לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-01-2006, 11:43
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
אני מתכוון להגיד את זה פעם אחת..ורק פעם אחת....

או קיי..אז ככה..אני שם לב שכל פעם יש מישהו אחר שעושה את אותה טעות..שואל את אותה שאלה...וחוזר על אותו דבר...
אני אאגד את זה באשכול אחד..
השאלות המוכרות: "איך מתחילים עם בחורה?"
אין לי מושג למה אתם חושבים שזה כל כך קשה.... אבל או קיי.. יש משפט פתיחה מאוד מסובך....שאני בטוח שלא חשבתם עליו אף פעם..ואני הולך להגיד אותו..זה משפט *ז*ה*ב... אתם בטח תוהים על מה אני מדבר? או קיי.. המשפט פתיחה אמור להיות משהו כזה:"היי"... איך זה נשמע לכם? קשה? סבבה...
אחרי שאומרים היי... פשוט מדברים עם אותה בחורה... מתחילים להכיר אותה... שואלים שאלות מעניינות.. אל תשאלו שאלות משעממות... תגידו דברים מצחיקים מדי פעם..תהפכו את השיחה למעניינת....ומדי פעם תצחקו על אותה בחורה..ותתנו חצי חיוך כזה..שהיא תבין שזה בצחוק....
שאלה מוכרת נוספת: "כדאי לי לוותר אם לאותה בחורה יש חבר?"
אמ..או קיי.. למה אתם חושבים שצריך לוותר אם לבחורה יש חבר...? אני יודע שהרבה אנשים פה יסקלו אותי...אבל אם אתה מצליח למשוך את הבחורה...לגרום ל-ה להידלק עלייך... ואתה מצליח למשוך אותה אלייך... זה כבר אומר שהקשר של הבחורה עם אותו גבר הוא לא קשר טוב...ובכל מקרה זה היה קורה באיזה שהוא שלב... במילים אחרות...זה שיש לה חבר לא אומר שאתם לא יכולים להתקרב אליה...
אם הקשר של אותה בחורה עם חבר שלה הוא חזק....אתם מלכתחילה לא תצליחו להגיע איתה רחוק... וזה כל כך הורג אותכם לנסות?
שאלה נוספת שראיתי פה:"ומה יקרה אם יצחקו עלי?"
ראבק תפסיקו לחשוב מה אנשים חושבים עליכם..תפסיקו להיות רכרוכיים...מה אכפת לכם מה אנשים חושבים עליכם? למה זה כל כך משנה לכם? תאמצו את הגישה של - להנות בכל מחיר... הרי אם אתם לא נהנים מהחיים...אז מה המטרה בחיים האלה בכלל? בגלל זה תעשו מה שאתם מוצאים לנכון..(בגבול החוק כמובן...) אל תהיו כבולים במה שהחברה קבעה לכם...(זה גם מופנה לבנות...)
עוד שאלה:"אני מאוהב במישהי אבל יש לה חבר....מה אני עושה?"
קודם כל תקרא מה שרשמתי למעלה....דבר שני...אתה לא מאוהב בה... אתה פשוט חושב עליה יותר מדי... אני מניח שאתה מאלה שיושבים בצד כל היום מסתכלים על בחורות אבל לא ניגשים אליהן... כי אתם מפחדים ממה שהן יחשבו עליכן משהו רע או משהו כזה....
את "היכולת" לדבר עם בנות כל אחד מפתח.. עושים טעויות בדרך... ולפעמים "מאבדים" את מי שאתם רוצים...אבל נחשו מה? אחרי שמפתחים כל יכולת....תמיד אפשר לחזור לאותה בת...ותמיד אפשר למשוך אותה מחדש...תסמכו עלי בקטע הזה....
במילים אחרות...תפסיקו לחשוב על בחורה אחת....או עליה במקרה הזה...אתם לא מאוהבים בה כי אתם לא מכירים אותה...ושלא תעזו להגיד לבנות שאתן אוהבים אותן עוד לפני שאתם בכלל מכירים אותם...(אני לא תומך בזה שבכלל תגידו את זה עד שלב ממש מתקדם עם אותה בחורה...אבל יש כמה,שאני מאוד מכבד, שחולקים על דעתי... ראו ערך חרוב )
מה גם שלפי דעתי תפסיקו בכלל להחמיא להן....במיוחד לא על ההתחלה....
נעבור לשאלה הבאה: "על מה אפשר לדבר איתה?"
אמ...לפני שנה-שנתיים גם אני שאלתי את השאלה הזאת..וכמו שאמרתי למעלה..היכולת לשוחח זה משהו שמתפתח אצל כל אחד...וצריך לעבוד בשביל לפתח אותו....
אז על מה אפשר לדבר? מדברים על מה שקורה בסביבה וקשור לאותה בחורה....אני אתן דוגמא... אתה יכול לשאול מה היא לומדת...(מגמות..) ומשם לשאול מה מעניין אותה, אם היא נהנת מזה..וכו'...אמ..קשה להסביר את זה...זה משהו שזורם...עדיף שתמיד תהיו קשורים לשיחה...קחו משהו שהיא אומרת ומשם תעברו לדבר הבא..בשלבים... אל תחשבו בכל שלב של השיחה:"וואי על מה אני אדבר אחר כך? נוווווווווו אני חייב נושא שיחה לדבר איתה עליו אחר כך.... נו ראש..תחשוב על משהווווווווווו יאללה איזה מעצבן אתה.."..כן..הפגנתי פה פיצול אישיות...אבל אני מניח שזה קרה לכולם...וגם אם יש שתיקה... נו אז? תאמינו לי..זה לא אומר כלום..השתיקה הזאת..זה כלי חשוב...אם נגיד דיברתם קצת..אז תנו לה לזרוק את הנושא הבא..אל תפחדו שהיא תחשוב משהו רע עליכם כי אתם לא אומרים כלום..ולא מדברים..אבל אל תראו לה שאתם משתעממים ותסתכלו מסביב בעצבנות כזאת...
מה גם ש90% (או משהו כזה...) מהתקשורת היא שפת גוף... כלומר אם אתם רגועים, בטוחים בעצמכם.. ולא מפחדים שהשיחה תתקע...(זה יקרה עם הזמן...) אז אתם עושים מספיק..תאמינו לי... ושוב, מה אכפת לכם מה היא חושבת? אתם יודעים כמה בנות כוסיות יש בארץ הזאת? מיליונים... ואתם תפגשו עוד אלפים בדרך..אלפים שאתם תדברו איתם... חוץ מזה שתמיד אפשר לתקן את זה....ואני מתכוון תמיד!!!

עוד טיפ לחיים - בחיים אל תתנו לבחורה לעצבן אתכם... ואל תבכו על בחורה אחת...

רחלי אמרה באחד האשכולות משהו מאוד חשוב...שכדאי שכולכם תקראו ותפנימו: (היא כתבה את זה כתגובה למישהו....)
ציטוט:
מכאן יש לך שתי ברירות :
להמשיך להתבייש, לאכול את עצמך על כך ולפספס הזדמנות לפתח איתה קשר .
או - להגיד : על החיים ועל המוות ולהתחיל איתה . וזה אומר - להגיד לה מדי בוקר : "בוקר טוב", להתעניין בשלומה, לגשת לשוחח עמה בהפסקה ובהמשך אף להציע לה לצאת אתך וע"י כך - לשבור את המחסום של הביישנות; ויפה שעה אחת קודם .

האופציה השניה היא קשה יותר, אך הרבה יותר מעניינת ומסקרנת .
במקרה הכי גרוע והיא לא תהיה מעוניינת - לפחות תדע שניסית ולהבא - יהיה לך קל יותר .
במילים אחרות.... במקרה הכי גרוע - למדתם מטעויות....וזה הדבר הכי חשוב בחיים... תמיד תמצאו טעויות..תחשבו אחר כך מה עשיתם טוב ומה עשיתם לא טוב.. ותפסיקו להחמיא להן כל הזמן כי אז הן ידרכו(תדרכנה יותר טוב?) עליכם..

אמ..משהו קטן שגם חשבתי להוסיף:
דווקא טיפ נחמד....

משהו שמישהו אחר אמר:
ציטוט:
"מאמי שומעת תהיתי אם יש איזה שהוא סיכוי קלוש בעולם שאני אקבל את מספר הטלפון שלך"
או קיי.. אל תעשו דברים כאלו...כי זה משדר חוסר ביטחון טוטאלי...וזה לא משהו שאתם רוצים לעשות....במילים אחרות...קצת ביטחון בעצמכם כן?

Charm אמר:
ציטוט:
ידידה שלי פעם אמרה לי אם אתה מדבר הרבה עם מישהי וזה נמשך כך מעל לשבועיים מבלי שתעשה משהו בנידון לכיוון החברות אתם תהיו ידידים, עכשיו אני לא יודע אם זה כל כך מדוייק כלומר שבועיים בול אבל מה שחשוב הוא שאם אתה מכיר מישהי חדשה שלא הכרת קודם ואתם מדברים ונפגשים ואתה משאיר הרבה זמן את הקשר על אש קטנה סיכוי טוב שאתם תהיו ידידים בסוף כי אף אחד לא יוזם את הצעד הבא.
מה שהוא אמר, כן....זה נכון...ברגע שנכנסים לאיזור ה:"ידידים" קשה מאוד לצאת ממנו...מה שאפשר לעשות זה רק לחתוך...באותו הרגע....ולא לפחד לאבד אותה....

טוב, אמרתי את דעתי... תעשו כרצונכם..אני יותר לא מתכוון להגיב ככה על שום נושא שנאמר פה...אני רק אפנה לאשכול הזה...

עוד משהו קטן ואחרון... אני מבקש שתגובות שכוללות רק:" וואי נכון...", "אתה צודק", "אתה טועה",
"לא נכון..", "הוצאת לי את המילים מהפה" וכו' וכו' וכו' לא יהיו פה!...
רוצים להגיב? תנו תגובה בונה.. תגובה שבאמת תעזור לאחרים ולא תנסה "להעלות לי את האגו" או לחילופין להוריד לי אותו....כי ב'תאכלס זה לא מה שישנה לי..בכלל לא...

למנהלים,
אני אודה לכם מאוד אם לא תעשו את זה דביק!

נערך לאחרונה ע"י Private בתאריך 22-01-2006 בשעה 12:12.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-01-2006, 19:40

חברה שלך...אמ..חמודה...(בלשון המעטה...)
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "*שיעול*בולשיט*שיעול*"

אני רואה הפכתם את זה בדיוק למה שלא רציתי שזה יהיה... אי אפשר להגיד שלא ציפיתי לזה...אבל או קיי...
בכל מקרה...אני אסביר את עצמי יותר...
הוא חשוב רק במקרה שאתה עומד כל הזמן מהצד ומחכה שבנות יתחילו איתך...(שבמקרה הטוב זה באמת יקרה ואתה תזיין 2 בנות בשנה...) אבל אם אתה הולך...יוצא החוצה..ומבצע..אם אתה מראה לבנות את האופי שלך....(והאופי שלך הוא באמת אופי של בן אדם הגיוני..חזק..אחד עם בטחון...שיודע מה הוא רוצה מעצמו..שיודע להוביל....שיודע לקחת עניינים לידיים שלו.. אחד שאדיש לתוצאה ולא מפחד לאבד את הבחורה... אחד שיודע לצחוק עליה מדי פעם ולא להראות לה שהיא כל החיים שלו... אחד שיש לו חיים חוץ ממנה והוא לא מסתכל עליה כל היום או חושב ותוהה מה היא עושה עכשיו...)...זה יקרה הרבה יותר מזה...ואמ..אדם כזה גם את הבחורה שלך הוא יכבוש.... לא משנה עד כמה אתה "כוסון"... תתפלא אבל משיכה פיזית לאו דווקא מתעוררת בגלל סוג הגוף...או בגלל איך שהבן אדם נראה.. המשיכה הזאת יכולה להתעורר מעוד המון דרכים אחרות...כמו איך שהבן אדם סוחב את עצמו....איך שהוא מתנהג..ואיך שהוא מדבר....

אם כבר מדברים על בולשיט..יבוא יום ותבין שבנות אומרות מה הן רוצות..אבל הן לא יודעות מה הן צריכות... אין לי עצבים להרחיב על זה..
אני לא טוען שמשיכה ראשונית לא יכולה לעזור(ברושם הראשוני...)...אבל אם אתה נראה הכי טוב בעולם אבל אתה לא יודע איך להתנהג..אתה כל הזמן מתנהג בצורה רכרוכית..אתה כל הזמן מפחד...אין לך בטחון בגרוש וכו'...אתה לא תשיג שום בת...לפחות לא אחת שאתה רוצה... אז כן, פחות בנות יתחילו איתך...אבל אתה מעדיף לחכות ולהתפשר עם אחת שמתחילה איתך מאשר ללכת על הבנות שאתה רוצה? במקרה כזה, כן... ה"יופי" דרוש...

אתה תתפלא אם תבין איך המוח האנושי פועל... במיוחד של הנשים...

ד"א...כשאני מדבר על יופי...אני לא מדבר על אסתטיקה...
אסתטיקה זה דבר חשוב...מאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאוווווווווווווווווווו וווודדדדדדדד...
תטפחו את עצמכם...תהיו המקסימום שאתם יכולים להיות...תרגישו נוח בגוף שלכם...והכל יבוא טבעי...

אם אתה רוצה דוגמאות...תסתכל מסביבך... אתה לא יכול להגיד לי שבחיים שלך לא ראית בחורה כוסית בצורה לא נורמלית יוצאת עם אחד מכוער.... ואם לא ראית, אתה צריך לצאת יותר...

אני יכול לספר לך סיפורים מפה ועד הודעה חדשה על איך בנות שבהתחלה "ניפנפו" גבר מסוים..הפכו בסופו של דבר להיות הסמרטוטים של אותו גבר...

(סתם לידע כללי...ברגע שבן אדם מרגיש שהוא סקסי...ברגע שבן אדם מרגיש שהוא "כוסון"...הוא מתנהג אחרת... ההתנהגות הזאת היא מה שמושכת את הנשים...ולא איך שאתה נראה, כמו שחשבת תמיד...)

אז אני אחזור שוב על מה שאמרתי...אולי זה יחלחל הפעם:
המראה שלך הוא לא מה שקובע פה...
תשקיעו באסתטיקה...

נערך לאחרונה ע"י Private בתאריך 22-01-2006 בשעה 19:46.
ישן 22-01-2006, 21:00
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
ומה הייתה עושה אם היא בחורה בישנית
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "חברה שלך...אמ..חמודה...(בלשון המעטה...)"

אבל מעוד בישנית ואתה אוהב אותה למרות שלא דברת איתה כמאט אף פעם
ואין לכם בכלל שעות שאתה נפגש איתה ושהיא רוב הזמן אם חברות שלה
ואתה בקושי יכול לתפוס אותה לבד
ואתה לא מכיר על מה היא אוהבת לדבר ולא יודע אליה כלום בקושי את שם המשפחה
ואני ממש אוהב אותה כאילו תפסתי כבר את האופי שלה במשך הזמן בקשר ליופי היא נראת מדהים
עזוב לא יכול לתאר לך את היופי שלה היא לוקחת את כול הדוגמניות בכיס הקטן
כי אני משתגע מצד אחד אני לא רוצה לקפוץ אליה
מצד שני אני לא יודע איך לגשת אליה בכלל
בוא נראה מה אתה הייתה עושה במצב כזה ?
אם יש לך עצה אחי שלוף כי אני נואש לעצות
ישן 23-01-2006, 15:11
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
טוב דעהשל בחורה!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "אני מתכוון להגיד את זה פעם אחת..ורק פעם אחת...."

אוקיי!!!
הבחור שכתב את האשכול -מה הקטע עם הכינויים?????מאמי??
ככה בעיניך מתחילים עם בחורה?או בעיני כל אדם אחר ???
עזבו אתכם שיפה שלי זה המאמי החדש....אבל בסקר שווקים שנעשה על ידי האחת והיחידה שלכם..מאמי זה כינוי לזוגות שיחד כבר שנים...הגזמתי כמה חודשים.אישית הייתי מחטיפה לאותו אדם סטירה אם הוא היה קורא לי מאמי והוא לא מכיר אותי!!או שהיה איזה קטע של סרקסטיות(רינה שמעת מה אמרתי???סרקסטיות!!!לא ציניות!!)
מסכימה שהכל הוא עניין של גישה לעניין...אם באים בגישה של זה לא יילך אז זה באמת לא יילך..
אלוהים,אני לא מאמינה שאני אומרת את זה ומתנהגת בדיוק ככה..אבל זה לא עליי זה על הגברים למינהם פה!
ולגביי אם לוותר על הבחורה בגלל שיש לה חבר משפט אחד שיאמר הכל !!
"חבר/ה זה לא קיר" משמע אפשר לשבור אותו/ה.
ואם צוחקים עליך תצחק איתם יחד!!
גם אני תוהה על מה מדברים ...בפגישה אבל זורמים!!!שמעתם זורמים על מה שיש אפילו על המזג אויר חחח ...אז יאללה לעסק!!!!
ואם לא הולך עם בחורה אחת תמיד יש אחרות!!
"יש הרבה דגים בים!"

הכוכבת שלכם,
Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

ישן 26-01-2006, 11:27

יש לי עובדות בשטח שמוכיחות את מה שאמרתי כאן...(לא אני אישית...)
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי FortMinor שמתחילה ב "לדעתי הכל שטויות!"

אז אם אתה מעדיף כשאתה "מכוער" ללכת ולשבת בפינה בצד ולא לעשות כלום - תהנה.
ותתפלא אבל הבעיה של רוב האנשים זה איך להתחיל את המשפט הראשון....אם יש לך משפט טוב יותר...ואם אתה מוכן להסביר יותר את ה"תלות" הזאת שאתה מדבר עליה...אני מוכן להקשיב...
ציטוט:
זה מזל ואתה לא יכול לדעת!

אם אתה חושב שהכל זה מזל אז יש לך בעיה חמורה..... אז אולי תשב בפינה כל היום ואולי במזל איזה מישהי כוסית תעבור שם ותגיד לך שלום... הרי הכל מזל לא?

ציטוט:

אבל הכי חשוב זה מראה לפי דעתי! אם מישהו מכוער אז חבל על הזמ שלו! באמת ..אנ מדבר פה על התחלות ! אבל אם אתה כיר מישהי דרך חברים וכאלה אז זה משהו אחר לגמרי זה לא תלוי לפעמים במראה ! אבל בהתחלות זה תמיד המראה !

זה אחלה שאתה קובע קביעות ולא מסביר אותם..בכל מקרה... מה ההבדל ומה השוני בלהכיר מישהי דרך חברים או להתחיל עם מישהי? (רמז? אופי...אם אתה מצליח כשאתה מתחיל עם בחורה להעביר אופי שמושך אותה..היא תמשך אלייך גם אם אתה "מכוער"...)
מה גם שנתת קביעות מנוגדות....אם אתה רוצה להסיבר ולפרט - בכיף...

נערך לאחרונה ע"י Private בתאריך 26-01-2006 בשעה 11:30.
ישן 26-01-2006, 15:14
צלמית המשתמש של FortMinor
  FortMinor FortMinor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "יש לי עובדות בשטח שמוכיחות את מה שאמרתי כאן...(לא אני אישית...)"

טובבב מה שאני רציתי לסביר זה מה שאני חושב....
אני אמרתי שאם מישהו"מכוער" ורוצה להתחיל עם בחורה זה תלוי באופי שלו פה..ואולי זה לפעמים לא מצליח..כי הוא בככללל פעם ראשונה רואה אותה..הוא לא רואה אותה כל יום..זאת אומרת היא לא מכירה אותו מבפנים אז היא לא תתן לו אפשרות להראות את זה!! בצד השני זה אם הוא מכיר אותה דרך חברים שלו או שכנה שלו ... אז ככה זה משהו אחר .. פה יש לך את כל הזמן בעולם לחשוב איך להתחיל איתה.. היא לא תיעלם לך .. (זה מה שאני חושב) אם היא שכנה בוא נגיד ! שכנה!!! אתה אומר היי זה מה שאנחנו עושים עם שכניםם .. או אם היא ידידתו של חבר שלך אז גם פה אתה אומר היי כי זה מה שעושים ...ככה לאט לאט אתה יכולל להתחיל איתה אפילו אם אתה מכוער ! זה יצליח ! אבל אם אתה לא מכיר אותה בכללל ופתאום אתה יוצא לה באיזה שהוא מקום ומתחיל איתה אז פה יכול שיצליח אבל סיכוי אפסי...עכשיו אם מישהי מתחילה איתך בטיילת מכוערתתתתת ...אתה בורח אם מישהי כוסית יפה ומתחילה איתך !אתה מתלהבב ! קיצור זאת הדעה שלי

ישן 24-01-2006, 09:47
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
private סחטיין על ההשקעה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Private שמתחילה ב "אני מתכוון להגיד את זה פעם אחת..ורק פעם אחת...."

כל הכבוד על הריכוז של החומר
למקס מקס בקשר לשאלה שלך על ביישנות הדרך להתחיל זה אותה דרך כמו עם כל אחת רק אולי דורש יותר עבודה ואולי יותר תעוזה, אם אתם בבית ספר יחד אני משער שתוכל פה ושם לראות אותה לבד ואז לגשת אם אתם לומדים יחד אולי תוכל להשאיל ממנה מחברת להשלמת חומר וכך ליצור מגע ראשוני, וכמו שהציעו פה כמה פעמים תמיד אפשר להתחיל להגיד שלום ולראות לאן זה יתפתח מפה
עצה קטנה אלייך כמו שנאמר יופי הוא לא הכל זה רק הקצפת או הדובדבן אם הבחורה ביישנית מאוד ותגרום לך להחליט הכל זה מתישהו יעייף אותך, אני יצאתי פעם עם מישהי שהייתה מאוד ביישנית וכך הייתי צריך להחליט בשביל שנינו מה נעשה וגם בערך הייתי צריך לדבר בשביל שניים אז אתה יכול למשוך פגישה 2 פגישות ואולי 3 אבל זה מתחיל לעייף אותך אז תבדוק עד כמה הביישנות שלה חמורה

לפורט מינור אני לא מסכים איתך יופי נותן ופותח דלתות אבל לא משאיר אותך בתוך החדר כמו שprivate אמר אם אין כלום מאחורי היופי זה ימאס לך מהר מאוד אז היה רושם ראשוני נהדר אבל מה הלאה?....
המשך שבוע נפלא
ארז
the Fresh dad

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 25-01-2006, 00:30
צלמית המשתמש של עישונים
  עישונים עישונים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל עישונים
נראה לי שאני אמרתי את המשפט "חסר הביטחון"(אני כבר לא זוכר)

"מאמי שומעת תהיתי אם יש איזה שהוא סיכוי קלוש בעולם שאני אקבל את מספר הטלפון שלך"-זה המשפט

ואם אני אמרתי אותו אז אני לא כ"כ חושב שהוא חסר ביטחון ואני יגיד לך גם למה-מהסיבה שאני יותר אוהב את הדרך המסטולית או המצחיקה איך שתקרא לזה.
שאמרתי את המשפט לא התכוונתי שתבוא אליה עם בגדים קרועים ופתק בגב שכתוב בו:"תבעטו בי" ותגיד לה את המשפט.

התכוונתי שתגיד לה אותו בנימה של הומור בצחוק ותאמין לי שהיא תבין שזה בצחוק כי אם דיברת איתה רבע שעה -חצי שעה כמו בן אדם נורמאלי היא תבין שזה בצחוק

אני אישית לא אוהב את הגישה של הרציניות אני לא אומר שתיהיה טמבל אבל אל תיהיה רציני כ"כ תיהיה 35-40% רציני ו-60-65% אחוז הומוריסיטי

אבל כל זה רק מה שאני-האיש הפשוט חושב אז איך אומרים? איש איש באמונתו ייחיה....

מקווה שהבנת

יום טוב

ישן 26-01-2006, 11:21

אמ...כמה דברים....
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי עישונים שמתחילה ב "נראה לי שאני אמרתי את המשפט "חסר הביטחון"(אני כבר לא זוכר)"

אני לא יודע איך אתה אמרת את זה....אבל אני לא מצליח להעלות בדעתי על צורה שמשפט כזה ישמע לי מבן אדם שהוא בעל בטחון גבוה.... בכל מקרה..בכל משפט שאתה אומר המשמעות תלויה באיך הוא נאמר.....
בוא ננסח את זה ככה...קח 2 משפטים ותגיד לי איזה מהם מביע ביטחון עצמי וצחוק יותר מהשני:
-"מאמי שומעת תהיתי אם יש איזה שהוא סיכוי קלוש בעולם שאני אקבל את מספר הטלפון שלך"
-"אמ...את נראת חמודה...אני מניח שאני צריך לברר את זה יותר לעומק...[חצי חיוך זדוני] מה דעתך שנשמור על קשר טלפוני? סבבה..אז מה אמרת שהמספר שלך?"

אני מניח שהבנת את העקרון...

על דבר אחד אני מסכים איתך 100%..רוב הזמן צריך להיות הומוריסטי...אבל אצלי זה כמו 80% מהזמן....

ציטוט:

אבל כל זה רק מה שאני-האיש הפשוט חושב אז איך אומרים? איש איש באמונתו ייחיה...

לא הבנתי את הכוונה של המשפט הזה...(החלק הראשון...)

נערך לאחרונה ע"י Private בתאריך 26-01-2006 בשעה 11:31.
ישן 29-01-2006, 17:57
  ManMan88 ManMan88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.05
סוף סוף

סוף סוף קראתי את כל התגובות והגיע זמני
אז זה מה שאני חושב:

אני התעמקתי בעניין הזה של התחלות בזמן האחרון וגיליתי שהדברים שפריווט רשם בהתחלה נכונים מאוד.
כל הקטע של הבטחון עצמי, מראה, הומור, גישה וכו'.
(והנה הוא בא)
אבלללללללללל הבעיה היא לא להגיד לאנשים איך לעשות זאת, כי זה הכי קל שיש (אני לא אומר שזה רע ואני מברך אותך על זה שעשית זאת)
כי להגיד לאנשים אתם צריכים בטחון גישה הומור לעקוץ אותה... לא יעזור להם בהרבה (לרוב אני חייב להגיד), זה לא מיומנויות שיש לכולם ושהם יכולים לשלוף את זה מהכיס ברגע.
זה נשמע טוב ויפה אחרי שקוראים את הדרכים להשיג בחורה, אבל כשזה מגיע להוצאה לפועל מבינים שזה לא פשוט כמו שזה כתוב (אם אין את היכולות והנסיון).
זה לא שאמרת להם עכשיו מה לעשות והם יגידו: "אההה אז ככה זה עובד" ויצאו לרחוב ויכנסו לאורגיות (סתם הגזמה).

אז לסיכום אני אגיד שאין לי את הפתרון של איך לגרום לאנשים להתחיל בעשייה של "להצליח" עם בחורות.. כי אני בעצמי עוד לא מצאתי אותו..
כרגע אני מאמין שהדרך הטובה ביותר היא להתחיל להתנסות (הכי חשוב לרכוש ניסיון), ודרך אפשרית שאני חושב שתעבוד היא ע"י פגישה עם חברים (שלי אישית נותן הרבה יותר בטחון) אולי אפילו לשתות איזה בירה לפני בשביל להשתחרר קצת, ולהתחיל לדבר עם בנות סתם לצחוקים.. לפתח שיחות וכו'. אולי אפילו לעשות התערבויות מי מצליח להוציא מבחורה מסויימת מס' טלפון ועוד שטויות. כך לאט לאט רוכשים ניסיון ואז לא צריך יותר את הבירה ואת החברים.
שוב אני ידגיש: לדעתי הדרך הזו יכולה לעבוד.. אם יש לכם משו להגיב עליה בבקשה.
מה שכן הדרך שפריווט כתב בקשר להתייחסות לבנות , לדעתי, היא הדרך הנכונה לרוב.

נערך לאחרונה ע"י ManMan88 בתאריך 29-01-2006 בשעה 17:59.
ישן 30-01-2006, 17:46
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
המלצה ישר כוח

שיחקת אותה חומד !
האשכול הזה נראה לי מקיף בהחלט ואני בטוחה שהרבה נעזרו ויעזרו בו (וגם אני ) .
בהתייחס לדבריו של FortMinor - אז באמת אין חוקים איך להתחיל עם בחור/ה שמוצאים חן בעינינו וכל מקרה לגופו, אך ניסיון של אחרים יכול להקנות לנו הרבה פעמים בטחון עצמי וחצי נחמה (שלפחות עוד מישהו היה "באותה הסירה" ) .

ומעט טיפים שלי, איך "להגיע אל לב הצד השני ?" :
- על - ידי חיוכים, הפגנת איכפתיות, יוזמה, אופטימיות ואטרקטיביות (כל אחד יכול לסגל לעצמו דרכי ביטוי לאלו, שורה תחתונה - בשביל להתחיל ולפתח מערכת יחסים, צריכים השקעה והדדיות (ובהחלט לא לשחק משחקים )) .

שבוע מקסים לכולם,
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:50

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר