לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-01-2006, 00:16
  _Dark_Angel _Dark_Angel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.05
גרפיקה אז איך אתה התחלת לעצב? =]

בזמן שעבדתי על משהו בפוטושופ, נזכרתי איך הכול התחיל...
אז חשבתי על אשכול שבו כל אחד יספר איך הוא התחיל בתחום העיצוב, יהיה נחמד לקרוא לא?
אצלי זה התחיל כאן, בפרש, מחתימות.
התלהבתי מהעניין, השגתי פוטושופ והתחלתי לבחון את התוכנה
התחלתי עם האתר נגטיב, מדריכים בסיסיים בעברית...
ואז כמובן להראות למשפחה איך אני משפר תמונות וגם מחליף ראשים.
כמובן שבהתחלה היה די קשה, כמו עניין הגזירות וכל העניין עם השכבות, זה היה חדש בשבילי.
זה המשיך לשבועות של חרישה על אתרים כמו good-tutorials והמון אתרים אחרים, המון.
"גילוי" כל אתרי הפונטים והמברשות, חרישה על הפילטרים, התייאשות עם הפן טול...חח אין לזה סוף :]
בכל אופן, התחלתי לראות דברים הרבה יותר גדולים מחתימות קטנות, כמו העבודות המדהימות שהציגו כאן בפורום.
או למשל עבודות בdeviantART פשוט פתחו לי עולם.
סה"כ אני מעצב קצת יותר מחצי שנה, ויש המון מעצבים שאני מעריך ושואף להגיע לרמה שלהם (ואף יותר ^^)
היום כשאני גולש ברשת, שלא כמו פעם, אני רואה ישר את תהליך העיצוב של אותו אתר, ואת רמת ההשקעה.
וכמובן שבכל יום (כל פעם שאני באינרטנט ) רואים משהו חדש.

מקווה שלא שיעממתי אתכם(תאמינו לי, זו הגרסה הכי קצרה שהצלחתי לכתוב) ושתשתפו פעולה.
המשך יום נעים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-01-2006, 08:37
צלמית המשתמש של inspire
  inspire inspire אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.04.04
שלח הודעה דרך MSN אל inspire Facebook profile
נשמע רעיון טוב,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי _Dark_Angel שמתחילה ב "אז איך אתה התחלת לעצב? =]"

אני אמשיך:

פעם ראשונה שהתעסקתי עם גרפיקה ממוחשבת הייתה שקיבלתי את המחשב הראשון שלי בגיל 13, מחשב יד שניה גמור (2P) שבקושי סחב דייב (המשחק העקום עם האיש הכחול והסאונד מהמעבד). קיבלתי תוכנת עריכה פשוטה, שמגיעה ברמתה בערך לצייר עם כמה פילטרים, התלהבתי מהרעיון והתענינתי בתחום. (כל זאת כמובן בלי אינטרנט על המחשב).
בצורה כזאת או אחרת הסגתי את הפוטושופ לאחר המלצות של חברים של אבא שלי, ("תוכנה מתקדמת מאד אבל יקח לך שנים להבין אותה, לך עליה כשתיהיה יותר גדול" - וזה רק משך אותי יותר לנסות ולראות במה מדובר).
וכך היה לי את תוכנת הפוטושופ (ומחשב חדש) ללא אינטרנט קרוב לחצי שנה, לא היה לי מצלמה דיגיטלית כך שלא היה לי מה לערוך בעצם, וכל שנותר היה לי לעשות זה לנסות ליצור דברים עם התוכנה בלבד (עם הזמן גיליתי שנקרא 100%PS וכו'),מה שנתן לי ידע יחסית רחב על התוכנה.
עם הזמן התחברתי לאינטרנט (בערך בגיל 15) הכרתי את פרש, את הפורום ועוד אנשים המתעסקים בתחום ומשם התקדמתי לאט לאט מהסתכלות ותהייה..

וכך התקלקלתי מילד שמשחק דייב ל-inspire ;)
נשמח לשמוע את הסיפור שלכם!

ישן 24-01-2006, 13:00
  -imagination- -imagination- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.04
אני לא טוב בלספר סיפורים אבל שהיה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי _Dark_Angel שמתחילה ב "אז איך אתה התחלת לעצב? =]"

אני וחבר שלי רצינו לפתוח אתר לפני כמה שנים והוא עשה תלוגו שלנו בפוטו שופ
אז שאלתי אותו מה התוכנה הזאת הוא אמר לי פוטו שופ ואמר שאני לא יצליח ללמוד אותה לעולם
הורדתי אותה וניסתי להתקין בתור ילד קטן וטיפש לא הצלחתי באותו זמן היתי בפורום כוורת והסתכלתי בפורום עיצוב גרפי והחלטתי לנסות שוב להתקין תתוכנה והצלחתי:]
הכרתי שם מישהו שהביא לי מדריך איך לעשות עיגול כן כן לא הצלחתי אותו זה היה באיזה אתר אם K משהו לא זוכר
והתחלתי לעשות כול מני שטיות אני זוכר תעבודה 100% הראשונה שלי לחם כזה של צרפתים יצא די עלוב
לא יודע משם עברתי איכשהו לחתימות ואחרי כמה זמן הבנתי שזה לא עוזר לי בכלום ועברתי לעיצוב גרפי
תמיד הכי אהבתי לעשות דברים רק בפוטו שופ גם חתימות....
וזהו הגעתי לפה דרך סקיצה
והכול בגלל שלא יוכלתי להאמין שאני לא יוכל ללמוד תתכונה:]

ישן 25-01-2006, 15:38
  Real Girl Real Girl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
:)

תמיד הייתה בי קצת אהבה לאומנות אם זה ציור (למדתי בתחילת היסודי, אני מציירת בתור תחביב מדי פעם..), או מוזיקה (אני מנגנת דיי הרבה שנים..), או עוד הרבה דברים.. מאז גיל קטן התעסקתי עם מחשבים, לדעתי אפילו מאז הגן, אני זוכרת שהיו לי משחקים על הדיסקטים הענקיים האלה.... כשהייתי בכיתה ב' בערך למדתי כל מני שטויות כמו ויז'ואל בייסיק (כן, הייתה לי ילדות עצובה..)
וכשנחשפתי לתחום של הגראפיקה זה היה לדעתי בערך כשהייתי בת 13 וחצי.. לא יודעת בדיוק, ראיתי כל מני עבודות מרשימות או דברים שעניינו אותי איך יצרו אותם.. קראתי קצת, התעניינתי.. אבא שלי הביא לי את פוטושופ 6 לדעתי.. לא זוכרת איזו גרסא.. לדעתי זו הייתה 6.. שיחקתי קצת ונראה לי מעניין קראתי קצת מאמרים, קראתי ספר בשביל לדעת טיפה בסיס ומשם כבר אילתרתי הכל לבד עשיתי מה שהיה בראש שלי.. וכך התקלקלתי מ... אופס. תמיד הייתי מקולקלת.

ישן 25-01-2006, 18:20
צלמית המשתמש של square-style
  square-style square-style אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל square-style שלח הודעה דרך Yahoo אל square-style

הפעם הראשונה שאני התחלתי לעצב היה בגיל 11-10 ככה.
התחלתי מעבודות פשוטות(שלא הצגתי בפורום) שלא כ"כ אהבתי אותן ואז הבנתי קצת יותר באינטרנט וגם בפוטושופ-כמו כל אחד,נכנסתי לאתרים עם עבודות מצוייניות שכרגע אני לא זוכר את שמם/כתובתם,התרשמתי וזה נתן לי השראה.
ההתחלה שלי לעיצוב הייתה מלהסתכל על אתרים יפים עם עיצוב מהמם,וליהכנס לחברות באינטרנט של עיצוב אתרים וכל זה ביחד נתן לי השראה.

וזהו,
כך התחלתי לעצב עבודות/אתרים ועוד.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:19

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר