לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-12-2004, 12:41
  tjmsod tjmsod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.03
הישג?
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שר היער שמתחילה ב "מכבי עשתה הישג יפה מאוד"

אני לא הייתי קורא לזה הישג.
לא הייתי בכלל מזכיר את זה עם הייתי אוהד של מכבי ת"א.
ובכלל מה אתה מדבר על חיפה, את מכבי חיפה הכירו כתגלית באירופה ובבית שלה בכלל, אבל מכבי עשתה רק בושות היא נחשבה לקבוצה שבאים לטייל איתה ולקחת את הנקודות.
דגו? מי ישמע מה עשיתם ממנו אני לא תופס ממנו כל כך ולפי דעתי הוא לא כל כך טוב, ומי שראה אתמול את המשחק הבין שדגו היה גרוע כל כדור שהגיע אליו הוא מיהר למסור או להעיף הוא בקושי שלט בכדור.
דווקא תגלית מצויינת במכבי זה לירן כהן.
ועוד משהו על דגו מלך השערים שלכם בליגת האלופות (בעצם רק הוא כבש), 3\4 מהשערים שדגו כבש יעקובו כבש במשחק אחד.

נ.ב תחשוב עוד פעם אם זה הישג?

הקב"ה אנחנו אוהבים אותך

חזרה לפורום
ישן 09-12-2004, 15:23
צלמית המשתמש של מכביסט
  מכביסט מכביסט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.02
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי tjmsod שמתחילה ב "הישג?"

באמת שאתה מתנהג כמו ילד קטן. חיפה עשו הישג ענק בזמנו , עם 7 נקודות, ועם הנצחונות שלה. אבל מה לעשות שמכבי קיבלה בית שעל הנייר הרבה יותר קשה...

אז קיבלתם את לברקוזן, שבאותה עונה כמעט ירדה ליגה, אנחנו את באיירן מינכן שכרגע דורסת את הליגה הגרמנית

קיבלתם את אולימפיאקוס שאני חושב שאי אפשר להשוות אותה לאיאקס

כנ"ל יובה שכרגע בכושר אולי הכי טוב באירופה.

על הנייר מכבי אמורה לסיים בבית הזה עם 0 נק'. חד וחלק. מכבי עם הסגל הנוכחי לא מתקרבת לאף אחת מהקבוצות הענקיות הללו...לחיפה לעומת זאת היה מה להציע בסגל שלה אז.
אני חושב שזה כבוד גדול להיות הקבוצה היחידה שגורמת ליובה להפסיד נקודות ולספוג שער -גם- אם זה אחרי שליובה אין מה לחפש במשחק כזה. גם נגד אייאקס לפני שבועיים לא היה להם מה לחפש.
זה בושה לסיים מקום 4 בליגת האלופות? עם אותו מספר נקודות כמו מקום 3? כנראה שאנחנו במצב של סלטיק, אנדרלכט, רומא, רוזנבורג, לה קורוניה, סאן ז'רמן וספרטה פראג.
אה, רק שתדע, נתון מעניין : 6 שחקנים שגדלו במכבי פתחו אתמול בהרכב.
חזרה לפורום
ישן 09-12-2004, 16:15
  tjmsod tjmsod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.03
אם הייתי חושב שמגיע למכבי פירגון הייתי נותן,
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי מכביסט שמתחילה ב "באמת שאתה מתנהג כמו ילד קטן...."

אבל לפי דעתי לא ממש מגיע היא די ביישה את הארץ.
תזכיר לי איפה מכבי עשתה את הנצחון היחידי שלה??? בבית ברמת גן.
ותיזכר איפה חיפה עשתה 2 נצחונות קשים - "בבית".

אני חושב אם לחיפה היה לשחק בבית שלה היינו מגיעים הרבה יותר מ7 נקודות וגם היינו לפחות מקום שני.

עוד משהו לברקוזן??? בזמנו היא היתה קבוצה מצויינת ועונה קודם היא לגמר ליגת האלופות מור ריאל מדריד.

יובנטוס עלאק בין הטובות באירופה, כמו שהם שיחקו אתמול גם הפועל מנעולים היו מנצחים אותם.

כל הגולים שלכם הם פוקסים חוץ מגול אחד, 2 פנדלים, טעות של שוער, וגול חמוד של דגו.
כנ"ל המשחק אתמול שבכלל לא היה צריך להיות פנדל.

הקב"ה אנחנו אוהבים אותך

חזרה לפורום
ישן 09-12-2004, 17:09
  Souler Souler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.03
שלח הודעה דרך ICQ אל Souler
אני עדיין חושב שאתה ילד קטן ומפגר.
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי tjmsod שמתחילה ב "אם הייתי חושב שמגיע למכבי פירגון הייתי נותן,"

ואתה מראה לי את זה כל פעם מחדש. עצוב שיש אוהדים כמוך, אין פלא שהכדורגל בארץ ניראה ככה.

ומצחיק אותי שאנשים כמוך אומרים "אם חיפה היו ככה.. ואם חיפה היו ככה.. ואם הם היו משחקים בבית.. ואם הפועל מרמורק וכפר קאסם היו באלופות באותו בית איתם"..
אם.. ואם.. ואם.. ואם לסבתא שלי היו גלגלים.. אז היו 2 נציגות בליגת האלופות, אבל חבל שלא היו 2, עם כל הכבוד לחיפה ולגדולות שהיא עשתה, עדיף לעשות "בושות" באלופות כמו שאתה אומר מאשר לא להיות אפילו באו"פא.
באסה, נכון??
עכשיו תסתכל על הנייר ועל מה שהרבה מאוד פרשנים ושונאי מכבי אומרים ותיראה שמכבי עם כל הכבוד לתבוסות שלה באמסטרדם ומינכן, הצליחה להוציא דיי הרבה כבוד שכמעט אבד לה.

חזרה לפורום
ישן 09-12-2004, 17:15
  Souler Souler אינו מחובר  

זיזי, אנשים קטנים ומפגרים אומרים ש..
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ZiZi שמתחילה ב "דגו באמת לא היה עילוי במפעל"

שניצחתם את מנצ'סטר שבאה בהרכב שלישי, אני עדיין חושב שאפילו שהיא לא באה בהרכב החזק שלה, ואפילו דיי חלש. זאת לא סיבה להפסיד מול קבוצה כמו חיפה 3-0.
יש לי המון כבוד לחיפה, כי היא באמת עשתה הישגים אדירים באירופה ואין לי מילים, ואני ממש לא בא להשוות אותה למכבי כי אין מה להשוות! זאת מציאות שונה לגמרי מה שהיה כשאתם הייתם באלופות וכשאנחנו השנה היינו.
אבל בלי ספק מכבי באה עם כלום לליגת האלופות, קיבלה בית אולי הכי קשה ושיחקה מצויין נגד יובה בבית, נגד ביירן בבית ונגד אייקס בבית.
מכבי לא קבוצת חוץ, כמו שבליגה היא לא קבוצת חוץ. אבל הישגים מכבי עשתה, כי אני לא מכיר מישהו שלא היה חותם עם תיקו מול יובה מראש.

זה הישג ענק לדעתי אפילו שיובה ניראת רע אתמול, עצוב לי גם לראות הרבה אוהדים שבגלל שהם "שונאי מכבי" לא יודעים לתת את הפירגון הזה.

חזרה לפורום
ישן 09-12-2004, 22:55
צלמית המשתמש של Kartman
  Kartman Kartman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.02
אתה קצת מגזים.
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי tjmsod שמתחילה ב "אותו חרא אתה אומר באותה הודעה"

יובה בכל זאת הקבוצה היחידה שהגיע למשחק הזה בלי לספוג אף שער, במקום הראשון בליגה האיטלקית ובכושר מצויין. ברור שגם הם זילזלו במכבי ת''א, אבל לפי פתיחת המשחק שלדעתי היה פוסיישן של 80-20 ליובה, בהמשך זה קצת התאזן. לא הגיע למכבי ת''א התיקו, אבל בכל זאת הם הוציאו תיקו וגם זה משהו (לא כמו ניצחון, אבל.. ).
ת''א לא שיחקו כזה גרוע, הם שיחקו ממוצע מינוס, ולדעתי יובה היו עדיפים עליהם. רק אם נדבד (שהיה היחידי אצל יובה שהשקיע על המגרש, אולי גם דל פיירו) היה מדייק יותר, זה היה נגמר אחרת לגמרי.

אגב, אני היחידי שהתלהב מהשחקן קאפו של יובה? הוא לא רע בכלל..

כל העולם כולו מכבי חיפה!

חזרה לפורום
ישן 09-12-2004, 23:06
  Souler Souler אינו מחובר  

שמע-
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי tjmsod שמתחילה ב "אותו חרא אתה אומר באותה הודעה"

אני לא אוהב להתווכח עם אנשים חסרי עיניין כמוך. אתה הרי גם כשתהיה בן 60 תגיד "חיפה הכי טובה, מכבי הכי גרועים" כמו איזה ילד קטן שלא מכיר בעובדות.
ואין מה לעשות, אנחנו עכשיו בחוץ.. אתם הייתם הרבה קודם בחוץ.. עוד לפני שהגעתם לאלופות. כיייף?

ואני עוזב את כל מה שאמרת בצד, כי ממש על הזין שלי מה שאתה חושב, ובטח גם איך שאתה מגיב.
עכשיו אני מדבר איתך ע-ו-ב-ד-ו-ת-!-!-!
אנחנו היינו באלופות - אתם לא!
אנחנו שיחקנו נגד קבוצות עם שם, תארים ושחקנים שהרמה שלהם אחרי שאם הם 70% נכים הם יותר טובים מכל שחקן הכי טוב במכבי - אתם לא! (במקרה הכי טוב שלכם הפסדתם לאיזה קבוצה שאפילו את השם שלה אתה לא יכול להגיד ואין לאף אחד מושג מי היא, ומאיזו ארץ היא!!)
ואנחנו עשינו עשרות מיליוני שקלים רק מהעלייה לשלב הבתים המוקדמים בליגת האלופות, שלטענתך שיחקנו גרוע, לא ייצגנו את ישראל, ועשינו בושות - אתם לא הגעתם למעמד הזה השנה!
נכון שכל העובדות האלה מבאסות אותך??. או שדווקא לא מבאסות, כי ת'חלס גם אתם הייתם במעמד הזה אז אין מה להיות מבואס..
אבל זה גורם לך לעצבים כשאתה רואה קבוצה כמו מכבי ת"א שבאלופות.
מה שחשוב בעיניי זה הכסף, שעכשיו מכבי יכולה להתחזק בעוד שחקני רכש טובים אחרים, ולבנות קבוצה כראוי.

ועכשיו אתה, בוא תנסה להגיד משהו על מה שאמרתי. ומשהו שקיים כרגע במכבי ת"א ובמכבי חיפה. משהו שקשור לליגת האלופות ולאירופה בכלל בלי להסתכל על הליגה כרגע!
אני מקווה שפשוט לא תגיב, כי הכי קל להגיד על אחרים שהם גרועים, שהם לא טובים ושהם כלום. להגיד מילה טובה אפילו הכי קטנה - זה קשה, הא?

חזרה לפורום
ישן 10-12-2004, 07:42
  Souler Souler אינו מחובר  

כניראה שלא קראת נכון..
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Kartman שמתחילה ב "היינו במעמד הזה, לא ביישנו את..."

או שפשוט צריך להסביר לך במילים פשוטות. אני אמרתי שבזכות הכסף אנחנו יכולים להתחזק בשחקני רכש חדשים.
אמיל אבמבה ושוקי נגר אלה שחקני שהבאנו למיטב זיכוני לפני ליגת האלופות!
ואתה יודע מה, עזוב את שחקני הרכש.. זה הרבה כסף, ואתה יכול להמשיך לצחוק. מה שכן אני צוחק על חיפה עכשיו שאת הכסף הזה יכלה לקבל בקלות ולא קיבלה. ואנחנו כמו שאתם אומרים ש"בקושי רב" קיבלנו.. אבל מה שחשוב זה שקיבלנו.
תמשיך לצחוק.. זה מזיז לי כמה דברים אבל לא יותר מזה.

אגב, אור, אתה בעצמך אמרת לזה שמעליך שהוא סתם "מגזים" עם התגובות שלו ועכשיו אתה אומר שזה היה ביזיון מה שעישנו שם!
אתה לא סותר את עצמך כאן?!? מוזר...

בקשר אליך זיזי, לא אמרתי שאתם אף פעם לא שיחקתם נגד קבוצות עם שם.. אבל לנצח קבוצה עם שם זה יפה, ואח"כ בשלב מאוחר יותר להפסיד לקבוצה שאתה לא ידעת על קיומה עד שהיא הוגרלה מול מכבי חיפה - זה מצער, אותי לפחות. למה כי חיפה טובים, אם ניצחתם את פנתינייקוס ואת מנצ'סטר אתם יכולים לנצח כל קבוצה, חבל שלא עשיתם את זה.

חזרה לפורום
ישן 13-12-2004, 13:39
  dor_danino dor_danino אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.03
אני יודע שקצת הקפצתי אבל אני חייב להגיב
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Souler שמתחילה ב "שמע-"

אז נכון, ואתה לא צריך לבכות, tjmsod קצת הגזים בתגובות שלו... אבל מצד שני גם אתה
ביובנטוס רוב השחקנים היו שחקני ספסל לא מוכרים שגם לא כל כך התאמצו, אתה רוצה יותר מדי פירגון מאוהדי מכבי חיפה, שעשתה הישג יותר טוב(מה לעשות?? היינו יותר טובים ונשארנו יותר טובים)
שתינו יודעים שיובנטוס באה בזלזול מוחלט לצוטט מהעיתונים באותו יום של המשחק? זה היה משהו כמו "הייתי מעדיף שכל הנסיעה הזאת לא הייתה בכלל" הם אפילו לא באו בשביל כסף (וניצחון לעומת תיקו זה ועוד איך כסף) הייתי אומר שקצת הגזמת ממכבי דגו היה לא משהו רק הלירן הזה היה טוב, בלי בושה תקף את יובה
תחשוב מה שבא לך אבל מכבי לא עשו הישג כל כך גדול כמו שאתה רוצה שהוא יהיה אז על הניצחון מול איאקס אני מכל הלב אומר כל הכבוד, אבל על התיקו מול יובנטוס הייתי אומר... מזל

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:32

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר