לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-01-2006, 20:16
צלמית המשתמש של Free-Style
  Free-Style Free-Style אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.03
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ~psysex~ שמתחילה ב "מעבר חד מאוד והוא גם אמר פעם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ~psysex~
מעבר חד מאוד והוא גם אמר פעם אחת שהוא בכלל לא אוהב את המוזיקה שלו ובגלל זה הרבה יוצרים לא מעריכים אותו כי הוא הפך את המוזיקה למסחרה ענקית

לא נראלי שהוא לא אוהב תא המוזיקה שלו אחרת אני לא מבין איך הוא יכול ליצור אותה... לדעתי הוא באמת התחבר לטראנס ויצר שילוב של טראנס לרוק למרות שלא כל כך רואים את זה אבל יש לו טראקים שאתה רואה את זה טוב מאוד.... לדעתי הוא התחיל די חרא ואני לא הכי אוהב אותו אבל ממה ששמעתי בדיוידי בטראקים שלא שוחררו אני מתחיל להעריך אותו.... הוא סתם סטלן מת... הוא אוהב את המוזיקה שלו כמו גדול....

הוא פשוט לא בנאדם רציני הוא עושה מכל דבר צחוק אם תשימו לב.... אז לא נראלי שבחורות זאת יהסיבה שהוא עבר מפאנק לטראנס
חזרה לפורום
ישן 28-01-2006, 01:09
צלמית המשתמש של ~psysex~
  ~psysex~ ~psysex~ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.05
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Free-Style שמתחילה ב "[QUOTE=~psysex~]מעבר חד מאוד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Free-Style
לא נראלי שהוא לא אוהב תא המוזיקה שלו אחרת אני לא מבין איך הוא יכול ליצור אותה... לדעתי הוא באמת התחבר לטראנס ויצר שילוב של טראנס לרוק למרות שלא כל כך רואים את זה אבל יש לו טראקים שאתה רואה את זה טוב מאוד.... לדעתי הוא התחיל די חרא ואני לא הכי אוהב אותו אבל ממה ששמעתי בדיוידי בטראקים שלא שוחררו אני מתחיל להעריך אותו.... הוא סתם סטלן מת... הוא אוהב את המוזיקה שלו כמו גדול....

הוא פשוט לא בנאדם רציני הוא עושה מכל דבר צחוק אם תשימו לב.... אז לא נראלי שבחורות זאת יהסיבה שהוא עבר מפאנק לטראנס

אחי הוא אמר את זה לא פעם ולא פעמיים שהוא לא אוהב את המוזיקה שלו והוא עבר לזה בגלל בחורות ואם תשים לב גם בDVD כל הזמן בחורות ובאמת אבל באמת שאני ממש לא מעריך את האומן הזה

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:13

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר