לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-01-2006, 19:45
  1shim 1shim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.05
עזרה יש לי בעיה ביישום

ב"ה
הלו אחי לכולם שלום!
ההפעלה שאצלי XP Pro וחיבור 1.8 USB 130 WOW עם אנטי וירוס ואנטי ספאם ישר בחיבור מהחברה. אני מוריד באימיול כל מני קבצים ופתאום ה-XP עצמו התחיל לזחול ולהיתקע, הורדתי את קספרסקי, עשיתי סריקה ומצאתי כמה טרוינים רציניים שהם גם פרוקסים. למשל כמה כמו .WIN32ssr וכו',
מחקתי את כל מה שמצע הקספרסקי והמשכתי כרגיל והיה בסדר לכמה זמן ממש מועט ופתאום שוב המחשב היתחיל להיתקע אבל באופן רציני מאוד, הרבה יותר קשה מה שלפני הקספרסקי, הפעם היתי מוחרח לכבות את המחשב בכל פעם כזו, ממש מכה רצינית, המחשב פתאום ממש נעשה חולה ונתקע גם בכל מני דברים אחרים. החלטתי למחוק את הקספרסקי הזה כי לפניו היו לי קצת פחות בעיות ומה שקרה, כשנתתי לו הוראת מחיקה עצמית אומנם מחק את עצמו אבל פתאום מחק לי את החיבור לאינטרנט והחיבור מת ומחק לי גם יישום מהמחשב. ניסיתי להיכנס לעזרה וקפצה לי הודעה (שגיאת יישום) אתחול תקין של היישום נכשל (0xc0000005). לחץ על אישור כדי לסגור את היישום וכו' וכו'. כיביתי את המחשב ובהדלקה שוב ההודעה הזו מופיע אבל כל הדלקה. ניסיתי להעלות את העזרה ולנסות את הבעיה וגם ההודעה הזו קופצת. בקיצור זו בעיה רצינית, בחיפושים נדמה לי שזה דרייבר. אז ראשית כל מה הבעיה המדויקת רבותי. ואם כן זו הבעיה, איך אני פותר את זה זאת אומרת איך אני מתקין את הדבר הזה זאת אומרת איך אני מושך אותו מדיסק ה-XP ואם מהאינטרנט, באיזו תיקיה אני שם אותו ועוד, היכן לחפש את זה ואיך אני מגדיר את הדבר הזה כדי למצוא באינטרנט. ואם זה משהוא אחר, אז איך אני מתגבר על הבעיה......
חברה! תעזרו לי בבקשה בדבר הזה ובלי צורך בפירמוטים...! אני ממש מודה מראש לכל העוזרים כי מעולם לא קרה לי שמחקתי תוכנה והתוכנה מחקה לי דברים מהמחשב יחד איתה.....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-01-2006, 21:33
  1shim 1shim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.05
עזרה שגיאת יישום
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "יש לך ווירוסים ורוגלות במחשב"

ב"ה
הלו קוביבי ורבותי!
תקראו טוב את האודאות שלי! היה לי קספרסקי ואיתו מחקתי את כל הזבל שהוא סימן והוא זה שדפק לי את היישום שציינתי כשנתתי לו הוראת מחיקה עצמית ומחק או ביטל את החייגן ואת קובצי העזרה. מה שקורא שיש לי עדין את הספיבוט והקובץ של מיקרוסופט שמעודכן ושמוחק את כל המזיקים מהמחשב והוא מראה לי שהמחשב שלי נקי. הענין שאיני יכול להתקין חייגן חדש כי זה לא נותן. יתכן שהחייגן ישנו אבל לא עולה וגם קובץ העזרה לא נפתח בגלל היישום שנדפק לי חברה, אני נאלץ לכתוב ממחשב אחר כדי לקבל את הפיתרון כי מאצלי אי אפשר בשום אופן להיתחבר לאינטרנט. הלא אחי, אני ממש במצב SOS בעינין הבעיתי הזה. תראו שציינתי שיש לי אנטי וירוס בחיבור של החברה שאני משלם עליו כתוספת!!!

נערך לאחרונה ע"י 1shim בתאריך 23-01-2006 בשעה 21:40. סיבה: הוספה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:14

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר