לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-01-2006, 13:02
  !NoShit !NoShit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.06
שיבוץ בצה"ל - ממש דחוף!

שלום לכל חברי הפורום, יש לי שאלה שצצה לה בזמן האחרון, ת'אמת ב-48 שעות האחרונות... :]
טוב אז בכדי שתבינו באיזה מצב אני עומד אני אספר את השתלשלות האירועים שהביאה אותי למצב הזה.. אני מצטער מראש על האורך, אבל זה חיוני בכדי שתבינו בדיוק את המצב...

אז ככה, במקור הייתי אמור להתגייס ב-21 לנובמבר, התמיינתי לטייס, לחובלים ואפילו ניסיתי להגיע לסטיל"ים\דבורים.. הכול כדי שלא אתגייס בגיוס כלל צה"לי. הסיפור הוא כזה, גיבוש סטילי"ם\דבורים (שהוא הגיבוש האחרון שניגשתי אליו) התקיים אם אני לא טועה בחודשים ספטמבר-אוקטובר, בערך חודש וקצת לפני הגיוס המקורי שלי, בעקבות בעיה רפואית שאין צורך להרחיב עליה, נשרתי מהגיבוש בידיעה ממפקד הגיבוש שאוכל להגיע לגיבוש נוסף (בגלל שנפלתי על רפואי) שיתקיים בדצמבר בלבד.!
כתוצאה מכך התחלתי בתהליכים של ניסיון דחיית תאריך הגיוס שלי על מנת שאוכל לגשת שוב לגיבוש הנ"ל. נעניתי בשלילה מס' פעמים ע"י ראש לשכת הגיוס שלי בטענה שנובמבר הינו גיוס גדול, קרבי, שבו לכל אחד יש מקום קבוע כבר מראש ואין אופציה לשנות או לדחות את הגיוס. בזמנו כבר הייתי מיואש לגמרי והבנתי שהמקום היחיד שאליו אני אגיע הינו גיוס כלל צה"לי לצערי הרב מאוד.

למרבה הפתעתי קיבלתי כשבועיים לאחר נשירתי מגיבוש סטילי"ם\דבורים הודעה צבעונית ומאויירת מצה"ל שבה נאמר "בימים אלו צה"ל מיידע מלש"בים מסויימים על מקומם בצבא" או משו בסגנון, ואני הייתי מיועד להנדסה קרבית! האושר של ביטול הגיוס הכלל צה"לי נמהל בטיפה פחד והססנות לגבי המקום שאליו אני מיועד, דבר שאחרי כמה זמן נעלם בשל ההתעניינות שלי בחיל וחקירתו בכל מקור מידע אפשרית אשר גרמה לי לרצות להגיע למקום זה מאוד! בזמן הזה כבר הייתי רגוע ושקט כי ידעתי לאן אני הולך ומה אני אעשה והכול היה טוב ויפה. גם קיבלתי במקביל צו גיוס חדש ל-28.11.05.

עד לאותו היום.... כשבוע וקצת לפני הגיוס, קיבלתי לביתי מכתב מלשכת הגיוס שלי, כשהחזקתי את המכתב חשבתי לעצמי "אולי זהו צו גיוס חדש? להההההההה... אין מצב..." אך כשפתחתי את המעטפה ראיתי מול עיני את תאריך הגיוס החדש שלי... ה-19.3.06... מיד התקשרתי ללשכת הגיוס במטרה לברר מה פשר הדבר, הסבירו לי שנענתה בקשתי לדחיית הגיוס! כן!!! שבוע וחצי לפני הגיוס אני מקבל הודעה שדוחים לי את הגיוס ושוב, אני מועמד לגיוס כלל צה"לי!!!! שיט!!! מיד ניסיתי לבטל את זה ולבקש שיחזירו את התאריך הקודם, אבל אמרו שהמקום שלי כבר נלקח ואין מה לעשות לגבי זה.

כן, זהו המצב...בזמנו דיברתי עם פקידה מלשכת הגיוס שאמרה לי שברגע שאותרתי ע"י חיל ההנדסה בפעם שעברה, ישנם כ-99 אחוזים שיאתרו אותי מחדש בתאריך החדש שלי, במקביל גם שלחתי ללשכת הגיוס שלי את שאלון ההעדפות המחודש (יש לציין שכאן הם עבדו מהר כי שלחתי לפני יומיים בערך והיום שהתקשרתי למדור סיירות הכול כבר היה מעודכן אצלם על המחשב..! יופי!)
בשאלון זה הצבתי את חיל ההנדסה בעדיפות ראשונה - 5 , נח"ל - 3, גולני - 3.. כל זה רק כדי לסגור את האופציה שחיל ההנדסה יהיה המקום שאליו אני אגיע...!
אז מה אתם חושבים? נראה לכם שיש סיכוי טוב שאני אגיע לחיל ההנדסה? שלשלם ישבצו אותי?

תודה מראש לכל אלה שקראו עד כאן ועוד יותר תודה לאלה שיגיבו וינסו להרגיע אותי\או לחשוף בפני את המציאות הקרה... :]

נערך לאחרונה ע"י !NoShit בתאריך 17-01-2006 בשעה 13:18.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-01-2006, 14:22
  ace23 ace23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
הביקוש להנדסה מאוד נמוך
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי roe10 שמתחילה ב "אין שום סיבה שלא תתגייס במרץ..."

ככה שהסיכוי שתגיע לשם הוא עצום. אני אתן לך דוגמא- חבר שלי סימן במנילה גולני בעדיפות ראשונה (5) הנדסה אחר כך (4) ונח"ל שלישית (3). בכל מקרה הוא קיבל הנדסה אז לשם המחשה הסיכוי שתקבל הנדסה הרבה יותר גבוה מאשר הסיכוי שתקבל כל דבר אחר. אם אני לא טועה הביקוש להנדסה עומד על בערך 0.7 או 0.8. עכשיו אחרי שסיכמנו שאתה 99.999999999% מגיע להנדסה אני רק רוצה להגיד שגם החטיבות חי"ר האחרות הן מעולות ככה שאל תדאג בכל מקרה לא תיפול על שום דבר רע. גולני מעולה ואפילו תוכל לנסות להגיע ליחטי"ות וככה גם נח"ל וגבעתי ככה שבכל מקרה אל תדאג.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:13

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר