לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-01-2006, 22:15
צלמית המשתמש של ~M~
  ~M~ ~M~ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.09.05
תשובות
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי eva_z שמתחילה ב "נראת בסדר"

אז ככה.
* הרוחב כנראה יהיה גם הוא 70, למרות שכמובן אף אחד לא יכול לדייק ב-100%.
* הדלת זה הדבר האחרון שאני דואג לו, כי אני עדיין לא בטוח איך אני אסדר את זה... ציר בטוח יהיה שם, אבל אני לא יודע איך אני אשמור עליה סגורה. אבל אני משער משהו כמו 5-6 אינץ'...
* אני מתכוון לשכן בכלוב את זוג הקוקטיילים שלי.
* הוא יעמוד על שולחן, לדעתי לא טוב לשים כלוב במקום נמוך... זה פוגע בכבוד העצמי של התוכי, כיוון שבטבע התוכי שנמצא על הענף הגבוה ביותר הוא הנעלה ביותר, חשוב (לדעתי) לשים אותם בגובה פחות או יותר שווה לשלנו.
* כן, זה כלוב מרובע.
* תא ההטלה אכן יהיה בחוץ, בדופן הכלוב. אם כי אני לא בטוח שכאשר אני אטלה אותו על הרשת, השידוח יחזיק...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-01-2006, 23:08
צלמית המשתמש של ~M~
  ~M~ ~M~ אינו מחובר  

תשובות
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי eva_z שמתחילה ב "אז בוא נמשיך"

* החשש מעמידות הרשת נובע מכך שאני מתכוון לשדח אותה לעץ עם אקדח סיכות... ואני לא בטוח איך זה יחזיק כי התא דיי כבד...
* אני אשתמש כנראה ברשת אלומיניום כמו שהציעו לי באשכול השאלה שפתחתי לא מזמן.
* כן, יש לי שולחן מתאים, המיקום מצויין.
* באינצ'ים יותר קל למדוד כאשר מדברים על בניה של דברים גדולים... הדלת תהיה בגודל שמתאים לכניסה של יד אחת. צריך יותר מזה?
* אני בכל זאת חושב להיצמד לסקיצה, כי עם קפיצים יש לי ניסיום לא טוב, שמעיד על כך שהם נדפקים לאחר שימוש רב....
* ארגז ההטלה נפתח מהצד כמו גיליוטינה, יש מסילה של דיקט קטן, שאליו מוצמד פינקס קטן. ישנו חור עגול וגדול מאוד שמאפשר גישה נוחה של היד לכל חלקי התא.

נערך לאחרונה ע"י ~M~ בתאריך 20-01-2006 בשעה 23:11.
ישן 21-01-2006, 17:10
צלמית המשתמש של charly
  charly charly אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.02
ראיתי וחשבתי לתומי.....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ~M~ שמתחילה ב "סקיצה לכלוב שאני מתכנן לבנות, למי שיש ניסיון בבניה של כלוב, תעבירו עין...."

זה הכלוב:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

זה בסך הכל שרטוט ללא פרטים.
לא ברור איך אתה רוצה לחבר את הרשת.
לא ברור איך אתה רוצה לתלות את תא ההטלה (מבחוץ: צריך לחתוך את הרשת ולאפשר יציאה. מבפנים: האם אתה עוטף ברשת קשיחה או רשת רכה. רשת רכה לא תסחוב את התא. עד כמה שאני זוכר תא הטלה לקוקטילים גדול כמו כלוב לצפרים אחרות).
מומלץ לחתוך חלונות עזר כדי להקל על הגישה לכל פינות הכלוב לצורך נקיון, אוכל וכו...
בציור לא ברור איפה יש תכנון למיכלי מזון, שתייה וכדומה.
לא ברור איך אתה רוצה לחבר את התחתית: במסילה מוכנה או סתם לדחוף מגש.
לא ברור מהשרטוט אם אתה מתכנן מסגרת עץ ואז איך תחבר את הרשת (מסמרים? ברגים? וויום?)
אם אין מסגרת עץ, האם אתה מתכנן ווים או תפירה באמצעות חוט מתכת?
ציר הדלת הוא פירזול שיש לחבר אותו במסמרים/ברגים או צירים מחוט מתכת (בנייה עצמית)
האם יש לך כישורים לעבודות כאלה?
בכל אופן כדאי לרכוש תמיד יותר חומרים ממה שנדרש (בין 10% ל 20%) שלא יתברר לך לקראת הסוף שחסרים לך סנטימטר וחצי של רשת כדי לסיים את הפרוייקט על פי התכנון.

המלצתי החמה, קח מצלמה ולך לחנויות, צלם הרבה כלובים מקרוב (תספר שם שזה פרוייקט מבית הספר לתערוכת צילום). תבחר מודל ותגש לתכנון בפרטים קטנים. צייר בהגדלה כל חיבור וכבר בשלב זה תכנן עד הסוף (הברגה לעץ מחייבת הכנת קדחים בגודל מתאים כדי שהעץ לא יתפרק. מסמרים מחייבים עץ באיכות מסויימת שלא יסדק, חיבור הרשת מחייב לולאה מתאימה שתתפוס אותו).
בתקווה שיש לך גם כלי עבודה ופינת עבודה מתאימים (ולא רק עפרון ונייר), לא נשאר אלא לאחל לך בהצלחה.

אנחנו עושים היום את המחר
מחר אנחנו נעשה את האתמול

נערך לאחרונה ע"י charly בתאריך 21-01-2006 בשעה 17:17.
ישן 25-01-2006, 20:53
צלמית המשתמש של ~M~
  ~M~ ~M~ אינו מחובר  

זהו שאני עוד לא סגור על זה...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי eva_z שמתחילה ב "מצטערת שלא חזרתי אליך, אבל הייתי עסוקה."

עוד לא בדקתי מה זמין אצלי. יש לי חנות מתחת לבית לחומרי בניית שאר שטויות כאלה שאני קונה משם הכל.
אני צריך ללכת לשם פעם לבדוק איזה מבחר יש לו.. כבר המליצו לי פה פעם על רשת לולים... אנא ערף...
אני לא מבין בזה כל כך... לדעתי רשת פלדה או אלומיניום תעשה את העבודה (לא ניתן לכירסום, לא מחליד, נוח לעבודה... לא צריך יותר מזה)

נ.ב.
אני מתכוון לשדח את הרשת לעץ עם אקדח סיכות, זה נראה לי הכי פשוט ואפקטיבי.
את הדלת אני כנראה אעשה כמו בסירטוט.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:28

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר