לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עדיין לא בטוח לגבי הראשון." -- אלברט איינשטיין ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > מדע, טכנולוגיה וטבע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-01-2006, 14:22
  jecky666 jecky666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
The "Philadelphia Experiment"

The "Philadelphia Experiment"
לאחר שהתחלתי לקרוא ספר בשם montauk project(experimenting in time)
בעמודים הראשונים של הספר הוזכר ניסוי פילדלפייה הזה. שבו כביכול האמריקאים ניסו ליצור שדה מגנטי מסביב לספינת קרב (יו אס אס אלדריג') ומה שבעצם קרה זה שהספינה עשתה מעין תלפורט לעיר אחרת. משהו כזה. נשמע לי פסיכי למדי
זה מוזכר גם באתר הרישמי של הצי האמריקאי. http://www.history.navy.mil/faqs/faq21-1.htm
רציתי לדעת אם מישהו יכול לשפוך לי עוד אור על הפרשה הזו וכמה היא אמיתית.
אגב הספר שציינתי למעלה ממש מעניין אם מישהו קרא אותו אני רוצה לשמוע מה דעתו עליו. אם מה שכתוב בו נכון כולנו נמצאים תחת המון השפעות שאנחנו בכלל לא מודעים להם ! אבל שוב אולי זה סתם עוד אחת מהתאוריות בשקל.
בכל מקרה יש עוד ספר שכתבו אנשים שכביכול היום על היו אס אס אלדריג' והם מספרים מה קרה להם. אומרים שחלק מהאנשים שהיו על הסיפון האטומים שלהם ושל הסיפון התחברו. ועוד מלא דברים מטורפים להלפיא.
עכשיו בספר שאני קורא כתוב שבמקרה כזה של "תלפורט" אין כמעט סיכוי שאדם יצא מזה שפוי מכיוון שהוא יוצא מפס הזמן שלו ובלה בלה בלה. כבר לא זוכר קראתי את זה לפני שנה ומשהו
בכל מקרה מי שיודע משהו או סתם רוצה לכתוב משהו אני אשמח לדעת מה דעתכם בנושא !

it has to be time to leave it all behinde
what a perfect time for me to make you mine
i know i can make everything just perfect

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-01-2006, 14:35
  jecky666 jecky666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Cheos_Theory שמתחילה ב "אתה בטוח שלא קראת מדע..."

לא לא

סיפור אמיתי כביכול. נתחיל מזה שניסוי פילדפיה המדובר. מעבר לזה שהוא באתר של הצי האמריקאי. יש עליו מלא ספרים. וראיתי עליו תוכנית בערוץ 8. ככה שזה משהו שממש שווה לבדוק. אם זה אמיתי או לא כנראה שאנחנו לעולם לא נדע. אבל יש אנשים בעולם שיודעים.
ובקשר לספר שאני קורא. בפתיחת הספר יש כמה עמודים שמדברים בידיוק אל אנשים כמוך שרואים בזה מעין מדע דימיוני. כתוב שם שיש עובדות קשות ועובדות רכות. עובדות קשות זה עובדות שכוללות מסמכים שונים והם מגובות ואמיתיות(יש את המסמכים בתוך הספר) ועובדות רכות זה עובדות על סמך ראייה שמיעה וכו. דברים שלא ניתן לוכיח אותם. ויש שם לא קצת עובדות קשות שהדהימו אותי לגמרי. הספר דקומנטרי כמעט 90 אחוז. אולי עשר אחוז עלילה. בכל זאת שלא יהיה משעמם לקרוא.
יש מלא ניסויים שנעשו בארצות הברית למשל. שהאנשים שהשתתפו חשבו שזה ניסוי שקשור למזג אוויר אבל זה היה הדבר האחרון שזה בדק.
מעניין אותי מה יהיה למישהו שממש מבין ורציני בנושא להגיד על הספר. כי הספר כן מדבר במספרים ובמונחים שחלקם לא הבנתי בכלל. אבל שמעו פה ושם זה נחמד לקרוא דברים כאלה. אמיתי או לא. זה נותן לך דברים לחשוב עליהם.
אני בכל זאת מאמין שהרבה מאוד ממה שכתוב שם אמיתי

זה הספר המדובר:
http://www.naturestapestry.com/monprojexint.html

it has to be time to leave it all behinde
what a perfect time for me to make you mine
i know i can make everything just perfect

נערך לאחרונה ע"י jecky666 בתאריך 28-01-2006 בשעה 14:37.
ישן 30-01-2006, 20:52
  משתמש זכר ג_ב ג_ב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.01
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי jecky666 שמתחילה ב "טוב שמע. זה אינציקלופדיה. כל..."

העולם הנסתר הוא דבר מאד מעניין. בסופו של דבר, כל הידע המדעי שלנו היה בעבר בתחום הנסתר, וסקרנות היא זו שהניעה אנשים להבין ולהפוך את הנסתר למובן.

אבל כשמבצעים בדיקה מדעית יכולים גם לגלות את ההיפך: הניסוי לפעמים לא עושה מה שחשבו שיעשה.

חברות רבות עוסקות בתחום התחבורה, וקיימות מכונות רבות, חלקן (כמו מטוסים) עולות מליוני דולרים ליחידה. כל זאת, רק כדי להעביר בני אדם ממקום למקום. מליארדי דולרים מושקעים בתחום התחבורה... כולל בניסיונות שנראים כאילו הם לקוחים מהמדע הבדיוני (רק כדי לבדוק "אולי זה בכל זאת יעבוד").
אם האפקט הזה היה אמיתי, אין לי יותר מידי ספקות שכבר מזמן היינו שומעים על חברות רבות שמשקיעות סכומי עתק כדי לחקור את הטכנולוגיה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://galbarak.co.il/for_other_uses/freshsignature2.png]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:05

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר