לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-01-2006, 09:26
  comsoft comsoft אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי i_tzik שמתחילה ב "[QUOTE=comsoft]העינית שלך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי i_tzik
למה לי לבזבז 600 ש"ח על עינית חדשה כשאפשר להחליף כבל לייזר של עינית, או הגברת עוצמת הלייזר של העינית,

ציינתי שיש לי ת'דגם הישן בו העינית היא איכותית יותר בדגמים החדשים, העינית נוטה יותר להישחק

כן, זה "ברור" שהלך לך רק הכבל של העינית, זה דבר שהולך כל יום

וזה גם "ברור לחלוטין (מעל לכל ספק)" שכיוון העינית או הניקוי שלו יפתור לך את כל הבעיות.

אין לי בעיה בכלל. תבוא, אנקה לך את העינית, ואכוון לך את העינית (אגביר את עוצמת הלייזר), כמובן שזה לא יעלה לך כמו עינית חדשה.

מיוצר לציין כי אנני מתחייב לכך שהיא תעבוד כלל ושעליך לשלם בעד עבודה זו במקרה ותבחר שלא להחליף עינית בסופו של דבר.

www.cso.co.il

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-01-2006, 12:17
  comsoft comsoft אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.05
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי i_tzik שמתחילה ב "איזו התנשאות.........."

אז ככה.

ראשית כל מי שבא להחליף אצלי עיין אני קודם מנקה לו את העין ומבלי לחייב שקל, זה פעולה שאני עושה קדם החלפת העינית על מנת לדעת מה המצב האמיתי שלה!!!!

שנית, אתה לא ביקשת שירות להחלפת העין, אתה טענת שאתה "יודע" מה הבעיה ואתה "בטוח" שכל מטרתנו להוציא ממך כסף (שזה ממש לא נכון) והיות וכך השרות שלך מאיתנו הינה ניקוי העינית וכיוונה, וציינתי שאם הדבר לא יעבוד על זה יגבה תשלום סמלי.

לגבי העיניות, אני בטוח שכבל פינה יש מי שישמח לשים לך עינית אפילו ב 50 שקל , אבל כאדם שבטח "יודע" הכל, אתה גם יודע שכל העיניות החדשות בשוק הינם משופצות ושיש דרגות לשיפוץ מה שמשנה את מחיר העינית באופן משמעותי!!!

אתה ציינת שיש לך מכשיר מגירסה 3 או 4, אני ציינתי בפניך שלמכשירים האלה יש לי אוצר ביד, 5 יחידות אחרונות של עניות חדשות (דנדשות) מהניילונים!!! ואם על זה אני גובה תשלום רגיל של 600 ש"ח על ענית וזה יקר ו/או נראה לך כ"עושק" אז זה זכותך!!!

אני יודע מה אני מוכר, ואני על איכות המוצרים שלי לא מתפשר וכל הלקוחות שלי יודעים זאת.

אוליי כדאי שתכנס לפורום האתר שלי (פורום שירות לקוחות - אין בכוונתי לגנוב לפרש משתמשים מפורום זה שאני מכבד אותו מאוד) ותראה את חוות הדעת של הלקוחות המרוצים שלנו.

בנוסף, חוץ מהחלפת העינית ישנו עניין של כיוון העיניות, שזה דבר לא פשוט ודורש הרבה ניסיון על מנת להביא את העינית לרמת תפקוד ההכי קרובה ל 100%.

ברמה האישית:
אדם שמציע לך שירות איננו נוכל באופן אוטומטי ובקצת בגרות ודרך ארץ משיגים יותר.

www.cso.co.il

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:16

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר