לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-01-2006, 18:03
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "שאלה בקשר לשלדג..."

בא נאמר כך: הם יכולים להיות מוגדרים מכיוון שהם עוברים הכשרת מו"ס - מודיעין וסיור.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-01-2006, 18:25
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי AlienwareIL שמתחילה ב "[QUOTE=ביטיס]בא נאמר כך: הם..."

לא אמרתי שהם סיירת, אבל הלוחמים יכולים להקרא סיירים....

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 19-01-2006, 22:48
  someone1 someone1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.12.05
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי BLACK MUSTANG שמתחילה ב "שלדג "האחות הקטנה של מטכ"ל"..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי BLACK MUSTANG
שלדג "האחות הקטנה של מטכ"ל" היא לא סיירת אלא יחידת קומנדו אווירי בשונה מהסיירות..

שלדג מהווה את השלמת חוד החנית של צהל מבחינת היחידות הללו כאמור הקונדו הימי.. שייטת. הקומנדו היבשתי שמורכב ממטכ"ל בעיקר ומעוד שתי יח' שמהוות במקרים מסויימים יח' קומנדו ושלדג שהיא הקומנדו האווירי..
לסיירות ניתנת ההכשרה כשל יחידות הקומנדו אך ברמה בססית ופחות מעמיקה יחסית לרמה אצל יח' הקומנדו בכמה תחומים שלא נפרט...

אך כיום הפער בין יח' הקומנדו לסיירות מסויימות מצטמצם וישנן סיירות שנושפות בעורף הקומנדו ומנסות ליישר קו..

אתה ממש לא צודק בקשר לזה ש"לסיירות ניתנת הכשרת קומנדו אבל ברמה הבסיסית ופחות מעמיקה"
כל הסיירות בצבא בקבלות את ההכשרה שלהם בהתאם ליעוד שלהם והם לא מקבלים רמה בסיסית בכלל אלא רמה מתקדמת, הסיירות המובחרות יותר כמו מטכל שייטת שלדג, לא מקבלות רמה יותר גבוהה מהסיירות האחרות בכלל אלא אותו הדבר כמוהם הם מקבלים פשוט הכשרה שמתאימה ליעוד שלהם, זה לא אומר שהם ברמה יותר גבוהה מהסיירות האחרות...
למשל אם שלדג חלק מהיעוד שלהם שלהם זה ציון מטרות בלייזר למטוסים בעומק שטח אויב (וזה ידוע וזה כתוב על גבי ספרים ועיתונים והכל) , אז מן הסתם הם יקבלו את האימונים וההכשרה הנדרשת לביצוע משימות כאלה ואילו לעומתם סיירת שיריון למשל שהיעוד שלה זה השגת מודיעין של מיקום כוחות שיריון אויב, היא תקבל את ההכשרה הזקוקה לביצוע משימות כאלה, זה ששלדג היא משהו מובחר יותר לא אומר בכלל שהרמה שלהם יותר גבוהה, שוב פעם כל סיירת יש לה יעוד ולפי היעוד שלה היא מקבלת הכשרה ולא נחותים בשום רמה מהסיירת החברה שלה...
ישן 19-01-2006, 23:33
  HU99 HU99 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי someone1 שמתחילה ב "[QUOTE=BLACK MUSTANG]שלדג..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי someone1
אתה ממש לא צודק בקשר לזה ש"לסיירות ניתנת הכשרת קומנדו אבל ברמה הבסיסית ופחות מעמיקה"
כל הסיירות בצבא בקבלות את ההכשרה שלהם בהתאם ליעוד שלהם והם לא מקבלים רמה בסיסית בכלל אלא רמה מתקדמת, הסיירות המובחרות יותר כמו מטכל שייטת שלדג, לא מקבלות רמה יותר גבוהה מהסיירות האחרות בכלל אלא אותו הדבר כמוהם הם מקבלים פשוט הכשרה שמתאימה ליעוד שלהם, זה לא אומר שהם ברמה יותר גבוהה מהסיירות האחרות...
למשל אם שלדג חלק מהיעוד שלהם שלהם זה ציון מטרות בלייזר למטוסים בעומק שטח אויב (וזה ידוע וזה כתוב על גבי ספרים ועיתונים והכל) , אז מן הסתם הם יקבלו את האימונים וההכשרה הנדרשת לביצוע משימות כאלה ואילו לעומתם סיירת שיריון למשל שהיעוד שלה זה השגת מודיעין של מיקום כוחות שיריון אויב, היא תקבל את ההכשרה הזקוקה לביצוע משימות כאלה, זה ששלדג היא משהו מובחר יותר לא אומר בכלל שהרמה שלהם יותר גבוהה, שוב פעם כל סיירת יש לה יעוד ולפי היעוד שלה היא מקבלת הכשרה ולא נחותים בשום רמה מהסיירת החברה שלה...

אתה יודע מה? אתה פשוט גאון על הניסוח הזה!
הרבה זמן אני מחפש ניסוח בדיוק כזה, על מנת להראות שאין יחידה טובה יותר ופחות, אלא כל יחידה היא הכי "עילית-קומנדו-מובחרת-מיוחדת-כל התיאורים שרצים פה" בייעוד שלה..

שאפו!
ישן 19-01-2006, 22:20
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
תגובתי לשניכם BLACK MUSTANG ו pilot17 ובזה אני מסיים
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "אני לא מבין בכלל למה צריך..."

תראו ,
אותי זה לא ממש מעניין מה הייתם רוצים שיהיה כתוב לכם על החולצה ואיך תיראו לפני הגיוס ומה בדיוק אומרים לכם בקבוצות הכושר וכדו
קבוצות הכושר הנ"ל באשר יהיו ולא משנה מיהם לא מהוות שום אתגר ולא מדמות כהוא זה את המצב המציאותי בצה"ל ולא משנה על איזה יחידה מדברים
אם אתם כמלש"בים סבורים כך .זוהי דעתכם עשו מה שאתם רוצים ולא אני זה שיגיד לכם מה לעשות
שאיפה משמע מטרה ..
ומטרה תוכלו להשיג רק שאתם נמצאים כבר שם עובדים ועמלים כדי להגיע אליה וכפי שברור אתם עדיין לא !
אם זה מה שעושה לכם את העניין ואתם חושבים שע"י הדבקה של סמלים וסיכות של יחידות צה"ל שאתם עדיין לא קשורים אליהם בשום דרך או צורה ופרט שאתם עדיין לא חיילים .. אז לכו על זה
לא אני זה שיעצור אותכם ולא זה מה שיגרום להצליח מנטלית או פיזית
באשר לקבוצות ההכנה , מדובר בהונאה חד משמעית ..
אין שום מלש"ב כאן שלא יצליח להגיע לאן שירצה גם בלעדהם .. וטעות בידכם שאם תגיעו מוכנים ברמת כושר מעולה ליחידה כזאת או אחרת וזה מה שיגרום לכם לעבור או להצליח ..
זאת שטות וטעות ועל זה אני חותם
אופטימיות .. יתכן וקיימת בצבא ובזה אני לא בטוח
מה שכן קיים ..
מצויינות , דבקות במטרה , אמינות , אחריות , חברות , אלו מושגים שזה הזמן שלכם ללמוד אותם
ולא ע"י ריצות , אימונים חסרי הגיון , וכול מיני סיסמאות של קבוצות ההכנה שמשייכות עצמם ליחידות מסויימות בצה"ל בגלל שהמדריך שלהם שירת שם
יגעת ומצאת ורק לאחר שיגעת ומצאת רק אז - תאמין !

ישן 19-01-2006, 22:56
  someone1 someone1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.12.05
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "תגובתי לשניכם BLACK MUSTANG ו pilot17 ובזה אני מסיים"

מה לעזאזל איכפת לך בכלל עם איזה סמל הם הולכים על החולצה? מי אתה שתקבע להם?
ואני הולך עם כומתה של צנחנים למרות שאני לא בצנחנים, מישהו שם זין?
חוצמזה זה לא פשע מלחמה, מה כבר קרה?
ואני יכול להגיד לך מניסיון של כל הבולשיט הזה של האמינות דבקות במטרה וחברות זה חרטא ברטא אחד גדול אני מכיר אישית כמה שאנשים שאני מכיר אותם ב5 אצבעות ואין להם שום אמינות אין אצלהם חברות וכל החרטא שהזכרת למעלה והם היום בשייטת רק בזכות שהם היו סוסים, כל פעם ראיתי אותם מתאמנים, כן כן אחי ב"אימונים וריצות ללא הגיון" כפי שאתה קורא לזה , והם היו חראות של אנשים ואין אצלם ערכים ולא כלום והם בשייטת רק בזכות הריצות והאימונים המשוגעים שהם עשו אז אל תבלבל...
אתה רק הורס פה תמוטיבציה לאנשים, שייטת וכל הסיירות האחרות זה ממש ממש ממש לא בעננים ולא מתחת לעננים אפילו, זה קרוב לרגליים שלכם במרחק מטר ורק אמונה חזקה בעצמך שאתה בטוח שאתה ראוי ליהיות שמה ולא אף אחד אחר, זאת האמונה שתביא אותך לשם וגם כח רצון חזק שיהיה גורם חשוב שידחוף אותך לעשות את כל האימונים המשוגעים ולהתכונן כמו שצריך ובסוף להצליח, חברות ואימנות ודבקות במטרה - סתם סיסמאות לילדים בני 10...

נערך לאחרונה ע"י someone1 בתאריך 19-01-2006 בשעה 23:07.
ישן 20-01-2006, 08:04
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
ומאיפה אתה באת???
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי someone1 שמתחילה ב "מה לעזאזל איכפת לך בכלל עם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי someone1
מה לעזאזל איכפת לך בכלל עם איזה סמל הם הולכים על החולצה? מי אתה שתקבע להם?
ואני הולך עם כומתה של צנחנים למרות שאני לא בצנחנים, מישהו שם זין?
חוצמזה זה לא פשע מלחמה, מה כבר קרה?
ואני יכול להגיד לך מניסיון של כל הבולשיט הזה של האמינות דבקות במטרה וחברות זה חרטא ברטא אחד גדול אני מכיר אישית כמה שאנשים שאני מכיר אותם ב5 אצבעות ואין להם שום אמינות אין אצלהם חברות וכל החרטא שהזכרת למעלה והם היום בשייטת רק בזכות שהם היו סוסים, כל פעם ראיתי אותם מתאמנים, כן כן אחי ב"אימונים וריצות ללא הגיון" כפי שאתה קורא לזה , והם היו חראות של אנשים ואין אצלם ערכים ולא כלום והם בשייטת רק בזכות הריצות והאימונים המשוגעים שהם עשו אז אל תבלבל...
אתה רק הורס פה תמוטיבציה לאנשים, שייטת וכל הסיירות האחרות זה ממש ממש ממש לא בעננים ולא מתחת לעננים אפילו, זה קרוב לרגליים שלכם במרחק מטר ורק אמונה חזקה בעצמך שאתה בטוח שאתה ראוי ליהיות שמה ולא אף אחד אחר, זאת האמונה שתביא אותך לשם וגם כח רצון חזק שיהיה גורם חשוב שידחוף אותך לעשות את כל האימונים המשוגעים ולהתכונן כמו שצריך ובסוף להצליח, חברות ואימנות ודבקות במטרה - סתם סיסמאות לילדים בני 10...

הייתי מציע שתחזור לחור שלך ודחוף! לפני שאתה מגיב לבנאדם תחשוב טוב מה שאתה כותב ותשקול מילים, אתה עדין קטן מכדי לדבר איתו בגובה העיניים! (מילא, תתווכח איתי).

ואם אתה חושב שבשייטת לא מחפשים אנשים ברמה, אז באמת כבר אין לי מה להוסיף

ישן 19-01-2006, 22:42
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי Seaman שמתחילה ב "אין לנו את סמל השייטת יש לנו..."

תראה אני ממש לא מתכוון להתווכח עם יו מכיוון שבזמן שאני ישנתי במיטה החמה שלי בבית יו עשה דברים אחרים ככה שאין מה לעשות יש לו ניסיון ועם זה אני לא יכול להתווכח...

אבל לדעתי קבוצות ההכנה לכושר הקרבי עוזרות בהמון,ברור שכל אחד יכול רוץ לבד ולהתאמן לבד אבל בקבוצות לומדים לעזור אחד לשני,במיוחד שיש נגיד ריצות,אלונקות ובעצם בכל אימון מגיעים לקצה היכולת(טוב כמעט כל אימון).כמובן שיש הכנה מנטלית שלא לוותר והכל אבל זה פחות חשוב...
כמובן שהרעיון של החולצות זה רק קטע מאגד וממש לא חשוב אבל בכל זאת זה משהו..
וזה לא כאילו אנחנו קוראים לעצמו קבוצת סיירת מטכ"ל אלא לוקחים רק את הסמל (יכול להיות כל סמל)ומשנים את השם ורק נשאר הסמל...

לילה טוב לכולם!!

נוב 07.

ישן 19-01-2006, 23:19
צלמית המשתמש של מורה"ל
  מורה"ל מורה"ל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.05
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי Seaman שמתחילה ב "אין לנו את סמל השייטת יש לנו..."

אני אמשיך ואתקן קצת.

הסמל הישן הזכיר בצורה שכנפי עטלף "כמו של..." עיטרו את הסמל.

הסמל החדש אלו כנפי עטלף מעוצבות בצורה שונה. עם סמל שונה במרכז.

ברור לחלוטין שמי שיתאים הוא זה שיתקבל. אין ספק בנק' זו.
העניין שלעתים עצם העובדה שאתה יכול לשייך את עצמך למקום כזה שבו אתה אומר לעצמך אני מוכן ולא משנה מה, עלולה להשפיע עליך. אותו חניך עשוי לקבל ביטחון עצמי גבוה יותר, דבר חשוב במבחנים האלו.

אל תבטיח מה שאינך יכול לקיים.
היה סמוך ובטוח שיהיו חניכים שיתקבלו ליחידות המיוחדות. מכל קבוצת כושר קרבי. נכון ניתן להניח שהם היו יכולים לעבור גם בלי זה. אך היום, מכיוון שהקבוצות נפצות הרבה יותר, חשוב למלש"ב לקבל כמה שיותר חיזוקים וכלים כדי לעבור את הגיבוש.

***התגובה למס' משתמשים באשכול, פשוט צמצמתי הכל לתגובה אחת***
ישן 20-01-2006, 17:08
צלמית המשתמש של AlienwareIL
  AlienwareIL AlienwareIL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.05
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי BLACK MUSTANG שמתחילה ב "אני מציע לפתוח אשכול בנושא הזה.. כי גלשנו לתחום אחר.."

ציטוט:
אז U245123452345 זה שגדלת על ערכים אחרים ולא על ערכים של אמונה דבקות במטרה ומשמעת עצמית לא אומרת שזאת לא הנוסחה להגיע למטרה.. לי זה עזר ועדיין עוזר ואני ממשיך ובונה על השאיפות כמו רבים גדולים וטובים ממני שכבשו את הייעד אך ורק בעזרת השאיפה הרצון והחשיבות שבמטרה.... "יש המון פסגות.. אבל רק פסגה אחת היא הגבוהה ביותר.." טבעי שרובנו נשאף אליה
ואם אתה אינדוודואל יפה לך טוב לך... אם אתה רוצה אפשר לפתוח אשכול בנושא הזה ואנחנו נקבע על ידי החברים בפורום אם זה עוזר או לא... אני מבטיח לך שאתה טועה! צעיר...

צעיר? הבן-אדם עבר יותר ממה שתעבור בכל חייך, אם אתה לא יודע מול מי אתה מדבר - עדיף שלא תפצח בשירה.
בוא נגיד ככה.. שהוא עשה מעל ומעבר.
אם הוא ירשה לי אני גם אגיד באיזו יחידה הוא שירת, אך ורק בהסכמתו.

ישן 20-01-2006, 20:32
צלמית המשתמש של רועי AZ

שאני יבין
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי BLACK MUSTANG שמתחילה ב "אני מציע לפתוח אשכול בנושא הזה.. כי גלשנו לתחום אחר.."

ציטוט:
אז U245123452345 זה שגדלת על ערכים אחרים ולא על ערכים של אמונה דבקות במטרה ומשמעת עצמית לא אומרת שזאת לא הנוסחה להגיע למטרה.. לי זה עזר ועדיין עוזר ואני ממשיך ובונה על השאיפות כמו רבים גדולים וטובים ממני שכבשו את הייעד אך ורק בעזרת השאיפה הרצון והחשיבות שבמטרה.... "יש המון פסגות.. אבל רק פסגה אחת היא הגבוהה ביותר.." טבעי שרובנו נשאף אליה
ואם אתה אינדוודואל יפה לך טוב לך... אם אתה רוצה אפשר לפתוח אשכול בנושא הזה ואנחנו נקבע על ידי החברים בפורום אם זה עוזר או לא... אני מבטיח לך שאתה טועה! צעיר...

לא, אני באמת רוצה להבין! למי פנית בתגובתך זו????

ישן 21-01-2006, 12:16
צלמית המשתמש של רועי AZ

אם תרם?
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי BLACK MUSTANG שמתחילה ב "אני מתנצל על תגובתי האחרונה....."

ציטוט:
אני מתנצל על תגובתי האחרונה..
לא בגלל שאותו אדם תרם בדרך שהוא תרם למדינה .. וזה לא משנה לי גם אם הוא יהיה בראש הפרמידה הצהלית..
אני מתנצל בתור אדם שרשם תגובה ולבסוף הרס אותה באימרה אחת..

אם זאת בתור אחד שתרם אם תרם.. עדיין אני מתעקש שאתה צריך יותר מכולם פה להבין את השאיפה להגיע ליח' המובחרות בצהל .. אבל אני אמרתי את שלי.. ואתה את שלך

הוא תרם דם...ולאגודה למלחמה בסרטן...טוב, לא משנה עזוב.

בכל אופן, אף אחד פה לא נגדכם, ונגד רצונכם להגיע הכי גבוה בצבא. אבל כשמדברים שטויות בכמויות, ועוד מעיזים להתווכח אחרי שמתקנים אתכם, ועוד מבזים את סמלי השייטת (הפשע הכי גדול של הגולשים), זה מעצבן!

תשמע, הבחור פה עושה לכם טובה וטובה גדולה! בא ונאמר יש לו חיים חוץ מלבוא ולעזור לילדים...(לא כולכם, חלקכם)

אז שוב, קחו את עצמכם בידיים ותשקלו היטב תגובותיכם, בסוף - רק אתם תצאו מופסדים מהעניין!

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 21-01-2006 בשעה 12:20.
ישן 09-02-2006, 20:35
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05

טוב אם כבר הקפיצו את האשכול יש לי משהו לומר..

דבר ראשון אני ממש מצטער שפתחתי את האשכול בגלל שתמיד אשכולות בסגנון גורמות לבלאגנים וקללות וחבל כי בסך הככל הפורום הזה נועד לעזור..

דבר שני,לכל אלה(כמוני לפני שעשיתי בירור)אסור לקחת סמל של יחידה כלשהי(גם אם זה פלס"ר שק"מ)
,להדפיס אותה על החולצה ופשוט לשנות לה את השם.זה ממש כמו לגנוב וזה אסור!!
אז ככה שכל מי שחשב שאפשר לקחת סמל ולשנות לו את השם או להשאיר את את השם עם הסמל..
מותר לקנות בחנות חוקית מי שמוכר חולצות כאלה אבל אסור לייצר לבד(להדפיס על החולצה)כי זה נחשב להפרת זכויות יוצרים או משהו..
בכל מקרה גם את אתם חושבים שלא יתפסו אותך ובלה בלה בלה עדיף לייצר סמל משלכם ותאמינו לי שתתגאו בו כמו כל סמל אחר...(עמית לכושר דרך אגב זה סמל שונה משל השייטת,אולי מזכיר אבל זה לא בדיוק אותו הדבר)...

נוב 07.

ישן 10-02-2006, 00:07
  Jet21 Jet21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Jet21
שלדג-האמת .

יחידת קומנדו של חיל האוויר שהייעוד שלה היא סמנים ....יעני לסמן מאוחרי קווי האוויב למטוסים איפה להפציץ וכו'...אל תשאלו איך אין לי מושג..אני יכול רק לשער.

ועכשיו בוא ננחת על הקרקע המוצקה מאוד שלנו -יחידה שעוברת טירונות קשה אך יחסית ליחידות ש"פועלות" כל הזמן (מאחר ושלדג לא יכולים לבצע את הייעוד שלהם אלא במלחמה כוללת בלבד) הטירונות שלה "קלה" יותר...
טוחנים אחושרמוטה עד סוף המסלול ואחרי זה בתכלס עושים בית זונות בבסיס עם חמשוש"ים קבועים בלי שבתות ...(מאחר ופעילות אין להם גם לא של ייעוד וגם רגילה הם בדר"כ לא עושים , יבוא יום אפרט למה ככה)...

מה שכן הם עושים הרבה (יחסית) אימונים בשטח עם מטכ"ל ויחידות כיוצא באלה...
ישן 10-02-2006, 00:26
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי Jet21 שמתחילה ב "שלדג-האמת ."

אל תדאג לאמת של שלדג - יש לה נציג כאן, וחלק לא קטן ממה שרשמת לא נכון.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:16

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר