לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-01-2006, 13:55
  *גלעד* *גלעד* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.06
מספר שאלות בטרם מילוי המנילה

1) האם יש במודיעין שדה יש מיונים? (לא כולל התחקיר הבטיחוני)
2) האם זה נכון שניתן להתקבל לשם רק אם קב"ה 52 (יש לי אבל זה חשוב כי ב"כ יהיו אנשים איכותיים אם כן)
3) מה היציאות בנ"מ לבית ?
4) אם אני מסמן 4 על חיל הים האם אקבל זימון?
5) קד"ץ נהיגה-לסמן כן או לא-במידה ואסמן כן האם השירות שלי יהיה נהג בצבא? (אם כן אסמן לא כמובן)
6) כדי להיות במודיעין שדה מה מומלץ לסמן באופציה השנייה והשלישית? (מתוך הנחה דברים שיש להם ביקושים בד"כ לא יתנו...)
7) האם במודיעין שדה פרופיל 72 ייחשב כחריג ועל כן ישובץ בתוך החייל לתפקיד שונה לחייל עם פרופיל 82?
בבקשה אל תנעלו לא מצאתי תשובות לשאלות אלו . אני יודע שיש לי הרבה שאלות אבל יעזור לי מאוד אם תענו לי לפחות על חלקן.
תודה מראש

נערך לאחרונה ע"י *גלעד* בתאריך 23-01-2006 בשעה 13:57.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-01-2006, 16:03
  o.m.t o.m.t אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.08.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי *גלעד* שמתחילה ב "מספר שאלות בטרם מילוי המנילה"

כל התשובות שאני רושם הם רק לפי מה שראיתי בפורום-
למודיעין שדה אין מיונים מוקדמים.
היציאות בנ"מ הם חצאים אם אני לא טועה.
לי יש פרופיל 72 עם שני סעיפים פוסלים וסימנתי 4 לחיל הים ולא קיבלתי מיון, התקשרתי לבקש ואמרו לי בגלל 2 הסעיפים אני לא זכאי לזימון. לפי דעתי, אם תסמן 4 לא תקבל אוטומטית אבל אתה יכול לבקש ויתנו לך (אלא אם כן יש לך סעיפים פוסלים).
קד"צ נהיגה-אל תסמן, אתה סתם תקבל מיונים לזה שגם ככה לא נראה לי תלך אליהם כי אתה אומר שאתה רוצה קרבי.
אופציות 2,3- תסמן חילוץ והצלה ומ"כ בעדיפויות משניות. לנ"מ ותותחנים יש הכי פחות ביקוש, ככה שאם תסמן אחד מהם אפילו בעדיפות שלישית יקחו אותך לשם. חילוץ והצלה ומ"כ הם תפקידים שהביקוש שלהם הוא פחות או יותר שווה למודש ככה שיש סיכוי סביר שתגיע למודיעין שדה.
עם פרופיל 72 אתה לא יכול להיות לוחם איסוף אבל יש לך את תפקידי המש"קים למיניהם. אם תגיע למודיעין שדה אתה כנראה תהיה תומך לחימה ולא לוחם איסוף.
לגבי הקבא- יש כאלה שמגיעים עם פחות מ-52 , הרוב אבל עם קבא 52 ומעלה לפי מה שהבנתי.

ישן 23-01-2006, 16:11
  *גלעד* *גלעד* אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי o.m.t שמתחילה ב "כל התשובות שאני רושם הם רק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי o.m.t
כל התשובות שאני רושם הם רק לפי מה שראיתי בפורום-
למודיעין שדה אין מיונים מוקדמים.
היציאות בנ"מ הם חצאים אם אני לא טועה.
לי יש פרופיל 72 עם שני סעיפים פוסלים וסימנתי 4 לחיל הים ולא קיבלתי מיון, התקשרתי לבקש ואמרו לי בגלל 2 הסעיפים אני לא זכאי לזימון. לפי דעתי, אם תסמן 4 לא תקבל אוטומטית אבל אתה יכול לבקש ויתנו לך (אלא אם כן יש לך סעיפים פוסלים).
קד"צ נהיגה-אל תסמן, אתה סתם תקבל מיונים לזה שגם ככה לא נראה לי תלך אליהם כי אתה אומר שאתה רוצה קרבי.
אופציות 2,3- תסמן חילוץ והצלה ומ"כ בעדיפויות משניות. לנ"מ ותותחנים יש הכי פחות ביקוש, ככה שאם תסמן אחד מהם אפילו בעדיפות שלישית יקחו אותך לשם. חילוץ והצלה ומ"כ הם תפקידים שהביקוש שלהם הוא פחות או יותר שווה למודש ככה שיש סיכוי סביר שתגיע למודיעין שדה.
עם פרופיל 72 אתה לא יכול להיות לוחם איסוף אבל יש לך את תפקידי המש"קים למיניהם. אם תגיע למודיעין שדה אתה כנראה תהיה תומך לחימה ולא לוחם איסוף.
לגבי הקבא- יש כאלה שמגיעים עם פחות מ-52 , הרוב אבל עם קבא 52 ומעלה לפי מה שהבנתי.

תודה אחי
אבל מה זאת אומרת שאני לא יוכל להיות לוחם איסוף בגלל הפרופיל 72? ומה זה תפקידי המש"קים? וואי אתה ממש מפחיד אותי עכשיו-אני רוצה להיות לוחם איסוף...
ויכול להיות שאם אסמן באמת לוחם חילוץ והצלה ומפקד טירונים בתור אופציות 2 ו3 שישימו אותי אחד מהם?

נערך לאחרונה ע"י *גלעד* בתאריך 23-01-2006 בשעה 16:14.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:50

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר