לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-01-2006, 14:07
  משתמשת נקבה tiras777 tiras777 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.05
היי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי amachluf שמתחילה ב "פחד..."

מה קורה? הכל טוב?.......

חיסון זה באמת דבר בעייתי ביותר..אני זוכרת שכשהייתי קטנה פחדתי מאוד...(אבל רק כשהייתי קטנה....כי כשהייתי בת 9 בערך..מאז-- אני הייתי רצה בשביל להיות הראשונה שתעשה חיסון (הייתי גאה בעצמי))

מנסיון מאוד רחב, בהתחלה נלחצים, מתרגשים טיפה..אפילו נבהלים קצת..אבל אחרי הכל..רואים שזה היה לשווא..שכל הפחד הזה...היה לחינם.

אם אתה מפחד..אז קודם כל אל תסתכל על המחט (האורך שלה תמיד הפחיד אותי..), פשוט לא מסתכלים על זה..תנסה לחשוב על דברים אחרים בזמן החיסון..

תשים מוזיקה מקפיצה..שלא תאפשר לך לחשוב על ה"כאב"..

ובאמת, אבל באמת..זה לא כואב!! המחט נכנסת למס' שניות ויוצאת כאילו לא קרה כלום..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-01-2006, 12:31
  משתמש זכר Hilon Hilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Hilon
כמה עצות מאדם שידע הרבה מחטים...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי amachluf שמתחילה ב "פחד..."

קודם כל, לגיטימי להתרגש קצת, כי זה הרי חוויה לא נעימה, אבל צריך להיות בפרופורציה.
85% מהכאב הוא פסיכולוגי, כי אם תחשוב על זה, הכאב לא שונה בהרבה מלהחתך מזכוכית, או לדרוך על קוץ, או להשרט.
מה ש"מגביר", את החשש והכאב זה הפחד שאתה ניגש מרצונך לזה.
אז, כדי להפחית את הגורמים המיותרים האלה, תמנע מלראות את המחט או לחשוב עליה, תבחר שריר בגוף שלא קשור או קרוב לאזור הספציפי של הזריקה, ותלחץ אותו הכי חזק שאתה יכול בזמן הכניסה של המחט (לרוב סוגרים חזק את הפה.., ובמקרה של רופא שיניים, תופסים עם הידיים בכיסא..).
מעבר לזה, תנסה לנשום עמוק ולהיות הכי רגוע שאפשר, ולחשוב על דברים שמחים...
בסוף תראה שזה לא כזה נורא ואולי אפילו תתרגל לזה.
מי יודע, אולי עוד תהייה מומחה...

אז תהיה ילד טוב ותקבל סוכריה...

(נגמרו לי הסוכריות, אז כך בננה קופצת)
ישן 21-01-2006, 21:03
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
תראה גם אני מת מפחד ממחטים וחיסונים
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי amachluf שמתחילה ב "תודה לכולם..."

ואני מדבר ממש מפחד, רק מבדיקת דם הכי קטנה בעולם אני מסוגל להתעלף (יעידו על זה האחיות הנחמדות בצריפין שהיו מוכנות עם הערכת החייאה כל פעם שבאתי לבדיקה חחחח טוב אולי קצת הגזמתי...) אז ככה השיטה הכי טובה היא פשוט לא להסתכל על המחט לקחת כמה נשימות עמוקות לעצום את העיניים ולהרגע, ברגע שנכנסים להיסטרייה מתחיל הבלאגן וזה סתם כואב יותר, אם עוזר לך תבקש שמישהו יחזיק לך את היד, אני זוכר משהו גם עם קוביית שוקולד על הלשון אבל קח את זה בערבון מוגבל כי עד כמה שידוע לי שוקולד ממריץ ולא מרגיע, אבל שוקו חם ועוגיות לפני יכולים לעזור =) ואם כל זה לא עבד תמיד אפשר לקחת רגיעון או משהו דומה

תראה להכריח אותך לעשות חיסון אי אפשר אבל צריך פשוט להבין שבסך הכל זה לטובתך, עדיפה הדקירה הקטנה הזאת עכשיו מאשר דקירה גדולה יותר של אינפוזיה אחר כך... ואם אני עם הפובייה ממחטים שלי הצלחתי לעבור אישפוז שתקעו בי אינפוזיה, חיסונים, את הגיוס (היו שם 3 או 4 דקירות שונות אחת אחרי השנייה וכל אחת במקום שונה!!) ואת כל הבדיקות שעברתי שעדיף שלא ניכנס לאיזה חומרים הזריקו לי, אז גם אתה יכול, מה שהכי חשוב זה לא להסתכל על המחט לא להסתכל על המזרק לנשום עמוק ולהרגע.

רועי
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:57

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר