לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-01-2006, 11:24
  משתמש זכר agm65e agm65e אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
פיגוע רק למי שמבין

לכל המבינים או אלה שחושבים שהם מבינים-
שלום !
אני מחפש מחשב חדש, לעבודות משרדיות פה ושם
לאינטרנט (שיהיה מהיר!!!),
ולמשחקים- ברמה של Age of empires, GTA , Delta force, Warcraft, Sudden strike, Commandos, וכו' וכו'... לא משהו כבד מאוד.

מארז- מאוד עדיף עם יציאת USB או שתיים קדימה, לא אכפת לי שיראה "פשוט" ולא מפואר או מעוצב כמו עב"ם.
ספק כח- לא מבין בזה ואשמח לקבל הצעות (בד"כ כלול במארז לא?)
מעבד- חשבתי על משהו באיזור ה- 3.0 ואני מאוד מעדיף פנטיום למרות שלא אתנגד ל AMD טוב ואמין אם ההפרש במחיר הוא משמעותי. כמה משנה הזכרון קאץ'???
לוח אם- דבר מאוד חשוב שאני לא מבין בו כלום!!! רק הבנתי שעדיף שיהיה משולב בו כרטיס קול, ומתאים ל HD מסוג SATA 2 ולזכרון מהסוג החדש (DDR2???).
H.D. - מהסוג החדש SATA 2, באיזור ה 160-200 GB עדיף מאוד של Westen Digital (כמה חשוב הזכרון קאץ' של ההארד דיסק???)
זכרון - חשבתי על 512 של טווינמוס (איך החברה???) מהסוג החדש המתקדם יותר (DDR2??) האם שווה/צריך 1MB??? זה משנה יותר או הזכרון של הכ.מסך???
כ. מסך- משהו מתאים וטוב אבל לא צריך מפוצץ! שהמסך ירוץ חלק ביותר ושאני לא אצטרך להחליף כרטיס בעוד שנתיים למשחקים שיצאו. כמובן שעדיף GFORCE וטובים אחרים.
עכבר - לא צריך. (יש לי)
מקלדת- אני לא יודע למה כולם מזלזלים בזה- לדעתי זה אחד הדברים החשובים ביותר (אם אתה נתקע עם מקלדת מסודרת בדרך שאתה שונא אז כל דקה מול המחשב אתה סובל!) לא משהו יקר מדי, (לא צריך אלחוטי מפואר...) שהמקשי F'ים יהיו מחולקים לארבע (כמו פעם) ואם קיים כזה אז אפילו בלי המקש התקוע של ווינדוז (מישהו מכיר בלי??) אין לי שום התנגדות למשהו זול ופשוט. כמובן עדיף עם כל המקשי קיצור, ושליטה בווליום, וכו' וכו'...
רמקולים- זוג רמקולים פשוטים יספיקו. רק שלא יתחילו לצפצף בעוד חודש!!!
כ. קול- משולב בלוח אם??? האם צריך/שווה להוסיף? אני לא פריק של זה בכלל!
סידי/צורב- צורב מתקדם וטוב. לא צריך פונקציות מטורפות. רק שיוכל לקרוא את ***כל*** סוגי הצרובים ושיוכל לצרוב בלי לשרוף חצי מהדיסקים (LG נחשבים טובים מאוד לא?)
כרטיס רשת - לא מבין בזה כלום! (אני כרגע עם אינטרנט ב-LINE) צריך 100? 1000? אני *לא* הולך לשחק משחקי רשת אם זה משנה...
מסך- עיקר הדילמה. דבר ראשון אני לא מחפש חברה דווקא מהשורה הראשונה, אין לי בעיה להתפשר על משהו צנוע כל עוד זה לא מסך של חברה אלמונית שמיוצרת בניגריה ומיובאת ע"י איזה פלסטינאי... מאוד הייתי מעדיף 17' דק (לא צריך מפואר עם מהירות של 8MS וניגודיות מטורפת...), הבעיה היא שהדברים האלה יקרים בטירוף, ולכן לא אתנגד להתפשר על 17' CRT - אתייחס לזה בסעיף התקציב מיד.

התקציב-
דבר ראשון לא קניתי מחשב כבר שנים ככה שאם אני חי בסרט בבקשה תעירו אותי!
עניין המסך אסביר תיכף.
ובכן ובכן- אם כל הסיפור יכנס באלפיים וקצת (נניח 2200 ש"ח) אני אהיה מבסוט עד השמיים!!!
(אני מעריך שדבר כזה לא יקרה.)
אם צריך קצת יותר מזה אבל המחשב יהיה מה שאני מחפש אז יש כסף לזה (2400-2800)
אם יש משהו ספציפי ששוה להשקיע בשבילו אבקש לציין זאת (דגם שפשוט מתאים ***בול*** למה שכתבתי- שחובה לקנות דווקא אותו!)
ואם אפשר מפרט ***בלי מסך*** אני יכול להשיג מסכים יד שניה מטכנאי במחירים מצויינים, ואז אבקש לדעת כמה זה יוצא בבקשה בלי המסך שהכנסתם.

חוץ מזה הייתי ***מאוד*** שמח לשמוע את המלצותיכם ודעותיכם בנושא:
*1*) מדפסת CANON P1500 עולה באיזור ה 379 ש"ח בחנויות זולות באינטרנט. מישהו שמע/מכיר?

*2*) ספק אינטרנט - כמה שאלות:
@ מהירות הורדה- כמה צריך כדי שהדף יעלה ***חלק*** בלי לחכות יותר משניה-שתיים??? (האם צריך יותר מ- 500KB?)
@ האם המהירות שהם מדווחים עליה היא באמת המהירות שהם מספקים???
@ תוכנית שמישהו מנוי בה היום שהיא משתלמת/זולה???
@ האם יש הבדל בין ADSL לכבלים??? אין לי כבלים, וגם אין לי כרגע הכנה לADSL
@ אשמח לקבל כל מידע נוסף או טיפים או פאקים שאנשים מכירים/שמעו על ספקי האינטרנט המוכרים.

*3*) חשבתי לקנות ב KSP ששמעתי שהם בסדר, מישהו ממליץ/לא ממליץ?

תודה רבה רבה רבה לכל מי שהיה לו סבלנות לקרוא את המגילה הזאת, ותודה רבה עוד יותר למי שחושב שהוא מבין ויוכל לתת את דעתו בעניין.

אריאל.
ArielHarati@hotmail.com
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:20

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר