בית"ר!!!איתה נולדתי,איתה אני ימות!!!אני חייב להיות שם בכל משחק לדחוף אותה,לגרום לשחקנים להרגיש שיש להם את הגב שלנו,בכל מקום ובכל חור בארץ אנחנו ניהיה אחריהם ונדחוף אותם הכי חזק שאנחנו נוכל!!!

נולדתי בשביל,אמות למענך-בית"ר ירושלים אהבת חיי!
חזרה לפורום
ישן 13-01-2006, 19:10

היי היי....
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Erez-Ws שמתחילה ב "אתה לוקח את הדברים קשה..."

אל תיכנס בכלל למקום של עניין של חינוך!!!

ההורים שלי חינכו אותי להיות בן אדם!ותאמין לי אתה בכלל לא מכיר אותי!
אתה יצרת לעצמך רושם בגלל מקרה אחד במקרה שהיה בסכנין!
אין לך מושג מי אני,מה אני,איך גידלו אותי!אתה אין לך זכות בכלל להגיד זה עניין של חינוך!למה מי אתה?!?!

אני לא בראש לריב איתך,בכלל לא..דיברתי איתך כמו בן אדן,אבל מה אתה פתאום זורק "עניין של חינוך"?!?

אבא שלי אולי אוהד בית"ר,אבל בכלל בכלל לא כמוני!ותאמין לי שהוא שונא את העניין שאני הולך לכל מקום אחריה הקבוצה,הוא היה מעדיף שאני יהיה אוהד מהבית,אבל זה הדרך שלי,אני גדול מספיק להחליט מה אני רוצה!

אני מבקש ממךף אל תיכנס בכלל למקום של עניין של חינוך!כי אין לך מושג כמה אני עוזר ותורם לקהילה!ותאמין לי לא לך,ולא לאפחד אחד אחר אני חייב דין וחשבון כמה תרמתי וכמה אני יתרום!

ההורים שלי גידלו אותי להיות בן אדם,להיות אחד שאוהב את המדינה,ותאמין לי אם רק היית מכיר אותי קצת טיפה יותר,היית מדבר אחרת!!!

*בקשר "לבן זונה שרמוטה"שאוהד חיפה אמר...זה היה מלווה ביריקה,ותסלח לי,לא בא בתור עבריין או בתור אחד שמחלזיק מעצמו גג אברג'יל...אני כמו כל בן אדם אחר יש לי כבוד...ושבן אדם יבוא וירק עליי ויקלל,לי זה בכלל לא נראה!
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:10

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר