לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-12-2004, 21:52
  SlavaK SlavaK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.04
איך להתכונן למבדקי צוות אוויר

טוב, אז לאחר מאבק מרגש ודרמטי כדי לקבל אישור לעשות את המבדקים כחריג נתונים, אישרו לי למזלי הרב (תודה תודה תודה תודה תודה) לעבור את המבדקים. עכשיו, כמובן, ניצבת בפני הבעיה של לעבור את המבדקים.

למיטב ידיעתי, השלב הראשון של המיונים לצוות אוויר מורכב מ-3 חלקים:
  1. מבחנים עיוניים.
  2. מבחן המכונה.
  3. מבחן קואורדינציה.
מה שאני מחפש הוא כל עצה וטריק שאולי יש לכם שיעזרו לי לעבור את המבחנים. לדוגמא:
אני יודע שיש שם את "מבחן הקוביה" המגעיל עם הנקודות שנפגשות. מישהו אולי יכול להסביר לי יותר בפירוט איך המבחן הזה נראה, או - אידיאלית - לתת לי שאלה לדוגמא? למישהו יש טיפים איך להצליח במבחן הזה?
למישהו יש טיפים איך להצליח במבחן המכונה? במה להתרכז (בחלקים הקטנים או הגדולים, בקפיצים או בגלגלי השיניים, וכו'), איך להרכיב אותה הכי טוב שרק אפשר, וכל דבר אחר שעולה לכם בראש.

ובאופן כללי - אני לא לגמרי יודע איזה מבחנים בדיוק יהיו שם ואיזה מהם עלולים להיות בעיתיים, ככה שככל שההסבר שלכם יהיה יותר מפורט אני אודה לכם יותר.

וכן, אמרו לי שהמבחנים האלה לא כאלה קשים ושאני אעבור אותם, אבל אתם יודעים איך זה עובד - אני אלחץ אפילו מללכת לשירותים אם זה יוכל לקבוע אם אני אתקבל לטיס או לא.

תודה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-12-2004, 10:59
  a_m_i_a_d a_m_i_a_d אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SlavaK שמתחילה ב "איך להתכונן למבדקי צוות אוויר"

הקובייה היא בכלל מבחן דינור בירפ"א א' חלק ראשון....

במבדקי צוות אויר עושים שכלול כמו בכל המיונים לטייס של הנתונים שלך עם הציון שלך במבחנים לכן אם אתה על תקן חריג תצטרך להצטיין כדי לעבור...
המבחנים העיונים זה רק צורות ופיסיקה קלה...
כל המבחנים על זמן כשאף אחד לא מצליח לסיים את המבחן הראשון בזמן והשני והשלישי כבר יותר אפשריים... תנסה לעבוד כמה שיותר מהר.... ולשים לב לשעון... שתחזיק על היד שלך בתור סטופר או משהו
חצי דקה אחרונה תנחש את כל מה שנשאר לך... כי רק תשובות נכונות מזכות בנקודות
במכונה רוב האנשים לא מסיימים לבנות לכן זה לא המדד לעבור.. פשוט תדאג שכל חלק יהיה במקום מסויים והגיוני ככה שלא ישארו לך חלקים שלא השתמשת בהם
ככה שאם התבלבלת בין שני פינים שנראים דומה אבל שניהם במקום הגיוני אז הניקוד שלך יהיה גבוה יותר...
מכונת הקואורדינציה אם אתה רוצה להתאמן תהפוך את המסך על הצד... ותנסה לצייר ציור עם העבר בצייר.... חשוב לציין שהמכונה שם ממש קטנה וזזה ממש לאט ויש לך גם ניסיון אחד להתאמן כמה שבא לך.... אז אתה תראה שזה לא קשה משהו...

בהצלחה!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:54

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר