לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-01-2006, 22:32
צלמית המשתמש של Alpha Leader
  Alpha Leader Alpha Leader אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Alpha Leader
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי SloXreS שמתחילה ב "אתה טועה!!"

מאז שקניתי את ה E1000 שלי (לפני 4 חודש) גלשתי כל הזמן מחוץ לפורטל, כולל הורדות ולא שילמתי שקל אחד יותר מה 19 שקל של התוכנית. שלחתי אי מייל לאורנג' עם השאלה הזאת בידיוק והם ענו במפורש שגלישה באתרי WAP נכללת בתוכנית של ה 19 שקל, וHTML ותוכנות שונות לא נכללות

אה ולאתרים:
אתר(אמיתי) שמאפשר להעלות קבצים מהחשב והוריד את הקבצים במכשיר

למי שלא ידע שאפשר להכנס לאתרים ההלו גם דרך ה WAP
www.gmail.com - מאפשר להכנס לחשבון ה GMAIL שלכם דרך הסלולרי
www.google.com - הגוגל הסלולרי מאפשר גם לחפש ברשת ה WAP

נערך לאחרונה ע"י Alpha Leader בתאריך 20-01-2006 בשעה 22:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-01-2006, 09:28
  dima_vy dima_vy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Alpha Leader שמתחילה ב "מאז שקניתי את ה E1000 שלי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Alpha Leader
מאז שקניתי את ה E1000 שלי (לפני 4 חודש) גלשתי כל הזמן מחוץ לפורטל, כולל הורדות ולא שילמתי שקל אחד יותר מה 19 שקל של התוכנית. שלחתי אי מייל לאורנג' עם השאלה הזאת בידיוק והם ענו במפורש שגלישה באתרי WAP נכללת בתוכנית של ה 19 שקל, וHTML ותוכנות שונות לא נכללות

אה ולאתרים:
אתר(אמיתי) שמאפשר להעלות קבצים מהחשב והוריד את הקבצים במכשיר

למי שלא ידע שאפשר להכנס לאתרים ההלו גם דרך ה WAP
www.gmail.com - מאפשר להכנס לחשבון ה GMAIL שלכם דרך הסלולרי
www.google.com - הגוגל הסלולרי מאפשר גם לחפש ברשת ה WAP

הכתובת ל-gmail מטלפון היא http://m.gmail.com
לעמוד חיפוש - http://wap.google.com
ועוד שני אתרים נחמדים:
wap.tjat.com - מאפשר כניסה למסנג'ר או icq מטלפון (ההיתרון של אתר - זה לא תוכנה לכן נכלל בכחבילת גלישה)
www.mtwf.com - מאפשר לעלות קבצים מהמחשב ואח"כ הורדתם דרך הטלפון. מהטלפון ניגשים לכתובת wap.mtwf.com, אבל זאת לאחר ההרשמה באתר הרגיל במחשב. באתר הזה אין מגבלה של גודל הקובץ, כמו שבאתר שהצגת
ישן 06-02-2006, 19:54
  NarkomanMarokay NarkomanMarokay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
תשמעו זה ממש מבאס!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי newyork33 שמתחילה ב "אתרי Wap שימושיים חינם לאורנג'"

זה ממש מבאס כל הקטע הזה עם האינטרנט במבצע הזה של הדור השלישי באורנג .

גם אני קניתי את ה e1000 עם המבצע של החיילים, באמת פלאפון טוב אני ממש מרוצה ממנו, אבל אם אני משווה אותו לחבילה של ה free gprs שהיה לי גם באורנג אבל ב מכשירי נוקיה הקודמים שלי זה שמים וארץ כי: שפלאפונים הקודמים שלי היייתי נכנס לכל אתר מוריד משחק שומע הכל ולא היה אכפת לי כי זה היה בחינם. במכשיר הזה הבנתי אני יכול להכנס לאתרים ולמרות שאני לא עובר את ה 100 מגה אני יחוייב.

השאלה שלי היא שאם אפשר לעשות פעם אחת ולתמיד סדר בבלאגן ולומר לי איזה אתרים אני יכול להכנס
וכמובן שאני במצב 3G Portal
ולא internet (שזה בטוח עולה ועולה המון)

תודה לעוזרים
ישן 08-02-2006, 19:26
  dima_vy dima_vy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
3G
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי NarkomanMarokay שמתחילה ב "תשמעו זה ממש מבאס!!"

זה מה זה פשוט!:-)
כל עוד אתה משתמש בתוכנת גלישה של המכשיר (לא אופרה או תוכנה חיצונית אחרת), וביצירת התחברות המכשיר רושם "מתחבר דרך פורטל 3G" - אתה יכול להכנס לכל אתר שתרצה. המקרה הכי גרוע - האתרים פשוט לא יעבדו לך, כי הם לא מותאמים. כל זה כלול בחבילת גלישה של 100 מגה, כי אתה משתמש בנקודת גישה שנקראת "פורטל 3G".

ברגע שתרצה להשתמש בתוכנת גלישה חיצונית, אפילו לאותם אתרים המצויינים באשכול זה, ותראה שנקודת גישה היא אחרת (ליתר דיוק היא נקראת "אינטרנט") - אתה מחוייב על כל קילובייט. בגלל זה התוכנות מסרים מיידים לדוגמא לא כלוללים בחבילת גלישה של 100 מגה, כי התוכנות אלה דורשות נקודת גישה "אינטרנט". כמו כן גם אם נקודת גישה היא "אינטרנט", אך השימוש נעשה עם תוכנת גלישה סטנדרתית - הגלישה הזאת תהיה כלולה ב-100 מגה, ואתם אתה מקבל.

אז לסיכום - כל עוד נקודת גישה היא "פורטל 3G" אתה יכול להכנס לכל אתר מתוכנת גלישה סטנדרתית של המכשיר, אתה יכול להוריד קבצים ולעשות כל מה שאתה רוצה.

ליתר ביטחון תמיד יש מוקד שירותי data של אורנג' בטלפון חינם 663* - הם ישמחו להסביר לך ולענות על כל השאלות

תהנה:-)
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:48

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר