לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-01-2006, 22:05
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
ובכלל - באופן עקרוני ההסטריה במשרד הפנים חוגגת !...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "[QUOTE=לבני]אם איני טועה..."

אין כמעט שום אפשרות להוציא היום רשיון לנשק אלא אם אתה עומד בקריטריונים מחמירים.
אין אפשרות לקבל רשיון לאספנות נשק.
אם ברשותך יש כבר אישור לאחזקת נשק מושבת תהליך ההשבתה חגרום לו להראות כמו חתיכת ברזל חסרת צורה (למרות שנתן להשבית נשק גם בצורה יותר "עדינה").
רובה אויר - חבל"ז.
אקדח אויר - לא בא בחשבון כבר שנים.
ועוד...

יש כל כך הרבה מוזיאונים שמשוועים לנשקים ישנים / הסטוריים ששוכבים בכל מני מחסנים אך הפרוצדורה לקבלתם היא על גבול הבלתי אפשרי !
מה שיותר חמור ועצוב הוא שבשלב מסויים הם או מוטבעים בים או מושחתים ונשלחים להתכה !

כבר שנה שלמה שאחד המוזיאונים המכובדים והמוכרים בארץ מבקש לקבל לידיו חלק מהנשק שנמצא בסליק בגבעת ברנר אך ללא הצלחה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-01-2006, 22:30
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
פעם רציתי לתרום לבתי האוסף של צה"ל רובה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "ובכלל - באופן עקרוני ההסטריה במשרד הפנים חוגגת !..."

ציד גרמני שנלקח שלל ב 1945. מכר רוסי הביא אותו בעלותו לארץ, וכאן הסתבר שאחזקתו לא חוקית בגלל שהוא בן פחות מ 200 שנה (זה רובה נטען לוע משנת 1905 - חתיכת עבודת אומנות). מנהל המוזאון אמר לי ביאוש שאם אני אפקיד אותו ("אחלוט") בתחנת משטרה מסויימת מאוד, הוא יפעיל קשרים ואולי אולי יצליח להשיג אותו...

מעניים שפעם כשאני רציתי לוותר על אקדח אויר ישן שהיה לי (כדי לחסוך אגרת חידוש רשיון) בתחנת המישטרה טירטרו אותי כמה ימים עד שהסכימו לקבל אותו.

ודרך אגב - אקדח בודד לאחזקה בבית, למיטב ידיעתי עדיין אפשר "לממש". מזובר על קורס, חברות המועדון וכו'. לא זול אבל אפשרי למי שממש חייב. לפעמים נראה לי שטוב שכך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:12

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר