לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-12-2004, 17:23
צלמית המשתמש של המוח
  המוח המוח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
עקב עליית מחירי הנייר, התוצאות הכספיות ודרישת גוסינסקי: "מעריב" מפטר 10 כתבים ועורכים

בין המפוטרים: מיכל קפרא מ"סופשבוע", כתבת התיירות רוית נאור ומבקר המוזיקה, יוסי חרסונסקי
יעל גאוני 18:08 7/12/04

עיתון "מעריב" מפטר עשרה כתבים ועורכים, במסגרת תוכנית התייעלות שבאה לפצות על עליית מחירי הנייר. כך נודע ל"גלובס".
מדובר בעיתונאים ועורכים מתחומים שונים בעיתון שכולם, ללא יוצא מן הכלל, הוזמנו לשימוע בפני ההנהלה. ל"גלובס" נודע כי בין אלה שהוזמנו לשימוע שנערך בימים האחרונים גם העיתונאית הוותיקה, מיכל קפרא, שכותבת למוסף "סופשבוע"; כתבת התיירות, רוית נאור; וכתב הצרכנות ומבקר המוזיקה, יוסי חרסונסקי.

ממעריב נמסר בתגובה: "העיתון אכן מצמצם את מצוות כח האדם בעשרה אנשים".

ככל הידוע, הדרישה לתוכנית התייעלות באה מצד נציגו של ולדימיר גוסינסקי בדירקטוריון "מעריב", ארנון פרלמן, לשעבר יועצו ודוברו של ראש הממשלה, אריאל שרון, על רקע עליית מחיר הנייר והרעה בתוצאות הכספיות של מעריב ברבעון השלישי של השנה.

מעריב החזקות רשמה ברבעון השלישי של השנה הפסד תפעולי של 8 מיליון שקל, לעומת רווח תפעולי של 8 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. בשבוע שעבר נפגש גוסינסקי במשרדי "מעריב" עם בכירי העיתון, ושיתף אותם בבקשתו מהמו"ל לצאת בתוכנית התייעלות.

http://www.globes.co.il/serve/globe....asp?did=861761
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-12-2004, 11:05
  עמיחי עמיחי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.02
לגוסינסקי נשבר מהתנהגות נמרודי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי המוח שמתחילה ב "עקב עליית מחירי הנייר, התוצאות הכספיות ודרישת גוסינסקי: "מעריב" מפטר 10 כתבים ועורכים"

כידוע נמרודי החרימו ברגל גסה עשרות עמודים לצרכי המלחמה הפרטית{העבריינית}שלהם הרבה אלפי מנויים אמרו אני לא מממן את גחמות נמרודי ונטשו.
עכשיו גוסינסקי אומר אתם גרמתם לי להפסדים גדולים[ההפסד השנתי בשלוש השנים האחרונות הוא 100 מליון שקלים לשנה כלומר 300 מליון שקלים}
הלפתם עורך בדגול דנקנר וההפסדים ממשיכים,עד כאן!
לצערי מעריב יסגר בקרוב ורק משום ששימש ככלי ביצר הנקמה במי שגרם לנמרודים ללכת לכלא ,הנקמה חזקה מכל אצלם אבל ההפסדים יכריעו אותם.
חמור מאד שהזירה של התקשורת הכתובה תישאר רק בידיעות והארץ,אסור שזה יקרה,אני מציע לנמרודי למכור את חלקו ולתת למעריב צ'אנס.
אם חבורת נמרודי וכתבלביה הולכים ,אני מנוי!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:01

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר